Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iwanowicz

Moderatorzy serwera

Iwanowicz last won the day on June 2

Iwanowicz had the most liked content!

Community Reputation

2206 Doskonała

About Iwanowicz

 • Rank
  IwanRk
 • Birthday 08/20/1994

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Recent Profile Visitors

9743 profile views
 1. Iwanowicz

  Cześć !! Długo tutaj nic nie było, a ja wróciłem sobie do Europki . Powody miałem dwa: znowu zacząłem oglądać na internecie , a po drugie Mój Ziomek @RuMpO zaczyna gierkować :D. Próbowałem sobie w końcu zagrać na trybie bez możliwości wczytania gierki . Było kilka prób: 1) Polska - zjadły mnie niestety bunty i kryzysy - wniosek brak odpowiednich idei przed połaczeniem Polski i Litwy. 2) Dania - ten sam błąd zaczeły się zmiany religijne i kryzysy finansowe - jak to mawia Pulchny "Pani Basia nie była po mojej stronie". Czas się było odkuć, ale przyznam nie było łatwo :D. FRANCJA! Tak wygląda aktualnie: Drugi obrazek jak widzicie mam troszkę, więc nie mając najsilniejszej floty poleciałem w Afrykę, którą rozpoczął tworzyć mój poprzedni Wasal LEON. Kryzysy jakie napotkałem: 1) Jak zwykle finansowy - jako, że potrzebowałem niektórych ideii - zwykle wbijam (2 idee, technologia) byłem zacofany bardzo dyplomatycznie. Jak ktoś gra, wie im większe różnice w technologiach tym gorzej. Dopiero niedawno wyszedłem całkowicie na prosto. 2) OSMANIE. Mam sojusz z Polską i obiecałem sobie za wszelką cenę bronić tego sojuszu. Osmanie nagle wypowiadają wojnę Polsce - Polska, Austra i Francja mają o praktycznie 90k mniej wojska jak Turcy. Zrobiłem jedyny błąd nie trzymałem wtedy mojego 90k oddziału blisko Siebie i dzięki temu Osmanie robili co chcieli. Zabrali Polsce Mołdawie mimo, że już prawie uratowałem Polskę :/. Po jakiś 30 latach Osmanowie wracają tym razem jestem przygotowany. Najsliniejszy generał podbijał forty 30k żołnierzy, a 90k asekuracja + jedna 30 koło Polskich wojów . Po tym pięknym zwycięstwie Osmani nie byli już zagrożeniem, ale miałem z Nimi jeszcze kilka wojenek ;). W najbliiższym czasie po zakończeniu tego zapisu chcę zagrać albo krajem kolonialnym, kimś w afryce lub zrobić poważny sprawdzian mamelukami. Tym 3cim próbowałem kilka razy. Tylko raz siadły mi sojusze :/ i niestety aktualizacja i zapis mi przepadł . Chce jeszcze pomyśleć nad jakimiś dodatkami - mam tylko ten od wasali, a chciałbym mieć ten z możliwością "fokusowania" pkt oraz z możliwością grając krajem (np: Ślaskiem wasalem Czech) wzywając innych o walkę o moją niepodległość :). Urodzinki się zbliżają może jeden zakupię . Rozpisałem się dużo i teraz czekam czy ktoś jeszcze pyka lub ma ochotę popykać z Iwankiem!! Ciaaao!
 2. Iwanowicz

  Dzięki za awansik Szefowo! <3 .
 3. Iwanowicz

  5/10
 4. Iwanowicz

  @ParkereK bardzo pozytywny NAP! :D. Zawsze chętny na partyjke Europki
 5. Iwanowicz

  Ostatnio korzystając z pogody postanowiłem troszkę "odkurzyć" Opelka i pochwalę się Nim. Skoro sposób osób tutaj wstawia swoje furki to i moja kolej! W tym roku przyznam zakosztował mnie sporo , ale sprawuje się mega i aż miło się Nim śmiga :D.
 6. Iwanowicz

  Dzięki Zyky za pozdrowionka!
 7. Iwanowicz

  Powodzenia Panowie i niech piwo leje się po całym San Andreas!!
 8. Wszystkiego Najlepszego! :):urodzinki: 

 9. Wszystkiego Najlepszego!! :) :whistling::birthday2:

 10. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:  :) 

 11. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:
  Czekam z niecierpliwością na jakąś partyjkę w Europkę! :D 

 12. Wszystkiego Najlepszego!! :):piwko::urodzinki:

 13. Iwanowicz

  Na przyszłość pamiętaj, że jako Policjant (bo o ile się nie mylę Jesteś w Policji) możesz też interweniować w takich sytuacjach. Jak nie pomoże kick to trochę jaila styknie. Trzeba poczekać na decyzje któregoś z "zielonych" :D.
 14. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:

 15. Iwanowicz

  Plener
×