Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marek

Emeryci

Marek last won the day on July 25

Marek had the most liked content!

Community Reputation

741 Wzorowa

About Marek

 • Rank
  *_*

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3842 profile views
 1. Marek

  @Draatwo Aleee koza Ale chociaż silniczek jak u mnie Małe myju myju
 2. Marek

  Wrzuć sobie do folderu "map" w plikach serwera i ustaw "własna" w opcjach f4
 3. Marek

  A taki zły nocny kucharz z policji. To kolizja była!!!
 4. Marek

  Nick: Marek ID postaci: 17276 Data dołączenia: 05.01.2019
 5. Marek

  Projekt uruchomiony ale jeszcze nie skończony
 6. Marek

  Nowe domki! W końcu są dostępne w sprzedaży długo oczekiwane przez wielu graczy domy na wyspie Los Santos. Śpieszcie się z zakupem bo jest ich naprawdę niewiele :)
 7. Marek

  Wzrosła wartość niektórych domów w Vine oraz Santa Maria Beach. Kilku właścicielom mógł się nieznacznie podnieść czynsz.
 8. Marek

  Awans z poziomu 1 na 2: Do awansu wymagane jest zdobycie 6 pracowników, zarobienie pierwszego miliona*, posiadanie 8 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 8, możliwość zakupu własnego automatu z jedzeniem. Awans z poziomu 2 na 3: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 8 pracowników, zarobienie przez firmę 1,5kk*, posiadanie 10 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 11, możliwość kupna firmowej osobówki. Możliwość zakupienia drugiej specjalizacji. Awans z poziomu 3 na 4: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 11 pracowników, zarobienie przez firmę 2,5kk*, posiadanie 14 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 12, możliwość zakupu własnego pay'n'spray. Awans z poziomu 4 na 5: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 12 pracowników, posiadanie firmowej osobówki, zarobienie przez firmę 3,5kk*, posiadanie 18pojazdów** Nagroda: możliwość zakupu własnej stacji benzynowej, zwiększenie limitu pracowników do 14. Awans z poziomu 5 na 6: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 14 pracowników, posiadanie własnego automatu z jedzeniem, zarobienie przez firmę 5kk*, posiadanie 22 pojazdów** Nagroda: możliwość postawienia załadunku na terenie bazy, zwiększenie limitu pracowników do 16. Możliwość zakupienia trzeciej specjalizacji. Awans z poziomu 6 na 7: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 16 pracowników, posiadanie własnego automatu z jedzeniem oraz Pay'N'Spray, zarobienie przez firmę 6kk* Nagroda: możliwość zbudowania filii firmy (małej bazy), zwiększenie limitu pracowników do 18. Awans z poziomu 7 na 8: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 18 pracowników, posiadanie własnej stacji benzynowej i własnego załadunku, zarobienie przez firmę 8kk* Nagroda: możliwość postawienia firmowego hotelu, zwiększenie limitu pracowników do 20.
 9. Marek

  Gleba musi być :D
 10. Marek

  ID: 17276 Okres pracy: 31.12.2016 - 06.01.2018r. Dzięki za ten rok gry :) Również dziękuję za pracę w firmie przez tak długi okres czasu, powodzenia w dalszej karierze, mamy nadzieję, że do nas jeszcze kiedyś wrócisz, zwolniony o 11:43, po wypłatach //J
 11. Marek

  Jest to moje pierwsze i zarazem ostatnie ogłoszenie. Szefem zostaje ponownie @lobus a w prowadzeniu firmy pomogą mu i . Ja natomiast jeszcze się nie zwalniam i wracam na stanowisko szarego pracownika.
 12. Marek

  @jakubeusz12 zostaje zwolniony za brak aktywności.
 13. Marek

  Również chciałbym przeprosić za głupkowate zachowanie wobec Ciebie Feniks za siebie jak i za całą firmę Zoomie.
×