Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Truckerzy

Bobr last won the day on January 26 2017

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1523 Doskonała

5 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

6198 profile views
 1. Bobr

  Losowanie Nr.3 - 13.10.19r. Zapraszam wszystkich chętnych i zainteresowanych darmowymi usługami pogotowia oraz pomocy drogowej do kupowania losów. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi proszę zajrzeć w post nr 1 w tym temacie. Jedyna zmian jest taka, że zamiast do Cumstera wpłacać pieniądze do ludzi z zarządu pomocy drogowej. Reszta bez zmian. Pieniążki zbieramy do następnej soboty tj. 19.10.2019r. do godziny 23:59. W niedzielę dnia 20.10.2019r. Zostaną podane oficjalne wyniki losowania. Powodzenia Szczęśliwcu! Lista osób która zakupiła los!
 2. Bobr

  Pan@Prawiczek oraz Pan @Zykfrydes proszeni są na serwer w celu dodania do drużyny oraz przejścia testów umiejętności pracy za kierownicą. Napiszcie do mnie lub @Zaahain'a, najlepiej na discord w celu umówienia się na egzaminek. Lecimy dalej z naborem!
 3. Bobr

  Ogłaszam wszem i wobec, że medyk -|LR|-KuBu* dostaje ostrzeżenie za nagminne AFK bez AFK. (Warning for the afk without /afk)
 4. Wszystkiego co dobre!

 5. Bobr

  Rekrutacja do Pogotowia Wymagania: _________________________________ -Staż na serwerze 6 miesięcy. -Wiek minimum 15 lat (są wyjątki) -Znajomość mapy, wszystkie skróty, umiejętność prowadzenia pojazdu w utrudnionych warunkach/ na wyboistych trasach -Poczucie humoru, dystans do siebie. -Aktywność! ___________________________________ Każde podanie które zostało chociaż raz edytowane, obniża szansę na akceptację.. Requirements: _________________________________ -You have to play at least 6 months on the server. -15 years old+ -Knowledge of the map, all shortcuts on the map, ability to drive in difficult conditions or rough routes. -You need a good sense of humor, be nice for the each other. -Be Active! ________________________________ Any application that has been edited at least once, reduces your chance to join our Emergency Staff
 6. Bobr

  Może nie galeria ambulki, ani nic. No, ale tyczy się pogo Nic nie ma lepszego niż miłość zarzadu do swoich pracowników.
 7. Bobr

  My jesteśmy sztućcami do tych talerzy, za obraze naszych ziomkow możesz iść do fast cargo
 8. Bobr

  No ogólnie to nie potrzebujesz tych informacji
 9. Nick Lysy2k17 ID: 72799 Score: nie wiadomo Powód: Przepraszam Lysy, sam wiesz, że masz długi urlop, ale robimy miejsce dla świeżego mięsa armatniego, jak już wszystko załatwiasz zapraszamy z otwartymi rękoma Zwolniłem Cię o godzinie 19:04 15.09.2019r.
 10. Bobr

  Nie mom premii
 11. Bobr

  Z tej strony też! Medyki zdrowe wszystkie? Jesień się zbliża!
 12. Bobr

  Losowanie Nr.2 - 14.09.19r. Siemanko! Przepraszam wszystkich za zwłokę,ociągaliśmy się troszkę z pdogolotkiem, ale teraz będą się pojawiać regularne loterie co 2/3 tygodnie. Oficjalnie otwieram Losowanie z numerem 2! Wpłacamy pieniążki do organizatorów, zasady wszystkie widnieją w 1 poście! Powodzonka! Czas do soboty(14.09.19r.) 23:59. Lista osób która zakupiła los!
 13. Bobr

  Gdyby były jetpacki to by była oszczędność paliwa i sprzętu i nimi byśmy ogarniali wezwania
 14. Spóźnione, bo spóźnione - jednakże wszystkiego najlepszego napie będący w elicie! :clap:

 15. Dzieki wszystkim za życzenia, na prawdę zrobiło mi się miło dzięki wam :)

×