Pobaw się flagami! Zapraszamy.

https://truckers.com.pl/topic/23366-capture-the-flag-z-okazji-dnia-dziecka/?tab=comments#comment-376978

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Procentowy

Truckerzy

Procentowy last won the day on March 30 2019

Procentowy had the most liked content!

Community Reputation

71 Dobra

4 Followers

About Procentowy

 • Rank
  Stary wyjadacz

Contact

 • Discord
  Procentowy
 • Steam
  Procentowy
 • Skype
  Procentowy

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Transport, Sport.
 • Nick
  Procentowy
 • Lokalizacja
  Hiszpania

Recent Profile Visitors

1695 profile views
 1. Procentowy

  Błędy zgłasza się w trackerze.
 2. 1. Twój nick ingame: Procentowy 2. Nick oskarżonego ingame*: SzalonyTrucker 3. Powód zgłoszenia: Obraza, 0 IQ. 4. Dowody (screeny/chatlog/inne): Niżej. 5. Świadkowie: Nikt. 6. Proponowana kara: Ban permentalny.
 3. Procentowy

  Chciałbym żeby w naszej firmie gdy bar się uszkodzi było to jakoś widoczne pod komendą/ /bary. Na czerwono jednostki jedzenia wyróżnić czy co kolwiek bo póki co nie mamy pojęcia kiedy bar i który bar jest uszkodzony poza informacją na chacie, którą widać maksymalnie do 5 sek, a zdarza się na chwilę odjeść od komputera itp. Pozdrawiam.
 4. Procentowy

  "Przyroda zaskoczyła budowlańców"
 5. Procentowy

  To jeszcze może wprowadzimy przenośne bary, teleport do stacji paliw i może żeby mniej grać, a więcej mieć to wybór rozładunku obok załadunku i premie 500$ za rekordowy czas. Ludzie proszę was nie przesadzajcie...
 6. Procentowy

  Zarobki: 1. Rumpo - 1 Tona - Alkohol - LS - LV - 243$ 2. Zestaw - 27 Ton - Skarpety - LV - Doki LS - 194$ Do poprawki.
 7. Procentowy

  Pierwsza "setka" na SA:MP!
 8. Procentowy

  @SonyCro, typie czytaj ze zrozumieniem, a dopiero potem dodawaj swoje dwa grosze do tematu... @ Bug, czy nie bug, ale nigdzie nie ma bramek ViaToll.
 9. Procentowy

  Po całym dniu zobserwowałem; [Fotki wrzucę jutro]. 1. Znikające ikonki z mapki po wybraniu oferty tj. "Z" oraz "R"; 2. Brak skryptu i komend firm - Bynajmniej w mojej; 3. Nie wiem czy to bug, ale po wpisaniu /oferty - To 90% ładunków to przeładowania; 4. Brak nazw ładunków w /oferta. Zdarzają się pojedyncze przypadki; 5. Po użyciu /warsztat - robi się wypadek. Nie zawsze, ale mi na 5 razy wypadek zrobił się 2 razy; 6. Przy robieniu egzaminu praktycznego pojazd wpada w budynek i nie da się nic zrobić; 7. W firmie GoodTrans za dowiezienie zwykłych ładunków firmie nie przybywa $ na stanie konta. Nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale jeżeli firma ma się utrzymać za same bary to długo nie pociągniemy; 8. Brak możliwość nadania dotacji pracownikowi w panelu; 9. Tempomat przy niższych prędkościach typu 50/70 praktycznie jest niemożliwy do włączenia. Chyba, że ja nie umiem. ;> 10. Przy objazdach widać ID obiektów; 11. Rumpa, ludzi latają - jedziesz jedziesz nagle lecisz w powietrze. Ja doświadczyłem tego dwa razy i akurat dwa razy w tym samym miejscu przy TS LV-SF. 12. Z tego co się orientuje nie działa opcja wystawiania rachunków w PD. 13. Na egzaminie praktycznym nie trzeba jeździć samochodem. Wystarczy przejść przez czerwone punkty pieszo i zalicza. Na razie tylko tyle, albo aż tyle. Pozderki @ EDIT 20.01.2019 1. Nie działa nadawanie skinów pracownikom w firmie GoodTrans.
 10. Procentowy

  Czy na serwerze planowane jest wprowadzenie ułatwień typu VIP? Jeżeli tak to jak będzie można go zdobyć? Pieniądze fikcyjne w grze czy polskie złotóweczki? Pozdrawiam.
 11. Procentowy

  Wszystko masz opisane w dziale ogłoszeń.
 12. Procentowy

  To przestańcie się obawiać i wymyślać jakieś bzdury tylko czekajcie cierpliwie niech chłopaki robią. Lepiej jak robią niż by mieli nic nie robić. Poganianiem nic nie zdziałacie, a wręcz zaszkodzicie. Chcecie by serwer działał kilkanaście lat, czy po kilku miesiącach wykitował? Odpowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam. @edit. Dawid, nikomu w dupę nie wchodzę bo nie jestem z tego typu ludzi. Po prostu drażni mnie jak wszyscy zaczynają wypierać presję, a potem będą narzekać, że są błędy i niedopracowania. Też z chęcią bym zobaczył jakieś screeny, no ale to już nie zależy od nas.
 13. Procentowy

  Wprowadzacie kurierke.
 14. Procentowy

  Ja mam tylko nadzieję, że wraz z wprowadzeniem samolotów zmienicie sposób zarobków na nich i zdobywanie score. Na poprzedniej edycji, drogi były puste bo wszyscy latali samolotami z prostego powodu - jazda ciężarówkami czy też busami była nie opłacalna i zarabiało się o 100% wolniej. Także z mojej strony to mogę zalecić edycję, albo w ogóle usunięcie pojazdów powietrznych, bo smutno było widząc puste drogi. Pozdrawiam.
 15. Procentowy

  Pilnie potrzebuję tej podmianki. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines