Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dejvid

Gracze

Community Reputation

377 Wzorowa

2 Followers

About Dejvid

 • Rank
  Powrócił? :]
 • Birthday 12/08/2005

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Dejvid
 • Lokalizacja
  Śrem

Recent Profile Visitors

4656 profile views

 1. Dejvid

  Uszanowanie znów, @Cumster Ja jestem Dawid, mam 14 lat i interesuję się motoryzacją. Lubię też pograć sobię w piłkę nożną. Na serwerze gram od dobrych 3lat, a co za tym idzie, mam doświadczenie, haha. Dosłownie, mam doświadczenie, dobrze mnie znasz, z dobrze nam znanego powodu. Po kilku tygodniach przemyśleń postanowiłem napisać do PD, lecz moje podanie zostało odrzucone więc postanowiłem się nie poddać i napisać kolejne. Na serwerze gram pod nickiem Dejvid. Moim ostatnim pracodawcom był Zaahain w Pogotowiu, z którego odszedłem z hukiem i dużą karą, która mnie wszystkiego nauczyła. Po tym wszystkim, musiałem to wszystko sobie przemyśleć, i tak to właśnie jestem, zwarty i gotowy do poprawy swojego zachowania i pracowania w PD Lubię tą pracę, z tego względu, że nawet jeśli tych wezwań nie ma, można sobie polatać po mapce, poszukać hehe, porzuconych, w PD oczywiście już pracowałem, gdzie wtedy pracodawcą był Fabio lub też deft. Te konto, na którym aktualnie gram, czyli Dejvid Verane ( 59628 ) zostało utworzone w 08.08.2016r, i od tego czasu uzbierałem 4501score + kary z firm/frakcji. Wymagania wszystkie spełniam, jak najbardziej, lecz przekopiuje i odpowiem na nie o tutaj: Dyspozycyjność czasowa (minimalnie 5 godzin tygodniowo) : Jak najbardziej Nienaganna reputacja na serwerze : Posiadam średnią reputację na serwerze. Lubić pracę zespołową : Ja osobiście, bardzo lubię pracować w grupie. Lubić pomagać innym : Bardzo lubię, np. naprawiać wraki Dbać o dobro frakcji oraz jej tabór : Będę dbał o frakcje i tabór Względny staż na serwerze : Od 2016r. Serdeczne arigato za przeczytanie podania, pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
 2. Dejvid

  @#Boleslaw Tak się składa, że właśnie jestem na DM Oldschool, bo tam gram, zG'Dejvid jak chcesz to zapraszam
 3. Dejvid

  Ktoś jeszcze gra?
 4. Dejvid

  Siema. Mam na imię Dawid, mam 14lat i interesuję się sportem, oraz motoryzacją. Mieszkam w okolicach Poznania. Po wakacjach, będe uczęszczał do 8 klasy SP. Wiem, że nie było zafajnie z moją pracą w Petrolu, jak i wszędzie, gdzie byłem, lecz NAPRAWDĘ chciałbym popracować, zarobić, wybić scorę, i nie planować odejść bo tak mi się chce, każdego typu rozmowę, głosową czy pisemna przyjmę na klatę, jestem gotowy. Proszę o danie mi tej ostatniej szansy, jeśli się nie sprawdzę, przyjmę nawet karę ponad 1000score, o ile jest taka możliwa. Moją ostatnią pracą było Pogotowie, z którego wyszedłem bo miałem jakieś dziwne urojenia. Straciłem prawie 1/5 swojego score, to mnie nauczyło, patrząc na tych co siedzą w firmie 2lata, szacun, chciałbym tak umieć. Normy jakie prezentuje Petrol w swoim regulaminie, nie będą dla mnie kłopotem, napewno wyrobię ponad normy. Dane z serwera: Dejvid, 59628, Dejvid Verane Score: 4420 Szansę ci już dałem i nie wykorzystałeś, oszukałeś mnie w dodatku. Więc na pewno ciebie nie zatrudnię dopóki jestem tutaj.
 5. Dejvid

  https://imgur.com/a/cv2mNjs szukam zlodzieja
 6. Nick: Dejvid Score: 5543 Powod: Czuje ze siedze na swoj przmus. Znudzenie gra w frakcji. Wakacje spedze truckerce a jak sie ulozy to moze w firmie, zobaczymy //Po dobrym roku próśb i pytań w końcu zdecydowaliśmy się dać Ci szansę, a Ty ledwo co 4 tygodnie wytrzymałeś. No cóż zawiodłem się i to bardzo, pamiętaj że dopóki tutaj jestem nie masz po co pisać kolejny raz. Zwolniony o 01:55 z karą 20% score.
 7. Dejvid

  Ja moge, kiedy?
 8. Dejvid

  Mam problem z netem i wogle w domu nie mam internetu. Wiec prosilbym o ogarniecie karetki na baze, byla na ts. Jak cos zaplace.
 9. Dejvid

  Spotkałem napa @FTMaluch na służbie.
 10. Dejvid

  @Bobr @Zaahain czy dzis o 16:30 pasuje wam na szkolenie? Bo mija mi 4dni.
 11. Niech Bóg ma Cie w opiece [*]

 12. Dejvid

  Który to był taki pijany ?
 13. Dejvid

  Nick kierowcy: Dejvid Kolorystyka auta: Arche&Telos'owy Kolorystyka świateł: Różowy
 14. Wierz w siebie wiara czyni cuda
  wielu się nie udało ale Tobie się uda
  wielu zwątpiło w krytycznej chwili 
  a wygrali Ci którzy nie zwątpili [...]

  1. Show previous comments  5 more
  2. Polak333

   Polak333

   @NaimadSh no tak, ale Dejvid też pewnego czasu gadał o szatanie itp

  3. Feniks

   Feniks

   that was deep

  4. Szymek.

   Szymek.

   A kto umarł, ten nie żyje

×