Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grzan3k

Emeryci

Grzan3k last won the day on May 7

Grzan3k had the most liked content!

Community Reputation

3067 Doskonała

About Grzan3k

 • Rank
  Trybunał Ludowy
 • Birthday August 12

Contact

 • Steam
  Grzan3k
 • Gadu-Gadu
  41496974

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Grzan3k
 • Lokalizacja
  Racibórz

Recent Profile Visitors

8465 profile views
 1. Dbajcie o KIllerka aka Izabelę, bo to uczynny i uprzejmy psikacz, ciężko będzie go zastąpić. Shade na v-ce, gratuluję. Fajny skład wam się uformował.
 2. Grzan3k

  Ja w przeciwieństwie do reszty nie będę skupiał się na administracji, pomimo, że jest to temat przewodni. Uważam, że każdy administrator wie na co go stać, na ile może poświęć czas serwerowi, natomiast jeśli tego nie wie, lub wydaje mu się, że wie - nie widzę powodów by siedzieć na stołku i zbijać bąki. Sam po jakimś czasie straciłem zapał, ale to już wynikało z innych pobudek, istotniejszych niż to co tyczy się was. Bardziej skupiłbym się na graczach, czemu aż tak ich ubyło i skąd te braki w aktywności? Wypalenie, znudzenie czy może mamy tutaj korelację między aktywnością graczy a adminami, bo jeśli tak to kiepsko. Może brakuje jakichś zabaw integrujących społeczność - czy przesadziłem i to już wyszło z mody PTS'a? Nie wiem, być może. Z całego serca życzę, aby serwerowi przybyło graczy - nowych czy starych, bez różnicy. Najważniejsze, żeby serwer odżył, może wtedy obudzą się też i admini, a po nich zaraz gracze, albo odwrotnie? Jeśli nie, po co trzymać starych adminów, którzy nic nie robią, skoro można powołać nowych, chętnych coś podziałać. Dlatego cieszę się Paweł, że otworzyłeś rekrutację, a przede wszystkim cieszę się, że otworzyłeś się na nowe osoby, czego my nie potrafiliśmy zrobić, a to już krok do przodu. Żeby post się trzymał i należał do schematu tejże sprawy, mogę uczciwie powiedzieć, że kilku adminów już dawno winno stracić swoje posady, z kilku powodów, które można zauważyć jako zwykły gracz, już nie wspominając jakie prawdopodobnie można dostrzec za sterami czerwonego.
 3. Grzan3k

  Nick: Grzan3k Imię i nazwisko: Grzan3k Black ID postaci: 48631
 4. Grzan3k

  Nie bierzcie tego do siebie co napisał Karot - dam wam fory. Tak na poważnie, będzie coś dalej poczynane w tym kierunku czy raczej obyło się na samym pomyśle?
 5. Grzan3k

  .
 6. Grzan3k

  Fajnie gdyby był to jakiś weekend i najlepiej we wrześniu bo wtedy będę mógł zagrać
 7. Wszystkiego najlepszego!

 8. No no Grzanek, Najlepszego.

 9. Sto Lat! :urodzinki: :uszanowanko:

 10. A gdzie Event z okazji twoich urodzin!?
  Najlepszego ;D

 11. Najlepszego ;)

 12. Spełnienia marzeń ^.^ 

 13. Grzan3k

  Minął ponad miesiąc od spotkania na discordzie, a ogłoszenia z planowanymi zmianami jak nie było tak nie ma, rozumiem, że w najbliższym czasie raczej nie mamy się czego spodziewać? A co do zarobków Mecha, ciekawy jestem co za błąd się tam wkradł, że tak trudno jest wam to zmienić. Bo jeśli skryptowy - to wątpię by zostało to kiedykolwiek naprawione, a jeśli błąd w pliku z zarobkami, to wystarczy do tego usiąść i do porządku to zrobić.
×