Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Procentowy

Gracze

Procentowy last won the day on March 30

Procentowy had the most liked content!

Community Reputation

233 Dobra

4 Followers

About Procentowy

 • Rank
  Stary wyjadacz

Contact

 • Discord
  Procentowy
 • Steam
  Procentowy
 • Skype
  Procentowy

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Transport, Sport.
 • Nick
  Procentowy
 • Lokalizacja
  Hiszpania

Recent Profile Visitors

1554 profile views
 1. Procentowy

  Błędy zgłasza się w trackerze.
 2. 1. Twój nick ingame: Procentowy 2. Nick oskarżonego ingame*: SzalonyTrucker 3. Powód zgłoszenia: Obraza, 0 IQ. 4. Dowody (screeny/chatlog/inne): Niżej. 5. Świadkowie: Nikt. 6. Proponowana kara: Ban permentalny.
 3. Procentowy

  Chciałbym żeby w naszej firmie gdy bar się uszkodzi było to jakoś widoczne pod komendą/ /bary. Na czerwono jednostki jedzenia wyróżnić czy co kolwiek bo póki co nie mamy pojęcia kiedy bar i który bar jest uszkodzony poza informacją na chacie, którą widać maksymalnie do 5 sek, a zdarza się na chwilę odjeść od komputera itp. Pozdrawiam.
 4. Procentowy

  "Przyroda zaskoczyła budowlańców"
 5. Procentowy

  To jeszcze może wprowadzimy przenośne bary, teleport do stacji paliw i może żeby mniej grać, a więcej mieć to wybór rozładunku obok załadunku i premie 500$ za rekordowy czas. Ludzie proszę was nie przesadzajcie...
 6. Procentowy

  Zarobki: 1. Rumpo - 1 Tona - Alkohol - LS - LV - 243$ 2. Zestaw - 27 Ton - Skarpety - LV - Doki LS - 194$ Do poprawki.
 7. Procentowy

  Pierwsza "setka" na SA:MP!
 8. Procentowy

  @SonyCro, typie czytaj ze zrozumieniem, a dopiero potem dodawaj swoje dwa grosze do tematu... @ Bug, czy nie bug, ale nigdzie nie ma bramek ViaToll.
 9. Procentowy

  Po całym dniu zobserwowałem; [Fotki wrzucę jutro]. 1. Znikające ikonki z mapki po wybraniu oferty tj. "Z" oraz "R"; 2. Brak skryptu i komend firm - Bynajmniej w mojej; 3. Nie wiem czy to bug, ale po wpisaniu /oferty - To 90% ładunków to przeładowania; 4. Brak nazw ładunków w /oferta. Zdarzają się pojedyncze przypadki; 5. Po użyciu /warsztat - robi się wypadek. Nie zawsze, ale mi na 5 razy wypadek zrobił się 2 razy; 6. Przy robieniu egzaminu praktycznego pojazd wpada w budynek i nie da się nic zrobić; 7. W firmie GoodTrans za dowiezienie zwykłych ładunków firmie nie przybywa $ na stanie konta. Nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale jeżeli firma ma się utrzymać za same bary to długo nie pociągniemy; 8. Brak możliwość nadania dotacji pracownikowi w panelu; 9. Tempomat przy niższych prędkościach typu 50/70 praktycznie jest niemożliwy do włączenia. Chyba, że ja nie umiem. ;> 10. Przy objazdach widać ID obiektów; 11. Rumpa, ludzi latają - jedziesz jedziesz nagle lecisz w powietrze. Ja doświadczyłem tego dwa razy i akurat dwa razy w tym samym miejscu przy TS LV-SF. 12. Z tego co się orientuje nie działa opcja wystawiania rachunków w PD. 13. Na egzaminie praktycznym nie trzeba jeździć samochodem. Wystarczy przejść przez czerwone punkty pieszo i zalicza. Na razie tylko tyle, albo aż tyle. Pozderki @ EDIT 20.01.2019 1. Nie działa nadawanie skinów pracownikom w firmie GoodTrans.
 10. Procentowy

  Czy na serwerze planowane jest wprowadzenie ułatwień typu VIP? Jeżeli tak to jak będzie można go zdobyć? Pieniądze fikcyjne w grze czy polskie złotóweczki? Pozdrawiam.
 11. Procentowy

  Wszystko masz opisane w dziale ogłoszeń.
 12. Procentowy

  To przestańcie się obawiać i wymyślać jakieś bzdury tylko czekajcie cierpliwie niech chłopaki robią. Lepiej jak robią niż by mieli nic nie robić. Poganianiem nic nie zdziałacie, a wręcz zaszkodzicie. Chcecie by serwer działał kilkanaście lat, czy po kilku miesiącach wykitował? Odpowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam. @edit. Dawid, nikomu w dupę nie wchodzę bo nie jestem z tego typu ludzi. Po prostu drażni mnie jak wszyscy zaczynają wypierać presję, a potem będą narzekać, że są błędy i niedopracowania. Też z chęcią bym zobaczył jakieś screeny, no ale to już nie zależy od nas.
 13. Procentowy

  Wprowadzacie kurierke.
 14. Procentowy

  Ja mam tylko nadzieję, że wraz z wprowadzeniem samolotów zmienicie sposób zarobków na nich i zdobywanie score. Na poprzedniej edycji, drogi były puste bo wszyscy latali samolotami z prostego powodu - jazda ciężarówkami czy też busami była nie opłacalna i zarabiało się o 100% wolniej. Także z mojej strony to mogę zalecić edycję, albo w ogóle usunięcie pojazdów powietrznych, bo smutno było widząc puste drogi. Pozdrawiam.
 15. Procentowy

  Pilnie potrzebuję tej podmianki. :)
×