Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Truckerzy

Bobr last won the day on June 9

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1340 Doskonała

5 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

7484 profile views
 1. Bobr

  Nick: Bobr Okres: Nieokreślony. Szef wie bo to inny temat.
 2. Nick: [TC]http://Bobr ID: 10295 Data: 13.06.20r.
 3. Bobr

  Petycja o zwolnienie robieniu normy dla mnie i będzie dobrze heheh
 4. Nick: http://Bobr Id postaci: 10295 Powód zwolnienia: Tak, na mnie też przyszła pora. Nie wypada mi napisać jednego zdania, także napiszę troszkę więcej, może 2. Na początek powiem dziękuję dla Zaahain'a. Przyjąłeś mnie pod swoje skrzydła jako normalnego medyka (na pierwszy rzut oka :E) po czym adoptowałeś mnie jako swoje zarządce po zaledwie paru miesiącach mojej pracy. Dziękuję Ci za powierzone zaufanie, mam nadzieję, że chociaż troszkę jesteś dumny i zadowolony z owocu naszej współpracy. Myślę, że na prawdę zgrany z nas duet. Co nas nie zabije to wzmocni, a mnie zabijają poszerzające się zainteresowania, dlatego na zarządzanie i sprawdzanie potajemnie tych napów też już czasu nie mam. Tworzyliśmy fajne składy myślę, dlatego robię ukłon w stronę każdego kto pracował/pracuje pod naszymi skrzydłami, byliście na prawdę wszyscy super i bez problemowi. Ciesze się, że mieliśmy ze wszystkimi wspólny szacunek. Myślę, że też trochę dojrzałem będąc około półtorej roku w Pogotowiu, zwykle to prace były rzucane od tak i gdy dostawałem w swe sidła panel drużyny. Tym razem, gdybym mógł, zostałbym tu zapewne do końca, ale ten koniec jest już tu. Gadaliśmy razem Zaaha na ten temat, sam wiesz jak to jest gdy Ci to przedstawiłem. Nie mogę odmówić Twojej propozycji, która mówi o powrocie tutaj. Jak tylko rozwinę skrzydła w swych zainteresowaniach i serwer dalej będzie istniał wrócę do Ciebie, więc nie uciekaj. Póki nie będziesz miał godnego zastępcy dalej coś Ci mogę szepnąć na ucho, bo wiem jak sobie cenisz moje zdanie. Nie ukrywajmy, jesteśmy najlepsi. Najlepsze jest to, że żadne znudzenie mnie tu nie łapie. Kocham być zarządcą tutaj i polecam każdemu spróbować swoich sił o ile macie odwagę by szefowi dawać swe argumentacje na propozycje. Daniel jest ekstra! Jeszcze raz chapeau bas dla wszystkich którzy mnie zaakceptowali jako swojego drugiego szefcia. Ide poszukać trochę mniejszej normy hihi. Do zobaczenia na naszych drogach! Okres jaki został przepracowany: Chyba 29.09.2018 - 09.06.2020r. - zwolnilem się 09.06.2020 00:50 Zarząd był z nas idealny ale no niestety wszystko kiedyś ma swój koniec. Dzięki za ten długi czas spędzony z nami, za ogromną pomoc przy prowadzeniu pogotowia - w każdej sprawie zawsze można było na Ciebie liczyć. Trzymam za słowo, że jeszcze kiedyś do nas wrócisz, tak więc powodzenia w poszerzaniu swoich zainteresowań i do zobaczenia
 5. Bobr

  I nawet gdyby, to można to na afku zrobić.
 6. Bobr

  Losowanie 04 /2020 Zwycięzcom trzeciego losowania zostaje: Gratuluje serdecznie i zapraszam do kolejnego Pdogolotka, kolejna zbiórka zostanie otwarta 22.05.2020r. Zwycięzca ma darmowe usługi Pogotowia oraz Pomocy Drogowej przez tydzień od dzisiaj 26.05.2020r. do 02.06.2020r. Do północy włącznie. Proszę zwycięzce, aby ustawił przed nickiem ''+'' Dziękuję za uwagę. Szerokości!
 7. Bobr

  Chyba się nie jasno wyraziłem panowie, pisząc swobodna rotacja oczywiście miałem na celu naznaczenie to, że gracze nie będą się wymieniać bo mają takie "widzi mi się". Oczywiście szefowie obu frakcji muszą wyrazić zgodę zgodnie z przestrzeganiem regulaminu naboru. Pisząc swobodnie chodziło o to, że nie musieliby pisać podania i się starać, aż tak. Kwestia rang, żeby nie było za kolorowo przechodząc do kolejnej frakcji zaczyna się OD NOWA. I tak to jest już duży przywilej, że można przejść do następnej frakcji bez czekania tych 4 dni. Zachowajmy mniej więcej jakąś równowagę. Na temat otwartych dni się nie wypowiadam, bo nie byłem wtedy obecny.
 8. Bobr

  Jako iż to była moja propozycja, mam obowiązek położenia cegiełki. Ogólnie nie będę się rozpisywał, większość podałem w pierwszym poście tejże propozycji. +Swobodna rotacja między frakcjami, co by nie przedłużać czekania 4 dni na zatrudnienie +Cały czas jest utrzymywany balans jeśli chodzi o skład +Myślę, że odmłodziło to by wszystkie frakcje i nie byłoby efektu tej pospolitej "nudy" wśród graczy jeżeli siedzą x miesięcy. +Wygoda dla wszystkich - gracz na pewno będzie musiał siedzieć we frakcji (x) miesięcy --> (dałbym 3 miesiące) zanotowałem, że średnio po 2 miesiącach ma się już myśli o zmianie robótki. -nie zawsze będzie mogło dojść o wymiany, bo zakładając, że jeden medyk chce, a nikt z pozostałej danej frakcji nie chce to jest konflikt. Koniec końców, albo ktoś się wymieni, albo po prostu dany gracz się zwolni.
 9. Bobr

  Losowanie 04 /2020 Dobry wieczór, Otwieram kolejne losowanie, w którym może wygrać jedna osoba darmowe usługi pogotowia oraz pomocy drogowej za darmo (nie wliczając hangaru). Koszt losu to 1500$, przelewajcie na konto pogotowia lub pomocy drogowej gdy jest zarząd któryś z tych grup obecny na serwerze. Zbiórkę zaczynamy od dziś czyli 19.05.2020r. do 25.05.2020r. Włącznie. Wyniki zostaną podane w tym temacie 26.05.2020r. O nie wiadomo której godzinie, więc bądźcie czujni, żeby czasem nie płacić w niewiedzy Powodzonka! Osoby które wpłaciły:
 10. Bobr

  W takim wypadku automatycznie hot-dog, automat z napojami zostały by odblokowane, a cenowo by było tak jak jest aktualnie.
 11. Bobr

  Dobry wieczór, Moja propozycja może wielu nie pod pasować ($$$) , ale poprzednia w tym temacie w miarę dobrze się przyjęła, także w tamtym czasie również chodziła mi głowie jeszcze jedna rzecz związana z frakcjami, ale teraz chodzi głównie o Pogotowie, czyli miejsce gdzie już siedzę dość spory kawał czasu. Przejdźmy do sedna. Na celowniku automaty, budki z hot-dogami oraz napojami. W mojej głowie chodził taki pomysł, aby wszystkie te 3 wymienione rzeczy z przed sekundy, zostały automatycznie zablokowany gdy wchodzi jakikolwiek pracownik pogotowia. Ludzie by jeszcze częściej używali usług pogotowia(które są ciut droższe od tych maszyn), zamiast iść w bardziej ekonomiczny sposób z myślą, że zapłacą mniej bo po co płacić więcej skoro trzeba czekać na pracownika. No jest to na pewno na rękę, jednakże też spójrzmy z oczu pogotowia. Będzie więcej ruchu i nie będzie też stania w jednym miejscu. W gameplay'u trochę by coś było żywsze i pracownicy też by nie odchodzili z powodu tzw. "nudy". I tutaj gdyby zaistniała sytuacja, że np pracownik jest po jednej stronie mapy, a nie chcemy przecież śmierci graczy, to jedynie by funkcjonowały + pod szpitalami za cenę równej leczenia z cennika frakcji. Do tego można by było dorzucić, że pieniążki z "+" szły by na konto Pogotowia i tak to wszystko by jakoś też zarabiało na frakcję. Dzięki!
 12. Bobr

  No to Adix1234 na dywanik
 13. Bobr

  A kogo chcesz zwolnić dawjo?
 14. Bobr

  Losowanie 03 /2020 Zwycięzcom trzeciego losowania zostaje: Gratuluje serdecznie i zapraszam do kolejnego Pdogolotka, kolejna zbiórka zostanie otwarta 18.05.2020r. Zwycięzca ma darmowe usługi Pogotowia oraz Pomocy Drogowej przez tydzień, żeby było sprawiedliwie JUŻ od dzisiaj 25.04.2020r. do 03.05.2020r. do północy włącznie. Proszę zwycięzce, aby ustawił przed nickiem ''+'' Dziękuję za uwagę. Szerokości!
 15. Bobr

  Ano tak zapomniałem o tym wspomnieć, gdzieś z tyłu głowy miałem. Myślałem nad stażem może nie pół roku, a coś koło 3 miesięcy. Najsłabsi po takim czasie wymiękają i chcą spróbować czegoś nowego, a to może szybciej i zdecydować gdzie im najlepiej się służyło. To jest propozycja i wielki ukłon dla graczy, żeby przyjemnie spędzali z nami czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines