Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zultrizin

Gracze

Community Reputation

36 Neutralna

About zultrizin

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 03/26/2000

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Zultrizin
 • Lokalizacja
  Augustów

Recent Profile Visitors

803 profile views
 1. zultrizin

 2. zultrizin

  Witam. Na imię mi Dawid, mam 19 lat. Na PTS gram od 2015, lecz dużo razy robiłem przerwy. Aktualnie wróciłem do gry na serwerze i nie mam zamiaru odchodzić. Moje ID to 6245, a score to około 950. Po wakacjach idę do ostatniej klasy technikum o profilu technik informatyk. Poza tym trenuje siatkówkę, a w wolnym czasie gram w gry komputerowe. Wybrałem Petrol, ponieważ nigdy nie pracowałem w tej firmie, a chciałbym spróbować sił w jeździe z cysterna i dbania o stacje na serwerze. Myślę, że jestem dobrym kandydatem na to miejsce. Do zobaczenia na serwerze. Pozdrawiam!
 3. zultrizin

  Hejka. Na imię mi Dawid. Mam 19 lat. Na PTS gram już od kilku dobrych lat, ale z dużymi przerwami. Jestem człowiekiem spokojnym i stosunkowo miłym. Interesuję się informatyką i siatkówką, którą trenuję profesjonalnie. Mogę zapewnić sumienność w wykonywanej pracy oraz przestrzeganie regulaminu. Pozdrawiam!
 4. zultrizin

  Margonem, polecam.
 5. zultrizin

  Po rozmowach z Keizo doszliśmy do związku, że czekamy do niedzieli co do ankiety o nazwę i wtedy zaczniemy cokolwiek tworzyć. Po tym wszystkie linki będą tutaj. Dobrze się składa, że w następny weekend jest Boże Ciało, a co się z tym wiąże wolne od szkoły/pracy, to naszła mnie myśl na organizację konwoju. Myślę, że będzie to dobry początek dla firmy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub nowe propozycje co do nazwy firmy zachęcam do napisania.
 6. zultrizin

  Pomysł jak najbardziej jest spoko, ale wymaga małego dopracowania. W temacie VSek siedzę trochę czasu i jak najbardziej mogę pomóc w organizacji i ogarnięciu wszystkiego. Na samym początku trzeba się określić, czy firma była by tylko pod singleplayer, czy multiplayer. Ewentualnie można połączyć obie możliwości. Ze swojego doświadczenia wiem, że największe zainteresowanie budzą firmy singleplayer, z "eventami fabularnymi" na multiplayer. Następnym krokiem jest wybranie platformy. virtualcompany.com.pl, trucksbook.eu lub zwykłe forum, które jestem w stanie zapewnić wraz z kartą do rozliczeń tras. Potem tylko ogarnięcie floty i można działać.
 7. zultrizin

  :o
 8. zultrizin

  http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1807- hd mod, sam używam, nie zauważyłem większych błędów http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=8715- paczka hd ikon
 9. zultrizin

 10. zultrizin

 11. zultrizin

 12. zultrizin

  Spróbuj otworzyć grę w oknie i wtedy nagrać. Jeżeli efekt będzie taki sam, myślę, że reinstall gry lub zmiana formatu w jakim renderujesz filmik.
 13. zultrizin

  Najlepiej kupić pad od PS3. Wtedy wystarczy pobrać sterowniki od DS3 i działa :)
 14. zultrizin

  Nie możesz otrzymywać nowych wiadomości. skype: bombermanrpg linki do modów:] http://188.165.4.179/file/be1819ac050d6cd0edf13ca09df72d2c/FS15_PolskaWies_ModPack_Maf...rar http://188.165.4.179/file/f2310485fcde61faaa9cb2adb6cf56f4/FS15_Bolusowo_v6_MafiaSolec...rar
 15. zultrizin

  Witam. Szukam osób do gry w FS 2015. Preferuje grę na polskiej mapie, na modach. Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam do odpowiedzi w temacie lub na PW. Podam wtedy linki do modów.
×