Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zultrizin

Gracze

Community Reputation

36 Neutralna

About zultrizin

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 03/26/2000

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Zultrizin
 • Lokalizacja
  Augustów

Recent Profile Visitors

827 profile views
 1. zultrizin

 2. zultrizin

  Margonem, polecam.
 3. zultrizin

  Po rozmowach z Keizo doszliśmy do związku, że czekamy do niedzieli co do ankiety o nazwę i wtedy zaczniemy cokolwiek tworzyć. Po tym wszystkie linki będą tutaj. Dobrze się składa, że w następny weekend jest Boże Ciało, a co się z tym wiąże wolne od szkoły/pracy, to naszła mnie myśl na organizację konwoju. Myślę, że będzie to dobry początek dla firmy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub nowe propozycje co do nazwy firmy zachęcam do napisania.
 4. zultrizin

  Pomysł jak najbardziej jest spoko, ale wymaga małego dopracowania. W temacie VSek siedzę trochę czasu i jak najbardziej mogę pomóc w organizacji i ogarnięciu wszystkiego. Na samym początku trzeba się określić, czy firma była by tylko pod singleplayer, czy multiplayer. Ewentualnie można połączyć obie możliwości. Ze swojego doświadczenia wiem, że największe zainteresowanie budzą firmy singleplayer, z "eventami fabularnymi" na multiplayer. Następnym krokiem jest wybranie platformy. virtualcompany.com.pl, trucksbook.eu lub zwykłe forum, które jestem w stanie zapewnić wraz z kartą do rozliczeń tras. Potem tylko ogarnięcie floty i można działać.
 5. zultrizin

  :o
 6. zultrizin

  http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1807- hd mod, sam używam, nie zauważyłem większych błędów http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=8715- paczka hd ikon
 7. zultrizin

 8. zultrizin

 9. zultrizin

 10. zultrizin

  Spróbuj otworzyć grę w oknie i wtedy nagrać. Jeżeli efekt będzie taki sam, myślę, że reinstall gry lub zmiana formatu w jakim renderujesz filmik.
 11. zultrizin

  Najlepiej kupić pad od PS3. Wtedy wystarczy pobrać sterowniki od DS3 i działa :)
 12. zultrizin

  Nie możesz otrzymywać nowych wiadomości. skype: bombermanrpg linki do modów:] http://188.165.4.179/file/be1819ac050d6cd0edf13ca09df72d2c/FS15_PolskaWies_ModPack_Maf...rar http://188.165.4.179/file/f2310485fcde61faaa9cb2adb6cf56f4/FS15_Bolusowo_v6_MafiaSolec...rar
 13. zultrizin

  Witam. Szukam osób do gry w FS 2015. Preferuje grę na polskiej mapie, na modach. Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam do odpowiedzi w temacie lub na PW. Podam wtedy linki do modów.
 14. zultrizin

  anuluję, przepraszam za problem.
 15. zultrizin

  Pod pobieraniem plików instalacyjnych masz opcję pobierania archiwum.
×