Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fabio

Emeryci

Fabio last won the day on March 25

Fabio had the most liked content!

Community Reputation

2735 Doskonała

About Fabio

 • Rank
  Outlaw
 • Birthday 12/01/1998

Contact

 • Gadu-Gadu
  34392195

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Recent Profile Visitors

22255 profile views
 1. Fabio

  Też to zauważyłem jakiś czas temu. To wzgórze ma chyba dwie warstwy i ta pierwsza została usunięta, najpewniej przez kogoś kto tworzył jakąś mapkę i jest ona wgrana na serwer.
 2. Fabio

  Raczej błąd
 3. Fabio

  Przyśpieszenie sprzętowe dźwięku, mówi Panu to coś? Bo zakładam, że w plikach znajdują się te dźwięki. W każdym razie przyśpieszenie sprzętowe dźwięku często powodowało takie problemy, przynajmniej u mnie, w dxdiag bodajże się to zmieniało, ale u mnie na Windows 10 tego nie ma i jakoś inaczej to ostatnio obszedłem (o dziwo tym "pomagaczem" Windowsowym w rozwiązywaniu problemów).
 4. Fabio

  @Polak333, nie jestem już w administracji.
 5. Fabio

  To w sumie może lepiej już go nie pokazywać.
 6. Fabio

  Tak, ale napisałeś mega ogólnie, pod hasłem Motyw PTS wiele rzeczy mogłoby się kryć, ja myślałem o forum chociażby.
 7. Fabio

  Motyw czego? Próbki umiejętności? Tworzysz coś, a konsultowałeś z administracją?
 8. Siema damix

  1. Xsardes

   Xsardes

   To pomyłka, jestem zupełnie inną osobą

  2. Alley

   Alley

   damix czy to Ty?

    

  3. Xsardes

   Xsardes

   Jaki damix? Ja nawet nie wiem kto to jest, założyłem tutaj konto kiedyś i nie grałem bo grałem gdzie indziej

 9. Fabio

  Bo to zbędna frakcja.
 10. Fabio

  Zbędne, PD to nie straż pożarna, której tutaj (na szczęście) nie ma.
 11. Fabio

  Bana na shoutbox dostałeś z uwagi na bana na pisanie na forum (to też jest miejsce, w którym można pisać). Bana nadawałem ja lub inspektor (w związku z warnem, który wtedy na pisanie miałeś, teraz już nie masz). PS. Obecnie to tylko @inspektor może cie tam odbanować (lub nie). Pozdro.
 12. Fabio

  Nie żeby coś, ale administracja ostatnio podejmowała decyzję na temat twojego ub i wynikło z tego jasno, że wszyscy byli co do tego zgodni - unbana nie ma. Skoro nowy H@ jest szkolony, to defacto nadal jest "aktualny" tj. inspektor. Pozdrawiam.
 13. Fabio

  Nick: Fabio Pówód: Zachęcam do wskoczenia w moje miejsce, komuś bardziej aktywnemu lub chociaż trochę bardziej niż 300min tygodniowo, ponieważ sam nie jestem w stanie. Polecam też grę w tej frakcji chociaż wymaga ona pewnych wyrzeczeń. Przede wszystkim mniejszego luzu, większej pracy względem innych frakcji, więc jak ktoś ma chęć na nieco więcej rozgrywki, to zapraszam do aplikowania. Do frakcji doszedłem w celu kontroli jakości działań podejmowanych przez ówczesnego szefa frakcji, który był we frakcji na stanowisku szefa na okres próbny, okres, który miał sprawdzić, czy do pracy na tym stanowisku się nadaje - w mojej opinii zdał test i nadaje się. Pewne rzeczy były działaniami podjętymi w konsultacji ze mną, więc nie wszystko co "złe" to on, co będzie dalej to już od niego jako obecnego szefa tej frakcji zależy. Podjąłem tu też pracę ze względu na mniejszą liczbę osób, mam nadzieję, że to się zmieni, chociaż w mojej opinii liczy się nie ilość, a jakość. Pozdrawiam.
 14. Jak nie chcą skryptować pod PTS, to wątpię, że będą chcieli pod skoki narciarskie.
 15. Nie, nie powinny. Premie są niezależne od wypłat, wypłaty są z panelu "z powietrza", a premie z konta frakcji. Musisz sam się postarać o to, żeby odebrać premię w określonym czasie, na tym to polega. Premia to dodatek, a nie podstawowa pensja.
×