Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piechotek

Truckerzy

Community Reputation

25 Neutralna

About Piechotek

 • Rank
  Little Trucker

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Piechotek

Recent Profile Visitors

1422 profile views
 1. Piechotek

  Nick: Piechotek ID postaci: 12011 Okres pracy: 07.08.2019 - 09.12.2019 Powód: Nie widzę sensu w dalszym graniu na serwerze, znudziło mi się. Szkoda trzymać takiego pracownika jak ja. /Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić/: Spoko firemka i ludzie, z fartem ///Dzięki za spędzony czas, wybacz za poślizg //Zwolniony dnia 14.12.2019 o godzinie 8:15 /Wersjon
 2. Piechotek

  Ktos ma jakiegos ładnego Poloneza? :)
 3. Piechotek

  A nie lepiej będzie wszystko złożyć na internecie i przyślą ci gotowy? Za te 1700 to w i3-ce się zmieścisz, a jakbyś do 2000 dozbierał to masz już b. dobrą maszynkę :)
 4. Piechotek

  To PC czy Laptop? :) Żeby pograć w nowsze gierki laptop musi być wyposażony w kartę graficzną, podaj kwotę a coś się wybierze.
 5. Piechotek

  4/10
 6. Piechotek

  Pojazdy osobowe :) Lata 80 czy 90? :)
 7. Piechotek

  Twój nick: Piechotek Nick oskarżonego: PolskiTruckDriver Powód: Niszczenie mojego pojazdu, spychanie mnie z drogi, pościg. Screen: Dodatkowe informacje:
 8. Piechotek

  Firmowy borek na postoju :)
 9. Piechotek

  Twój nick: Piechotek Nick oskarżonego: |PL|Maslanka i Barteslaw42pl Powód: Próba kradzieży przyczepy, spychanie mnie z drogi, niszczenie ciężarówki. Screen: Dodatkowe informacje: Ustaliłem z Gangiem że Maślanka wypłaci mi odszkodowanie, niestety nic mi nie zapłacił, w dodatku udawał że nic nie wie, mimo że wcześniej ustalił ze mną kwotę i powiedział że zapłaci. Więc zgłaszam panów na forum. Niby nic, ale ja nie lubię takich osób i chcę by ich odpowiednio ukarano.
 10. Piechotek

  Znów powoli nabieram chęci na grę w ETS'a :) Co mogę zrobić na start, jakieś ciekawe mody itp? Kompa mam słabego więc bez przesady, ale fajnie by było sobie jakoś urozmaicić tą grę. Mam Going Easta ;)
 11. Piechotek

  7/10
 12. Piechotek

  2/10
 13. Piechotek

  Ma ktoś jakiegoś fajnego Poloneza? :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines