Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KamiloSsS

Truckerzy

Community Reputation

38 Neutralna

About KamiloSsS

 • Rank
  Trucker
 • Birthday 09/27/1995

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Trucker
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

924 profile views
 1. KamiloSsS

  A to chyba nie jest twój interes co?
 2. KamiloSsS

  Haha !! i to ma być powód na wylot mój z Pogo Weź się człowieku nie pogrążaj... bo to cy odwalałeś z graczem SajmoN to sama Daria wie Zresztą niech sam szef zdecyduje Zaahain czy to się zalicza pod zwolnienie z frakcji. Bo chyba całkiem normalne czasami jest to że Frakcja potrafi się nudzić momentami jak jest na prawdę mało pracy.
 3. KamiloSsS

  https://imgur.com/a/U7wYZOm
 4. KamiloSsS

  A więc przenoszę temat tutaj odnośnie godzin pracy we frakcji i godzin rozwożenia towaru jak się jest pracownikiem frakcji. Czy to rozporządzenie weszło już na stałe?
 5. KamiloSsS

  sorry zapomniałem całkowicie o tym dziale Temat przeniesiony. Możesz usunąć Cropek. stąd
 6. KamiloSsS

  Witam jeśli jest to napisane w złym dziale to przepraszam. Moje pytanie kieruje do osób które to ustaliły mianowicie wiadomo może kiedy będzie można znowu pracować we frakcjach po godzinie 24 i rozwozić towary po godzinie 20 jak dawniej? Czy jest to jeszcze w ogóle możliwe?
 7. KamiloSsS

  Z czystego serca moge ci polecić ten ciągnik https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/105636-scania-s6000.html bardzo mi się dobrze sprawuje. Tylko poszukaj sobie jeszcze jakiejś naczepy.
 8. KamiloSsS

  Ja chętnie mogę dzisiaj leczyć was oczywiście w maseczce, tylko nie wiem czy na 18 się wyrobię w domu :/
 9. KamiloSsS

  Zgłaszam się. Tym razem nie powinienem się spóźnić
 10. KamiloSsS

  Może i ja bym spróbował o której rozpoczęcie?
 11. KamiloSsS

  Ktoś może posiada jakąś ciekawą podmiankę pod Feldzera?
 12. KamiloSsS

  https://imgur.com/a/QyxHGB3 Kto kupił sobie takiego Paseratii z załogi?
 13. KamiloSsS

  Siema czyli teraz na Truckerke można się tylko logować po 24 ?
 14. Witam z racji iż nie dawno wróciłem ponownie do gry nie ukrywam że chciałbym aby to wyglądało jak dawniej, czyli do czego zmierzam... Może warto by było coś dodać do serwera ciekawego aby przyciągnąć znowu dużą ilość graczy aby w normalny dzień w tygodniu było chociaż 30-40 osób a w weekend 50-80 wiem że to są tylko marzenia ale może dało by się zrobić coś w tym kierunku. Mam na myśli może jakieś podmianki tirów już na gotowe aby jak nowy gracz wejdzie żeby go ten serwer przyciągnął chociażbym do tego, może można by było pójść jeszcze w kierunku jakiejś lepszej grafiki, moim zdaniem jak by taki nowy gracz zobaczył coś takiego to odrazu by go zaciekawił serwer aby zostać. Piszę ten post tylko w celu utrzymania popularności serwera aby całkowicie nie upadł przez graczy którzy całkowicie zrezygnują z gry miedzy innymi z tego powodu. Nie mam na celu nikogo urazić tylko wychodzę z inicjatywą pomocy, dodaniem jakiegoś pomysłu aby grało się jak kiedyś albo chociaż podobnie Jeśli post jest na prawde zły to proszę o usunięcie go przez admina a nie dawanie mi jakiś warnów lub co gorsze banów. Chętnie poczytam co wy o tym sądzicie lub może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły w tym kierunku i proszę o nie hejtowanie mnie, bo jest to tylko moja dobra propozycja aby serwer się rozwijał a przygasał. Pozdrawiam.
 15. KamiloSsS

  To chyba jakiś ponury żart.... Nie dość że zmalała ilość graczy na serwerze to jeszcze chcecie wszystkim wyczyścić wszystko do zera żeby już nikomu na prawdę się nie chciało grać... Serio to bardzo zły pomysł Mi osobiście by się już nie chciało grać od nowa szczerze mówiąc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines