Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lioff.

Gracze

Lioff. last won the day on December 21 2015

Lioff. had the most liked content!

Community Reputation

369 Wzorowa

1 Follower

About Lioff.

 • Rank
  #PanNikt
 • Birthday 01/04/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Lioff.
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.


 1. Serio Pracus? Prowadziłem Ciebie wczoraj do domku Kowala, dostałem timeda (internet padł) i zabrałeś savke na hangar? Rly? Pomyłka, to był Patro @edit2 Jednak Pracuś :L Podobne nicki ustawią i potem problem xD
 2. Lioff.

  5 SERIES GANG PS Możliwe, że niedługo będzie Audi gang (B5 Avant + C6 Avant)
 3. Lioff.

  Nie. Obecnie ogólnie mało mam czasu, bo albo przygotowuję się na maturę (choć nie wiem po co, bo na 90% w przyszłym tygodniu gówniaki z ZNP z rządem się nie dogadają i będę musiał powtarzać IV klasę technikum), albo przepijam hajsy. Jak @Toshibek będzie chętny, to mu mogę podesłać program do odblokowywania DFF Peace, nietrzeźwy Lioff.
 4. Lioff.

  To, że DFF jest zablokowane nie oznacza, że nic się z tym nie da zrobić. Zrobiłbym to, ale obecnie konwertuję sobie scanie i bawię się z E60.
 5. Lioff.

  Nie wiem czy to odpowiedni temat do tego, ale jest to stricte związane z tą grą. Otóż miałem roczną przerwę od ETS`a i od tygodnia sobie pykam traski. Kupiłem dwa DLC - kronki (wiem, że były za darmo, ale nie grałem) i akcesoria do wnętrza kabiny. Po ich zainstalowaniu przytrafiła mi się dziwna rzecz. Otóż co jakąś godzinę, może półtorej otwiera mi się samoistnie nowa karta w przeglądarce z reklamą, a przy tym wyskakuje, że wystąpił błąd przy uruchamianiu _steam.dll i odmowa dostępu. Komputer przeskanowałem, sprawdziłem CCleanerem czy coś innego przy okazji się nie zainstalowało i czysto. Ktoś wie w czym może tkwić problem?
 6. Lioff.

  8/10
 7. Lioff.

  8/10 REST IN PEACE Lehu
 8. Lioff.

  E46 trochę koza, a w E39 trzeba diffuse zrobić od nowa, bo coś nie działa jak ma. PS Szukam fajnego ENB pod MTA.
 9. Lioff.

  Forza kupiona na allegro za 8,15zł. Polecam.
 10. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

 11. Kupie sabre :v

  1. Wersjon

   Wersjon

   kupie pracownika, najlepiej żeby dużo zarabiał, jak znasz to pisz pw

 12. Lioff.

  Zna ktoś jakiś fajny serwerek easy do zabawy lub jakiś medium/hard? Typowy, classic odpada. Pograłem ostatni na PLu po fuzji, dobiłem 34lv, zrobiłem podstawowe eq do dropenia na metkach w m2 i znudziło mi się, gdyż:
 13. Lioff.

  Posiada ktoś na dysku i chciałby podesłać premiumke II Kempesika? Kilka formatów, parę razy zmieniany sprzęt i się zgubiła/
×