Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KamiloSsS

Truckerzy

Community Reputation

31 Neutralna

About KamiloSsS

 • Rank
  Trucker
 • Birthday 09/27/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Trucker
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

845 profile views
 1. KamiloSsS

  Ktoś może posiada jakąś ciekawą podmiankę pod Feldzera?
 2. KamiloSsS

  https://imgur.com/a/QyxHGB3 Kto kupił sobie takiego Paseratii z załogi?
 3. KamiloSsS

  Sprzedam Passata 1.9 TDI tzn. Stratuma od pierwszego właściciela czyli mnie, stan igiełka, nigdy nie był bity Zapraszam na serwer cenka do dogadania przepis 50/50
 4. KamiloSsS

  Siema czyli teraz na Truckerke można się tylko logować po 24 ?
 5. Witam z racji iż nie dawno wróciłem ponownie do gry nie ukrywam że chciałbym aby to wyglądało jak dawniej, czyli do czego zmierzam... Może warto by było coś dodać do serwera ciekawego aby przyciągnąć znowu dużą ilość graczy aby w normalny dzień w tygodniu było chociaż 30-40 osób a w weekend 50-80 wiem że to są tylko marzenia ale może dało by się zrobić coś w tym kierunku. Mam na myśli może jakieś podmianki tirów już na gotowe aby jak nowy gracz wejdzie żeby go ten serwer przyciągnął chociażbym do tego, może można by było pójść jeszcze w kierunku jakiejś lepszej grafiki, moim zdaniem jak by taki nowy gracz zobaczył coś takiego to odrazu by go zaciekawił serwer aby zostać. Piszę ten post tylko w celu utrzymania popularności serwera aby całkowicie nie upadł przez graczy którzy całkowicie zrezygnują z gry miedzy innymi z tego powodu. Nie mam na celu nikogo urazić tylko wychodzę z inicjatywą pomocy, dodaniem jakiegoś pomysłu aby grało się jak kiedyś albo chociaż podobnie Jeśli post jest na prawde zły to proszę o usunięcie go przez admina a nie dawanie mi jakiś warnów lub co gorsze banów. Chętnie poczytam co wy o tym sądzicie lub może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły w tym kierunku i proszę o nie hejtowanie mnie, bo jest to tylko moja dobra propozycja aby serwer się rozwijał a przygasał. Pozdrawiam.
 6. KamiloSsS

  To chyba jakiś ponury żart.... Nie dość że zmalała ilość graczy na serwerze to jeszcze chcecie wszystkim wyczyścić wszystko do zera żeby już nikomu na prawdę się nie chciało grać... Serio to bardzo zły pomysł Mi osobiście by się już nie chciało grać od nowa szczerze mówiąc.
 7. KamiloSsS

  Hallo szefostwo czemu mam wyzerowany czas pracy w pogotowiu od soboty.... pod F4? miałem prawie 4 godziny a teraz mam dopiero 3 minuty?
 8. KamiloSsS

  Nick : KaMiLo$ Imie i nazwisko postaci : KaMiLo$ Bell ID postaci : 5453 Czas rozpoczęcia pracy: 08.02.2020
 9. KamiloSsS

  Lemon przecież zawsze możecie mnie mieć pod ścisłą obserwacją tak jak nie których graczy co podobnie odwalali. Ja ci gwarantuje że na prawdę chce sie zmienić . Sewer może na pewno zyskać święty spokój od mojego odwalania bo już na pewno tego nie będę robił nigdy. Chce tylko po prostu zacząć grać tak jak kiedyś. Jeszcze raz bardzo proszę cię o przemyślenie tej prośby i przepraszam za wszystko.
 10. KamiloSsS

  Nick: Maciąg Serial: C3B0B7352F1B53A7A36BAB4FDEFE61A2 Zbanował mnie: Lemon Powód blokady: Odwalanie, wulgaryzmy, zachowanie poniżej poziomu Wytłumaczenie: A więc tak jak już pisałem. Przyznaje sie do tego zachowania jest mi głupio i chciałbym prosić o danie mi szansy poprawy. Nie chce sie z serwerem rozstawać za dużo czasu tu przegrałem a efekt mojego zachowania był tylko spowodowany moją nie dojrzałością. Nie będę się zbytnio rozpisywał, przyznałem sie do winy i bardzo proszę o danie mi jeszcze jednej szansy. Aa i chciałem przeprosić jeszcze osoby pokrzywdzone moim zachowaniem. Czekam na pozytywną decyzje. Pozdrawiam.
 11. KamiloSsS

  Nick: Maciąg Serial: C3B0B7352F1B53A7A36BAB4FDEFE61A2 Zbanował mnie: Nie wiem nie pisze Powód blokady: Odwalanie, wulgaryzmy, zachowanie poniżej poziomu Wytłumaczenie: Zrozumiałem co robiłem i nie myślałem że będzie to miało takie konsekwencje. Bardzo proszę o Unbana i danie mi szanse poprawy. Na serwerze tak naprawde istniałem od 2014 roku i spędziłem tu bardzo dużo czasu... Po dłuższej przerwie wróciłem i zacząłem kozaczyć przyznaje. Bardzo przepraszam i proszę o jeszcze jedną szanse. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt dla całej administracji i emerytów serwera.
 12. KamiloSsS

  Kobyłcyce :P
 13. KamiloSsS

  Nick: MaReK_SWG ID Postaci : nie znane Wysokość zaległego mandatu : 3000 $ 10 score ( jazda na skróty ) + Ucieczka 2000 $ 10 score , 30 min więzienia. Wystawiony
 14. KamiloSsS

  Kupuje rowerek :D w takim razie
 15. KamiloSsS

  Słucham cie Bobr ,co masz do powiedzenia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines