Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KamiloSsS

Truckerzy

KamiloSsS last won the day on September 3

KamiloSsS had the most liked content!

Community Reputation

46 Neutralna

About KamiloSsS

 • Rank
  Trucker
 • Birthday 09/27/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Trucker
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

978 profile views
 1. KamiloSsS

  Nick : KamilO_o$ Imie i nazwisko postaci : KaMiLo$ Bell ID postaci : 5453
 2. KamiloSsS

  Sprzedam czerwonego Bucanera Oraz Domek w PC wart 1kk Zainteresowanych zapraszam na Priv na serwerze
 3. KamiloSsS

  Witam w związku z otwartym naborem do Inspekcji Transportu Drogowego pragnę złożyć swoją kandydaturę do głównego Inspektora Transportu Drogowego jak i zastępcy pana Virtual Mam na imię Kamil i w tym miesiącu kończę 25 rok życia. na co dzień pracuje w dość dłużej firmie produkującej pasy bezpieczeństwa jak i drobne komponenty do ich montażu. Pochodzę z miasta świętej wieży jaką jest Częstochowa. Moim największym hobby jest Kolarstwo górskie i szosowe, interesuję się również bardzo motoryzacją, technologią, turystyką i fotografią. W wolnym czasie od pracy dużo spędzałem czasu po za domem na rowerze, ale również niemal codziennie przesiadywałem na serwerze i pełniłem funkcję ratownika medycznego. Teraz na pewno będę jeszcze więcej czasu przesiadywał tutaj. ze względu na nadchodzącą aurę za oknem. Jeśli chodzi o moją karierę na serwerze to moja postać została utworzona w 2014 roku, grałem dosyć systematycznie i udało mi się przepracować w różnych firmach jak i wszystkich frakcjach jakie są na serwerze. Oczywiście miałem kilku letnią przerwę od gry ale po jakimś czasie znowu powróciłem na dobre i w niecały rok udało mi się znowu ponad 2 tys score nakręcić. Od powrotu na serwer od razu przyjąłem się do pogotowia i przepracowałem 7 miesięcy. Dzięki tej pracy poznałem wielu sympatycznych ludzi na serwerze jak i ta praca nauczyła mnie dużej cierpliwości i opanowania do nich. Myślę że w ITD jest to właśnie dużym atutem. Łączna ilość score to 4630 i dalej staram się zwiększać tą liczbę. Bardzo bym chciał ponownie spróbować sił w tej frakcji, wcześniej jak pracowałem była to Policja i jak pamiętam radziłem sobie całkiem dobrze, z wyrobieniem normy na pewno nie będę miał problemu. A więc bardzo proszę o przemyślenie mojej prośby i liczę na pozytywne rozpatrzenie Nick w grze Kamilo_O$ Pozdrawiam.
 4. Nick : Kamilo_O$ Id postaci : 5453 Powód zwolnienia : Czas na coś nowego... bardzo chciałem dojechać do stopnia weterana, według obliczeń, myślałem że to już pod koniec wakacji nastąpi no ale cóż Bardzo ci dziękuję Zaahain za danie mi szansy pracy w Pogotowiu, dzęki tej pracy udało mi się poznać jeszcze więcej ludzi na serwerze równie pozytywnych Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę tą lajtową frakcje bo zawsze mnie ciągło do Pogo Trzymajcie się Paa. Okres pracy przepracowany : 08.02.2020 - 01.09.2020 Zwolniony o 18.18, bez kary score. Zapraszamy ponownie
 5. KamiloSsS

  Wstępnie się zapisuję
 6. KamiloSsS

  A to chyba nie jest twój interes co?
 7. KamiloSsS

  Haha !! i to ma być powód na wylot mój z Pogo Weź się człowieku nie pogrążaj... bo to cy odwalałeś z graczem SajmoN to sama Daria wie Zresztą niech sam szef zdecyduje Zaahain czy to się zalicza pod zwolnienie z frakcji. Bo chyba całkiem normalne czasami jest to że Frakcja potrafi się nudzić momentami jak jest na prawdę mało pracy.
 8. KamiloSsS

  https://imgur.com/a/U7wYZOm
 9. KamiloSsS

  A więc przenoszę temat tutaj odnośnie godzin pracy we frakcji i godzin rozwożenia towaru jak się jest pracownikiem frakcji. Czy to rozporządzenie weszło już na stałe?
 10. KamiloSsS

  sorry zapomniałem całkowicie o tym dziale Temat przeniesiony. Możesz usunąć Cropek. stąd
 11. KamiloSsS

  Witam jeśli jest to napisane w złym dziale to przepraszam. Moje pytanie kieruje do osób które to ustaliły mianowicie wiadomo może kiedy będzie można znowu pracować we frakcjach po godzinie 24 i rozwozić towary po godzinie 20 jak dawniej? Czy jest to jeszcze w ogóle możliwe?
 12. KamiloSsS

  Z czystego serca moge ci polecić ten ciągnik https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/105636-scania-s6000.html bardzo mi się dobrze sprawuje. Tylko poszukaj sobie jeszcze jakiejś naczepy.
 13. KamiloSsS

  Ja chętnie mogę dzisiaj leczyć was oczywiście w maseczce, tylko nie wiem czy na 18 się wyrobię w domu :/
 14. KamiloSsS

  Zgłaszam się. Tym razem nie powinienem się spóźnić
 15. KamiloSsS

  Może i ja bym spróbował o której rozpoczęcie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines