Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Procentowy

Gracze

Ostatnia wygrana Procentowy w dniu 4 Luty

Użytkownicy przyznają Procentowy punkty reputacji!

Reputacja

197 Dobra

2 obserwujących

O Procentowy

 • Tytuł
  Stary wyjadacz

Kontakt

 • Discord
  Procentowy
 • Steam
  Procentowy
 • Skype
  Procentowy

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Transport, Sport.
 • Nick
  Procentowy
 • Lokalizacja
  Hiszpania

Ostatnie wizyty

1 393 wyświetleń profilu
 1. Procentowy

  Przypominamy o otwartej rekrutacji do naszej firmy! :) Gratulujace dla, @Doma21. Życzymy dużo sukcesów w roli Administratorki! :)
 2. Procentowy

  Błędy zgłasza się w trackerze.
 3. Procentowy

  Jak spotkasz to zrób przegląd, a my zwrócimy Ci pieniądze. Przy najbliżej okazji zrobimy przegląd całego taboru.
 4. Procentowy

  Wyplata będzie dopiero po godzinie 17/18 ze względu na opóźnione włączenie serwera w poniedziałek i rozdanie wypłaty dopiero w godzinach wieczornych. Za tydzień wszystko wróci do normy już i będą wypłaty w godzinach popołudniowych. Pozdrawiam.
 5. Procentowy

  ° @Sebol, @Doma21 oraz @MjolnirThor awansują o stopień wyżej. Gratulacje! ° @Doma21 za bardzo dużą aktywność otrzymuje premie w wysokości 5.000$ oraz dodatkowe 30$ do stawki na ten okres rozliczeniowy. Gratuluję! ° Przy najbliżej okazji spotkania administracji na serwerze wymienimy zestawy na nowe. ° @Karlosow zostaje zawieszony na okres 10 dni z powodu braku aktywności. Jako że pracujemy trochę już czasu dajemy Ci czas na ogarnięcie swoich spraw i zadeklarowania nam kiedy wrócisz i zaczniesz być aktywny. ° @Vacior oraz @Radja zostają zwolnieni bez kar z powodu wypowiedzenia. Dziękuję chłopaki za pomoc. @Vacior jak tylko znajdziesz czas i chęci do gry zapraszamy serdecznie dla Ciebie zawsze będzie miejsce, ponieważ dużo wniosłeś do firmy. Pozdrawiamy serdecznie, Zarząd firmy GoodTrans
 6. Procentowy

  W związku z zaistniałą sytuacją wypłaty zostaną rozdane jutro, a norma na ten tydzień będzie wynosiła 30 kursów. Pozdrawiam
 7. Procentowy

  Karoslow i Radja, przypominam o wyrobieniu normy do jutra w innym przypadku się pożegnamy.
 8. Procentowy

  W takim bądź razie w tym tygodniu wymienimy LR'y na nowe tankery żeby nikt nie był poszkodowany. W tym tygodniu awanse, więcej informacji wkrótce w temacie z ogłoszeniami.
 9. Procentowy

  A reszta się nie wypowie?
 10. Procentowy

  Panowie i @Doma21, kupujemy jeszcze jednego RoadTraina czy tym razem inwestujemy w tankera? Mam bardziej na myśli wymianę LR'ów na coś innego. Dzielcie się swoim zdaniem.
 11. Procentowy

  Dobrze? Bezsensowne wydawanie firmowych pieniędzy na zmianę nazwy, która była z serwerem od 2009 roku, a co więcej kupiłeś milion buraków za 350 tyś żeby potem sprzedać drożej, a Core zaskoczył wszystkich rekinów biznesu i zrobił publiczne. Potem odszedłeś poczym zostawiłeś firmę bez pieniędzy. Jeżeli takie zarządzie jest według Ciebie dobre to boje się już jakie dla Ciebie jest złe. :)
 12. Procentowy

  Nikt Cię do grania nie zmusza. Jak masz taki problem i tak Cię boli, że mało osób gra to nie graj. Dałeś za przeproszeniem dupy w prowadzeniu firmy i obraziłeś się jak dziecko to teraz nie wcinaj się innym. To jest temat firmowy, więc nie musisz im robić tutaj żali, że mało osób gra. Tacy jak Ty są tylko wtedy gdy jest dobrze, serwer ma problemy to od razu docinki i naśmiewanie. Żal aż na to patrzeć.
 13. Procentowy

  Wanilowy przestań zachowywać się jak obrażone dziecko, bo też już przesadzasz. Od 18 graliśmy na serwerze i było cały czas 10-15 osób i cały czas ktoś dochodził, samym marudzeniem i obrażaniem się na cały świat cudów nie zdziałasz, a takim zachowanie to tylko innych zniechęcasz, bo akurat to pierdzielisz głupoty i powtarzasz w kółko to samo, a ludzie grają. Piss.
 14. Procentowy

  Darmowa reklama, według mnie post powinien zostać usunięty do momentu zakrycie nazw serwerów. To, że inne Ci się dodają - w porządku, ale nazwy innych serwów i adresów nas nie interesuje. Więc albo wpisujesz źle adres naszego serwera albo sobie robisz jaja z nas i wykorzystujesz sytuację do reklamy.
 15. 1. Twój nick ingame: Procentowy 2. Nick oskarżonego ingame*: SzalonyTrucker 3. Powód zgłoszenia: Obraza, 0 IQ. 4. Dowody (screeny/chatlog/inne): Niżej. 5. Świadkowie: Nikt. 6. Proponowana kara: Ban permentalny.
×