Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Everything posted by WiejskaPyra

 1. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson ID: 4866 Okres (od-do): około dwa tygodnie Powód (opcjonalnie): Problemy techniczne (awaria dysku twardego)
 2. WiejskaPyra

  F1

  (Nie robiłem zdjęć podczas GP Australii, więc idziemy dalej) Bahrajn - Sezon 1
 3. WiejskaPyra

  Witam wszystkich! Szybkie ogłoszenie. Z powodu naszej nieobecności, komis zostaje zamknięty do Soboty 5 Stycznia. Natomiast jeżeli chcecie załatwić mniejsze sprawy, typu przepis pojazdu lub zmiana koloru, możecie się zgłosić do @Volff. Proszę jednak nie dopytywać się go o sprzedaż / zakup. Dziękuję i do zobaczenia w weekend.
 4. WiejskaPyra

  Promocja Świąteczna Od dnia dzisiejszego (23 Grudnia 2018) do 1 Stycznia* będziecie mogli skorzystać ze specjalnej oferty świątecznej. Za sprzedaż pojazdów będziecie teraz dostawać 50% ich wartości, samochody osobowe sprzedawane będą za 60% a dostawcze za 70%. Dodatkowo wszystkie motocykle będziecie mogli kupić za 80% normalnej wartości. *Promocja może zostać wydłużona w przypadku wysokiego zainteresowania
 5. WiejskaPyra

  Wspinaczka Rowerowa Drodzy gracze, z okazji 10 rocznicy PTSa, przygotowanych zostało dla was wiele zabaw. Jedną z nich jest wspinaczka rowerowa. Niektórzy z was pewnie pamiętają poprzednie zabawy typu parkour, gdzie mieliście skakać z platformy do platformy aby dotrzeć do celu. Tutaj jest podobnie, tylko - tak, zgadliście - rowerami. Całość odbędzie się w LS, na placu gdzie odbył się apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Waszym celem będzie wskoczyć na szczyt jednego z pobliskich budynków. Trasa będzie wymagająca i niewątpliwie wielu z was będzie musiało wielokrotnie zaczynać od początku. Zasady są proste - w przypadku upadku z roweru, musicie kontynuować od miejsca gdzie rower wylądował. Oznacza to że w przypadku kiedy rower spadnie na sam dół, to musicie zaczynać od początku. Oczywiście nagrodę otrzyma każdy zawodnik któremu uda się dotrzeć na szczyt. Dodatkowo pierwsze trzy osoby otrzymają bonusy. Rozpiska nagród jest następująca: Pierwszy zawodnik - Dowolny motocykl z oferty komisu Drugi zawodnik - 25% zniżki na następny zakup w komisie Trzeci zawodnik - 15% zniżki na następny zakup w komisie Każdy zawodnik na szczycie - $75.000 Osoby posiadające własne rowery BMX mogą ich użyć do pokonania trasy. Wspinaczka odbędzie się 20 grudnia o godzinie 18:00 18:30.
 6. WiejskaPyra

  Służbista
 7. WiejskaPyra

  Na mapie pojawiły się nowe obiekty. Dodatkowe informacje: Jednemu z naszych ludzi udało się przechwycić kilka komunikatów które najprawdopodobniej pochodzą od BH. Oto one: Poprzednio podana mapa może również być użyteczna. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, możecie je śmiało zadać.
 8. WiejskaPyra

  @Polak333
 9. WiejskaPyra

  @ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu. @Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH? Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję
 10. WiejskaPyra

  Licytacja! Po długim okresie zastanawiania się kiedy zrobić licytacje Jestera, postanowiłem że odbędzie się ona w tą sobotę (13.10.2018) o godzinie 17:00. Przypominam że jest to były policyjny samochód nieoznakowany, posiada zainstalowane żółte światła, które mogą zostać zmienione jeżeli nowy właściciel tak zechce. Kolor czarny, napęd na przód, osiągi dobre. Na pewno jest to samochód którym można się chwalić przed kolegami. Cena wywoławcza pozostanie tajemnicą, ale nie spodziewajcie się mniej niż 1kk. Znalazłem
 11. WiejskaPyra

  Mapa została zaktualizowana. Na kanale policyjnym mówi się o sporym zamieszaniu w Los Santos, dokładna lokacja nie jest jednak znana. Myślę że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie śledztwa od bazy BH na lotnisku LS. Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia. Tak wiem, miało być tydzień temu, proszę o wyrozumiałość
 12. WiejskaPyra

  Dzisiaj, koło północy, po wielu godzinach poszukiwań nap Rasta odnalazł ukradzionego Jestera. Znajdował się on w kamieniołomie, obok czegoś co wyglądało na magazyn ukryty w jaskini. Dlaczego nie ma zdjęcia? Bo byłem wtedy na serwerze i byłem świadkiem tego jak Jester zostaje odnaleziony. Nie wiadomo do czego służy ten magazyn, ale na pewno ma on coś wspólnego ze znanym nam gangiem motocyklowym. Kilku ich członków stało pod magazynem. Policja oczywiście zabrała ich na przesłuchanie, najprawdopodobniej będą również odpowiadać za kradzież Jestera. Zarówno Policja jak i BH planują przebadać magazyn. Na chwilę obecną to wszystko. Nie ma nowych obiektów ponieważ spodziewałem się że odnalezienie Jestera zajmie wam więcej czasu. Ale myślę że Rasta może potwierdzić że samochód był dobrze schowany Nowe wskazówki pojawią się jeszcze dzisiaj, ale później.
 13. WiejskaPyra

  Ogłoszenie Od dzisiaj możecie w komisie kupić nowe oraz używane pojazdy Taxi oraz Cabbie. Wliczają się one do normalnego limitu pojazdów, lub jako dodatkowy pojazd dostawczy poza limitem, zgodnie z regulaminem pojazdów. Cena nowego Taxi to 350.000$, natomiast nowy Cabbie kosztuje 312.500$. Jeżeli chodzi o pojazdy używane to są one liczone jako pojazdy dostawcze, czyli sprzedawane są w cenie 80% wartości fabrycznej. Koszt skupu używanych taksówek jest taki sam jak innych pojazdów, czyli 45%. Dodatkowo dostępny jest nowy samochód ekskluzywny do licytacji, aczkolwiek to kiedy odbędzie się licytacja zależy od was. Więcej informacji tutaj: Byłbym zapomniał - zasada "zakaz sprzedaży po 22" już nie obowiązuje. Jak spotkacie mnie lub Thora na serwerze to możecie korzystać z komisu do woli. Niezależnie od godziny.
 14. WiejskaPyra

  Po dłuższej przerwie spowodowanej San Andreas Grand Prix oraz sprawami prywatnymi, ogłaszam powrót do śledztwa. Wygląda na to że nasi przestępcy są fanami sportu, ponieważ grzecznie przestali sprawiać problemy podczas trwania GP, ale ostatnio sprawy się trochę zmieniły. Zeszłej nocy z komisu został skradziony ex-policyjny Jester. Nie wiadomo kto jest sprawcą. Monitoring komisu nagrał jak złodziej udaje się skradzionym Jesterem na północ. Tutaj od razu oferuję nagrodę 50.000$ dla pierwszej osoby która znajdzie zgubę. Zasady takie jak przy każdym szukaniu pojazdów - potrzebny jest screen na którym widać dokładną godzinę znalezienia pojazdu, uzyskaną za pomocą użycia komendy /time. Z innych wiadomości warto podkreślić to iż Andromeda zniknęła z lotniska LS, a na jej miejscu pojawił się faktyczny obóz BH. Oczywiście nie oznacza to że to jest ostatni raz kiedy widzieliśmy ten samolot. Zalecam częste odwiedzanie tego obozu, ponieważ może się okazać że będą się w nim pojawiać cenne wskazówki. Policji nie udało się opanować sytuacji w magazynach SF a zaginiony patrol dalej nie został odnaleziony. W tej sytuacji BH postanawia wkroczyć do akcji, aczkolwiek brakuje im ludzi do wykonania tego zadania. Dlatego też postanowili przyjąć kilku nowych rekrutów. Oznacza to urozmaicenie poszukiwań o nową serię mini-eventów w których osoby chętne będą brać udział w specjalnych zadaniach. Będą one polegać na przeszukiwaniu obiektów i eliminowaniu zagrożeń. Data pierwszego takiego wydarzenia zostanie wkrótce podana. Obiekty na mapie zostały zaktualizowane. W chwili obecnej waszym jedynym zadaniem jest znalezienie skradzionego Jestera. Fabuła nie pójdzie do przodu dopóki pojazd nie zostanie znaleziony. Aczkolwiek każde przemieszczenie pojazdu może oznaczać pojawienie się nowych poszlak. Jeżeli uważacie że warto jest chwilę poczekać aby uzyskać więcej informacji odnośnie śledztwa, śmiało, zróbcie to. Pamiętajcie jednak że jeżeli samochód się nie odnajdzie, nie będzie mógł zostać sprzedany. A na pewno ktoś z was chce mieć na podjeździe były radiowóz nieoznakowany.
 15. WiejskaPyra

  F1

  A po to aby móc grać online i nie być biedakiem. Dawno nie grałem, ale ostatnio zająłem P3 Williamsem na karierze, myślę ze to dobry wynik. Żeby było śmieszniej to startowałem z pole position, bo miałem farta i na kwalifikacjach deszcz padał. A też nie gram na niskim poziomie trudności bo mam chyba coś koło 75% ustawione Jak coś to gram na PS4.
 16. WiejskaPyra

  @Wersjon Wydaje mi się że to bug Po zdecydowanie zbyt długiej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, ogłaszam że nareszcie udało się wgrać poprawnie nową mapę. Co powinniście wiedzieć: 1. Policja straciła kontakt z patrolem wysłanym do magazynów w SF. 2. Dowódca BH zgodził się udzielić kilku informacji. Przedstawił się jako pułkownik Vasilyev. Powiedział że nikt nie wynajął ich usług - są tutaj z powodu własnych spraw. Przyznał że sytuacja wygląda gorzej niż się spodziewał kiedy zgłosił się do brania udziału w tej "operacji". Zapytany o grupę motocyklistów powiedział że nie są oni żadnym zagrożeniem dla jego ludzi, ale są powiązani z ich zadaniem. Dodał również że zawiódł się na lokalnej policji, że "nie słuchają ostrzeżeń" i "myślą że dadzą sobie radę sami". Dodatkowo czeka na ważną dostawę oraz na dodatkowe jednostki z Europy. 3. Mieszkańcy AP skarżyli się na dwie rzeczy podczas ostatnich kilku dni - hałaśliwe motocykle krążące po okolicy w nocy oraz częste przeloty śmigłowców w dzień. 4. Bajzel wykonany w BS przez pracowników BH został posprzątany. Jeden z nich przyznał się że myślał że ładunki wybuchowe są słabsze. Pozostali mówili że podczas zakładania materiałów powtarzał że "ma na to certyfikaty cztery". Ostatnio również często przyjeżdżały tam błękitne furgonetki. 5. Ruch wodny ostatnio trochę wzrósł.
 17. WiejskaPyra

  Cudak zapomniał wyłączyć swoich map, zestaw, gangsterzy i zabite pedy nie mają nic wspólnego z tą sprawą. Ps Jeżeli ped jest zabity to nie oznacza że tak został ustawiony tylko ktoś go zabił z nudów. Ps2 Proszę was abyście sprawdzali czy ktoś już nie wstawił "waszego" znaleziska. Już któryś raz podsyłacie tą samą rzecz kilka razy.
 18. WiejskaPyra

  Nowe wieści! Kilka osób z Bayside zgłosiło że w nocy słyszeli coś co przypominało eksplozje. Dodatkowo w El Quebrados została zgłoszona strzelanina, policja jest już na miejscu. Ps Oznacza to że są nowe obiekty do szukania
 19. WiejskaPyra

  @Maksymo Ten klaun z RPG nie ma nic wspólnego ze śledztwem i nie ja go tam dałem @Kapi0988 Na chwilę obecną nie ma żadnych planów
 20. WiejskaPyra

  @Marquiez Wygląda na to że dwa z trzech znanych nam Enforcerów znajduje się poza obozem ochroniarzy. Łódź w BS to dobry znak - oznacza to że będzie można ją zbadać albo może nawet wykorzystać w dalszych poszukiwaniach. Wygląda na to że BH bada coś w okolicach BS, nie wiadomo jednak co ani po co. Jeżeli chodzi o Yosemite - dobrym pomysłem byłoby dokładne przyjrzenie się pojazdowi i śledzenie jego ruchów. Ewidentnie ktoś z niego korzysta. @Linshi Mało prawdopodobne, zbiornik wodny za tamą jest kompletnie odizolowany od reszty oceanu otaczającego SA. Łódź jest również za duża aby przetransportować ją na przyczepie - do tego potrzeba większego pojazdu, a takie są kontrolowane przez miejscową policję. Żaden transport kutrów nie został ostatnio zanotowany. Jednemu z detektywów udało się zrobić zdjęcie mapy znajdującej się w Andromedzie stojącej na lotnisku LS. Jest na niej zaznaczone kilka miejsc m.in komisariaty policji, banki ale również Bayside i Angel Pine. Zaznaczenia są dodatkowo podpisane pojedynczymi literami, które powtarzają się w niektórych miejscach. Bez informacji od pracowników bądź dowództwa BH może być ciężko zrozumieć tą mapę.
 21. WiejskaPyra

  Motocyklisty nie udało się znaleźć, więc nie został przesłuchany. Dowódca ochroniarzy również nie chciał nic powiedzieć na temat ich działań w SA. Właściciel tartaku nie miał nic do powiedzenia na temat śledztwa ani ochroniarzy. Pracownik tamy zeznał że rozmawiał z ochroniarzami na temat konstrukcji tamy. Nie chciał jednak nic powiedzieć na temat spotkania z motocyklistami. Mieszkaniec BS zeznał że wypożyczył łódź motocyklistom na jeden dzień, natomiast ochroniarzom na dwa. Cel ich rejsów nie był znany. Na mapie pojawiły się nowe wskazówki, możecie szukać.
 22. WiejskaPyra

  @drftmn Podoba mi się twój tok myślenia. Co do pytań - świadkom zostały pokazane zdjęcia Premiera znalezionego w BS oraz jego "załogi". Zdania są jednoznaczne - chociaż nikt nie był w stanie przypomnieć sobie rejestracji, to potwierdzają że to są mężczyźni którzy tego dnia pojawili się pod bankiem, aczkolwiek jednego z nich brakuje. Do tej pory śledztwo wykazało że tam gdzie jest Premier, tam jest tylko trzech ochroniarzy. Nie wiadomo gdzie jest ten czwarty. Może został ranny. A może znajduje się w innym miejscu. Wygląda na to że ochroniarze przywieźli swój sprzęt z Europy. Po przebadaniu ich "obozu" na lotnisku LS można dojść do wniosku że wykorzystują samolot Andromeda jako mobilne centrum dowodzenia. Swoją drogą warto dodać że mimo iż nikt z ochroniarzy nie był zbytnio rozmowny, ich "dowódca" wydawał się być bardzo przyjazny. Nie przedstawił się, ale pozwolił na swobodne poruszanie się po ich obozie. Wartym uwagi jest również jego rosyjski akcent. Nie jest wykluczone że istnieje jakaś informacja o poszukiwanym o której jeszcze nie wiemy. @Kapi0988 1. Po odnalezieniu i przebadaniu Yosemite przez kilka miesięcy był przechowywany na komisariacie policji w LS. Sytuacja zmieniła się kilka dni temu, kiedy ten od tak zniknął. Kamery monitoringu nic nie wykryły - nawet momentu wyjazdu samochodu z parkingu. Nie wiadomo więc kto ani nawet dokładnie kiedy. Równie dobrze samochód mógł zniknąć tygodnie temu i zostało to zauważone dopiero niedawno. 2. Na pewno zostanie przeszukany. Pytanie tylko kto będzie na miejscu pierwszy. 3. Zostanie podjęta próba zdobycia dodatkowych zeznań od tego motocyklisty. 4. Poszukiwany mężczyzna - Samuel Johnson - prawdopodobnie został zabrany z własnego domu. Nie ma dowodów na to że zaginął w okolicach tamy. Jeżeli chodzi o ochroniarzy - spróbujemy dowiedzieć się czegoś od ich dowódcy. 5. Właściciel tartaku zostanie przesłuchany. Jeżeli chodzi o pracownika tamy - możliwa zbieżność ubioru. Zostanie on jednak przesłuchany dla pewności. 6. Wszystko wskazuje na to, że był to jeden z kutrów używanych do transportu broni. Skonfiskowane zostały tylko dwie z trzech łodzi, a o położeniu trzeciej nic nam nie wiadomo. Łódź z Bayside jest prywatną własnością jednego z mieszkańców tego miasteczka - wypożycza on ją regularnie turystom.
 23. WiejskaPyra

  @Marquiez Bez szczegółowych zdjęć Yosemite nie możemy tego ustalić.
 24. WiejskaPyra

  Ogłoszonko Chciałbym was poinformować że od dzisiaj komisem zajmować się będę ja (a warsztatem Vanil :E). Od jutra, tj. 09.08.2018 w godzinach wieczornych będziecie mogli już przyjeżdżać do mnie ze swoimi samochodami na sprzedaż albo chęciami zakupu / wymiany. Dziękuję za uwagę, dobranoc. Akcja Aktualizacja Ze względu na przepełnienie obu komisów oraz hangarów, sprzedawać pojazdy możecie tylko od godziny 12 do godziny 22. Po godzinie 22 przyjmować będę tylko osoby które chcą pojazdy kupić. Nie będzie tak zawsze, jak tylko sytuacja w hangarach się poprawi to zacznę skupować pojazdy o każdej porze. Akcja Aktualizacja 2 Po długim i dogłębnym procesie tentegowania w głowie, postanowiłem że promocja wakacyjna rozpoczęta przez Tajniaka będzie dalej trwać. Zachęcam więc do kupowania samochodów bo inaczej nigdy w życiu się miejsce w hangarze nie zrobi
 25. WiejskaPyra

  Po przeprowadzeniu krótkiego śledztwa odkryto kilka informacji o BH. BH Security, znane też jako "Grupa Ochroniarska Czarne Serca" jest, jak nazwa wskazuje, firmą ochroniarską założoną w Europie, aczkolwiek ich obecna siedziba znajduje się w Moskwie. Aczkolwiek bardziej niż "firma ochroniarska" pasuje do nich stwierdzenie "prywatne wojsko". Poza ochroną, znani są z wysyłania swoich oddziałów w regiony objęte wojną, takie jak Ukraina. Posiadają dużo sprzętu - kilka samolotów Andromeda, śmigłowce Raindance, Patrioty, Enforcery, nie mówiąc już nawet o masie uzbrojenia. Skąd wiedzieli o napadach? Nie wiem, może to mieć coś wspólnego z ich zaawansowanym wyposażeniem. Jest możliwość że przechwycili informacje o zauważonych grupach motocyklistów. Być może przechwycili nawet ich własne rozmowy o planowanych napadach. Wyjaśniałoby to czemu znajdujemy ich tam gdzie znaleźliśmy motocyklistów. Nie wiadomo co robią w San Andreas. Raczej nie ma to nic wspólnego z obecnym kryzysem gospodarczym. Istnieje prawdopodobieństwo że przylecieli tu w pościgu za kimś, lub za czymś.
×