Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Truckerzy

Bobr last won the day on October 24

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1155 Doskonała

6 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

6347 profile views
 1. Bobr

  Jak się podoba zmiana w egzaminie na helke? Poruszanie się drogą powietrzna to moc szybkiego przemieszczania się i dostawanie się w miejsca niemożliwe, więc taki smaczek jest dla najlepszych i sprawnych
 2. Bobr

  Zwycięzcą czwartego losowania Pdogolotka zostaje... Serdecznie gratuluję w imieniu Pogotowia oraz Pomocy Drogowej. Proszę ustawić "+" przed nickiem, aby pracownicy wiedzieli, że darmowe usługi będą aktywne od 02.12.19r. do 08.12.19r 23:59.
 3. Bobr

  Spoko, spoko Virtual, wybaczam
 4. Bobr

  Ano, od kiedy się zwolniłeś
 5. Bobr

  Chodź @Amigo tu Ci będzie dobrze, zapraszam do kontaktu do mnie lub do Zaahain w celu ustawienia się na testy Podania pisać dalej możecie!
 6. Bobr

  Dobrze, ale Pana wypłata 55 000$, Pozdrawiam. A tak serio, to wyłożę z własnej kieszeni, do zobaczenia
 7. Bobr

  Losowanie Nr.4 - 24.11.19r. Zapraszam wszystkich do udziału w kolejnym losowaniu pdogolotka, wiadomo, zasady macie w 1wszym poście. Kto jest chętny, aby uzyskać darmowe usługi pomocy drogowej oraz pogotowia musi wpłacić należyte 1500 dolarów. Oficjalnie zbieranie pieniążków możemy zacząć od dziś tj. 24.11.2019r. do 01.12.2019r. do 23:59 po czym ogłosimy wyniki! brać udziału w tym losowaniu nie może: @Kapi0988 Lista osób które wpłaciły dolarki:
 8. Bobr

  Dobra, ale to będzie kosztować.
 9. Bobr

  I to jest przykład pracownika, naprawi co zepsuł
 10. Bobr

  Spokojnie, jest ekipa można teraz leczyć!
 11. Najlepszego Skjargś :urodzinki:

 12. Bobr

  Przepraszam bardzo za lekką obsuwę, wygranym zostaje... Brawo, zapraszamy na kolejne losowania za 3 tygodnie. Zwycięzca ma darmowe usługi od dnia dzisiejszego tj. 21.10.19r. do 28.10.19r.
 13. Bobr

  Losowanie Nr.3 - 13.10.19r. Zapraszam wszystkich chętnych i zainteresowanych darmowymi usługami pogotowia oraz pomocy drogowej do kupowania losów. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi proszę zajrzeć w post nr 1 w tym temacie. Jedyna zmian jest taka, że zamiast do Cumstera wpłacać pieniądze do ludzi z zarządu pomocy drogowej. Reszta bez zmian. Pieniążki zbieramy do następnej soboty tj. 19.10.2019r. do godziny 23:59. W niedzielę dnia 20.10.2019r. Zostaną podane oficjalne wyniki losowania. Powodzenia Szczęśliwcu! Lista osób która zakupiła los!
 14. Wszystkiego co dobre!

 15. Bobr

  Rekrutacja do Pogotowia Wymagania: _________________________________ -Staż na serwerze 6 miesięcy. -Wiek minimum 15 lat (są wyjątki) -Znajomość mapy, wszystkie skróty, umiejętność prowadzenia pojazdu w utrudnionych warunkach/ na wyboistych trasach -Poczucie humoru, dystans do siebie. -Aktywność! ___________________________________ Każde podanie które zostało chociaż raz edytowane, obniża szansę na akceptację.. Requirements: _________________________________ -You have to play at least 6 months on the server. -15 years old+ -Knowledge of the map, all shortcuts on the map, ability to drive in difficult conditions or rough routes. -You need a good sense of humor, be nice for the each other. -Be Active! ________________________________ Any application that has been edited at least once, reduces your chance to join our Emergency Staff
×