Pobaw się flagami! Zapraszamy.

https://truckers.com.pl/topic/23366-capture-the-flag-z-okazji-dnia-dziecka/?tab=comments#comment-376978

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lipazy

Emeryci

Lipazy last won the day on November 20 2018

Lipazy had the most liked content!

Community Reputation

1132 Doskonała

7 Followers

About Lipazy

 • Rank
  Amat victoria curam
 • Birthday 08/05/1997

Contact

 • Gadu-Gadu
  10838020

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Lipazy
 • Lokalizacja
  Goleniów

Recent Profile Visitors

5109 profile views
 1. Lipazy

  Nick: Lipazy Okres: 13.05-20.05
 2. Lipazy

  A może spróbuję
 3. Lipazy

  Nick: Lipazy ID postaci: 7995 Data dołączenia: 18.01.2020
 4. Lipazy

  Nick: Lipazy ID: 7995 Dziękuję wszystkim, którzy pracowali ze mną w Zoomie. Nadszedł czas na rezygnację ze stanowiska szefa, dziękuję również Ministerstwu Firm za zaufanie i szansę. Niestety nie mam już tyle czasu co kiedyś, nie jestem w stanie aktywnie prowadzić firmy. Proszę @Lemon. o zwolnienie mnie, odebranie panelu i dobry wybór nowego szefa. Pozdrawiam cieplutko.
 5. Lipazy

  Z awansów w tym tygodniu tylko tyle, że kto był na okresie próbnym to właśnie go skończył. Od następnego okresu rozliczeniowego prawdopodobnie obniżymy wypłaty, firma cały czas traci. Sprzedamy również kilka pojazdów, nie jest dobrze. Tyle, siema.
 6. Lipazy

  Nick: kudlaty ID: 4859 Powód: Zerowa aktywność pomieszana z wiecznym urlopem. Zrobienie normy raz na jakiś czas nie załatwia niczego.
 7. Lipazy

  Nowym Vice Szefem tej zacnej firemki zostaje @Grubcio. Jego odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, aktywność na serwerze oraz staż w firmie przekonały mnie najbardziej ze wszystkich. Niedługo to do Niego będziecie mogli zgłaszać się, żeby Was dodał, zwolnił(lepiej nie, będę bił), czy tam co będzie potrzeba. Myślę, że nie zawiedziesz mnie Grubciu.
 8. Lipazy

  Siemanko. W związku z moimi studiami, pracą i ogólnie mniejszą ilością wolnego czasu, nadszedł moment, w którym przydałby mi się ktoś, kto mi pomoże w dodaniu pracowników, rozdaniu wypłat czasami. Wychodzi na to, że otwieram powiedzmy "nabór" na vice szefa. Posadę tą może objąć każdy z Was, pracowników Zumi. Wystarczy, że napiszecie do mnie prywatną wiadomość zawierającą odpowiedzi na dwa pytania. Dlaczego chcesz objąć posadę Vice Szefa? I oczywiście drugie pytanie: Dlaczego to Ciebie mam wybrać? Macie czas do niedzieli, do godziny 21. Jak nikt się nie zgłosi, to wybiorę sam i będę wykorzystywał za kromkę chleba i szklankę wody raz w miesiącu. Proszę o przemyślane odpowiedzi, pozdrawiam cieplutko.
 9. Lipazy

  Właśnie rozdałem Wam awanse. Zmiany w składzie są widoczne nie zgadniecie gdzie... W temacie ze składem, pozdrawiam cieplutko i życzę miłej niedzielki. Elo.
 10. Lipazy

  Nick: Rusky ID: 5925 Powód: Zerowa aktywność od bardzo długiego czasu. Zwolnienie z karą 200 score.
 11. Lipazy

  Nick: Marquiez ID: 72459 Powód: Jak wszyscy Zwolniony 21:30
 12. Lipazy

  Nick: Rysjo ID postaci: 52321 Powód: Niestety na własne życzenie, dziad jeden. Zwolniony 21:43
 13. Lipazy

  Wypłaty rozdane. Przypominam WSZYSTKIM, że Wasze urlopy kończą się zgodnie z terminem. Jeżeli ktoś nie miał urlopu w zeszłym tygodniu i drugi tydzień nie wyrobi normy, żegnamy się. Do czasu aż firma nie zacznie przynosić jakichkolwiek zysków, choćby najmniejszych, premie zostają wstrzymane. Nie wiem, kiedy wrócą. Pozdrawiam.
 14. Lipazy

  Przydałyby się jakieś awansiki no nie? No to dam. @Cropek.-> Młodszy Zoomiarz. Ale się narozdawałem... Chyba będzie trzeba nowe rangi stworzyć bo nie ma komu dawać już prawie
 15. Lipazy

  Nick: Frea ID: 72545 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza Zwolniona 20:11
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines