Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Fabio

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Fabio w dniu 25 Marzec

Użytkownicy przyznają Fabio punkty reputacji!

Reputacja

2 721 Doskonała

10 obserwujących

O Fabio

 • Tytuł
  Outlaw
 • Urodziny 1998.12.01

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  34392195

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Ostatnie wizyty

22 107 wyświetleń profilu
 1. Fabio

  Nick: Fabio Pówód: Zachęcam do wskoczenia w moje miejsce, komuś bardziej aktywnemu lub chociaż trochę bardziej niż 300min tygodniowo, ponieważ sam nie jestem w stanie. Polecam też grę w tej frakcji chociaż wymaga ona pewnych wyrzeczeń. Przede wszystkim mniejszego luzu, większej pracy względem innych frakcji, więc jak ktoś ma chęć na nieco więcej rozgrywki, to zapraszam do aplikowania. Do frakcji doszedłem w celu kontroli jakości działań podejmowanych przez ówczesnego szefa frakcji, który był we frakcji na stanowisku szefa na okres próbny, okres, który miał sprawdzić, czy do pracy na tym stanowisku się nadaje - w mojej opinii zdał test i nadaje się. Pewne rzeczy były działaniami podjętymi w konsultacji ze mną, więc nie wszystko co "złe" to on, co będzie dalej to już od niego jako obecnego szefa tej frakcji zależy. Podjąłem tu też pracę ze względu na mniejszą liczbę osób, mam nadzieję, że to się zmieni, chociaż w mojej opinii liczy się nie ilość, a jakość. Pozdrawiam.
 2. Fabio

  Jak nie chcą skryptować pod PTS, to wątpię, że będą chcieli pod skoki narciarskie.
 3. Fabio

  Nie, nie powinny. Premie są niezależne od wypłat, wypłaty są z panelu "z powietrza", a premie z konta frakcji. Musisz sam się postarać o to, żeby odebrać premię w określonym czasie, na tym to polega. Premia to dodatek, a nie podstawowa pensja.
 4. Fabio

  Zmieniono Status na Zaakceptowano
 5. Fabio

  Jest to robione.
 6. Fabio

  Czarne tło postów

  Nie wiem z czego to wynika, ale często widzę, że użytkownicy mają dodane czarne tło do swoich postów, używam tylko i wyłącznie białego stylu (najpewniej użytkownicy mający to są użytkownikami ciemnego). Przykład:
 7. Fabio

  @Kapi0988, jest sens. Jedna propozycja, jedno zgłoszenie. Z tej akceptowane zostało tylko (przynajmniej) na razie to z PNS. PS. Wyedytowałem nazwę tematu, żeby była zgodna plus edytowałem lekko pierwszy post wywalając informacje o pojazdach, proponuję robić to w osobnych zgłoszeniach.
 8. Fabio

  Sprawdziłbym najpierw jak i czy będzie funkcjonalne, wstępnie jestem na tak.
 9. Fabio

  Jest, przynajmniej na białym stylu.
 10. Fabio

  Pojazdy truckerskie respią się co godzinę, także one nie powinny stanowić problemu. Ze strefami parkingowymi jest taki problem, poruszany zresztą dużo razy - dużo robienia do każdej strefy ręcznie + zmniejsza to potencjał baz chociażby, stają się zbędne.
 11. Fabio

  Unban.
 12. Fabio

  Ja również zdecydowanie na nie. Większe ryzyko cwaniactwa i buractwa aniżeli pożytku.
 13. Fabio

  Zmieniono Status na Zaakceptowano Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 14. Fabio

  Z autami może być problem - mogą zapadać się pod ziemię. Co do PnS, można to w sumie zrobić, akceptuje na razie to drugie.
 15. Fabio

  Nick: Fabio Okres czasu (od/do): 12.03 -16.03 Powód: Trochę zajęć, standardowo - brak czasu na grę.
×