Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Fabio

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Fabio

 1. Fabio

  Zmieniono Status na Zaakceptowano
 2. Fabio

  Jest to robione.
 3. Fabio

  Czarne tło postów

  Nie wiem z czego to wynika, ale często widzę, że użytkownicy mają dodane czarne tło do swoich postów, używam tylko i wyłącznie białego stylu (najpewniej użytkownicy mający to są użytkownikami ciemnego). Przykład:
 4. Fabio

  @Kapi0988, jest sens. Jedna propozycja, jedno zgłoszenie. Z tej akceptowane zostało tylko (przynajmniej) na razie to z PNS. PS. Wyedytowałem nazwę tematu, żeby była zgodna plus edytowałem lekko pierwszy post wywalając informacje o pojazdach, proponuję robić to w osobnych zgłoszeniach.
 5. Fabio

  Sprawdziłbym najpierw jak i czy będzie funkcjonalne, wstępnie jestem na tak.
 6. Fabio

  Jest, przynajmniej na białym stylu.
 7. Fabio

  Temat, w którym będą zamieszczane cotygodniowe rozliczenia. 10.02.2018r. - 17.02.2018r. Awanse: @Chlebek95 - Nadinspektor @kuukis - Starszy posterunkowy - Starszy posterunkowy @Feniks - Sierżant (dwa awanse z uwagi na dłuższy okres czasu pracy bez awansu) @Aaki - Starszy Posterunkowy - Starszy Posterunkowy Uwagi: - Brak wyrobionej wymaganej normy minut, degradacja (nie widnieje to na pliku graficznym, bo o tym zapomniałem, nie będę już tego zmieniał). Po premię proszę zgłaszać się do mnie, w tym tygodniu premię otrzymały dwie osoby z uwagi na drobną zmianę, która w tej kwestii nastąpi.
 8. Fabio

  Pojazdy truckerskie respią się co godzinę, także one nie powinny stanowić problemu. Ze strefami parkingowymi jest taki problem, poruszany zresztą dużo razy - dużo robienia do każdej strefy ręcznie + zmniejsza to potencjał baz chociażby, stają się zbędne.
 9. Fabio

  Ja również zdecydowanie na nie. Większe ryzyko cwaniactwa i buractwa aniżeli pożytku.
 10. Fabio

  Zmieniono Status na Zaakceptowano Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 11. Fabio

  Z autami może być problem - mogą zapadać się pod ziemię. Co do PnS, można to w sumie zrobić, akceptuje na razie to drugie.
 12. Fabio

  Nick: Fabio Okres czasu (od/do): 12.03 -16.03 Powód: Trochę zajęć, standardowo - brak czasu na grę.
 13. Fabio

  Policjant ma prawo Cię suszyć, a tym bardziej jak jedziesz na motorze a to, że ciężko utrzymać na tym prędkość to sprawa kierującego pojazdem - jak nie umiesz utrzymać prędkości poprawnej, to nie powinieneś tym jeździć. To jest właśnie minus tych motocykli na serwerze, ale nie uważam, żeby z tej okazji uprzywilejowywać je do przekraczania prędkości bez konsekwencji. Na Twoim ssie napisałeś, że sytuacja zaczęła się w tamtym miejscu, czyli w Los Santos, a potem piszesz o drodze od BB (Blueberry) do SF (San Fierro), to od Blueberry czy Los Santos? Oczywiście, że jest to niejako prowokacja, sprawdzenie policjantów i tym podobne - ale nie widzę w tym nic złego dopóki nie uciekasz komuś będąc we frakcji bądź nie masz znacznej przewagi (tapowanie, większa prędkość pojazdu etc). Policjant powinien liczyć się z pościgami, których (stety lub niestety, kwestia co kto lubi) na serwerze ostatnio brakuje. Samo jeżdżenie ciągłe za Tobą to raczej podchodzi pod polowanie na gracza, poza tym skoro poruszałeś się pojazdem tego typu, więc nie woziłeś towarów, nie byłoby ryzyka, że np. znowu masz przemyt/przeładowanie (w takiej sytuacji obserwacja gracza baczniej przez policjanta jest oczywiście na miejscu), co faktycznie za polowanie uznać można. Nie wiem jak w sumie skomentować ten żart "bo cie nie gonie xd", bo z tym "xd" tak to brzmi, ale policjant powinien skończyć, to co zaczął, czyli rozpoczęty pościg. Mógłby odpuścić wtedy, gdy nie miałby widocznych szans na złapanie Cię, np. tapowanie - wtedy bym nawet to zalecił, bo to oczywiste. Przy pomiarach, które widać (najpierw zwykłe 89, potem ponad 140) nie widać jej na tyle znacznej, żeby uznać to za oszukiwanie, więc w tej kwestii policjant powinien dać sobie radę. Policjant zachowuje się trochę jak płaczek (wybacz za to określenie, musiałem), który zamiast na spokojnie wyjaśnić z graczem sprawę woli napisać proste" to pisz skargę" i chcieć potem tracić czas na wyjaśnienia zamiast w tym czasie robić coś pożyteczniejszego, cokolwiek - niekoniecznie związanego z serwerem. Z tego co się orientuje pościg najpierw trwał, a potem został przerwany, nie wiem jak traktować te słowa, ale ponoć był wznowiony - myślę, że wynika to z tego faktu, iż policjant wiedząc, że odpuszczając pościg może być narażony na skargę i karę (za odpuszczenie pościgu) postanowił go wznowić. Więc moje pytanie, tak na logikę - w jaki sposób mógłby naprawić swój czyn, kiedy przerwał pościg, a potem uznał, że jednak źle zrobił i POWINIEN go zakończyć do końca? Tak jak napisałem, poprawnie powinno wyglądać to tak: Jest pościg, łapie dopóki gracza nie złapie. Nie zrobił tego, więc błąd, ale jeśli ponownie wznowił pościg to jest to raczej na plus, a nie na minus, bo jednak nie odpuścił. Przynajmniej tak mi się wydaje, nie wiem czy da się to naprostować w inny sposób. To moje przemyślenia, decyzję podejmie szef.
 14. Fabio

  A ja nie lubię piłki nożnej, więc pewnie nie jestem porządny.
 15. Fabio

  Ramka tematu w statusie v2

  Ponownie, jak poprzednio - ramka tematu w statusie, który jest linkowany wychodzi nieco (nie wygląda to dobrze) poza obszar, błąd został naprawiony na ciemnym stylu, ale pojawił się na jasnym (bodajże przy nowym stylu jasnym).
 16. Paniom z PTS'ka życzę żeby zbytnio nie tyły :D

 17. Fabio

  Monitoring "Teamspeak"

  Mniejszy błąd, ale jednak jest. Nazwa wyświetlana po wejściu w "Monitoring Discord" jest wyświetlona tak: Strona główna > Monitoring > TeamSpeak3 W stopce i na górze. Dodam, że w nazwie adresu też jest /teamspeak a nie /discord.
 18. Fabio

  Proszę się wpisać według wzoru: Nick: Imię i nazwisko postaci: ID postaci:
 19. Fabio

  Zbanował Cię Lipazy, który administratorem już nie jest, w związku z tym decyzję podejmie @inspektor.
 20. Fabio

  Najpewniej nie da się sygnatur administracji lub w tym jest problem.
 21. Fabio

  Potwierdzam, mam to samo. Rozjeżdża po prostu szerokość.
 22. Fabio

  Monitoring na głównej stronie

  Na głównej stronie na białym stylu w "Ilość" wyświetla ciągle 17/150, po wejściu w sekcje monitoring wyświetla normalną ilość.
 23. Fabio

  "Reputacja"

  Słowo "Reputacja", które jest przy podglądzie na danym profilu jest na jasnym stylu praktycznie niewidoczne, na czarnym taki błąd nie występuje. Proponuję zmienić kolor.
 24. Fabio

  "Strona główna"

  Na ciemnym stylu na stronie głównejj jest odnośnik do Strony Głównej, na górze i na dole. Proponuję zmienić kolorystykę na bliższą temu, co jest od prawej strony (taka sama struktura jest jak wejdzie się w tracker np. Strona główna > Tracker > Sekcja Forum > Propozycje", to od prawej git. Przykład:
×