Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Gracze

Bobr last won the day on January 26 2017

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1464 Doskonała

4 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

5932 profile views
 1. Bobr

  Brama była otwarta dla każdego chętnego, a teraz już ni ma
 2. Bobr

  @Karot i @ponstravel2 zgłaszają się na testy online. Polecam to zrobić dziś Tymczasem mogę śmiało ogłosić wszem i wobec, że od niepamiętnych czasów nabór zostaje tymczasowo ZAMKNIĘTY!
 3. Bobr

  Duży ts jest zbugowany i najlepiej nie odchodzić za daleko pojazdu bo po prostu zniknie. No i to nie Twoja wina, wróci na bazę nie bój się
 4. Bobr

  Ja tutaj tak na szybko i krótko. Krótkie ogłoszonko dla medyków! Siema Medyki! Pozwoliłem sobie zaktualizować i odkryć z powrotem temat z przydziałami pojazdów, oraz przy pomocy naszego wielkiego Pana czerwonego(Pawelo), przywróciliśmy konfigurator kolorów HEX dla ambulansów. Teraz przed zmianą kolorów, znowu możecie ustalić i zobaczyć jak to w rzeczywistości będzie wyglądało w grze! Wystarczy, że podacie kolorki które według swojego uznania chcecie wprowadzić do swojej bryczki. To tyle napy, miłych i spokojnych 12 minut weekendu!
 5. Bobr

  Sorki @grimmy nie każdy żyje ciągle grą żeby to robić na bieżąco, a Ty dalej czuj urazę bo Cię podwalali Apeluję abyś zajął się swoimi sprawami gdziekolwiek teraz pracujesz, dzięki za uwagę. Dowodem na to, że pijesz do mnie jest to, że nie jestem jedynym zarządzającym. Pozdrawiam i przepraszam urażoną duszę.
 6. Bobr

  Co do przydziałów, każdy ambulans ma swoje numerki na rejestracji to chyba wiadomo gdzie je odstawiać? Co do tematu z ostrzeżeniami, faktycznie dawno nie został ruszany - Dzięki, że piszesz, właśnie miałem go odświeżyć dla Ciebie. @Edit: Temat z przydziałem ukryje na czas konserwacji. Trzeba odświeżyć te starocie.
 7. Bobr

  Potwierdzam, osobiście wkladalem po jednym do ambu. Będzie napad.
 8. No i @restraunt_posse zgłosił się u nas w temacie także jest dwójka z @Dozeji na Pogotowie.
 9. Bobr

  Najlepszego! Pierwszy :) 

 10. Bobr

  Ogólnie wizja wywiadów mówionych jest spoko, można sobie włączyć i słuchając można dalej grać, prawda?. To można porównać do jazdy samochodem i słuchania w radiu wywiadu z jakąś gwiazdą. Jednakże nie każdy jest życzliwy by użyczyć swojego głosu i nie każdy potrafi odpowiadać właśnie pełnym zdaniem, także w razie wywiadu tak/nie można by było jednak przenieść to na papier. Drugą sprawą jest, że np. ja. Lubię sobie usiąść wieczorkiem do wywiadu i poczytać co tam jakiś nap ma do powiedzenia. Plusy głosowej: + Można słuchać nie przerywając danej czynności. + Wygoda + Przy dobrym mikro nie będzie zapewne problemu tego słuchać Minusy: - słabszy mikrofon - odp: tak/nie - niektórych może drażnić głos innych, przy czym wypowiedzi słuchaczy mogą pokrzywdzić w sposób szyderczy rozmówcę. Przy ostatnim minusie, tutaj niezależnie od chęci na rozmowę rozmówcy może właśnie być dla chamowatych słuchaczy głos naszego rozmówcy, Osobiście mam nadzieję, że nasza społeczność już na tyle dorosła, że nie będzie z tym żadnych problemów Pozdro!
 11. Bobr

  Chciałbym zaprosić wszystkich na udział w losowaniu organizowanym przez pogotowie i pomoc drogową, aby zapisać się wystarczy przy obecności któregoś z organizatorów na serwerze wpłacić 1 500$ na konto frakcji z dopiskiem „pdogolotek”, bądź przesłać screena z potwierdzeniem wpłaty w prywatnej wiadomości na forum. Zwycięzca będzie mógł przez cały tydzień za darmo korzystać z usług pogotowia oraz pomocy drogowej (z wyjątkiem hangaru). Kolejne losowania będą odbywały się w rożnym odstępie czasowym (co 2/3 tygodnie). Regulamin: 1. Losowaniem zajmują się Zaahain, Bobr oraz Cumster, wszelkie pytania proszę kierować do nich. 2. Cena losu wynosi 1 500$ 3. Losowania będą odbywały się co bliżej nieokreślony czas (czasem po 2, a czasem po 3 tygodniach), a wszelkie informacje będą pojawiały się w tym temacie. 4. Zwycięzca jest tylko jeden i może on bezpłatnie przez tydzień od czasu podania wyników korzystać z usług pogotowia i pomocy drogowej ( z wyjątkiem hangaru). 5. Zwycięzca musi dodać sobie przed nickiem znaczek „+” w celu łatwego rozpoznania go. 6. Wszelkie próby oszustw będą skutkowały stałym wykluczeniem z następnych losowań. 7. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za zakupiony los. 8. Zakazuje się nadużywania możliwości korzystania z usług pogotowia i pomocy drogowej, minimalny odstęp to dziesięć minut. 9. W temacie mogą pisać tylko osoby zajmujące się losowaniem, wszelkie opinie i zastrzeżenia można napisać w otwartym temacie pogotowia.
 12. Nick: PiratEU ID: 961 Powód: Brak aktywności od ok. miesiąca czasu. Brak pojawienia się po wziętym urlopie. Także dyscyplinara.
 13. Bobr

  Dzięki @Cumster! @Grubcio do siebie.
 14. Bobr

  Wszyscy to wiemy.
 15. Bobr

  Dziękuję za pozdrowienia w imieniu pogotowia! Wróć do nas tak szybko jak się da
×