TheTroll

Truckers

Community Reputation

30 Neutralna

About TheTroll

 • Rank
  Przyjaciel PTS
 • Birthday January 13

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  TheTroll

Recent Profile Visitors

1927 profile views
 1. TheTroll

  Nick: TheTroll Serial: DA6913E0929456A77762A4B2657299A4 Zbanował mnie: nie wiem Powód blokady: "Eloszka" Wytłumaczenie: O ile dobrze pamiętam, to bana dostałem za włam na konto administratora. Link do celu, który wsparłem: https://www.siepomaga.pl/gabi Data i godzina płatności: 12.08.2019, 11:41 Potwierdzenie: https://i.imgur.com/9xYzQN1.png
 2. TheTroll

  Nick: TheTroll Serial: 404BBA2E08B6FF65FE84E884843B0694 Zbanował mnie: nie wiem Powód blokady: "Działanie na szkodę serwera" Wytłumaczenie: Cóż.. zrobiłem coś czego teraz trochę żałuję, ale postanowiłem napisać apelacje, ponieważ brakuje mi tych starych czasów kiedy jeszcze grałem tu na serwerze. Moje szanse na unbana pewnie nie są wielkie, ale może dostanę drugą szanse której mam nadzieję nie zmarnuje. Na koniec pozostaje mi tylko przeprosić osoby które uraziłem.
 3. TheTroll

  Dzisiejsza jazda Mercedesem Citaro po szczecinie linią 57 Wszystko ładnie, pięknie aż tu nagle Autobusik się zepsuł
 4. TheTroll

  Dzisiejsza jazda solarisem :)
 5. TheTroll

  Jazda Autosanem H9-21 ;)
 6. TheTroll

  Witam! W związku z otwarciem naboru na pracownika policji chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Mam na imię Jakub, mam 15 lat i obecnie mieszkam w Niemczech ale urodziłem się w Polsce w małym miasteczku o nazwie Zambrów. Interesuję się komputerami oraz motoryzacją. Myślę że moje zachowanie trzyma się w normie, jestem miły, uczciwy, koleżeński, pomagam nowym graczom, również potrafię się ze wszystkimi dogadać. Na PTS gram już całkiem długo. Pracowałem już jako mechanik w Pomocy Drogowej. W Policji na PTS nie miałem jeszcze okazji pracować. Za to pracowałem w policji na innym serwerze, więc podstawowe zasady funkcjonowania tej frakcji znam. Na grę dziennie staram się poświęcać wystarczająca ilość czasu 3-4h w zależności. To chyba będzie tyle. Myślę że sprostał bym pańskim oczekiwaniom. Z Wyrazami Szacunku. TheTroll.
 7. TheTroll

  U mnie także nowy nabytek :P
 8. TheTroll

  Też miałem kiedyś ten błąd przy połączeniu z serwerem. U mnie była to wina słabego internetu. Po zmianie internetu na szybszy błąd już nie wyskakiwał.
 9. TheTroll

  Nycer steam automatycznie Ci aktualizuje grę. Jak nie to zrób reinstall ets i pomoże.
 10. TheTroll

  Chyba musisz zainstalować patcha 1.10.1.17s
 11. TheTroll

  Nycerku nic tam nie wpisuj. Wybierasz serwer i grasz :) Pierwsza jazda na nowym komputerze