Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Revzik*

Gracze

Revzik* last won the day on June 29

Revzik* had the most liked content!

Community Reputation

940 Wzorowa

About Revzik*

 • Rank
  Akustyk, Piekarz, Stolarz, Barista, Akrobata
 • Birthday 07/22/1997

Contact

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCbjBWUQ9HJfN2wJPBMPi9lw?view_as=subscriber
 • Steam
  Revzik

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Revzik
 • Lokalizacja
  Eter

Recent Profile Visitors

3275 profile views
 1. Najlepszego napie :E
  Mam nadzieje że kiedyś napiszesz 2 linijki kodu! :D

 2. Sto Lat Revziuuuu!

 3. Wszystkiego najlepszego stary szefu!  :E

 4. Wszystkiego najlepszego!

 5. Najlepszego revziur!

 6. Wszystkiego najlepszego! :urodzinki:

 7. Revzik*

  Hejka naklejka! Ulala, ostatnie ogłoszenie parafialne. Z ciekawości podliczyłem moje wypłaty i rozdałem ich 63 podczas tego pobytu w Zoomie. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kiedy to zleciało, ale na pewno zleciało miło. Były wzloty, były upadki, ale najważniejsze, że zrobiła się całkiem fajna ekipka Za mojej kadencji dobiliśmy 8 gwiazdkę, przerobiliśmy bazę, zbudowaliśmy i przebudowaliśmy filię, dokonaliśmy troszkę rewolucji w paragrafach i ustrojach i inne tego typu duperele. Nie pamiętam wszystkiego, ale trochę tego było Czy byłem dobrym, czy złym szefem? - zostawiam to Wam do oceny. Dziękuję serdecznie: Obecnym Vickom @Frea (w sumie to już nie Vice), @Petron i byłemu @Caros za wsparcie i pomoc, @Rysjo, za zgodę na pomoc w prowadzeniu firmy, @Jamam, za zaufanie i pomoc w ogarnięciu zarządzania @Biggie, za stworzenie tej rakowatej mafii @Zykfrydes, żeby nie czuł się urażony, że go nie wymieniłem, ale w sumie dużo napów nam przywiał do firmy I przede wszystkim raczkom, którzy zdecydowali się nam towarzyszyć - bez Was Zoomie nie było by takie samo! W każdym razie, @Frea życzę Ci powodzenia w dalszym prowadzeniu firmy. Jestem pewien, że podołasz temu, szczególnie z takim wsparciem Niestety nie mam komu dać ostatnich awansów, ale przynajmniej mogę ogłosić, że @Grubcio przechodzisz okres próbny. To wszystko co mam do powiedzenia, do zobaczenia! PS: Jeżeli się cieszycie, że odchodzę, to muszę Was rozczarować, bo jeszcze chwilę w Zoomie posiedzę hehe. English version:
 8. Revzik*

  Cześć! W powietrzu da się wyczuć już wiatr zmian. Pewnie słyszeliście, że niedługo planuję abdykować. Stanie się to na 99% w przyszłym tygodniu. Wraz z ustąpieniem dostaniecie też nową filię Co prawda jeszcze się pomęczycie ze mną, bo do 2 lat dobić trzeba. Jeżeli chodzi o oczywiste kwestie, to @Lipazy i @Marquiez - przechodzicie poziom wyżej. Także trzymajcie się i miłego tygodnia!
 9. Revzik*

  Nick: Lioff. ID: 42255 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza
 10. Revzik*

  Cześć! Wypłatki rozdane, mam nadzieję, że wszystkim smakowały. Dzisiaj będzie krótko i bez zbędnego biadolenia. W tym tygodniu okres próbny kończy: @Lipazy To wszystko, do zobaczenia na serwerze!
 11. Revzik*

  Nick: xanarchyx ID: 85593 Powód: Długa nieobecność
 12. Revzik*

  No hejka naklejka, ajej, w końcu dorwałem komputer po weekendzie, także nastał czas ogłoszeń parafialnych. W tym tygodniu ładnie pochłonęliście zlecenie, to mi się podoba. Co do filii, miałem dużo pracy na studiach, także projekt się trochę opóźnił, ale spokojna Wasza rozczochrana - damy radę. W tym tygodniu nie mam dla nikogo awansów, za wysoko się wybiliście. To wszystko, do zobaczenia! English version:
 13. Revzik*

  Nick: PiotrMagnum ID: 46399 Powód: Długa nieobecność Nick: Google. ID: 63444 Powód: Zwolnienie za porozumieniem stron
 14. Revzik*

  Cześć! Wybaczcie spóźnienie, ale lekko mnie weekend pochłonął. W każdym razie, dzięki @Frea otrzymaliście wynagrodzenie o rozsądnej porze Z innych newsów mogę Wam powiedzieć, że już niedługo powinniście się spodziewać większej i wygodniejszej filii. Projekt już jest gotowy i nawet częściowo wykonany. Przejdźmy zatem do najważniejszego. Awans dostają: @Google. -> Zoomiarz @Draatwo -> Zoomiacha To tyle na ten tydzień. Do zobaczonka! English version:
×