Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SebaPL

Truckerzy

Community Reputation

1 Neutralna

About SebaPL

  • Rank
    Little Trucker

Recent Profile Visitors

106 profile views
  1. Cześć,mam na imię Sebastian,mam za tydzień 19 lat,jestem nowym graczem,jestem chętny do pracy w firmie.W wolnym czasie bardzo lubię pić Bronxa i grać w mta.Mój id postaci:120143.Bardzo bym chciał wstąpić i wozić do tej firmy.Prosiłbym o szansę.Interesuję sie piłką nożną oraz mechaniką pojazdową. Podpis:Seba(Nick z gry)
  2. SebaPL

    Nick na serwerze:SebaPL Nick na forum:SebaPL Wiek:16 Staż:poł miesiąca Obecna ilość score:8 Numer GG:48813035 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? (Jeżeli tak, wytłumacz o co chodzi)Nigdy nie byłem karany ani banem ani kickiem Znajomość mapy: (W skali od 1-10)od 8,5/10 Nick poprzedniego pracodawcy: (Jeżeli jest to Twoja pierwsza Firma - nie piszesz nic) KILKA ZDAŃ o sobie: tu według własnych refleksji. Szefostwo nie sprawdza podań, w których wyklepane są 3 zdania w tym dwa bezsensu.Witam mam na imię Adrian.Mam 16 lat i lubię pogadac z koleżankami.Bardzo lubię pograć z kolegami ale też oglądać sport np:FC Barcelona itd.Interesuje się Tirami mój wójek jedzi tirem i bardzo mu sie podoba ta praca. Dlaczego chcesz u Nas pracować?:Zorganizowana firma i dobre zarobki i chciałbym dostać sie do tej firmy.Szef jest bardzo miły dla graczy i dla pracowników.Prosze mi danie szansy dziękuje za uwage. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: TAk zapoznałem sie z regulaminem firmy Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines