Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Iwanowicz

Moderatorzy serwera

Everything posted by #Iwanowicz

 1. Oj nie! Nie zamierzam zwalniać tępa i czas nadrobić komisowe zaległości! :D 
  Zaczynamy od czegoś mocnego!! :D

   

   

   

 2. #Iwanowicz

  Ogłoszenie Witajcie! Po pierwsze bardzo chciałbym was przeprosić z powodu wydłużenia się mojego urlopu. Na ile mam możliwości postaram się poprawić swoją aktywność i oczywiście zostajemy póki co na tych samych zasadach z początku. Ciężko jest mi być w konkretnych godzinach, dlatego zostajemy na zasadzie kontaktu: forum / discord / serwer. Główny powód pisząc to ogłoszenie jest jednak inny. Zbliżają się moje urodzinki, dlatego po rozmowie z @WiejskaPyra chciałem bardzo was serdecznie zaprosić na moją pierwszą w karierze licytację pojazdu ekskluzywnego! A cóż to za pojazd? Zobaczcie sami! Licytacja odbędzie się w Poniedziałek 26.08 o godzinie 19;00 na dachu komisu pojazdów osobowych! Dodatkowo dzięki @Vaniliovsky przyszły właściciel Cometa otrzyma darmowe światełka na okres 2 miesięcy! Każda osoba, która będzie startować w licytacji otrzyma również ode mnie skromny rabat w komisie przy kolejnych zakupach między 5 do 10% (tutaj oczywiście będzie to zależeć jakie duże kolejne zakupy zrobicie + być może ten rabat delikatnie podwyższę). Mam nadzieję, że mimo wcześniejszej godziny zjawią się potencjalni chętni na to cacko by gościło pod waszymi domkami. To tyle ode mnie zapraszam oczywiście do korzystania z usług komisu oraz na licytację!
 3. #Iwanowicz

  Super wykonanie i nie mogę się doczekać kolejnych Twoich prac
 4. #Iwanowicz

  Ahoj Bimbrownicy!! Po raz kolejny ja #Iwanowicz chcę wzmocnić szeregi tej najzacniejszej firemki na PTS’ie. Zanim zacznę pisać troszku o sobie warto napić się czegoś mocniejszego przy okrągłym stole :D. Mam na imię Jakub w sierpniu skończę 25 lat i mieszkam w Krośnie. Na serwerze gram już spory czas, zwiedziłem praktycznie każdą firmę i frakcję. Po pogoni za dolarami i wspaniałym mieszkankiem w Los Santos postanowiłem, że z powodu mniejszej aktywności przejść na rentę Bimbrownika i czerpać czystą, pachnącą gorzałą przyjemność z wożenia towarów w ekipie serwerowych weteranów. Dzięki temu będę mógł skupić się na swoich obowiązkach i czerpać przyjemność z gierki. Mam nadzieję, że Timbery będą mieć ze mnie pożytek . Pozdrawiam cieplutko!
 5. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz Okres urlopu: 27.07 do 10.08. ( w tym 2gim tygodniu postaram się coś wbić )
 6. #Iwanowicz

  Ogłoszenie Witajcie! Informuję, że w dniach od 29.07 do 10.08 będę nieaktywny (nawet mi jakieś wakacje się należą ). Moja prośba w tym czasie w wszelakich sprawach komisowych odzywajcie się do @WiejskaPyra ewentualnie w przypadku zmiany kolorów możecie także do @Volff'a.
 7. #Iwanowicz

  PTS - rozwiąż krzyżówkę Miło mi was powitać w kolejnej zabawie prowadzonej przez PTS Klub! Po krótko zostanie przedstawiony regulamin oraz jak grać. Regulamin 1) Żeby wziąć udział w zabawie należy rozwiązaną krzyżówkę podesłać na pw do @Kamyk. Koniecznie należy napisać temat wiadomości, np: #Krzyżówka nr.1. 2) Krzyżówka będzie pojawiać się w sobotę co 2 tygodnie. W innych przypadkach zostanie to ogłoszone w tym temacie. Gotowa krzyżówkę można wysyłać do czwartku do godziny 20;00. Każda późniejsza podesłana krzyżówka nie będzie brana pod uwagę. Wyniki będą pojawiać się w piątek najpóźniej w sobotę. 3) Gotowa krzyżówkę podsyłacie w formie za pomocą programu Excel (link zawsze będzie pod krzyżówką) lub w wiadomości podajecie po kolei odpowiedzi na pytania i na końcu hasło: Wzór: 1) Odpowiedź: abcd 2) Odpowiedź: xyz Hasło: bz. 4) Zwycięzca jest tylko jeden. System losowania będzie wyglądać identycznie jak przy lotku. 5) Wygrana w zależności od wielkości krzyżówki będzie wyglądać następująco: * krzyżówka mała - wygrana 30k + bonus 15k, * krzyżówka duża - wygrana 50/70k + bonus 15k. Należy pamiętać, aby zdobyć wygraną pule należy odpowiedzieć na wszystkie pytania i podać hasło! 6) Przed ukazaniem filmiku z losowania zostanie wpierw przedstawiona prawidłowo rozwiązana krzyżówka. Dodatkowo pojawi się też lista osób, którym udało się rozwiązać poprawnie zadanie. 7) Temat ten będzie zamknięty i moderowany jedynie przez osobę prowadzącą zabawę. Wszelkie pytania, propozycje będzie można pisać w odpowiednim do tego temacie. 8) Regulamin może ulegać edycji. W takim przypadku zostaniecie poinformowani w tym temacie. #Krzyżówka nr.1 Przedstawiam wam pierwszą przygotowaną przeze mnie krzyżówkę. Postanowiłem, aby was nieco zachęcić powiększyć jednorazowo nagrodę. Zwycięzca zgarnie 40k + ode mnie drugie 40k! Oczywiście jeśli będę widział duże zainteresowanie będę się starać, aby te krzyżówki pojawiały się częściej. Póki co to będzie optymalna ilość. Pamiętajcie zapoznać się z regulaminem i życzę wszystkim powodzenia! PS. Będę się starać wyczyszczać skrzynkę na bieżąco, w przypadku oczywiście dużej ilości chętnych. No to zaczynamy! Pierwsza krzyżówka będzie miała jeszcze troszkę świątecznego klimatu! Pytania: 1) Grali skocznie Dzieciąteczku na lirze. 2) Ta ryba gości w wielu domach podczas wigilii. 3) Jedna z tradycji Bożonarodzeniowych, czyli pocałunek zakochanych pod pewną rośliną. 4) Temperatura poniżej 0°C. 5) Wierni towarzysze Św. Mikołaja. 6) Bez tego dzieciaka na Polsacie Święta nie są takie same. O Kim mowa? 7) Narodził się tam Jezus. Dostępna również wersja na WORD: https://megawrzuta.pl/download/4de90aa6b5518a3932a4d00c341d3ddc.html
 8. #Iwanowicz

  Cześć !! Długo tutaj nic nie było, a ja wróciłem sobie do Europki . Powody miałem dwa: znowu zacząłem oglądać na internecie , a po drugie Mój Ziomek @RuMpO zaczyna gierkować :D. Próbowałem sobie w końcu zagrać na trybie bez możliwości wczytania gierki . Było kilka prób: 1) Polska - zjadły mnie niestety bunty i kryzysy - wniosek brak odpowiednich idei przed połaczeniem Polski i Litwy. 2) Dania - ten sam błąd zaczeły się zmiany religijne i kryzysy finansowe - jak to mawia Pulchny "Pani Basia nie była po mojej stronie". Czas się było odkuć, ale przyznam nie było łatwo :D. FRANCJA! Tak wygląda aktualnie: Drugi obrazek jak widzicie mam troszkę, więc nie mając najsilniejszej floty poleciałem w Afrykę, którą rozpoczął tworzyć mój poprzedni Wasal LEON. Kryzysy jakie napotkałem: 1) Jak zwykle finansowy - jako, że potrzebowałem niektórych ideii - zwykle wbijam (2 idee, technologia) byłem zacofany bardzo dyplomatycznie. Jak ktoś gra, wie im większe różnice w technologiach tym gorzej. Dopiero niedawno wyszedłem całkowicie na prosto. 2) OSMANIE. Mam sojusz z Polską i obiecałem sobie za wszelką cenę bronić tego sojuszu. Osmanie nagle wypowiadają wojnę Polsce - Polska, Austra i Francja mają o praktycznie 90k mniej wojska jak Turcy. Zrobiłem jedyny błąd nie trzymałem wtedy mojego 90k oddziału blisko Siebie i dzięki temu Osmanie robili co chcieli. Zabrali Polsce Mołdawie mimo, że już prawie uratowałem Polskę :/. Po jakiś 30 latach Osmanowie wracają tym razem jestem przygotowany. Najsliniejszy generał podbijał forty 30k żołnierzy, a 90k asekuracja + jedna 30 koło Polskich wojów . Po tym pięknym zwycięstwie Osmani nie byli już zagrożeniem, ale miałem z Nimi jeszcze kilka wojenek ;). W najbliiższym czasie po zakończeniu tego zapisu chcę zagrać albo krajem kolonialnym, kimś w afryce lub zrobić poważny sprawdzian mamelukami. Tym 3cim próbowałem kilka razy. Tylko raz siadły mi sojusze :/ i niestety aktualizacja i zapis mi przepadł . Chce jeszcze pomyśleć nad jakimiś dodatkami - mam tylko ten od wasali, a chciałbym mieć ten z możliwością "fokusowania" pkt oraz z możliwością grając krajem (np: Ślaskiem wasalem Czech) wzywając innych o walkę o moją niepodległość :). Urodzinki się zbliżają może jeden zakupię . Rozpisałem się dużo i teraz czekam czy ktoś jeszcze pyka lub ma ochotę popykać z Iwankiem!! Ciaaao!
 9. #Iwanowicz

  Siemanko ;). Jestem ciekaw czy znajdę tu jeszcze może oprócz mnie fanów tej gierki :E . Póki co nie mam jeszcze jakiś mega osiągnięć w EU4 kilka screenów podsyłam i pochwalę się :D 1) Multi z kolegą :) ja grałem wpierw Wenecją, z której udało się stworzyć Włochy :) 2) Mój prywatny zapis Turkami/Kebabami :E 3) Kolejny z singla :D Grałem Polską , a dokładnie Unią Polsko-Litewską ;) Jeśli ktoś chętny powymieniać się screenami lub pograć to pisać śmiało :)
 10. #Iwanowicz

  Dzięki za awansik Szefowo! <3 .
 11. #Iwanowicz

  5/10
 12. #Iwanowicz

  @ParkereK bardzo pozytywny NAP! :D. Zawsze chętny na partyjke Europki
 13. #Iwanowicz

  Ostatnio korzystając z pogody postanowiłem troszkę "odkurzyć" Opelka i pochwalę się Nim. Skoro sposób osób tutaj wstawia swoje furki to i moja kolej! W tym roku przyznam zakosztował mnie sporo , ale sprawuje się mega i aż miło się Nim śmiga :D.
 14. #Iwanowicz

  Dzięki Zyky za pozdrowionka!
 15. #Iwanowicz

  Powodzenia Panowie i niech piwo leje się po całym San Andreas!!
 16. Wszystkiego Najlepszego! :):urodzinki: 

 17. Wszystkiego Najlepszego!! :) :whistling::birthday2:

 18. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:  :) 

 19. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:
  Czekam z niecierpliwością na jakąś partyjkę w Europkę! :D 

 20. Wszystkiego Najlepszego!! :):piwko::urodzinki:

 21. #Iwanowicz

  Na przyszłość pamiętaj, że jako Policjant (bo o ile się nie mylę Jesteś w Policji) możesz też interweniować w takich sytuacjach. Jak nie pomoże kick to trochę jaila styknie. Trzeba poczekać na decyzje któregoś z "zielonych" :D.
 22. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:

 23. #Iwanowicz

  Plener
 24. Wszytskiego Najlepszego!! :) :urodzinki:

 25. #Iwanowicz

  Korek
×