Fabio

Retirees

Fabio last won the day on March 25 2019

Fabio had the most liked content!

Community Reputation

2420 Doskonała

About Fabio

 • Rank
  Outlaw

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Recent Profile Visitors

26640 profile views
 1. Fabio

  Chociaż nie gram na serwerze już dłuższy czas, to uważam, że jego lata świetności minęły, a nawet żadne cuda na kiju w GM nic tu za bardzo nie pomogą. Nowszych graczy ciężej przyciągnąć na PTS, ale w samą podstawkę i wiele starszych tytułów wciąż gra masę graczy, mój ulubiony przykład - Gothic, którego do teraz moduję i gram w modyfikacje nowo powstałe do niego. Nie rozumiem za bardzo tej próby ratowania zamknięcia projektu, skoro to bardzo dobra decyzja. Większość "starych graczy" jest już starych - nie ma czasu na regularną grę w multiplayer. A nowych już to nie przyciąga. Tematyka truckerki zawsze była niszą i zawsze na "innych serwerach" było więcej graczy, zwłaszcza zagranicznych - tutaj przewijało się trochę obcokrajowców, ale serwer nigdy nie był nastawiony na międzynarodową rozgrywkę. @Vaniliovsky inspektor wcale nie zapoczątkował serwera, założycielem był ktoś inny. Nie wiem czy restart od 2013 do teraz liczy się jako jego dzieło - wydaje mi się, że nie, chociaż na pewno miał w tym jakiś udział. Nie uważam też, że "wielka impreza" cokolwiek zmieni. Że w ogóle komuś będzie chciało się ją organizować i będzie dużo osób - na papierze zawsze ich tyle jest, tak samo sponsorów. A jak przychodzi co do czego, to nie ma nikogo. Poza tym, nikt przecież nie umiera, więc jak ktoś nawiązał kontakty na PTS, to zawsze jest inna forma komunikacji. Z serwerem Discord zrobicie jak uważacie. Jest darmowy, więc nie ma kosztów utrzymania, do luźnej dyskusji, wspomnień i tego typu rzeczy zawsze może być. Mam wrażenie, że dla niektórych zamknięcie serwera/forum to permanentne zerwanie kontaktu z kimś ze społeczności - mamy 2021, facebooka, whatsappy, instagray czy Discorda xD. Pozdro.
 2. Wszystkiego najlepszego!

 3. Najlepszego Fabionzzo

 4. No masz Fabian, jak Ty szybko urosles :( najlepszego :D

 5. Wszystkiego co najlepsze Fabio!

 6. Fabio

  Głupota. Szef firmy bądź frakcji powinien mniej więcej wiedzieć, z kim ma do czynienia, a nie bazować na podstawie listy poprzednich szefów. Każdy jest inny, tak samo z szefostwem, więc takie coś jest mocno krzywdzące dla osób, które się zresocjalizowały. Jeśli ktoś nie potrafi chociaż odrobinę zweryfikować, kogo bierze do firmy - no to niech nie bierze nikogo i tyle. Chcecie robić biografię każdego gracza z serwera? Co zrobił, za co miał bana, jakiej wartości karę dostał? Nie gram już na serwerze, ale nie widzę wielkiej liczby graczy, tego typu działania raczej zniechęcają. Poza tym na jakiej podstawie wystosowana byłaby taka opinia? Równie dobrze może być to były członek administracji, który już w administracji nie jest, ba, może nawet jest zbanowany - czyli wystosował np. opinię, że gracz to odwalacz, więc nie przyjmować, po czym sam odwalił podwójnie.
 7. Fabio

  Z jakiej perspektywy była ta gra? Trzecioosobowa? Pierwszoosobowa? Jeśli miała polski dubbing, zawęź okręg poszukiwań - data wydania lub to, kiedy w to ostatnio grałeś też jest istotne. Wystarczy popatrzeć na gry wydane w danym roku, uwzględniając przy tym określone parametry.
 8. Fabio

  Ogólnikowo piszesz. Byłeś u nich, dali ci nowy modem, co z routerem? Nie powiedzieli co było nie tak? Była podjęta próba resetu routera? To nie jest skomplikowane, a poza tym te ustawienia obecnych routerów są bardzo prostackie, że nawet osoby raczkujące z komputerem powinny sobie poradzić (zwłaszcza, że zawsze jest dorzucana instrukcja). No i co to był za model routera, ile już był na chodzie...?
 9. Fabio

  Pewnie myślą, że pogo ma motorki xD.
 10. Ale dokładnie tak to przecież wygląda. Ktoś opłaca i sobie odbiera, chyba że chodzi ci o coś na zasadzie wystawienia za bazę, a chwilę po tym odebranie przez właściciela. Wtedy logicznym jest, że pozostawiony za bazą nie jest już sprawą pracowników PD (czy np. nie wpadnie do wody, bo ktoś nie popcha etc.).
 11. Fabio

  https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3aoverviewtab Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4zł. W skład wchodzi tzw. "Xbox Game Pass" oraz goldem na miesiąc. Nie wiem ile trwa ta promocja, ale po doładowaniu jednorazowym można doładować ponownie maksymalnie do 36miesięcy, czyli w zasadzie można za jedyne 144zł mieć konto Gold i Game Pass (nie wiem czy to jest wspóldzielone z PC'tami, ale otrzymało lub otrzyma też ten pass).
 12. Fabio

  Rozgrywka niczym by na tym nie zyskała. To podkreślając wciąż, serwer z elementami RP, może być ich mniej lub więcej, ale odgrywanie aż takiego roleplay jak szukanie się na mapie, "poznawanie" (bo pewnie o to ci chodzi) nie ma tutaj sensu, nie po tylu latach, co nie oznacza, że nie ma to sensu dla policjantów. Pozostali powinni widzieć siebie na mapie jak dotychczas. Sprawa tego była poruszana już w poprzednim temacie, z tego co czytam to wnioski są dokładnie takie same. Dyskutować tak można sobie jeszcze na spokojnie do 2029 roku, a tu potrzeba realizacji. Jeśli to ma mieć w ogóle jakąś rację bytu (wprowadzone w przeciągu np. roku a nie dziesięciu), to dodatkowa ankieta, która została w tym temacie utworzona powinna utwierdzić w przekonaniu jaka jest wizja graczy, a jak widzę, to taka sama, co jest na plus - po czasie nadal większościowa zgodność. @Scjargh tak, można by dodać takie rzeczy i wiele więcej, ale to wchodzi już na temat modyfikacji poszczególnych paneli, a nie samej widoczności, co oznacza więcej roboty i dużo mniejszą szansę na realizację (tak mi się wydaje, ale to raczej dobre założenie).
 13. Fabio

  Zbanowany odwalacz