Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paker

Emeryci

Community Reputation

226 Dobra

About Paker

 • Rank
  Ojciec Dyrektor
 • Birthday 04/14/1998

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Paker

Recent Profile Visitors

1207 profile views
 1. 100 lat! :) 

 2. Pakier mordo stoo laaat <3 

 3. Najlepszego <3

 4. Paker

  Nick:Paker ID:3411 Okres pracy: 05.12.2018 - 01.02.2019 Powód:Brak czasu Zwolniony bez kary. Dziękujemy za miłą współpracę :3 ///KonDziqq
 5. Paker

  Nick oraz ID: Paker 25 Data zatrudnienia: 19.01.19 Data odejścia z pracy:19.01.19 *Powód:frakcja mi nie odpowiada
 6. Paker

  Nick oraz ID: Paker 25 Data dołączenia: 19.01.2019
 7. Cześć wam gracze, szanowni testerzy. Uprzejmie proszę o zgłaszanie w tym temacie błędów, jakie napotkaliście w czasie rozgrywki. Jeśli jesteście w stanie, udokumentujcie to za pomocą filmu bądź SS, to ułatwi bardzo sprawę (szybciej zdiagnozujemy przyczynę). NAPRAWIONE BŁĘDY // DODANE KOMENDY 1. Naprawiono znikające ikonki Z i R 2. Dodano komendę /spawn działa ona w ten sposób jeżeli kogoś wywali z firmy/frakcji to dajemy /baza i /pracuj a potem /spawn i klikamy ostatnia pozycja i nas przenosi w miejsce gdzie byliśmy przed wywaleniem. 3. Dodano komendę /posz do podnoszenia dla firmy Final Build 4. Naprawiono błąd dla Final Build gdzie zbudowany obiekt po restarcie się usuwał. 5. Naprawiono błąd z ostatnią pozycją. 6. Dodano możliwość sprzedaży prywatnych pojazdów. Znajduję się w SF zaznaczone ikonką C na różowo.
 8. Paker

  Powodzonka! Już czekam na fajne objazdy
 9. Paker

  Specjalnych zapisów przed eventem nie będzie?
 10. Paker

  Jest w miare intuicyjny, i mam przeczucie że wyjdzie z tego coś fajnego
 11. Paker

  Byłem, potwierdzam, fajnie tam
 12. Paker

  Discord: Paker #9113
 13. Paker

  Piszę się! Z chęcią pomogę!
 14. Paker

  Faktem jest to wilczek ze jakbys stal w miejscu przy naszym skracaniu ti nie miało by miejsca, więc dlaczego jesteś tego pewny ze to na 100%było celowe, poruszałeś sie do przodu, my zaś w prawo, no i niefortunnie się spotkaliśmy, co do sytuacji kontroli naimada zostało to już wyżej wyjaśnione.
 15. Paker

  No przecież na pierwszym ss widać że twoje auto nie stoi na poboczu jecz częściowo na drodze, i fakt zle wyraziłem sie odnośnie miejsca interwencji. Nie rozumiem na prawde tej celowej chęci udupienia kogoś, a skoro jesteśmy jednym małym społeczeństwem, to troche wyrozumienia, wszyscy wiemy ze sprawa jest głupotą, nikt nie ucierpiał psychicznie, nikt nikogo nie zwyzywał czy obraził mu rodziny, więc po co to wszystko, dlaczego nie mogłeś zakończyć tego mandatem?
×