Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paker

Gracze

Community Reputation

226 Dobra

About Paker

 • Rank
  Ojciec Dyrektor
 • Birthday 04/14/1998

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Paker

Recent Profile Visitors

1536 profile views
 1. 100 lat! :) 

 2. Pakier mordo stoo laaat <3 

 3. Najlepszego <3

 4. Paker

  Nick:Paker ID:3411 Okres pracy: 05.12.2018 - 01.02.2019 Powód:Brak czasu Zwolniony bez kary. Dziękujemy za miłą współpracę :3 ///KonDziqq
 5. Paker

  Cześć wam gracze, szanowni testerzy. Uprzejmie proszę o zgłaszanie w tym temacie błędów, jakie napotkaliście w czasie rozgrywki. Jeśli jesteście w stanie, udokumentujcie to za pomocą filmu bądź SS, to ułatwi bardzo sprawę (szybciej zdiagnozujemy przyczynę). NAPRAWIONE BŁĘDY // DODANE KOMENDY 1. Naprawiono znikające ikonki Z i R 2. Dodano komendę /spawn działa ona w ten sposób jeżeli kogoś wywali z firmy/frakcji to dajemy /baza i /pracuj a potem /spawn i klikamy ostatnia pozycja i nas przenosi w miejsce gdzie byliśmy przed wywaleniem. 3. Dodano komendę /posz do podnoszenia dla firmy Final Build 4. Naprawiono błąd dla Final Build gdzie zbudowany obiekt po restarcie się usuwał. 5. Naprawiono błąd z ostatnią pozycją. 6. Dodano możliwość sprzedaży prywatnych pojazdów. Znajduję się w SF zaznaczone ikonką C na różowo.
 6. Paker

  Specjalnych zapisów przed eventem nie będzie?
 7. Paker

  Jest w miare intuicyjny, i mam przeczucie że wyjdzie z tego coś fajnego
 8. Paker

  Byłem, potwierdzam, fajnie tam
 9. Paker

  Discord: Paker #9113
 10. Paker

  Piszę się! Z chęcią pomogę!
 11. Paker

  Faktem jest to wilczek ze jakbys stal w miejscu przy naszym skracaniu ti nie miało by miejsca, więc dlaczego jesteś tego pewny ze to na 100%było celowe, poruszałeś sie do przodu, my zaś w prawo, no i niefortunnie się spotkaliśmy, co do sytuacji kontroli naimada zostało to już wyżej wyjaśnione.
 12. Paker

  No przecież na pierwszym ss widać że twoje auto nie stoi na poboczu jecz częściowo na drodze, i fakt zle wyraziłem sie odnośnie miejsca interwencji. Nie rozumiem na prawde tej celowej chęci udupienia kogoś, a skoro jesteśmy jednym małym społeczeństwem, to troche wyrozumienia, wszyscy wiemy ze sprawa jest głupotą, nikt nie ucierpiał psychicznie, nikt nikogo nie zwyzywał czy obraził mu rodziny, więc po co to wszystko, dlaczego nie mogłeś zakończyć tego mandatem?
 13. Paker

  Dobrze, lecz przy tym skracaniu skrecalismy w prawo, a pd wjechalo doslownie pod nasze kola, gdyby sie wtedy nie ruszal to ominelibysmy radiole naimada jak i tego pdeka(nie pamietam kto to byl). Po zawroceniu kawalek dalej jechalismy jakies 140kmh, a akcja toczyla sie na srodku drogi(zatrzanie przez Naimada) a po lewej stales ty karetka i chyba to pd(nie kestem do konca pewny) wiec jie bylo szansy zeby kogo kolwiek nie ruszyc. Tyle z mojej strony.
 14. Paker

  Powiem tylko ze załadowany Flatbed dość ciężko skręca, a szczególnie przy dużej prędkości, staliście blisko drogi, i zostaliście staranowani przypadkiem, a piszesz o tym w ten sposób jakby to co najmniej miał być zamach.
 15. Nick: Paker Powód:Nie potrafię znaleźć czasu na grę //Zwolniony o godzinie 17:50 bez kary score, dzięki za ten długi czas spędzony w pogotowiu i do zobaczenia
×