Grzan3k

Retirees

Grzan3k last won the day on March 9 2020

Grzan3k had the most liked content!

Community Reputation

2965 Doskonała

About Grzan3k

 • Rank
  Trybunał Ludowy
 • Birthday August 12

Contact

 • Steam
  Grzan3k
 • Gadu-Gadu
  41496974

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Grzan3k
 • Lokalizacja
  Racibórz

Recent Profile Visitors

12424 profile views
 1. Happy birthday:friends::piwko:

 2. Wsiego najlepszego szeryfie 😉 

 3. Grzan3k

  Nie ukrywam, że zdziwił mnie Twój post. Myślę, że to dlaczego nie ma graczy na serwerze nie jest żadną tajemnicą, ani czymś niezwykle zaskakującym. Wystarczy spojrzeć w changelog, czy wejść na serwer i pograć chwilę by pojąć, że od x czasu nic się nie zmieniło. Nikogo nie winię, po prostu bez zmian NIGDY liczba graczy nie wzrośnie do 40+ (chodzi tutaj o pewną stałą, a nie okresowa aktywność). Po pierwsze, sam mod jest już przejedzony i mało komu się chce na nim grać, a po drugie GTA V rośnie na popularności, a głównie za sprawą FiveM, gdzie ludzie sobie pogrywają na jakichś RP serwerach. Żadne remonty, podmianki, eventy nie spowodują nagły wzrost liczby graczy, bo to nie są czynniki długotrwałe na zatrzymanie osób, po pewnym czasie mogą urozmaicać rozgrywkę i nic po za tym. Pojawią się nowe skrypty i mody, a pojawią się z powrotem gracze i sądzę, że jest to niewątpliwie niepodważalna myśl.
 4. Grzan3k

  Nick: Grzan3k ID postaci: 48631 Okres pracy: Prawie 3 miesiące Powód: Ostatnio bardzo rzadko wchodzę, chyba znowu mi się odechciało grać. /Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić/: Pewnie, że tak. Wbrew powszechnej opinii, wcale nie jest tutaj tak źle. Co bym poprawił? Przykuwał bym większą uwagę na to, kogo przyjmujecie. Ps. Zanim mnie jeszcze ostatecznie zwolnicie z panelu, to jeszcze upewnię się czy zestaw jest w pełni naprawiony i zatankowany. Dziękujemy za Twój udział w firmie AS Logistic //Zwolniony dnia 8.02.2020, o godzinie 20:12, bez kary //DarXe;
 5. Dbajcie o KIllerka aka Izabelę, bo to uczynny i uprzejmy psikacz, ciężko będzie go zastąpić. Shade na v-ce, gratuluję. Fajny skład wam się uformował.
 6. Grzan3k

  Ja w przeciwieństwie do reszty nie będę skupiał się na administracji, pomimo, że jest to temat przewodni. Uważam, że każdy administrator wie na co go stać, na ile może poświęć czas serwerowi, natomiast jeśli tego nie wie, lub wydaje mu się, że wie - nie widzę powodów by siedzieć na stołku i zbijać bąki. Sam po jakimś czasie straciłem zapał, ale to już wynikało z innych pobudek, istotniejszych niż to co tyczy się was. Bardziej skupiłbym się na graczach, czemu aż tak ich ubyło i skąd te braki w aktywności? Wypalenie, znudzenie czy może mamy tutaj korelację między aktywnością graczy a adminami, bo jeśli tak to kiepsko. Może brakuje jakichś zabaw integrujących społeczność - czy przesadziłem i to już wyszło z mody PTS'a? Nie wiem, być może. Z całego serca życzę, aby serwerowi przybyło graczy - nowych czy starych, bez różnicy. Najważniejsze, żeby serwer odżył, może wtedy obudzą się też i admini, a po nich zaraz gracze, albo odwrotnie? Jeśli nie, po co trzymać starych adminów, którzy nic nie robią, skoro można powołać nowych, chętnych coś podziałać. Dlatego cieszę się Paweł, że otworzyłeś rekrutację, a przede wszystkim cieszę się, że otworzyłeś się na nowe osoby, czego my nie potrafiliśmy zrobić, a to już krok do przodu. Żeby post się trzymał i należał do schematu tejże sprawy, mogę uczciwie powiedzieć, że kilku adminów już dawno winno stracić swoje posady, z kilku powodów, które można zauważyć jako zwykły gracz, już nie wspominając jakie prawdopodobnie można dostrzec za sterami czerwonego.
 7. Grzan3k

  Nie bierzcie tego do siebie co napisał Karot - dam wam fory. Tak na poważnie, będzie coś dalej poczynane w tym kierunku czy raczej obyło się na samym pomyśle?
 8. Grzan3k

  Fajnie gdyby był to jakiś weekend i najlepiej we wrześniu bo wtedy będę mógł zagrać
 9. Wszystkiego najlepszego!

 10. No no Grzanek, Najlepszego.

 11. A gdzie Event z okazji twoich urodzin!?
  Najlepszego ;D

 12. Spełnienia marzeń ^.^