Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grzan3k

Emeryci

Grzan3k last won the day on May 7 2019

Grzan3k had the most liked content!

Community Reputation

3074 Doskonała

About Grzan3k

 • Rank
  Trybunał Ludowy
 • Birthday August 12

Contact

 • Steam
  Grzan3k
 • Gadu-Gadu
  41496974

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Grzan3k
 • Lokalizacja
  Racibórz

Recent Profile Visitors

8847 profile views
 1. Grzan3k

  Nick: Grzan3k ID postaci: 48631 Okres pracy: Prawie 3 miesiące Powód: Ostatnio bardzo rzadko wchodzę, chyba znowu mi się odechciało grać. /Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić/: Pewnie, że tak. Wbrew powszechnej opinii, wcale nie jest tutaj tak źle. Co bym poprawił? Przykuwał bym większą uwagę na to, kogo przyjmujecie. Ps. Zanim mnie jeszcze ostatecznie zwolnicie z panelu, to jeszcze upewnię się czy zestaw jest w pełni naprawiony i zatankowany. Dziękujemy za Twój udział w firmie AS Logistic //Zwolniony dnia 8.02.2020, o godzinie 20:12, bez kary //DarXe;
 2. Grzan3k

  Nick: Grzan3k ID postaci: 48631 Okres urlopu: 18.01 - 25.01 Powód: Prace zaliczeniowe + egzaminy
 3. Grzan3k

  Wielu się deklarowało, niewielu konsekwentnie coś robiło. Jeśli by Ci się udało i mielibyśmy możliwość ujrzenia czegoś takiego na serwerze to czemu nie - ot jakieś urozmaicenie.
 4. Dbajcie o KIllerka aka Izabelę, bo to uczynny i uprzejmy psikacz, ciężko będzie go zastąpić. Shade na v-ce, gratuluję. Fajny skład wam się uformował.
 5. Grzan3k

  Ja w przeciwieństwie do reszty nie będę skupiał się na administracji, pomimo, że jest to temat przewodni. Uważam, że każdy administrator wie na co go stać, na ile może poświęć czas serwerowi, natomiast jeśli tego nie wie, lub wydaje mu się, że wie - nie widzę powodów by siedzieć na stołku i zbijać bąki. Sam po jakimś czasie straciłem zapał, ale to już wynikało z innych pobudek, istotniejszych niż to co tyczy się was. Bardziej skupiłbym się na graczach, czemu aż tak ich ubyło i skąd te braki w aktywności? Wypalenie, znudzenie czy może mamy tutaj korelację między aktywnością graczy a adminami, bo jeśli tak to kiepsko. Może brakuje jakichś zabaw integrujących społeczność - czy przesadziłem i to już wyszło z mody PTS'a? Nie wiem, być może. Z całego serca życzę, aby serwerowi przybyło graczy - nowych czy starych, bez różnicy. Najważniejsze, żeby serwer odżył, może wtedy obudzą się też i admini, a po nich zaraz gracze, albo odwrotnie? Jeśli nie, po co trzymać starych adminów, którzy nic nie robią, skoro można powołać nowych, chętnych coś podziałać. Dlatego cieszę się Paweł, że otworzyłeś rekrutację, a przede wszystkim cieszę się, że otworzyłeś się na nowe osoby, czego my nie potrafiliśmy zrobić, a to już krok do przodu. Żeby post się trzymał i należał do schematu tejże sprawy, mogę uczciwie powiedzieć, że kilku adminów już dawno winno stracić swoje posady, z kilku powodów, które można zauważyć jako zwykły gracz, już nie wspominając jakie prawdopodobnie można dostrzec za sterami czerwonego.
 6. Grzan3k

  Nick: Grzan3k Imię i nazwisko: Grzan3k Black ID postaci: 48631
 7. Grzan3k

  Nie bierzcie tego do siebie co napisał Karot - dam wam fory. Tak na poważnie, będzie coś dalej poczynane w tym kierunku czy raczej obyło się na samym pomyśle?
 8. Grzan3k

  .
 9. Grzan3k

  Fajnie gdyby był to jakiś weekend i najlepiej we wrześniu bo wtedy będę mógł zagrać
 10. Wszystkiego najlepszego!

 11. No no Grzanek, Najlepszego.

 12. A gdzie Event z okazji twoich urodzin!?
  Najlepszego ;D

×