Kto przeżyje dzisiejszą rzeź? Zapraszamy na serwer o 19:45.

https://truckers.com.pl/topic/23285-mta-battle-royale/

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lioff.

Truckerzy

Lioff. last won the day on March 24

Lioff. had the most liked content!

Community Reputation

454 Wzorowa

1 Follower

About Lioff.

 • Rank
  #PanNikt
 • Birthday 01/04/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Lioff.
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

12928 profile views

 1. Lioff.

 2. Lioff.

  Jestem neutralny co do tego. Będzie, to będzie, nie to nic się nie stanie. Jednak jestem zdania, że jakby już miał być restart, to przydałoby się zmienić trochę GM, bo od kilku lat jest to samo. A co nowych graczy, to nic się nie zmieni raczej. San Andreas ma już 16lat, więc już jest to staroć, na który się wchodzi przez sentyment. Ja nadal czekam na PTySia na FiveM, może kiedyś się doczekam.
 3. Lioff.

  Nick: Lioff. ID postaci: 42255 Imię i nazwisko postaci: Mat Lioff
 4. Lioff.

  Mogę podesłać Tobie zmoda 3. Import modeli z ETS2 normalnie działa
 5. Lioff.

  Na 35 właśnie założyłem konto - ZylsoN Na 27 nudno się gra :v
 6. Serio Pracus? Prowadziłem Ciebie wczoraj do domku Kowala, dostałem timeda (internet padł) i zabrałeś savke na hangar? Rly? Pomyłka, to był Patro @edit2 Jednak Pracuś :L Podobne nicki ustawią i potem problem xD
 7. Lioff.

  5 SERIES GANG PS Możliwe, że niedługo będzie Audi gang (B5 Avant + C6 Avant)
 8. Lioff.

  Nie. Obecnie ogólnie mało mam czasu, bo albo przygotowuję się na maturę (choć nie wiem po co, bo na 90% w przyszłym tygodniu gówniaki z ZNP z rządem się nie dogadają i będę musiał powtarzać IV klasę technikum), albo przepijam hajsy. Jak @Toshibek będzie chętny, to mu mogę podesłać program do odblokowywania DFF Peace, nietrzeźwy Lioff.
 9. Lioff.

  To, że DFF jest zablokowane nie oznacza, że nic się z tym nie da zrobić. Zrobiłbym to, ale obecnie konwertuję sobie scanie i bawię się z E60.
 10. Lioff.

  Nie wiem czy to odpowiedni temat do tego, ale jest to stricte związane z tą grą. Otóż miałem roczną przerwę od ETS`a i od tygodnia sobie pykam traski. Kupiłem dwa DLC - kronki (wiem, że były za darmo, ale nie grałem) i akcesoria do wnętrza kabiny. Po ich zainstalowaniu przytrafiła mi się dziwna rzecz. Otóż co jakąś godzinę, może półtorej otwiera mi się samoistnie nowa karta w przeglądarce z reklamą, a przy tym wyskakuje, że wystąpił błąd przy uruchamianiu _steam.dll i odmowa dostępu. Komputer przeskanowałem, sprawdziłem CCleanerem czy coś innego przy okazji się nie zainstalowało i czysto. Ktoś wie w czym może tkwić problem?
 11. Lioff.

  8/10
 12. Lioff.

  8/10 REST IN PEACE Lehu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines