Chciałbyś zostać szefem nowej firmy? Zgłoś się tutaj!

https://truckers.com.pl/topic/23233-przetarg-na-twoją-firmę-paliwową/

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Truckerzy

Bobr last won the day on March 22

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1280 Doskonała

6 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

6989 profile views
 1. Bobr

  No ogólnie to ja podchodzę lekko, tak na prawdę każdą rzecz znajdziesz. Pierwsza fala na sklep była tylko najgorsza i do przewidzenia. Dezynfekcja wygląda jak zwykle był em gdzieś, robiłem coś to myje ręce. Specjalny płyn mam tylko jak wychodzę z pracy. A tak to mydełko. Ogólnie nie chodzę zwykle wokół ludzi aż tak na co dzień czy w weekendy żebym narażał siebie czy któregoś z domowników. A jak się spotykam to gdzies w pobliżu w gronie znajomych którzy też ogarniają temat. Najbardziej mnie śmieszy temat papieru, gdzie ludzie kupują go jakby mieli więcej wydalać. Chyba, że wydalają ferment który sieją to nie dziwota, że tyle papieru wysypującego się z wózków biorą Pozdro i przetrwania rodacy!
 2. Bobr

  Mały incydent się pojawił w LS, na pamiątkę wstawiam <3 Drapacz chmur Los Santos has left the game.
 3. Bobr

  Zgodnie z @Zaahain zamykam nabór w trybie ekspresowym i Panowie o nickach @Cumsteroraz @Ebon$są proszeni na serwer w celu sprawdzenia umiejętności posługiwania się mapą i sprytem czyt. Egzamin wstępny. Zgłoście się proszę do mnie lub Zaahaina w celu dodania do frakcji.
 4. Bobr

  Dokładnie tak.
 5. Bobr

  Wytwórnia Wag

  Siema ludzie, wychodzę do was z propozycją razem z kolegą z którym stworzyłem ten projekcik @DiBakso, żebyście ocenili i najlepiej zagłosowali czy załadunek ten nadaje się do dodania. Moim zdaniem tak, a waszym? Zdjęcia w spoilerze
 6. Bobr

  Losowanie 02 /2020 Zwycięzcom drugiego losowania zostaje: Gratuluje serdecznie i zapraszam do kolejnego Pdogolotka, kolejna zbiórka zostanie otwrta 30.03.2020r. Zwycięzca ma darmowe usługi Pogotowia oraz Pomocy Drogowej przez tydzień, żeby było sprawiedliwie od dzisiaj 08.03.2020r. do 15.03.2020r. do północy włącznie. Proszę zwycięzce, aby ustawił przed nickiem ''+'' Dziękuję za uwagę. Szerokości!
 7. Bobr

  Losowanie 02 /2020 Dzień dobry, zgodnie z obietnicą powyżej otwieram ponownie losowanie na tak piękne ugodowe rzeczy jak darmowe usługi pogotowia oraz pomocy drogowej! Jedynie co musisz zrobić to przeczytać zasady, przelać pieniążki i czekać cierpliwie do następnej niedzieli na wyniki 1500$ przelewajcie na konto pogotowia lub pomocy drogowej gdy jest zarząd któryś z tych grup obecny na serwerze. Zbiórkę zaczynamy od dziś czyli 01.03.2020r. do 08.03.2020r. --> O godzinie 18:00 (+/-) Powodzonka! Lista biorących udział:
 8. Bobr

  A może nie mów za tych gracze, tylko niech Ci gracze wypowiedzą się za siebie? Po za tym skoro są osoby które na to nie pójdą i tak jak piszesz wchodzą opłacić czynsz, to i tak ich nie ma, więc to by nic nie zmieniło. Jak dla mnie powinniśmy się skupić na nowym mięsie, a nie patrzeć na starych weteranów do których sam się zaliczam.
 9. Bobr

  Jestem za, fakt, że gracze mają już wszystko i tyle nabitego score, może odpychać świeżaków. A ich potrzebujemy najbardziej. Takie krótkie zdanie ode mnie.
 10. Bobr

  Caros fus najlepszego 

 11. Bobr

  @KacperoX otrzymuje pierwsze ostrzeżenie i w sumie ostatnie, bo jak jeszcze raz będzie pyskowal moderacji bądź komuś innemu lub oleje chociaż jedno wezwanko. Będzie dyscyplinarka. Chamstwa nie tolerujemy.
 12. Bobr

  Sprawdzałem czy ministerstwo reaguje
 13. Bobr

  Niczym się nie przejmuj, wszystko jest na miejscu, tak się czasami samo z siebie robi, lub gdy dostanie się wypłatę. Nic Ci nie ucieknie.
 14. Bobr

  Wystarczy przedstawić nasz serwer jako najstarszy Polski i najpopularniejszy serwer który potrzebuje świeżych rąk do pracy :)) Na pewno ktoś będzie chciał współpracować.
 15. Bobr

  Mam propozycję, lecz zapewne jest kosztowna, w grupie siła, a jak nie to sam postaram się pomóc. Jest to opcja powszechna, bo reklamy na forum to raczej przereklamowany system. Można by było się odezwać do ytyberow czy stramerow z pod gatunku ets większych lub mniejszych żeby za odpowiednią kwotę wrzucili nasz banner do overlay.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines