#Iwanowicz

Retirees

#Iwanowicz last won the day on January 27 2020

#Iwanowicz had the most liked content!

Community Reputation

2202 Doskonała

About #Iwanowicz

 • Rank
  IwanRk
 • Birthday 08/20/1994

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Recent Profile Visitors

14174 profile views
 1. #Iwanowicz

  Bober musi być
 2. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz Imię i nazwisko postaci: Don Iwaaanek ID postaci: 18534 Czas rozpoczęcia pracy: 11.04.2021
 3. #Iwanowicz

  Witam! Mam do sprzedania domek na plaży w Los Santos wart 2,1kk. Jako, że wbijam dosłowie tylko żeby płacić za Niego czynsz nie widzę sensu by go dalej mieć. Zawsze ktoś bardziej aktywny będzie się z Niego cieszyć. PROŚBA! Co raz mniej tu wbijam dlatego ZAINTERESOWANYCH proszę o kontakt discord . SPRZEDANE!!
 4. #Iwanowicz

  Siemanko! Wiem, że w tym temacie padają głównie screenshoty, ale gdyby ktoś w przyszłym tygodniu był zainteresowany popykać po 22 - to śmiało piszcie na discordzie . Od jakiegoś czasu pykam w ETS i zawsze to więcej chęci do gry jak się z kimś pośmiga .
 5. #Iwanowicz

  na 90% napisałem poprawnie ID, ale to mogła być różnica jednej cyfry . W razie czego piszę pod tym postem, że transakcja normalanie była mi Naczepa znikła z pod F4.
 6. #Iwanowicz

  Rozmowy już są i polecam! #Iwanowicz
 7. #Iwanowicz

  Cześć Szukam chętnych kolegów z PTSa którzy by chcieli mi pomóc wyjść z klątwy silvera wróciłem niedawno do grania i odświeżyło mi no range jaka była dluga droga ale może ktoś chętny popykac :D. Jak ktoś chętny pisać na discordzie lub PW :).
 8. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz ID: 8534 Okres pracy: 28.01 - 11.04 ( chyba ze wliczać ten tydzień to do 16.04) Powód: Muszę powiedzieć wprost: grałem w sumie bez jakiś dłuższych przerw przez 3 lata. Udało mi się trochu tutaj pozwiedzać i poznać wiele fantastycznych osób. Na chwilę obecną postanowiłem odpocząć jakiś czas od PTS'a być może jeszcze kiedyś wrócą chęci do grania. W tym zwolnieniu przede wszystkim skupiam się na Mecha: Chciałbym bardzo podziękować Redowi oraz Prawiczkowi - tacy szefunciowe to skarb se jest . Jednak dla nowych pracowników warto żebym dopisał Prawiczek ma takiego specjalnego bata i goni nim do roboty zaciekle :E. Cieszę się, że mogłem tutaj jeszcze pośmigać no moje marzenie o weteranie idzie póki co w odstawkę, ale przynajmniej jeszcze kiedyś będzie co wbić i zdobyć nazwijmy to "Ostatnie Trofeum na PTS" . Jeszcze raz dzięki! Na pewno raz na jakiś czas ujrzycie mnie na serwerze - powożę kilka towarów i jeśli tylko ktoś będzie chciał to jakiś mały konwuj123 można walnąć :D. Trzymajcie się!! Zwolniony || 15:43 Prawiczek Łezkę w oczku mam, no ale cóż.. kiedyś trzeba. Trzymaj na drogę od szefuncia 100 vb Dzięki za czas spędzony razem i za wszystko. Życzę Ci powodzenia w dalszej karierze na PTS, oraz w życiu prywatnym, trzymaj się cieplutko pozdrawiam Prawiczek !!!
 9. #Iwanowicz

  Słuchajcie jeszcze proponuję zgłosić się do Pazdka i Pyrsona ( o ile oczywiście pamietacie id pojazdów). Mogą zawsze sprawdzić / potwierdzić czy taki pojazd widnieje w panelu .
 10. #Iwanowicz

  Cześć. Co prawda temat służy do propozycji, ale mam nadzieję, że nikomu nie przeszkodzi jeśli zadam tutaj to pytanko. Jak już na pewno większość graczy widziała ruszył przetarg na firmę paliwową mam kilka pytań w związku z tym: 1) Czy nie obawiacie się przepychu na stacjach? W sensie nowa firma narzuci jakąś normę paliwową (załóżmy) i czy nie będzie spin nie potrzebnych pomiędzy Petrol vs Nowa Firma? 2) Czy planujecie jakieś spotkanie Szef Petrol / Szef Nowej Firmy / Ministerstwo gdzie np: nastąpi podział co do tankowania? ( Bo jak np: tutaj rozumiem, Abonamenty na stację zostają tak jak są) . Czy np: taki podział obowiązków będzie gdzieś ogłoszony? 3) Czy nie obawiacie się, że w związku wiadomo mniejszą ilością graczy 2 firmy paliwowe utrzymają się? Myślę, że te 3 to takie najważniejsze i zaspokoi to nie tylko moją ciekawość Prośba @Lemon. @Cropek. - w razie czego jeśli bardzo by raził ten post przenieście temat w odpowiednie miejsce - z góry dziękuje .
 11. #Iwanowicz

  Z jednej strony oczywiście szkoda mi dobytku, bo pracowało się na to znaczniej dłużej jak inni z uwagi na aktywność . Warto pamiętać, ze to tylko gra i ja osobiście grałbym dalej nawet zaczynając od zera. Miałbym okazję poprawić to i owo w serwerowych celach. Jest też ryzyko, że serwer mógłby stracić grupę graczy - podejrzewam ból: " tyle co się dorobili, a tu restart chcą zrobić" - to jest temat taki najdłuższy do dyskusji. Nie każdemu na pewno chciałoby się wbijać wszystko od nowa. A różnica score? Ona zawsze będzie, bo wszystko zależy kto jak tam z czasem stoi. Być może na początku restartu ludzi by trochę było - w sensie takich Świeżaków, ale czy zostaną na dłużej? Jak zawsze zagadka W skrócie jaka padłaby decyzja - zaakceptuje - mniej jednak chcąc restart trzeba rozważyć wszystko .
 12. Spóźnione, ale w takim przypadku aż muszę napisać :D.
  Wszystkiego Najlepszego Fus! :D :):birthday2:

 13. Wszystkiego Najlepszego! Zdrówka Szczęścia i Radości :piwko: :urodzinki: