MrDareQ

Retirees

MrDareQ last won the day on February 19 2018

MrDareQ had the most liked content!

Community Reputation

416 Dobra

1 Follower

About MrDareQ

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 05/23/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MrDareQ

Recent Profile Visitors

5082 profile views
 1. MrDareQ

  Nick: MrDareQ ID: 7004 Score: 1200 okolo Okres pracy: od kwietnia chyba Powód: Wydarzyło się wiele w życiu prywatnym i niestety chwilowo nie mam czasu na grę a nie chcę zabierać miejsca dla przyszłych pracowników bardziej aktywnych. Na pewno wrócę do tej firmy gdyż czułem się tutaj jak w domu Polecam wszystkim dołączenie do firmy gdyż zarząd firmy jest na bardzo wysokim poziomie i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Bardzo serdecznie dziękuje Prawniczkowi za szansę i dołączenia do tej zacnej firmy. Mam nadzieję ze firma będzie nadal piąć się w górę i nikt temu nie stanie na przeszkodzie Dziękuje wszystkim pracownikom za wspólną grę gdyż było bardzo miło i bardzo często zabawnie Zwolniony 1:05 || Prawniczek Generalnie powinna być kara score, aczkolwiek po przeanalizowaniu decyzji z całym zarządem. Nie dajemy Ci żadnej kary, rozumiemy twój powód, ale mogłeś nam napisać, byśmy zrozumieli, to tylko gra. Fajnie się z Tobą współpracowało, wzorowy pracownik. Odpoczywaj, żyj wakacjami. 3maj się
 2. MrDareQ

  Proponuje zrobić możliwość przewożenia towarów dla frakcji pojazdami służbowymi jako dodatek do pensji. Dla pogotowia przewożenie pacjentów między szpitalami oraz dostawy leków z magazynu do szpitali Dla PD dostarczanie częsci do PNS oraz do tuningów Dla Policji transport więźniów między komisariatami etc Zlecenia można by było wykonywać np po godzinie 22:00 (automatyczna blokada czasowa zleceń między godziną X a X) Za każde zlecenie pracownik otrzymywałby kasę (lub również score) lecz w trakcie robienia zleceń transportowych priorytetem byłyby te złożone przez graczy. Po 22:00 do np 6:00 czas pracy nie naliczałby się z racji iż aby nie nabijać w tym czasie normy Co do policji trzeba by przemyśleć kwestię przemytów lecz wydaje mi się, że najlepiej byłoby wyłączyć możliwość brania przemytów między 22 a 6 nawet jeśli będzie policja. Przed falą krytyk od administracji uprzedzam, że wszystko miałoby mieć formę dodatkowej pracy z wynagrodzeniem o mniejszym przeliczniku zarobku niż dla truckerów. Takie wprowadzenie zmian urozmaiciłoby pracę we frakcji oraz dało możliwość zarobienia gdy ktoś potrzebuje więcej pieniędzy oprócz podstawowej wypłaty z tytułu pracy we frakcji.
 3. Najlepszego Misiu :*

 4. Najlepszego Darek ;)

 5. Najlepszego :D

 6. MrDareQ

  Witam serdecznie Z dniem dzisiejszym firma zostaje zamknięta :) Jednym z powodów jest brak czasu na jej prowadzenie :) Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do jej tworzenia i rozwoju! PS: Mile widziany hejty na shoutboxie :)
 7. MrDareQ

  Poszukujemy 1 pracownika!
 8. MrDareQ

  Przyjęty zostaje JulekXJanusz
 9. MrDareQ

  Przyjęty zostaje Pikoslok
 10. MrDareQ

  Przyjęty zostaje Fresz Szukamy jeszcze dwóch pracowników :)
 11. MrDareQ

  Poszukujemy 2 pracowników!
 12. MrDareQ

  Przyjęty zostaje patyczek
 13. MrDareQ

  Poszukujemy 1 pracownika!