Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Procentowy

Gracze

Procentowy last won the day on March 30

Procentowy had the most liked content!

Community Reputation

233 Dobra

4 Followers

About Procentowy

 • Rank
  Stary wyjadacz

Contact

 • Discord
  Procentowy
 • Steam
  Procentowy
 • Skype
  Procentowy

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Transport, Sport.
 • Nick
  Procentowy
 • Lokalizacja
  Hiszpania

Recent Profile Visitors

1512 profile views
 1. Procentowy

  Chętne osoby do dalszej współpracy bądź rozpoczęcia kariery w naszej firmie na platformie SA:MP zapraszam na stronę - truckers-online.eu. Będę kandydować na posadę szefa tej firmy także możecie liczyć na dobry start jeżeli zostanę wybrany. Pozdrawiam i do zobaczenia!
 2. Procentowy

  Z okazji świąt Wielkanocnych zarząd firmy GoodTrans życzy Wszystkim pracownikom oraz całej społeczności truckers.com.pl, wiele radości i dobra. Niech Ten, który powstał z grobu, wzmocni wiarę, rozpali miłość, niech stanie się dla Was źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku. Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni! Zarząd firmy - GoodTrans.
 3. Procentowy

  Tak, zgadza się. Jest otwarta, aczkolwiek nie wiem ile dostaniemy pojazdów na starcie.
 4. Procentowy

  Witajcie! Jak już zapewne wiecie - serwer został zamknięty do czasu wypuszczenia nowej wersji GameMod'a. W związku z wypuszczeniem nowej wersji zaczynamy od początku z zerowym budżetem i ograniczonym taborem. Nie znam jeszcze jaki będzie przysługiwał nam tabor ale możecie być spokojni nikogo nie zwalniamy, a wręcz będę liczył na dużą aktywność byśmy wyruszyli jak najlepiej! Poznałem was, wasze możliwości i jestem pewny, że w ciągu dalszym będziemy na szczycie firm. Bliżej startu opróżnię tematy i zaktualizuje. Mam nadzieję, że nas nie opuścicie i będziemy wspólnie czekali na nowy, lepszy start! Pozdrawiam, zarząd firmy GoodTrans.
 5. Procentowy

  @Kamyk, przyjęty. Zapraszamy na krótką rozmowę wprowadzającą do firmy. Gratulacje! Rekrutacja wciąż otwarta!
 6. Procentowy

  Prawdziwa firma, a nie jakiś DziadTrans
 7. Do kogo mam się zgłosić w sprawie przebudowy bazy firmy? Chciałbym, żeby ktoś mi zrobił ładnie i starannie bazę. W tym samym miejscu, lecz ładnie i starannie dodać nowe obiekty. Wiaty, biuro, garaże dla pojazdów dostawczych, stację paliw oraz parking dla pojazdów prywatnych. Jesteśmy w stanie zapłacić dobre pieniądze w zamian za staranne wykonanie. Daje wolną rękę dla budowniczego.
 8. Procentowy

  A gdyby tak zacząć wszystko od początku na nowej wersji? Może przyciągnęłoby to kilka nowych osóbek.
 9. Procentowy

  Pracownik @Karlosow zostaje zwolniony z powodu braku aktywności. Pozdrawiam.
 10. Procentowy

  Zmieniona została ilość wymaganych kursów na tygodniowy okres rozliczeniowy z 50 na 35. Pozdrawiam, zarząd firmy Good-Trans.
 11. Procentowy

  Przypominamy o otwartej rekrutacji do naszej firmy! :) Gratulujace dla, @Doma21. Życzymy dużo sukcesów w roli Administratorki! :)
 12. Procentowy

  Błędy zgłasza się w trackerze.
 13. Procentowy

  Jak spotkasz to zrób przegląd, a my zwrócimy Ci pieniądze. Przy najbliżej okazji zrobimy przegląd całego taboru.
 14. Procentowy

  Wyplata będzie dopiero po godzinie 17/18 ze względu na opóźnione włączenie serwera w poniedziałek i rozdanie wypłaty dopiero w godzinach wieczornych. Za tydzień wszystko wróci do normy już i będą wypłaty w godzinach popołudniowych. Pozdrawiam.
 15. Procentowy

  ° @Sebol, @Doma21 oraz @MjolnirThor awansują o stopień wyżej. Gratulacje! ° @Doma21 za bardzo dużą aktywność otrzymuje premie w wysokości 5.000$ oraz dodatkowe 30$ do stawki na ten okres rozliczeniowy. Gratuluję! ° Przy najbliżej okazji spotkania administracji na serwerze wymienimy zestawy na nowe. ° @Karlosow zostaje zawieszony na okres 10 dni z powodu braku aktywności. Jako że pracujemy trochę już czasu dajemy Ci czas na ogarnięcie swoich spraw i zadeklarowania nam kiedy wrócisz i zaczniesz być aktywny. ° @Vacior oraz @Radja zostają zwolnieni bez kar z powodu wypowiedzenia. Dziękuję chłopaki za pomoc. @Vacior jak tylko znajdziesz czas i chęci do gry zapraszamy serdecznie dla Ciebie zawsze będzie miejsce, ponieważ dużo wniosłeś do firmy. Pozdrawiamy serdecznie, Zarząd firmy GoodTrans
×