Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iwanowicz

Moderatorzy serwera MTA

Iwanowicz last won the day on December 31 2018

Iwanowicz had the most liked content!

Community Reputation

2137 Doskonała

About Iwanowicz

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Recent Profile Visitors

8602 profile views
 1. Iwanowicz

  Ktoś coś? Może macie jakiegoś ciekawego OTSA z real mapką i znośnym expem? Chętnie bym z kimś pograł. Co do rl Tibii no to Damora/Peloria tam mam jakieś postacie.
 2. Iwanowicz

  5k!! <3 <3 Pozdrawiam @Om_Ega obiecałem!
 3. Iwanowicz

  Lokal
 4. Iwanowicz

  Adix ucieka od egzaminów nie dawac mu urlopu :D.
 5. Wszystkiego Najlepszego! :):urodzinki: :birthday2:

  1. TheRims

   TheRims

   Spóźnione dzięki 

 6. Iwanowicz

  CS GO Wakacje nad jeziorem czy nad morzem?
 7. Iwanowicz

  Uwielbiam zwierzęta! W moim domu zawsze był kot i pies. Aktualnie mam tylko psa suczkę labradora czarnego wabi się Fiona . Niesamowity pies, pierwszy raz widze dopiero ile miłości jest w stanie dać zwierzak, bo do tej pory uznawali jako swojego "pana" mojego tatę lub dziadka. W przyszłości chciałbym wziąć jeszcze psa ze schroniska. Czy czytasz książki? Jeśli tak to jakie?
 8. Iwanowicz

  Zacznę od drugiego. Mi osobiście taki tatuaże nie przeszkadzają, bo sam kiedyś planowałem zrobić. Póki co zrezygnowałem może kiedyś jak forma będzie . Co do pierwszego: dla mnie osobiście "dawca" to Pan co na ścigaczu zapomni ile się powinno jechać. Juz nie każe mu jeździć te 50 na godzine, ale trochę ostrożności jednak w mieście należy mieć mimo wszystko. Jednak jestem zdania, że nie warto dawać wszystkich do jednego worka. Jaki był Twój największy koszmar w dzieciństwie?
 9. Wszystkiego Najlepszego! Dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń oczywiście tych PTS'owych również :):urodzinki: :piwko:

  1. Vaniliovsky

   Vaniliovsky

   Dziękuję Iwan <3 

 10. Iwanowicz

  Samsung 5 sekund czy Eurobiznes?
 11. Iwanowicz

  zmienność
 12. Iwanowicz

  #Aktualizacja Dostałem info, że nie działał filmik. Trudno mi powiedzieć czemu: jako, ze odpalam go z telefonu + konta prywatnego na YT i u mnie jest okej. Gdyby komuś ten filmik nie odpalił, o to ss z filmiku z wygranym:
 13. Iwanowicz

  #Krzyżówka nr.6 wynik Witajcie! Po raz 6 po dłuższej przerwie pojawiła się krzyżówka! Od razu przedstawię wam koncepcję na kolejne. Krzyżówki na pewno będą się pojawiać razem z eventami organizowanymi przez PTS Klub + w razie jakieś przerwy od eventów postaram się, aby pojawiała się minimum raz w miesiącu. Miło mi widzieć cały czas chętnych do zabawy i usłyszeć też pozytywne opinie o tym pomyślę, a teraz nie przedłużając już przedstawiam prawidłowo rozwiązaną krzyżówkę. Lista osób, które prawidłowo rozwiązały krzyżówkę: 1) Pazdek 2) Radja 3) Adix 4) Sonny91 5) Polak333 6) Bobr 7) Linshi 8) Kapi0988. Losowanie: Gratuluje oczywiście wygranemu! 40000$ oczywiście było do wygrania. Do następnego razu .
 14. Iwanowicz

  laptop Tanker czy Linek ?
 15. Iwanowicz

  @Lemon. !
×