Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marek

Emeryci

Marek last won the day on December 9 2018

Marek had the most liked content!

Community Reputation

722 Wzorowa

About Marek

 • Rank
  *_*

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3802 profile views
 1. Marek

  @Draatwo Aleee koza Ale chociaż silniczek jak u mnie Małe myju myju
 2. Marek

  Wrzuć sobie do folderu "map" w plikach serwera i ustaw "własna" w opcjach f4
 3. Marek

  A taki zły nocny kucharz z policji. To kolizja była!!!
 4. Marek

  Nick: Marek ID postaci: 17276 Data dołączenia: 05.01.2019
 5. Marek

  Projekt uruchomiony ale jeszcze nie skończony
 6. Marek

  Nowe domki! W końcu są dostępne w sprzedaży długo oczekiwane przez wielu graczy domy na wyspie Los Santos. Śpieszcie się z zakupem bo jest ich naprawdę niewiele :)
 7. Marek

  Wzrosła wartość niektórych domów w Vine oraz Santa Maria Beach. Kilku właścicielom mógł się nieznacznie podnieść czynsz.
 8. Marek

  Awans z poziomu 1 na 2: Do awansu wymagane jest zdobycie 6 pracowników, zarobienie pierwszego miliona*, posiadanie 8 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 8, możliwość zakupu własnego automatu z jedzeniem. Awans z poziomu 2 na 3: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 8 pracowników, zarobienie przez firmę 1,5kk*, posiadanie 10 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 11, możliwość kupna firmowej osobówki. Możliwość zakupienia drugiej specjalizacji. Awans z poziomu 3 na 4: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 11 pracowników, zarobienie przez firmę 2,5kk*, posiadanie 14 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 12, możliwość zakupu własnego pay'n'spray. Awans z poziomu 4 na 5: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 12 pracowników, posiadanie firmowej osobówki, zarobienie przez firmę 3,5kk*, posiadanie 18pojazdów** Nagroda: możliwość zakupu własnej stacji benzynowej, zwiększenie limitu pracowników do 14. Awans z poziomu 5 na 6: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 14 pracowników, posiadanie własnego automatu z jedzeniem, zarobienie przez firmę 5kk*, posiadanie 22 pojazdów** Nagroda: możliwość postawienia załadunku na terenie bazy, zwiększenie limitu pracowników do 16. Możliwość zakupienia trzeciej specjalizacji. Awans z poziomu 6 na 7: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 16 pracowników, posiadanie własnego automatu z jedzeniem oraz Pay'N'Spray, zarobienie przez firmę 6kk* Nagroda: możliwość zbudowania filii firmy (małej bazy), zwiększenie limitu pracowników do 18. Awans z poziomu 7 na 8: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 18 pracowników, posiadanie własnej stacji benzynowej i własnego załadunku, zarobienie przez firmę 8kk* Nagroda: możliwość postawienia firmowego hotelu, zwiększenie limitu pracowników do 20.
 9. Marek

  Gleba musi być :D
 10. Marek

  ID: 17276 Okres pracy: 31.12.2016 - 06.01.2018r. Dzięki za ten rok gry :) Również dziękuję za pracę w firmie przez tak długi okres czasu, powodzenia w dalszej karierze, mamy nadzieję, że do nas jeszcze kiedyś wrócisz, zwolniony o 11:43, po wypłatach //J
 11. Marek

  Jest to moje pierwsze i zarazem ostatnie ogłoszenie. Szefem zostaje ponownie @lobus a w prowadzeniu firmy pomogą mu i . Ja natomiast jeszcze się nie zwalniam i wracam na stanowisko szarego pracownika.
 12. Marek

  @jakubeusz12 zostaje zwolniony za brak aktywności.
 13. Marek

  Również chciałbym przeprosić za głupkowate zachowanie wobec Ciebie Feniks za siebie jak i za całą firmę Zoomie.
×