Kto przeżyje dzisiejszą rzeź? Zapraszamy na serwer o 19:45.

https://truckers.com.pl/topic/23285-mta-battle-royale/

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Iwanowicz

Emeryci

#Iwanowicz last won the day on January 27

#Iwanowicz had the most liked content!

Community Reputation

2285 Doskonała

About #Iwanowicz

 • Rank
  IwanRk
 • Birthday 08/20/1994

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Recent Profile Visitors

11403 profile views
 1. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz Okres : Do dnia wypłaty 28.03.2020 Powod : Szef o wszystkim wie.
 2. #Iwanowicz

  Słuchajcie jeszcze proponuję zgłosić się do Pazdka i Pyrsona ( o ile oczywiście pamietacie id pojazdów). Mogą zawsze sprawdzić / potwierdzić czy taki pojazd widnieje w panelu .
 3. #Iwanowicz

  Cześć. Co prawda temat służy do propozycji, ale mam nadzieję, że nikomu nie przeszkodzi jeśli zadam tutaj to pytanko. Jak już na pewno większość graczy widziała ruszył przetarg na firmę paliwową mam kilka pytań w związku z tym: 1) Czy nie obawiacie się przepychu na stacjach? W sensie nowa firma narzuci jakąś normę paliwową (załóżmy) i czy nie będzie spin nie potrzebnych pomiędzy Petrol vs Nowa Firma? 2) Czy planujecie jakieś spotkanie Szef Petrol / Szef Nowej Firmy / Ministerstwo gdzie np: nastąpi podział co do tankowania? ( Bo jak np: tutaj rozumiem, Abonamenty na stację zostają tak jak są) . Czy np: taki podział obowiązków będzie gdzieś ogłoszony? 3) Czy nie obawiacie się, że w związku wiadomo mniejszą ilością graczy 2 firmy paliwowe utrzymają się? Myślę, że te 3 to takie najważniejsze i zaspokoi to nie tylko moją ciekawość Prośba @Lemon. @Cropek. - w razie czego jeśli bardzo by raził ten post przenieście temat w odpowiednie miejsce - z góry dziękuje .
 4. #Iwanowicz

  Z jednej strony oczywiście szkoda mi dobytku, bo pracowało się na to znaczniej dłużej jak inni z uwagi na aktywność . Warto pamiętać, ze to tylko gra i ja osobiście grałbym dalej nawet zaczynając od zera. Miałbym okazję poprawić to i owo w serwerowych celach. Jest też ryzyko, że serwer mógłby stracić grupę graczy - podejrzewam ból: " tyle co się dorobili, a tu restart chcą zrobić" - to jest temat taki najdłuższy do dyskusji. Nie każdemu na pewno chciałoby się wbijać wszystko od nowa. A różnica score? Ona zawsze będzie, bo wszystko zależy kto jak tam z czasem stoi. Być może na początku restartu ludzi by trochę było - w sensie takich Świeżaków, ale czy zostaną na dłużej? Jak zawsze zagadka W skrócie jaka padłaby decyzja - zaakceptuje - mniej jednak chcąc restart trzeba rozważyć wszystko .
 5. Spóźnione, ale w takim przypadku aż muszę napisać :D.
  Wszystkiego Najlepszego Fus! :D :):birthday2:

 6. Wszystkiego Najlepszego! Zdrówka Szczęścia i Radości :piwko: :urodzinki:

 7. #Iwanowicz

  Aktualizacja: Mam ciekawy dodatek z możliwością stworzenia Custom Nation - jeśli ktoś chcę popykać piszcie na pw lub na discordzie pozdro!
 8. #Iwanowicz

  raczej szary
 9. #Iwanowicz

  Taka luźna propozycja ode mnie: Jak widzę firmom dość sprawnie idą zlecenia. Skoro zlecenia mają się pojawiać raz w miesiącu może warto dać znacznie więcej tych kursów + w miarę możliwości zarobek za nie. Jeśli oczywiście czas wam pozwala na tyle: proponuję także, aby pojawiały się 2 zlecenia w miesiącu: jedno trudne i raz łatwe/średnie. Łatwe/Średnie - mogą być podobne zarobkowo do tych co się pojawiły ostatnio, ale mam nadzieję, że Trudne będzie można chwile powozić . Pozdrawiam Szanowne Ministerstwo . @Lemon. połącz od razu wypowiedź ( nie wiem czego nie mogę edytować tej wyżej) No to małe niedoczytanie teraz dokładniej zwróciłem uwagę, że piszę o tych trudnych - ale propozycję można jak najbardziej rozważyć.
 10. #Iwanowicz

  Kozaki pozamiatali już zleconko !!
 11. Wszystkiego Najlepszego, a co najważniejsze Dużo Zdrówka!! :):birthday2: 

 12. Wszystkiego Najlepszego! :)
  Dużo dużo zdrówka i spełnienia marzeń! :birthday2:

 13. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz ID postaci: 8534 Data dołączenia: 28.01.2020
 14. #Iwanowicz

  Trudny wybor, ale jednak mały Fiat plaza czy góry?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines