Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Truckerzy

Bobr last won the day on February 12

Bobr had the most liked content!

Community Reputation

1241 Doskonała

6 Followers

About Bobr

 • Rank
  (~_~メ)
 • Birthday 08/30/1995

Contact

 • Strona WWW
  http://Bobr
 • Steam
  B
 • Skype
  o
 • Jabber
  b
 • Gadu-Gadu
  r

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  http://Bobr aka http://Ryan
 • Lokalizacja
  Wody Pomorskie

Recent Profile Visitors

6682 profile views
 1. Bobr

  @KacperoX otrzymuje pierwsze ostrzeżenie i w sumie ostatnie, bo jak jeszcze raz będzie pyskowal moderacji bądź komuś innemu lub oleje chociaż jedno wezwanko. Będzie dyscyplinarka. Chamstwa nie tolerujemy.
 2. Bobr

  Sprawdzałem czy ministerstwo reaguje
 3. Bobr

  Niczym się nie przejmuj, wszystko jest na miejscu, tak się czasami samo z siebie robi, lub gdy dostanie się wypłatę. Nic Ci nie ucieknie.
 4. Bobr

  Wystarczy przedstawić nasz serwer jako najstarszy Polski i najpopularniejszy serwer który potrzebuje świeżych rąk do pracy :)) Na pewno ktoś będzie chciał współpracować.
 5. Bobr

  Mam propozycję, lecz zapewne jest kosztowna, w grupie siła, a jak nie to sam postaram się pomóc. Jest to opcja powszechna, bo reklamy na forum to raczej przereklamowany system. Można by było się odezwać do ytyberow czy stramerow z pod gatunku ets większych lub mniejszych żeby za odpowiednią kwotę wrzucili nasz banner do overlay.
 6. Bobr

  Adix głównie realizuje wasze pomysły.
 7. Bobr

  Losowanie 01 /2020 Zwycięzcą pierwszego losowania w 2020 roku, zostaje osoba o nicku Gratuluje serdecznie i zapraszam do kolejnego Pdogolotka, kolejna zbiórka zostanie otwrta 01.02.2020r. Zwycięzca ma darmowe usługi Pogotowia oraz Pomocy Drogowej przez tydzień, żeby było sprawiedliwie od 19:50 09.02.2020r. (dziś) do 16.02.2020r. dnia do północy włącznie Proszę zwycięzce, aby ustawił przed nickiem ''+'' Dziękuję za uwagę i do następnego moi kochani!f
 8. Bobr

  No i kolejna aktualizacja, płot odwrócony w dobrym kierunku zamiast kwiatków bariera, dodana rura która kieruje nas w stronę nowego miejsca do lądowania dla helikopterków aby mogły się napoić paliwkiem. https://imgur.com/a/qVU4jhj
 9. Bobr

  Zmieniłem płot no i zasadziłem pogotowiu kwiatki, żeby mieli co podlewać jak się nudzą( no i to jest ochrona przed cwaniakami co chcą paliwko :>) .
 10. Cześć, Wpadłem na pomysł, aby troszkę powiększyć stacje naszym biednym petrolowcom którzy nie mogą spokojnie zatankować stacji bo zaraz wybuchają przez miejsce gdzie nie zmieści się cały zestaw, tylko Tanker. Nie wiem czy zmiana kosmetyczna na lepsze, aczkolwiek uważam, że liczy się jakość - nie jakoś. Pozdrawiam. Zdjęcia w spoilerze.
 11. Nick: D!xiklo Score: Nieważne Powód: Wygnanie z serwera na zawsze. Adios, niech Ci się w życiu szczęści i żebyś wyrósł na porządnego człowieka Bez dyscyplinary bo i tak nie wróci.
 12. Bobr

  Serdecznie Ciebie przepraszam Cavern za moją nie uwagę, wszystko odebrałem, a zwolnienie wtedy nie zadziałało. Zaktualizowałem godzinę w temacie zwolnień.
 13. Bobr

  A to dziwna sprawa cavern bo Ciebie zwalnialem jestem przekonany. O 18 ogarnę temat, chyba, że @Zaahain będzie szybciej
 14. Bobr

  Losowanie 01 /2020 Mam zaszczyt ogłosić, iż pierwszy Pdogolotek w tym roku zostaje otwarty. Zasady się nic a nic nie zmieniły, zapraszam do brania udziału i wpłat pieniążków za los. Zasady macie w pierwszym poście. Dolarki(1 500$) będziemy zbierać od dzisiaj tj. 02.02.2020r. (przypadek? ) do niedzieli 09.02.2020r. do godziny 18:00. Lista osób które wpłaciły hajs:
 15. Bobr

  Biedronka LV

  Cześć, tydzień temu stworzyłem jakiś tam swój pierwszy załaduneczek w LV, zburzyłem ohydny budynek i coś tu stworzyłem. bez zbędnego gadania wrzucam ssy
×