Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Iwanowicz

Moderatorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Iwanowicz w dniu 31 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Iwanowicz punkty reputacji!

Reputacja

2 042 Doskonała

O Iwanowicz

 • Tytuł
  IwanRk
 • Urodziny 1994.08.20

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Ostatnie wizyty

8 291 wyświetleń profilu
 1. Iwanowicz

  Trzeba sprawdzić czy naczepy maja freeza. Ewentualnie sprawdź właścicieli domkow może potwierdza że to ich :D.
 2. Iwanowicz

  #Krzyżówka nr.5 Witajcie! Zabawa dalej trwa i tym razem możecie zgarnąć 60k + bonus, ale o nim troszeczkę później. Nie ma co przedłużać lecimy! Pytania: 1) Swego czasu to Państwo było jednym z największych w Europie. Warto również dodać, że ten kraj wszedł w skład Rzeczypospolitej. 2) Jeden z najbardziej utytułowanych polskich skoczków: Kamil …. 3) Mówi się, że to zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka. 4) Pierwsza stolica Polski. 5) Stacja radiowa grająca tylko muzykę polską to radio … ? 6) Pierwszy towar w kategorii „Wyposażenie domu”. 7) Atrybut władzy królewskiej. 8) Popularny napój bardzo podobny do coca coli. 9) Końcowa część utworu dramatycznego lub epickiego, w której informuje się o dalszych losach bohaterów po zakończeniu fabuły. Bonus: Ten Administrator pracował w Policji przez 3 lata bez przerwy. Ciekawostkę, którą mi podał to jego rancher nazywał się „Stalin”. Aktualnie od 2 miesięcy działa w mafii paliwowej i dostarcza wam najlepszy i najtańszy diesiel jaki możecie sobie zapragnąć. Dzięki dobrym negocjacjom z tym Panem mogę zdradzić, że bonus w krzyżówce to rabat w komisie 10% na dowolny zakup! Czy już wiecie o kim mowa? Wersja w excel: https://megawrzuta.pl/download/ac047b676f1a40c10d70263937286910.html Zasady znacie także z niecierpliwością czekam na wasze krzyżówki! Zostaje mi jedynie życzyć powodzenia!!
 3. Iwanowicz

  Piszę ten urlop do przodu. Nick: #Iwanowicz Czas nieobecności: 7 dni (Od 9.03 do 15.03) Powód: Brak czasu na grę. Wiem, że jestem jeszcze na okresie próbnym (chociaż może już od tego tygodnia nie będę ) jednak pilnie będę potrzebować tego wolnego . Postaram się coś wejść, ale zapewne całe 5 godzin nie dam rady zrobić .
 4. Iwanowicz

  Powodzenia!! Omega daj czadu!!
 5. Iwanowicz

  Forma musi być!! @NaimadSh!
 6. Iwanowicz

  #Krzyżówka nr.4 wynik Witajcie! Czas przedstawić wyniki z ostatniej krzyżówki . Niestety liczba osób, która postanowiła tym razem spróbować jest nieco mniejsza, ale mam nadzieje przy kolejnych pojawi się więcej chętnych! Przypominam do wygrania było 75k! Najpierw przedstawiam dobrze rozwiązaną krzyżówkę . Lista osób, która dobrze wykonała krzyżówkę: 1) Lemon 2) Polak333 3) Rivo 4) michu00522 5) Orzel 6) Bobr 7) Kowal155. Czas na wynik! Gratuluje wygranemu i widzimy się już wkrótce!
 7. Iwanowicz

  Również pomysł bardzo mi się podoba . Fakt faktem byłby wtedy większy sens posiadania tego domku.
 8. Iwanowicz

  iwanrk_94 nowy jak ktoś chce
 9. Iwanowicz

  Nie ma Scjargajrgahgrahgahgrahgrhagha nie ma Spamu @Scjargh! Dawaj czekamy
 10. Iwanowicz

  Iphone
 11. Iwanowicz

  Żużlowa mordka zawsze chętny do dyskusji i jeszcze nie dał mi mandatu :E. Naimad koniecznie musisz go awansować na zastępcę :E.
 12. Iwanowicz

  Trudne Pytanie :P. Może dodalbym coś w stylu Przyjaciel forum, ale w sumie mamy tego przemytnika, więc coś podobnego :p. Popularne na innych z tego co widziałem jest też ranga Grafik :p,ale tutaj pewnie nie ma takiej potrzeby :p. Na pewno ktoś by coś wymyślił, żeby tu było bardziej kolorowo :D. co byś zmienił w swoim życiu jakbys miał więcej "chęci" ?
 13. Iwanowicz

  Póki co ETS, ale może kiedyś zmienię zdanie ;). Klasyka czy Nowość?
 14. Iwanowicz

  Akcesoria
×