Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marek

Emeryci

Marek last won the day on July 25 2019

Marek had the most liked content!

Community Reputation

637 Wzorowa

About Marek

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4191 profile views
 1. Marek

  W całym AP zostały poprawione strefy (podobno) lecz okazuje się że są wyjątki. Więc z zaistniałą sytuacją wnioskuję o poprawę strefy komisariatu policji, gdyż jak widać na załączonym ss nawet częściowo na jezdni pojazd jest zablokowany.
 2. Marek

  Nick: Marek Lokalizacja pojazdu: załadunek LS (czarny zestaw RT + burtówka) ss: Usługa: Holowanie do AP w to miejsce: Dowód wpłaty w postaci SS: Data porzucenia pojazdu: 29-05-2020 Powód wyjścia z serwera:
 3. Marek

  Nick: Marek ID postaci: 17276 Data dołączenia: 17.04.2020
 4. Marek

  Cześć, udostępniam wam prosty skrypcik do zleceń który już jakiś czas temu zrobiłem dla siebie. Może akurat komuś się spodoba i przyda. https://zlecenia0.000webhostapp.com I wersja userscript: https://greasyfork.org/en/scripts/389338-pts-zlecenia Działa dla linku https://orders.mta.truckers.com.pl/progress/* gdzie * to numer zlecenia
 5. Marek

  Nick: Marek ID: 17276 Score: 9198 Okres pracy: 05.01.2019 - 23.08.2019 Powód: Jak widać wchodzę raz na tydzień albo i rzadziej, brak chęci oraz czasu na grę. Firma naprawdę spoko, może ktoś aktywny wskoczy na moje miejsce. Dzięki za szansę i wspólną grę pozdrowionka Nie spodziewałem się że w swojej karierze na PTSie zwolnię kogoś, a na pewno nie 3 ludzi w przeciągu godziny. Również dzięki ci za grę i zapraszamy ponownie. Zwolniony bez kary o 21:12 //Sonny91
 6. Marek

  To w zaległych wystarczy losowe ss wrzucić? Na którym z przedstawionych dowodów jestem widoczny? Jest tylko potwierdzenie jak mnie zastrzeliłeś gdy sobie uzupełniałem hp jedząc z budki. To jest kpina.
 7. Marek

  @Draatwo Aleee koza Ale chociaż silniczek jak u mnie Małe myju myju
 8. Marek

  Sprzedane - do usunięcia.
 9. Marek

  A taki zły nocny kucharz z policji. To kolizja była!!!
 10. Marek

  Twój nick: Marek Nick funkcjonariusza: [PTS]Liq Data otrzymania mandatu: 2018-12-09 13:44:29 Powód nałożenia mandatu: "utrudnianie pracy, nie zjechałeś na wagę jak prosiłem" Kwota: 15 score + 75min Dowody (screenshot/y): Twoje wytłumaczenie: Przy tej niby kontroli nie zauważyłem aby policjant użył binda "Stać policja...". Od kiedy zaczynamy kontrolę tekstem "cho na wage" ? Chciałem wytłumaczyć ale nie dociera bo jak można poprawić policjanta. I także nie wiem w jaki sposób utrudniłem, nie wykonałem polecenia choć to nawet kontrola nie była. Za niestosowanie się do poleceń jest całkowicie inna kara, a o dziwo policjanci przyjęli sobie że jak ktoś się nie stosuje do poleceń to utrudnianie dają.
 11. Marek

  Projekt uruchomiony ale jeszcze nie skończony
 12. Marek

  Nowe domki! W końcu są dostępne w sprzedaży długo oczekiwane przez wielu graczy domy na wyspie Los Santos. Śpieszcie się z zakupem bo jest ich naprawdę niewiele :)
 13. Marek

  Wzrosła wartość niektórych domów w Vine oraz Santa Maria Beach. Kilku właścicielom mógł się nieznacznie podnieść czynsz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines