Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KamiloSsS

Truckerzy

Community Reputation

18 Neutralna

About KamiloSsS

 • Rank
  Trucker
 • Birthday 09/27/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Trucker
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. KamiloSsS

  Hallo szefostwo czemu mam wyzerowany czas pracy w pogotowiu od soboty.... pod F4? miałem prawie 4 godziny a teraz mam dopiero 3 minuty?
 2. KamiloSsS

  Nick : KaMiLo$ Imie i nazwisko postaci : KaMiLo$ Bell ID postaci : 5453
 3. KamiloSsS

  Lemon przecież zawsze możecie mnie mieć pod ścisłą obserwacją tak jak nie których graczy co podobnie odwalali. Ja ci gwarantuje że na prawdę chce sie zmienić . Sewer może na pewno zyskać święty spokój od mojego odwalania bo już na pewno tego nie będę robił nigdy. Chce tylko po prostu zacząć grać tak jak kiedyś. Jeszcze raz bardzo proszę cię o przemyślenie tej prośby i przepraszam za wszystko.
 4. KamiloSsS

  Nick: Maciąg Serial: C3B0B7352F1B53A7A36BAB4FDEFE61A2 Zbanował mnie: Lemon Powód blokady: Odwalanie, wulgaryzmy, zachowanie poniżej poziomu Wytłumaczenie: A więc tak jak już pisałem. Przyznaje sie do tego zachowania jest mi głupio i chciałbym prosić o danie mi szansy poprawy. Nie chce sie z serwerem rozstawać za dużo czasu tu przegrałem a efekt mojego zachowania był tylko spowodowany moją nie dojrzałością. Nie będę się zbytnio rozpisywał, przyznałem sie do winy i bardzo proszę o danie mi jeszcze jednej szansy. Aa i chciałem przeprosić jeszcze osoby pokrzywdzone moim zachowaniem. Czekam na pozytywną decyzje. Pozdrawiam.
 5. KamiloSsS

  Nick: Maciąg Serial: C3B0B7352F1B53A7A36BAB4FDEFE61A2 Zbanował mnie: Nie wiem nie pisze Powód blokady: Odwalanie, wulgaryzmy, zachowanie poniżej poziomu Wytłumaczenie: Zrozumiałem co robiłem i nie myślałem że będzie to miało takie konsekwencje. Bardzo proszę o Unbana i danie mi szanse poprawy. Na serwerze tak naprawde istniałem od 2014 roku i spędziłem tu bardzo dużo czasu... Po dłuższej przerwie wróciłem i zacząłem kozaczyć przyznaje. Bardzo przepraszam i proszę o jeszcze jedną szanse. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt dla całej administracji i emerytów serwera.
 6. KamiloSsS

  Kobyłcyce :P
 7. KamiloSsS

  Nick: MaReK_SWG ID Postaci : nie znane Wysokość zaległego mandatu : 3000 $ 10 score ( jazda na skróty ) + Ucieczka 2000 $ 10 score , 30 min więzienia. Wystawiony
 8. KamiloSsS

  Kupuje rowerek :D w takim razie
 9. KamiloSsS

  Słucham cie Bobr ,co masz do powiedzenia ?
 10. KamiloSsS

  wyklepe go :D To moja sprawka ,musiałem szybko wyjść z gry więc tylko zdążyłem dolać zbiornik do pełna :P
 11. KamiloSsS

  Utopiłem Helke :( ma ktos jakis pomysl ,dodam ze nie da sie jej zrespic
 12. KamiloSsS

  Pisze to dla tego ponieważ grozili jakimiś Skargami. Dostępna jest opcja edytuj. Następnym razem będzie warn za post pod postem.
 13. KamiloSsS

  Chciałem tylko oświadczyć że nie leczyłem gracza smerfetki bo nie zapłacił gdyż to była kategoria "Leczenie" mimo jego rozkazów Po za tym Gracz Gargamel nagminnie sie rozbijał więc przestałem go leczyć.
 14. KamiloSsS

  Popieram wypowiedź Lukasza. Warn x1. Post nie wnosi nic do tematu.
 15. KamiloSsS

  Wheelu jak sie ta sobotnia zabawa zakończyła z gangiem :D co?
×