Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

^Maciek

Truckerzy

Everything posted by ^Maciek

 1. ^Maciek

  -ciach- Adaś od zawsze lubił penetrować ciasne miejsca.. Warn x1 za niedozwoloną treść (erotyka). //s3
 2. ^Maciek

  Przy odrobienie 'wysiłku' i chęci kod źródłowy nie jest tutaj potrzebny :). Pisząc o chęciach nie mam na myśli nic szczególnego. Wystarczyło napisać do mnie z prośbą o udostępnienie kawałka kodu w celu jego modernizacji. Skoro widzicie mnie jako jakiegoś wroga, który chce zniszczyć ten serwer, bo odszedłem i znaleźliście sobie nowego skryptera, trudno. Ja do was pisał z prośbami nie będę, wybaczcie.
 3. ^Maciek

  Powinno polecieć.
 4. ^Maciek

  arogancja - pewność siebie połączona z lekceważeniem innych, odnoszenie się do kogoś z nonszalancją, wywyższanie się. A ogółem nawiązując do tematu: większość z was nie rozumie tego, że moje życie nie obradza się wokół serwera. Większość z was nie wie i nie rozumie jak nienawidzę robić tych zasranych paneli. Skoro ja mam wam zmieniać co tydzień panele, bo wy macie takie zachcianki to powiem wprost: POCAŁUJCIE MNIE W DUPE. Być może zapomniałem o Zenie, zdarza się. Jeżeli tylko znajdę czas i jakąś chęć to zaraz robię te panele. Nie będę robił nic wbrew siebie, bo wy macie taką ochotę. Trujecie mi dupę o domy, a nawet nie jestem wpisany.. Jak odpiszę: "Nie wyceniam", mam zaraz jakieś pierdo*one kropkowanie i fochy. Gdzie ja jestem? w przedszkolu? Wy myślicie, że ja nie wyjdę z domu, nie pójdę sobie pograć w coś, bo mam wam pisać panele? Podałem tylko przykład wiadomości, które dostaje. Mam inne sprawy, ważniejsze związane nawet z serwerem. A skoro wy jesteście chamscy wobec mnie, to ja odwdzięczę się tym samym. A ta szopka to nie wiem jakie ma zastasowanie? #YOLO #SWAG. Powoli wam się przewraca w głowach.. większości.
 5. ^Maciek

  Unban w przeciągu 5 min. Ostatnia szansa :).
 6. ^Maciek

  Cześć :). Piszę ten temat ponieważ potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje w miarę dokładnej, przejrzystej analizy waszych zarobków i wydatków na serwerze. Chodzi mi tutaj w frakcji, firmie czy nawet na 'zielonku'. Potrzebne mi to do pewnych celów i będę bardzo wdzięczny za waszą pomoc. Chodzi tutaj o odstęp tygodnia. Fajnie byłoby, gdyby osoba ta podawała szczere informacje, ponieważ nie jestem w stanie tego sprawdzić. Mówiąc w skrócie: ile zarobicie i ile wydacie w ciągu tygodnia. WZÓR: - data rozpoczęcia spisu: , - data zakończenia spisu: , - firma/frakcja: (tutaj wpisujesz gdzie pracujesz), - stan score w dniu rozpoczęcia zapisu: , - stan score w dniu zakończenia zapisu: , - ilość pieniędzy w dniu rozpoczęcia zapisu: , - ilość pieniędzy w dniu zakończenia zapisu: , - ilość zrobionych kursów/długość przepracowania dyżuru(w minutach): . 1. Wydatki: - pieniądze wydane na mandaty i usługi PD: , - score wydane na mandaty: , - pieniądze wydane na paliwo: , - pieniądze wydane na viatoll: , - pieniądze wydane w inny sposób(opisz jaki): . 2. Zarobki: - pieniądze zarobione z kursów: , - pieniądze zarobione przed dodatkowe misje dostępne na serwerze: , - pieniądze zarobione dzięki wypłacie pracodawcy: , - pieniądze zarobione w inny sposób(opisz jaki): . Po tygodniu analizę możecie podsyłać mi na PW, żeby nikt nie kopiował :). Za pomoc będę niezwykle wdzięczny ponieważ będzie to z puli dobra serwera :). Oczywiście za chęci nagradzam bonusami na serwerze i raczej nie będę "skąpił". Pozdro!
 7. ^Maciek

  Chłopaki, doceniam waszą twórczość, ale proszę was hahahahahhahaa. Wzór 10.11.13 14.11.13 W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem 200 201 293001 213389 1 Ad 1 a) 8000 b) 30 c) 218$ d) 22$ e) 60$ = 30 trampki, 9 kondony, a reszta na głupoty Ad 2 a) 388$ b) 310$ c) 0 te chuje mi nie płacą, d) 40000$ Ściągnięty haracz i odebrana kasa od mojej płatnej dziwki [b][cenzura][/b], który zarabia twarzą
 8. ^Maciek

  Zapomniałem napisać, sorry. Analizy przyjmuję do 21 listopada 2013, do godziny 00:00. Poooozdro!
 9. ^Maciek

  Zgól ten koper synu!
 10. ^Maciek

  W ostateczności zmiana nicku.
 11. ^Maciek

  Przez ile? Tydzień? Dwa?
 12. ^Maciek

 13. ^Maciek

  Panowie, jak dalej z tą sprawą? Pytam, bo administracja ma spore wątpliwości co z tym "fantem" zrobić. Znam trochę Bushido i uważam, ze jeżeli zrobiłby coś "złego", to miałby na tyle odwagi aby się przyznać. Nie oznacza to, że tłumaczę to zachowanie i całą sytuację. Może spróbujecie się jakoś dogadać razem i wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie? Gramy na jednym serwerze i każdy jest równy. Nie róbmy podziałów, bo przecież to nie żaden system polityczny. Na pewno administracja zwróci uwagę na tego typu zachowania. Co o tym myślicie?
 14. Fotoradary były tak napisane specjalnie.. Z policjantem możesz się dogadać, a z fotoradarem nie za bardzo. Zresztą, pobieranie kasy odrazu z konta nie jest zbyt realne i ma swoje plusy, jak i minusy.
 15. ^Maciek

  W Hi-way'ach 'naprawili' ten unikatowy pomysł z firankami do samej roletki na przedniej szybie? Jak z prześwitem między fotelami?
 16. ^Maciek

  Ja już we Francji widziałem jak na polskich blachach lawety brały bitych francuzów, które pewnie jechały do typowego Mirka handlarza, który przetłumaczył papiery na "bezwypadkowy" i odpier*olił tak, że nawet Magda Gesler się nie doczepi!
 17. ^Maciek

  No, no Niecik. Nie da się ukryć, że fajna dupa z ciebie <3.
 18. ^Maciek

  Pierw kolego naucz się kultury osobiście, a później wymagaj od innych. Z tego co pamiętam pogotowie chyba miało 20 min żeby dojechać do 'poszkodowanego'. Jeżeli minęło tylko 10, a serwer padł to nie wiem po co napisałeś tą skargę.
 19. ^Maciek

  Konrad, wiadomo jak jest (:
 20. ^Maciek

  Ja proponuję żeby nawet hasła na serwer nie wpisywać, bo po co. Szkoda czasu. Niech serwer czyta nam kur*a w myślach i wpisuje. Co wy na to?
 21. ^Maciek

  Krótko i na temat. W tym temacie możecie uwzględniać wszystko, co brakuje wam w obecnym GM. Możecie proponować co chcielibyście, aby się znalazło, ale ja nie gwarantuje, że zostanie to wykonane. Składajcie mądre propozycje, proszę. Jaka jest w ogóle wizja tego tematu? Szukamy rozwiązania jak dla was, graczy wygląda w miarę dobry serwer. Pozdro!
 22. ^Maciek

  Dziękuję wszystkim, którzy się zadeklarowali :). Dzisiaj dostaniecie więcej informacji co i jak.
 23. ^Maciek

  Ktoś jeszcze chętny do pomocy z obiektami?
×