Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Iwanowicz

Moderatorzy serwera

Everything posted by #Iwanowicz

 1. Dużo Zdrówka i radości! Wszystkiego Najlepszego!! ;):urodzinki:

  1. Dejvid

   Dejvid

   Dzięki Iwan :D <3 

 2. #Iwanowicz

  Zabawa w chowanego
 3. #Iwanowicz

  Dawne czasy
 4. #Iwanowicz

  Król
 5. #Iwanowicz

  Czy są tutaj fani zimy? Jak tylko spadnie śnieg ja od razu mam mega zaciesz i Let it snow leci non stop na yt No po wyjściu z domu aż fotkę musiałem zrobić.
 6. #Iwanowicz

  Odpoczynek
 7. #Iwanowicz

  Spotkanie z kumplami
 8. #Iwanowicz

  Szybkie zamówienie
 9. #Iwanowicz

  KFC Skuter czy Rower?
 10. #Iwanowicz

  Elektryk
 11. #Iwanowicz

  Witam! Jak pisałem niedawno pojawia się ankieta mająca na celu wprowadzić małą aczkolwiek znaną już innowację. Osobiście póki co chciałbym zobaczyć ile osób uważa to za dobry pomysł, a ile jest jednak przeciwne i liczę, że tutaj się wtedy wypowiecie. Zachęcam oczywiście do wyrażenia opinii na ten temat plus jeśli macie ewentualne pytania związane z ankietą - postaram się na nie odpowiedzieć. Wstępnie ankieta będzie wisiała tutaj 2 tygodnie, w przypadku dużej ilosći pytań/ dyskusji na ten temat mogę nieco to przedłużyć - celem jest rozważenie wszystkich tych za i przeciw. Przy czym zaznaczę, że ten projekt przejdzie tylko w przypadku ja za będzie znaczna część osób.
 12. #Iwanowicz

  Z tym nie będzie akurat problemu, bo sam pracuje system 3 zmianowym. W weekendy planowałbym stałe godziny, a w tygodniu na pewno byłoby różnie aczkolwiek z Mojej strony weekend + jeden dzien w tygodniu to taki cel minimum + oczywiscie dochodzi czas Pyrsona dzięki czemu myślę, że spoko się dobierze.
 13. #Iwanowicz

  Tutaj się na pewno zgodzę, że to stanowi problem. Pytanie tylko jaka będzie częstotliwość takich przypadków. Będzie to też na pewno rozważane co będziemy robić w takich sytuacjach - na pewno nie chciałbym się zamknąć całkowicie w tych powiedzmy łącznie kilku godzinach tygodniu. Jestem pewien o ile dojdzie do powrotu tego znajdzie się jakaś nić porozumienia. Oczywiście @Egzekutor liczę się z tym, że wszystkim nie dogodzę, bo jeszcze takiego nie było. Być może częstsze otwarcia pomogą trudno teraz powiedzieć.
 14. Zachęcam zajrzeć  :)

   

 15. Wszystkiego Najlepszego!! ;) :birthday2:

  1. Cumster

   Cumster

   Dzięękii!! ;D

 16. Wszystkiego Najlepszego!! :) :banan: :urodzinki:

 17. #Iwanowicz

  #Ogłoszenie Witajcie. W najbliższym czasie postaramy się razem z @WiejskaPyra podziałać w kwestii komisowej na forum. Na chwilę obecną powstał temat o urlopach - dzięki czemu ma nie powtórzyć się sytuacja, że z powodu braku jednego z nas bardzo na tym cierpicie + oczywiście będziecie widzieć kiedy nas nie będzie. Dodatkowo postaram się, aby na dniach pojawiła się pewna ankieta, a o czym: póki co zostawiam tutaj mała nutkę tajemniczości - temat na pewno będzie podczas tej ankiety otwarty, gdzie przy okazji zadanie w pytania w tej kwestii. Już trochę o tym Pyrson pisał powstaje na nowo regulamin z tłumaczeniem + również jeszcze jedna mała rzecz, która kiedy będzie gotowa na pewno się tutaj pokaże. Póki co tyle ode mnie Miłej Niedzieli życzę .
 18. #Iwanowicz

  Temat powstał w celach informacyjnych. Razem z @WiejskaPyra będziemy podawać: od kiedy do kiedy urlop + do kogo możecie się zgłosić w trakcie nieobecności jednego z nas.
 19. #Iwanowicz

  Witajcie. Jako, że w tej skardze pojawiam się także ja postanowiłem też coś od Siebie napisać. Postaram się w miarę po kolei odpowiadać: @WiejskaPyra - z Pyrsonem akurat pisalem wczoraj trochę na pw i tu okej mogę przyznać się do błędu, że nie dałem mu znać o mojej nieobecności. Pisząc w skrócie wyjaśniliśmy sprawę między sobą. Chcemy, aby nasza współpraca układała się najlepiej i sam będę starać się również, aby tak dalej było. @daw3dEk6 @Cropek. oraz @Sonny91 - Od czego zacznę: Po pierwsze tak samo jak wy składacie wnioski o urlop to wyobraźcie sobie, że jako Moderator mogę zrobić to samo. Mamy na to odpowiedni dział na forum niestety jest to widoczne wyłącznie dla Administracji. Zgłosiłem urlop, że nie będzie mnie od 10.11 do 25.11 - co do reszty zarzutów , ze nei widzicie mnie ponad miesiąc czy dłużej? Łatwo mogę odrzucić wystarczy wejść w archiwalne rozliczenia Timber Trades widać, ze woziłem nieco towarów. Z czym jeden tydzien miałem dość aktywny co wyklucza Dawidek twój wpis. Tutaj tak samo nawiąże do tego co napisał @Prawiczek: od początku pracy w komisie napisałem to już w pierwszym ogłoszeniu, że z powodu systemy zmianowego w pracy nie jestem w stanie w każdym tygodniu prowadzić bardzo aktywnej gry. Przypominałem wielokrtonie o kontakcie discord / forum. Panowie jak nie mogłem w ten sam dzień załatwić z wami sprawy starałem sie o jak najszybszy termin dogadywania się z wami i nawet jak wypadło coś pilnego taką informację do was pisałem i mógłbym tu powołać na świadków dużą liczbę graczy, którzy dostosowali się do Mojego Ogłoszenia. Cropek zapewne tego nie potwierdzisz teraz, ale miałęm z Tobą kiedyś sytuacje, że wbiłeś na serwer bardzo późno było w okolicach 24 / 1 rano i nie odmówiłem Ci komisu. Zawsze kiedy jestem na serwerze nie odmawiam komisu, bo "wożę towary i nie chce mi się". Rozumiem, że chcielibyście żebym z Pyrsonem bym bardziej dostępny niestety nie zawsze się tak da. Oczywiście z tej złożonej skargi wyciągnę odpowiednie wnioski i planuje zrobić pewien krok w celu poprawy aktywności mojej przy komisie o czym postaram się, żebyściie się na dniach dowiedzieli. Mam taką małą prośbę od Siebie - ja nie gryzę i nie zbanuje was za to, że macie problem. Nawet jeśli dotyczy mojej osoby - zapraszam na forum / discord pw i tam zawsze podkreślam zawsze znajdziemy jakąś nic porozumienia i złapiemy się na serwerze na pewno. Na koniec dodam od Siebie, że zawsze się staram o dobry kontakt z Wami i będę się starać to utrzymywać jak najlepiej potrafię. Póki co ode mnie tyle w tym temacie.. Pozdrawiam
 20. #Iwanowicz

  Ktoś chętny do popykania? Śmiało dawać znać
 21. #Iwanowicz

  Siemanko ;). Jestem ciekaw czy znajdę tu jeszcze może oprócz mnie fanów tej gierki :E . Póki co nie mam jeszcze jakiś mega osiągnięć w EU4 kilka screenów podsyłam i pochwalę się :D 1) Multi z kolegą :) ja grałem wpierw Wenecją, z której udało się stworzyć Włochy :) 2) Mój prywatny zapis Turkami/Kebabami :E 3) Kolejny z singla :D Grałem Polską , a dokładnie Unią Polsko-Litewską ;) Jeśli ktoś chętny powymieniać się screenami lub pograć to pisać śmiało :)
 22. #Iwanowicz

  Szukam ciekawego serwerka. Cos w stylu starego klimatu PL'a - najlepiej żeby te lvl nie wbijały się tak szybko . Raczej gra only for fun, bo i tak pewnie nie zarobie tam w Yangach na jakieś dobre eq . Ktoś coś?
 23. #Iwanowicz

  Cześć i czołem ! :) Dlaczego postanowiłem założyć ten temat tutaj ? :) Co ciekawe 2/3 osoby wdały się w dyskusje na temat tej gierki i co najbardziej mnie zadowoliło, że także są chętni na grę :). Przyda się czasem coś oprócz PTS'a , a że mój laptop do najpotężniejszych nie należy to własnie Metin2 całkiem jest dla mnie okej :). Sam postanowiłem wrócić i nie ukrywam, że bliska osoba mnie przekonała :). Miałem ostatnio sporo myśli między Tibia/Metin - jednak wybrałem własnie to :). W tym temacie chciałbym, abyśmy nie tylko mogli dyskutować, ale jeśli są chętni Zapraszam do wspólnej gry :). Ja już rozpocząłem Swoją Przygodę :E. Gram na serwerze 50 (Nergos o ile mnie pamięć nie myli) - wbiłem niedawno 5 lvl i wybrałem Surę. Dlaczego ktoś spyta? :E Nigdy nie grałem i chciałem spróbować - myślałem jeszcze o woju, ale jest dość drogą postacią i nie wiem czy uda mi się tak na Nią zarabiać :E. Nick w grze: Iwaaaneek Królestwo: Żółte - czyli Królestwo Chunjo Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198054096707/ Podaję go, jeśli ktoś tak jak Ja będzie korzystać ze steam i chciałbym pograć wspólnie :). Czekam na wasz odzew i mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie :) - będę starać się, abyśmy wspólnie się zgadywali na TS3 - jak zawsze gra się w parę osób to wiadomo lepiej mija czas i większe są chęci :D. Dziś jeszcze w ramach 1 dyskusji chcę ruszyć Temat: Zarabianie YANG! Na czym radzicie expić żeby mieć nieco tych YANG i zdobyć już na tego słynnego FMS'a i nie tylko :E. Moja koncepcja wstępnie - jak już wbije czar na M1 Czarowane Ostrzę myślałem o lotowaniu Medali Konnych całkiem dobry zysk :D - oczywiście zależy mi zobaczyć wasze rady :D. Tak wiem dużo się rozpisałem hahha :E
 24. Wszystkiego Najlepszego!! :) :banan:

 25. Wszystkiego  Najlepszego!! :piwko: :urodzinki:  :birthday2:

×