Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Iwanowicz

Emeryci

Everything posted by #Iwanowicz

 1. #Iwanowicz

  na 90% napisałem poprawnie ID, ale to mogła być różnica jednej cyfry . W razie czego piszę pod tym postem, że transakcja normalanie była mi Naczepa znikła z pod F4.
 2. #Iwanowicz

  Rozmowy już są i polecam! #Iwanowicz
 3. #Iwanowicz

  Cześć Szukam chętnych kolegów z PTSa którzy by chcieli mi pomóc wyjść z klątwy silvera wróciłem niedawno do grania i odświeżyło mi no range jaka była dluga droga ale może ktoś chętny popykac :D. Jak ktoś chętny pisać na discordzie lub PW :).
 4. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz ID: 8534 Okres pracy: 28.01 - 11.04 ( chyba ze wliczać ten tydzień to do 16.04) Powód: Muszę powiedzieć wprost: grałem w sumie bez jakiś dłuższych przerw przez 3 lata. Udało mi się trochu tutaj pozwiedzać i poznać wiele fantastycznych osób. Na chwilę obecną postanowiłem odpocząć jakiś czas od PTS'a być może jeszcze kiedyś wrócą chęci do grania. W tym zwolnieniu przede wszystkim skupiam się na Mecha: Chciałbym bardzo podziękować Redowi oraz Prawiczkowi - tacy szefunciowe to skarb se jest . Jednak dla nowych pracowników warto żebym dopisał Prawiczek ma takiego specjalnego bata i goni nim do roboty zaciekle :E. Cieszę się, że mogłem tutaj jeszcze pośmigać no moje marzenie o weteranie idzie póki co w odstawkę, ale przynajmniej jeszcze kiedyś będzie co wbić i zdobyć nazwijmy to "Ostatnie Trofeum na PTS" . Jeszcze raz dzięki! Na pewno raz na jakiś czas ujrzycie mnie na serwerze - powożę kilka towarów i jeśli tylko ktoś będzie chciał to jakiś mały konwuj123 można walnąć :D. Trzymajcie się!! Zwolniony || 15:43 Prawiczek Łezkę w oczku mam, no ale cóż.. kiedyś trzeba. Trzymaj na drogę od szefuncia 100 vb Dzięki za czas spędzony razem i za wszystko. Życzę Ci powodzenia w dalszej karierze na PTS, oraz w życiu prywatnym, trzymaj się cieplutko pozdrawiam Prawiczek !!!
 5. #Iwanowicz

  Słuchajcie jeszcze proponuję zgłosić się do Pazdka i Pyrsona ( o ile oczywiście pamietacie id pojazdów). Mogą zawsze sprawdzić / potwierdzić czy taki pojazd widnieje w panelu .
 6. #Iwanowicz

  Cześć. Co prawda temat służy do propozycji, ale mam nadzieję, że nikomu nie przeszkodzi jeśli zadam tutaj to pytanko. Jak już na pewno większość graczy widziała ruszył przetarg na firmę paliwową mam kilka pytań w związku z tym: 1) Czy nie obawiacie się przepychu na stacjach? W sensie nowa firma narzuci jakąś normę paliwową (załóżmy) i czy nie będzie spin nie potrzebnych pomiędzy Petrol vs Nowa Firma? 2) Czy planujecie jakieś spotkanie Szef Petrol / Szef Nowej Firmy / Ministerstwo gdzie np: nastąpi podział co do tankowania? ( Bo jak np: tutaj rozumiem, Abonamenty na stację zostają tak jak są) . Czy np: taki podział obowiązków będzie gdzieś ogłoszony? 3) Czy nie obawiacie się, że w związku wiadomo mniejszą ilością graczy 2 firmy paliwowe utrzymają się? Myślę, że te 3 to takie najważniejsze i zaspokoi to nie tylko moją ciekawość Prośba @Lemon. @Cropek. - w razie czego jeśli bardzo by raził ten post przenieście temat w odpowiednie miejsce - z góry dziękuje .
 7. #Iwanowicz

  Z jednej strony oczywiście szkoda mi dobytku, bo pracowało się na to znaczniej dłużej jak inni z uwagi na aktywność . Warto pamiętać, ze to tylko gra i ja osobiście grałbym dalej nawet zaczynając od zera. Miałbym okazję poprawić to i owo w serwerowych celach. Jest też ryzyko, że serwer mógłby stracić grupę graczy - podejrzewam ból: " tyle co się dorobili, a tu restart chcą zrobić" - to jest temat taki najdłuższy do dyskusji. Nie każdemu na pewno chciałoby się wbijać wszystko od nowa. A różnica score? Ona zawsze będzie, bo wszystko zależy kto jak tam z czasem stoi. Być może na początku restartu ludzi by trochę było - w sensie takich Świeżaków, ale czy zostaną na dłużej? Jak zawsze zagadka W skrócie jaka padłaby decyzja - zaakceptuje - mniej jednak chcąc restart trzeba rozważyć wszystko .
 8. Spóźnione, ale w takim przypadku aż muszę napisać :D.
  Wszystkiego Najlepszego Fus! :D :):birthday2:

 9. Wszystkiego Najlepszego! Zdrówka Szczęścia i Radości :piwko: :urodzinki:

 10. #Iwanowicz

  Aktualizacja: Mam ciekawy dodatek z możliwością stworzenia Custom Nation - jeśli ktoś chcę popykać piszcie na pw lub na discordzie pozdro!
 11. #Iwanowicz

  raczej szary
 12. #Iwanowicz

  Taka luźna propozycja ode mnie: Jak widzę firmom dość sprawnie idą zlecenia. Skoro zlecenia mają się pojawiać raz w miesiącu może warto dać znacznie więcej tych kursów + w miarę możliwości zarobek za nie. Jeśli oczywiście czas wam pozwala na tyle: proponuję także, aby pojawiały się 2 zlecenia w miesiącu: jedno trudne i raz łatwe/średnie. Łatwe/Średnie - mogą być podobne zarobkowo do tych co się pojawiły ostatnio, ale mam nadzieję, że Trudne będzie można chwile powozić . Pozdrawiam Szanowne Ministerstwo . @Lemon. połącz od razu wypowiedź ( nie wiem czego nie mogę edytować tej wyżej) No to małe niedoczytanie teraz dokładniej zwróciłem uwagę, że piszę o tych trudnych - ale propozycję można jak najbardziej rozważyć.
 13. #Iwanowicz

  Kozaki pozamiatali już zleconko !!
 14. Wszystkiego Najlepszego, a co najważniejsze Dużo Zdrówka!! :):birthday2: 

 15. Wszystkiego Najlepszego! :)
  Dużo dużo zdrówka i spełnienia marzeń! :birthday2:

 16. #Iwanowicz

  Nick: #Iwanowicz ID postaci: 8534 Data dołączenia: 28.01.2020
 17. #Iwanowicz

  Trudny wybor, ale jednak mały Fiat plaza czy góry?
 18. #Iwanowicz

  Szczerze jakby moja ekipa się zjechała to tylko sport Ognisko czy Grill?
 19. #Iwanowicz

  Zależy co traktować jako gorszy :D. gorszy, np będzie bardziej ekonomiczny lecz nie osiąga prędkości typu Audi BWM etc to już wolę postawić na ten gorszy silnik i wygląd zewnątrz. W każdym razie często właśnie patrzę jako 1 ekonomiczny żeby w miarę był potem czy mi " w miarę spasi" reszta :D. Prysznic czy wanna?
 20. Wszystkiego Najlepszego! :) 

 21. Wszystkiego Najlepszego! :hi2: :birthday2:

  1. :))

   :))

   Dzięki Iwan :dance:

 22. Wszystkiego Najlepszego gościu! :):banan:

 23. Wszystkiego Najlepszego! :) :birthday2:

 24. Wszystkiego Najlepszego!! :) :piwko:

  1. Alley

   Alley

   Dzięki byku!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines