Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Gracze

Bobr last won the day on January 26 2017

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1361 Doskonała

3 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

5400 profile views
 1. Bobr

  Teraz moja kolej na przyjecie jakiegoś rekruta, Chodź Shaky do nas, zgłoś się do mnie lub Zaahaina na egzaminy Nabór dalej otwarty, zapraszamy nie gryziemy!!
 2. Bobr

  Bardzo stary sposób, sztab pogotowia opracował nowy sposób gdy jesteś sam: -Zrobienie binda na /zw -Tuż przed rozbiciem użycie binda -Brak lekarzy na serwie = czekanie odpowiedniego czasu -Jedziesz dalej i pracujesz bez zbędnego przelogowania Pozdro najlepszy składzie!
 3. Bobr

  O towarzysz Wracajjjj
 4. Bobr

  Jako iż KamekFH dostał się do PTS Klubu, losowanie odbyło się ponownie no i wygrywa @Om_Ega. jeszcze raz serdecznie gratuluję i zapraszam na kolejne losowania!!
 5. Bobr

  Zwycięzcą 4 losowania Pogolotka zostaje KamekFH. Wygrywa on darmowe leczenie od 11.03.19r do 17.03.19r (23:59) Serdecznie gratuluję i zapraszam na kolejne losowania.!!!!!
 6. Bobr

  Dobra Kapi oraz Shade potwierdzili mi swoją obecność na 200%, maksymo siedzi na rezerwie. Jak któryś z Panów się wyłamie, zaczniemy szybkie łowy. Dziękuje za uwagę.
 7. Bobr

  Drodzy Medycy, Proszę 2 chętnych pracowitych Panów na event "PTS Tokyo Drift". Chętni zgłaszajcie się tutaj kto pierwszy ten lepszy, a jeżeli nie ma chętnych to z góry narzucę kandydatów No i macie czas do końca marca na decyzje kochani, liczę na was wraz z naszym kochanym szefunciem @Zaahain. @Ronnieu @Maksymo @kickoon @Kornik98 @SonyCro @spajkii34 @Kapi0988 @Adku @vlad0215 @Arekoss @micropolak @Shade*
 8. Bobr

  Losowanie #4 - 03.03.2019 Zapraszamy do zapisów na kolejne losowanie Pogolotka! Pieniądze należy wpłacać od dzisiaj tj. 03.03.2019r. do 10.03.2019r. Przypominam, że pieniążki przesyłać do Zaahaina lub do mnie, bądź na konto frakcji z dowodem uiszczenia opłaty w postaci ss. Powodzenia! Lista zapisanych osób:
 9. Bobr

  No i sorry za głosy z kuchni, nie to zmutowałem co trzeba Pozwoliłem sobie nagrać to -włączony silnik ze stabilnym staniem. Chyba trzeba do egzaminu wprowadzić tankowanie helki
 10. Bobr

  W Pogo jak zmieniłem rejke, tak została.
 11. Bobr

  Co do wielkości, chciałbym powiedzieć, że na mapie na naszym kochanym serwerze są takie wiejskie stacje gdzie ledwo zestawem wjedziesz i ledwo co wymanewrujesz także pozostaje mi tylko powiedzieć, dobra robota @Kapi0988. Ja bym to wprowadził jedna stacja na środku z pnsem nikomu nie zaszkodziłaby, zaraz obok jest drugi pns, ale im więcej tym lepiej!
 12. Bobr

  To ja teraz daje tu swoje dziecko, czeka go jeszcze zmiana felg na większe i agresywniejsze
 13. Szczęśliwego nowego roku wszystkim życzę, żebyście zawsze byli pozytywni i dobrze nastawieni! Do zobaczenia w przyszłym roku na serwerku :)

  1. NaimadSh

   NaimadSh

   Żebyś w nowym roku plotek nie rozpowiadał.

  2. Bobr
 14. @Scjargh O dzięki za niedopatrzenie, Pogotowie mi się już rzuciło na łeb
 15. Gracze potrzebujący usług Pomocy Drogowej wpisują na chatcie /pd. Wtedy każdemu z frakcji wyświetla się raport na chatcie na czerwono, a do tego pojawia się na graczu czerwona flaga, ten kto jest bliżej z pracowników podjeżdża do niego i naprawiając pojazd flaga znika. Pod danym klawiszem jest spis wszystkich raportów i czasami warto przed zaczęciem jazdy otworzyć raport i przeczytać czy czasem klient nie napisał czegoś dodatkowo, np. "Poproszę o naprawę mnie oraz kolegi" Wtedy wiesz, że musisz więcej piniążków skasować.
×