Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fabio

Emeryci

Fabio last won the day on March 25

Fabio had the most liked content!

Community Reputation

2525 Doskonała

About Fabio

 • Rank
  Outlaw
 • Birthday 12/01/1998

Contact

 • Gadu-Gadu
  34392195

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Recent Profile Visitors

23343 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego!

 2. Najlepszego Fabionzzo

 3. No masz Fabian, jak Ty szybko urosles :( najlepszego :D

 4. Wszystkiego co najlepsze Fabio!

 5. Fabio

  Głupota. Szef firmy bądź frakcji powinien mniej więcej wiedzieć, z kim ma do czynienia, a nie bazować na podstawie listy poprzednich szefów. Każdy jest inny, tak samo z szefostwem, więc takie coś jest mocno krzywdzące dla osób, które się zresocjalizowały. Jeśli ktoś nie potrafi chociaż odrobinę zweryfikować, kogo bierze do firmy - no to niech nie bierze nikogo i tyle. Chcecie robić biografię każdego gracza z serwera? Co zrobił, za co miał bana, jakiej wartości karę dostał? Nie gram już na serwerze, ale nie widzę wielkiej liczby graczy, tego typu działania raczej zniechęcają. Poza tym na jakiej podstawie wystosowana byłaby taka opinia? Równie dobrze może być to były członek administracji, który już w administracji nie jest, ba, może nawet jest zbanowany - czyli wystosował np. opinię, że gracz to odwalacz, więc nie przyjmować, po czym sam odwalił podwójnie.
 6. Fabio

  Z jakiej perspektywy była ta gra? Trzecioosobowa? Pierwszoosobowa? Jeśli miała polski dubbing, zawęź okręg poszukiwań - data wydania lub to, kiedy w to ostatnio grałeś też jest istotne. Wystarczy popatrzeć na gry wydane w danym roku, uwzględniając przy tym określone parametry.
 7. Fabio

  Poons lub Amel, dawać o nich, a nie o jakiś Wersjonach podróbkach xD. PS. To tak abstrahując od tego, że nie ma już z kim tych wywiadów robić
 8. Fabio

  Ogólnikowo piszesz. Byłeś u nich, dali ci nowy modem, co z routerem? Nie powiedzieli co było nie tak? Była podjęta próba resetu routera? To nie jest skomplikowane, a poza tym te ustawienia obecnych routerów są bardzo prostackie, że nawet osoby raczkujące z komputerem powinny sobie poradzić (zwłaszcza, że zawsze jest dorzucana instrukcja). No i co to był za model routera, ile już był na chodzie...?
 9. Fabio

  Pewnie myślą, że pogo ma motorki xD.
 10. Fabio

  Oczywiście, że tak, ale powinna być opcja wyboru. Jak ktoś nie chce w ogóle udzielić głosu, to byłaby tylko wersja tekstowa, a przy udzieleniu głosu wersja głosowa + wersja tekstowa (dla lepszej wygody, trzeba by wtedy to przepisać). Natomiast jeśli kogoś irytuje czyjś głos to wtedy czytałby tylko wersję tekstową, co do szyderstw - ten poziom chyba już dawno minął, jak ktoś się obawia czegoś takiego, to po prostu nie bierze udziału w wywiadzie głosowym i tyle. Ważna kwestia jest taka, żeby prowadzący mówił płynnie, dynamicznie i w sposób jak najbardziej zbliżony do profesjonalnych osób. Myślę, że czasy mikrofonów za dziesięć złotych z biedronki minęły, a jak faktycznie byłyby z nimi problemy - wtedy lepiej nie robić danego wywiadu głosowego (najważniejsza kwestia, by prowadzący miał odpowiedni mikrofon, a osoba, która udziela wywiadu może taki mieć, ale nie musi - wtedy wersja tekstowa to lepsze rozwiązanie). @daw3dEk6, nie ma sensu, ale można. Jeśli ktoś jest głuchy, to czytałby wersję tekstową i problem rozwiązany, ona powinna być podstawą, a wersja głosowa dodatkiem.
 11. Ale dokładnie tak to przecież wygląda. Ktoś opłaca i sobie odbiera, chyba że chodzi ci o coś na zasadzie wystawienia za bazę, a chwilę po tym odebranie przez właściciela. Wtedy logicznym jest, że pozostawiony za bazą nie jest już sprawą pracowników PD (czy np. nie wpadnie do wody, bo ktoś nie popcha etc.).
 12. Fabio

  https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3aoverviewtab Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4zł. W skład wchodzi tzw. "Xbox Game Pass" oraz goldem na miesiąc. Nie wiem ile trwa ta promocja, ale po doładowaniu jednorazowym można doładować ponownie maksymalnie do 36miesięcy, czyli w zasadzie można za jedyne 144zł mieć konto Gold i Game Pass (nie wiem czy to jest wspóldzielone z PC'tami, ale otrzymało lub otrzyma też ten pass).
 13. Fabio

  Rozgrywka niczym by na tym nie zyskała. To podkreślając wciąż, serwer z elementami RP, może być ich mniej lub więcej, ale odgrywanie aż takiego roleplay jak szukanie się na mapie, "poznawanie" (bo pewnie o to ci chodzi) nie ma tutaj sensu, nie po tylu latach, co nie oznacza, że nie ma to sensu dla policjantów. Pozostali powinni widzieć siebie na mapie jak dotychczas. Sprawa tego była poruszana już w poprzednim temacie, z tego co czytam to wnioski są dokładnie takie same. Dyskutować tak można sobie jeszcze na spokojnie do 2029 roku, a tu potrzeba realizacji. Jeśli to ma mieć w ogóle jakąś rację bytu (wprowadzone w przeciągu np. roku a nie dziesięciu), to dodatkowa ankieta, która została w tym temacie utworzona powinna utwierdzić w przekonaniu jaka jest wizja graczy, a jak widzę, to taka sama, co jest na plus - po czasie nadal większościowa zgodność. @Scjargh tak, można by dodać takie rzeczy i wiele więcej, ale to wchodzi już na temat modyfikacji poszczególnych paneli, a nie samej widoczności, co oznacza więcej roboty i dużo mniejszą szansę na realizację (tak mi się wydaje, ale to raczej dobre założenie).
 14. Fabio

  @Sonny91, ale te serwery mające 300-400 osób nie mają się czym poszczycić poza tą ilością, no może jest trochę więcej rzeczy, ale coś kosztem czegoś - ilość nie przekłada się na jakość, a jak wiadomo na tego typu serwerach dominują mikropłatności etc. - z tych utrzymują się twórcy i z tych zapewne opłacane są skrypty, na pewno trochę ich mają, ale powątpiewał bym w jakość - bo tak naprawdę PTS jako jeden z nielicznych takową prezentuje. Żeby był rozwój potrzebne są skrypty, więc tracker to tak obecnie (i raczej w ogóle) średnio nadaje się do dodawania propozycji zahaczających o skrypt chyba, że ktoś od razu da do informacji, że sam zrealizował, jest to autorskie i jest gotów to przekazać (o ile może).
 15. Fabio

  Zbanowany odwalacz

×