Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masiej

Truckerzy

Masiej last won the day on June 5

Masiej had the most liked content!

Community Reputation

166 Dobra

1 Follower

About Masiej

 • Rank
  Maciora
 • Birthday 09/18/2001

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Tanie Piwo
 • Nick
  Masiej
 • Lokalizacja
  Ozimek

Recent Profile Visitors

1117 profile views
 1. Masiej

  Podobno kiedyś z nim pracowałem, oprócz tego jest fajnym policjantem, czy jak to teraz się nazywa
 2. Masiej

  Cześć! Mam kilka rzeczy na sprzedaż, zapraszam do otwarcia spoilerów Gorąco pozdrawiam!
 3. Masiej

 4. Masiej

  8/10
 5. Masiej

  Z moich obserwacji wynika, że litera E może oznaczać słowo Event. Członkowie tej drużyny przed nickiem muszą napisać [Ev], stąd mój wniosek. Gorąco pozdrawiam i przepraszam za "spam"!
 6. Masiej

  Legenda 10/10
 7. Masiej

  Drogi @RGStudio, jeśli dalej nie znalazłeś, to trzymaj mtasa://185.62.189.174:22003
 8. Masiej

  7/10 https://youtu.be/6Jzgn_-VViI @Biggie refrenie jest nawiązanie do twojej ksywki
 9. Masiej

  Wrzucać zdjęcie po Bodziach, to tak jak skakać po Małyszu. Gram już jakiś czas, więc może kogoś to zainteresuje jak wyglądam. Gorąco pozdrawiam!
 10. Masiej

  Ja z pytaniem. Czy w związku z przeniesieniem komisu na świeże powietrze, ten punkt regulaminu, cytuję - "Obowiązuje całkowity zakaz wjeżdżania do wnętrza komisów motocyklami i rowerami. Złamanie tego zakazu będzie surowo karane." - dalej obowiązuje? Gorąco pozdrawiam!
 11. Masiej

  Czekałem z siusiakiem w dłoni na drugą edycję wywiadów i ani trochę się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm z obu stron. Osobiście nie miałem żadnych problemów z przeczytaniem tej rozmowy. Gorąco pozdrawiam!
 12. Masiej

 13. Masiej

  10/10, piękne wspomnienia ;D
 14. Masiej

  Pawelo, z całym szacunkiem, lecz na swoim przykładzie jestem w stanie powiedzieć, że może to być co najmniej trudne. Osobiście udało mi się namówić dwóch znajomych do - jak to oni mówili - "ETS w GTA". Zaznaczę - że były to osoby, które miały małą styczność z GTA:SA jak i platformą MTA. Jak można się domyślić, pograliśmy kilka godzin, swoją grę skwitowali słowami "Fajne, ale nie chce mi się tego ogarniać" (Tego, czyli "ogarniać mapy, gry i serwera). Więc jeśli my - gracze - mielibyśmy szukać graczy na nasz piękny serwer (bez sarkazmu, na prawdę tak uważam), to takich, którzy mają już jakąś znajomość z grą jak i platformą. Szczerze to nie wiem, czy jest taka możliwość, abyśmy sobie - cytuję - "załatwili graczy do firm" w inny sposób, niż reklamowanie PTS na jakichś forach związanych z GTA:SA bądź także MTA. Gorąco pozdrawiam.
 15. Masiej

  7/10
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines