Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gieras

Truckerzy

Gieras last won the day on August 19 2015

Gieras had the most liked content!

Community Reputation

185 Dobra

About Gieras

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 04/03/1998

Contact

 • Strona WWW
  http://www.facebook.com/MidnightbDJ
 • Gadu-Gadu
  10008324

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Gieras
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

2265 profile views
 1. Gieras

  Nick: Gieras ID postaci: 4221 Imię i nazwisko postaci: Gieras Gierasovsky
 2. Gieras

  Szanowny Prezes Lukee, w związku z otwartym naborem na kierowcę w firmie Arche&Telos zgłaszam swoją kandydaturę. Nazywam się Dawid, mam 22 lata i z PTS'em jestem związany od 2009/2010 roku. W życiu prywatnym jestem kierowcą Taxi oraz w niedalekiej przyszłości podchodzę do egzaminu państwowego na instruktora nauki jazdy kat. B. Jestem osobą cierpliwą, pomocną i opanowaną. Cechuje mnie otwarcie na nowe doświadczenia oraz wytrwałe dążenie do celu. Moja historia serwerowa rozpoczęła się w 2009 roku. Od tego czasu zdążyłem pracować we wszystkich frakcjach oraz w większości firm. W ostatnim czasie słuch po mnie zaginął ze względu na niechęć do gier komputerowych i zamieszanie w życiu prywatnym. Od pewnego czasu zacząłem sobie pogrywać kilka godzin wieczorkami na PTSie. Stwierdziłem, że warto byłoby zarobić jakiegoś grosza na konto firmowe. Mój nick to Gieras, ID postaci 4221. Mam ponad 1100 score. Dodatkowo jestem osobą pracowitą, swoje obowiązki staram się spełniać z pełną precyzją. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z wyrazami szacunku, Gieras.
 3. Gieras

  Uszanowanie! Nazywam się Dawid, mam 21 lat (jeszcze ) i od 2009/2010 roku jestem (w ostatnim czasie zdezaktywowanym) graczem PTS. Na serwerze ukrywam się pod nickiem Gieras, moje ID to 4221. Obecnie jestem bezrobotny i postanowiłem spróbować naskrobać podanko do Policji. W ostatnim czasie, w życiu prywatnym, miałem dość poważne zawirowania, dlatego też nie mogłem bywać często na serwerze. W tym momencie wszystko zostało unormowane i mogę w pełni sił wrócić do dość regularnej gry. Moimi atutami są: znajomość ortografii, interpunkcji (ogólnie języka Polskiego ) znajomość przepisów ruchu drogowego (w życiu prywatnym jestem zawodowym kierowcą) za dawnych czasów pracowałem w Policji, nie było ze mną problemów jestem w stanie zaaklimatyzować się w każdych warunkach (nie ma, że boli) jestem osobą bezkonfliktową, nie szukam zaczepek i "nie odwalam" (od mojej ostatniej aktywności na PTS'ie wiele się zmieniło, przede wszystkim zmądrzałem i stałem się dojrzały) Chciałbym się dostać do Policji, ponieważ widzę dość małą aktywność w "godzinach szczytu", co przekłada się na nielegalne dorabianie się przez graczy (poprzez np. przeładowanie, przekraczanie dopuszczalnej prędkości itd, itd (wszyscy wiemy o co chodzi )). Mam również pragnienie uzupełnienia luk w składzie oraz stania na straży bezpieczeństwa nas wszystkich. Jeśli chodzi o ilość godzin jaką mogę spędzić na serwerze - zazwyczaj 3-4h dziennie, w weekendy trochę więcej Serdecznie pozdrawiam. Z wyrazami szacunku, Gieras.
 4. Gieras

  Uszanowanko, nazywam się Dawid, mam 21 lat i gram na PTS'ie od 2009 roku (?). Moja historia na tym serwerku jest dość długa i składa się z wielu ciekawych historii. Przez ten okres miałem kilka przerw (tak jak w ostatnim czasie). Przez te 10 lat pracowałem kilka razy w policji, więc jakieś tam doświadczenie mam. Chcę powrócić na serwer. Ktoś sobie pomyśli, że od razu chce do Poli no i dobrze myśli Gwarantuję, że będę grał systematycznie (2-3h dziennie), wypełniał powierzone mi obowiązki i słuchał przełożonych. Z wyrazami szacunku, Gieras.
 5. Najlepszego! :D

 6. Dwieście lat!

 7. Nick: Gieras Powód: Zwalniam miejsce i tak nie ma mnie w grze dość często //Zwolniony o godzinie 23:26 z karą 30% score, powodzenia w dalszej karierze
 8. Gieras

  Pamiętam Lukasyno jak grałeś i nie jesteś osobą bez winy. Dość często wychodziły incydenty z Twojej strony. Nie tylko Gang dawał Ci mute i kicki, lecz reszta składu administracji też to robiła. Ogółem oceniam skargę na "XD". Zapewne piecze Cię dupsko, że dostałeś bana i teraz na wszystkie możliwe sposoby chcesz się "odbanować". Pozdro.
 9. Gieras

  Robisz format komputera przed pisaniem skargi?
 10. Gieras

  Witam! Mam na imię Dawid, ukończone 19 lat i rozpoczęte maturalne wakacje. Mieszkam we wsi, które jakimś cudem ma prawa miejskie i jest miastem inspiracji - chodzi tu o Lublin. Moja ksywka na serwerze to Gieras, ID 4221, przegrane 20 dni i 16 godzin. Do tej pory pracowałem już we wszystkich frakcjach oraz firmach (pomijając oczywiście nowe firmy, które pojawiają się jak grzyby po deszczu). Żaden szef nie zawiódł się na mnie. Po dość długiej przerwie spowodowanej przygotowaniem do matury postanawiam wyjechać na wakacje do San Andreas :cool: Charakteryzuje mnie sumienność, rzetelność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole. Powierzone mi zadania wykonuję bez efektu yoyo. Swoją prośbę motywuję dość długim stażem na serwerze (od 2009/2010 roku, jeszcze przed reaktywacją byłem stałym bywalcem na serwerze. Pamiętam, że moją pierwszą firmą do jakiej się dostałem była AMM-Transport, której szefował VirusSs). Śmiało mogę napisać, że znam taryfikator oraz jestem gotów załączyć tryb "wakacje" (24/7 na serwerze). Z wyrazami szacunku oraz pozdrowieniem, Gieras. :uszanowanie:
 11. Gieras

  Anuluję
 12. Gieras

  Znudzenie truckerką, dzięki za szansę :D Wrócę kiedyś :)
 13. Gieras

  Właśnie na screenach widać wszystko :D Dyskusja zakończona.
 14. Gieras

  Człowieku, ale jesteś zabawny XD Nawet w grze nie potrafisz się przyznać, że rozwaliłeś furę, to nie chce wiedzieć co robisz w realnym życiu :) Na screenach widać wszystko, przyjmuje się mandat na klatę i żyje się dalej, elo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines