Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rysjo

Truckerzy

Rysjo last won the day on October 11 2017

Rysjo had the most liked content!

Community Reputation

298 Dobra

About Rysjo

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 06/15/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2572 profile views
 1. Rysjo

  Wydaję mi się, że zamiana we frakcjach czasowa np na 1 miesiąc i powrót jest dużo lepsza niż ktoś zmienia i później musi się starać do swojej pierwotnej frakcji. Wymiana ma być chyba po to aby pracownik nie znudził się totalnie np pracując rok tylko w pd a odskocznia nawet miesięczna czy ile zostanie ustalone jeżeli chodzi o czas przejścia to może ale nie musi być trafne. Kwestia rang? Ja bym dodał osobne stanowisko w każdej frakcji na które osoba przechodząca trafia ( ułatwienie dla szefa nawet w przypadku wypłaty, ustalenie jednej stawki każdej frakcji dla takich pracowników oraz przejrzystość. Stawka nie powinna być na moje ani najniższa ani najwyższa przez co dać średnią z wypłat może to byłoby sensowne) natomiast w momencie powrotu trafia ona na swoje poprzednie stanowisko (co wiąże się z tym, że tak naprawdę przez miesiąc nie mamy możliwości awansu w własnej pierwotnej frakcji ALE nie można mieć wszystkiego)
 2. Rysjo

  Nazwa pojazdu: RoadTrain Właściciel pojazdu oraz firma: ROCA Rejestracja: SANTY Data znalezienia: 15.05.2020 ScreenShot:
 3. Rysjo

  Nick: Rysjo Czas nieobecności: 11.04-16.04.2020 Powód: Odpoczynek
 4. Rysjo

  Jeżeli chodzi o autobusy i taksówki to może dobrym pomysłem byłoby zrobić, że tylko autobusy/taksy miały by zamiast 110% to np 130% i zarabiałby dużo więcej niż zwykłą firma transportowa, która wozi 110% max ale z tym ryzykiem, że policjant widzi od razu przeładowanie coś za coś tak zwane
 5. Rysjo

  Nick z gry: Rysjo Id postaci: 52321 Imię i nazwisko: Ryszard Rysjo
 6. Rysjo

  Nick: Lampard ID: 94261 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza //Zwolniony o 17:27
 7. Rysjo

  Nick: Iwanowicz ID: 8534 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza //Zwolniony o 22:54
 8. No no Grzanek, Najlepszego.

 9. Dziękuje wszystkim za życzenia :)

 10. Spóźnione, ale muszę napisać :D.
  Wszystkiego Naaajlepszego Tibijczyku! :E :D:urodzinki: :piwko:

 11. Rysjo, najlepszego mordo!

 12. Najlepszego, zdrówka :)

 13. Rysjuszu, Najlepszego

 14. Rysjo

  Nick:Rysjo ID:52321 Score:~7700 Staż: około 3 lata Dlaczego chcesz spróbować (1-2 zdania): Czasami warto przypomnieć sobie stare czasy, a może i wrócą stare chęci do tej frakcji. Chęć zaobserwowania co takiego zmieniło się od poprzedniego szefa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines