Pobaw się flagami! Zapraszamy.

https://truckers.com.pl/topic/23366-capture-the-flag-z-okazji-dnia-dziecka/?tab=comments#comment-376978

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Revzik*

Truckerzy

Revzik* last won the day on June 29 2019

Revzik* had the most liked content!

Community Reputation

942 Wzorowa

About Revzik*

 • Rank
  Debil z Motoroli
 • Birthday 07/22/1997

Contact

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCbjBWUQ9HJfN2wJPBMPi9lw?view_as=subscriber
 • Steam
  Revzik

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Revzik
 • Lokalizacja
  Eter

Recent Profile Visitors

3691 profile views
 1. Nick: Revzik Powód: Nie mam czasu ani chęci :c Score: 3245 Zwolniony o 23:36 z karą 20% score
 2. Revzik*

  To nie jest mój czas :C
 3. Revzik*

  Jak tam, byznes rozkwita?
 4. Najlepszego napie :E
  Mam nadzieje że kiedyś napiszesz 2 linijki kodu! :D

 5. Sto Lat Revziuuuu!

 6. Wszystkiego najlepszego stary szefu!  :E

 7. Wszystkiego najlepszego!

 8. Najlepszego revziur!

 9. Wszystkiego najlepszego! :urodzinki:

 10. Revzik*

  Hejka naklejka! Ulala, ostatnie ogłoszenie parafialne. Z ciekawości podliczyłem moje wypłaty i rozdałem ich 63 podczas tego pobytu w Zoomie. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kiedy to zleciało, ale na pewno zleciało miło. Były wzloty, były upadki, ale najważniejsze, że zrobiła się całkiem fajna ekipka Za mojej kadencji dobiliśmy 8 gwiazdkę, przerobiliśmy bazę, zbudowaliśmy i przebudowaliśmy filię, dokonaliśmy troszkę rewolucji w paragrafach i ustrojach i inne tego typu duperele. Nie pamiętam wszystkiego, ale trochę tego było Czy byłem dobrym, czy złym szefem? - zostawiam to Wam do oceny. Dziękuję serdecznie: Obecnym Vickom @Frea (w sumie to już nie Vice), @Petron i byłemu @Caros za wsparcie i pomoc, @Rysjo, za zgodę na pomoc w prowadzeniu firmy, @Jamam, za zaufanie i pomoc w ogarnięciu zarządzania @Biggie, za stworzenie tej rakowatej mafii @Zykfrydes, żeby nie czuł się urażony, że go nie wymieniłem, ale w sumie dużo napów nam przywiał do firmy I przede wszystkim raczkom, którzy zdecydowali się nam towarzyszyć - bez Was Zoomie nie było by takie samo! W każdym razie, @Frea życzę Ci powodzenia w dalszym prowadzeniu firmy. Jestem pewien, że podołasz temu, szczególnie z takim wsparciem Niestety nie mam komu dać ostatnich awansów, ale przynajmniej mogę ogłosić, że @Grubcio przechodzisz okres próbny. To wszystko co mam do powiedzenia, do zobaczenia! PS: Jeżeli się cieszycie, że odchodzę, to muszę Was rozczarować, bo jeszcze chwilę w Zoomie posiedzę hehe. English version:
 11. Revzik*

  Cześć! W powietrzu da się wyczuć już wiatr zmian. Pewnie słyszeliście, że niedługo planuję abdykować. Stanie się to na 99% w przyszłym tygodniu. Wraz z ustąpieniem dostaniecie też nową filię Co prawda jeszcze się pomęczycie ze mną, bo do 2 lat dobić trzeba. Jeżeli chodzi o oczywiste kwestie, to @Lipazy i @Marquiez - przechodzicie poziom wyżej. Także trzymajcie się i miłego tygodnia!
 12. Revzik*

  Nick: Lioff. ID: 42255 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza
 13. Revzik*

  Cześć! Wypłatki rozdane, mam nadzieję, że wszystkim smakowały. Dzisiaj będzie krótko i bez zbędnego biadolenia. W tym tygodniu okres próbny kończy: @Lipazy To wszystko, do zobaczenia na serwerze!
 14. Revzik*

  Nick: xanarchyx ID: 85593 Powód: Długa nieobecność
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines