=Rambo=

Retirees

=Rambo= last won the day on May 31 2019

=Rambo= had the most liked content!

Community Reputation

991 Wzorowa

About =Rambo=

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 07/09/1995

Contact

 • Discord
  =Rambo=#0933
 • Gadu-Gadu
  2064185

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Rambo

Recent Profile Visitors

13836 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego!! 🎂🍻

 2. Wszystkiego Najlepszego!! :):piwko::urodzinki:

 3. Wszystkiego najlepszego! :D :urodzinki:

 4. Najlepszego kózko :D

 5. Wszystkiego Najlepszego!! :birthday2::urodzinki:

 6. =Rambo=

  Problem rozwiązany?
 7. =Rambo=

  Skarga uznana, ale nie będą wyciągnięte konsekwencje. Jeżeli sytuacja się powtórzy, to wtedy rozważę możliwą karę.
 8. =Rambo=

  Jeżeli chodzi o gamemod, to jest to wersja beta - dlaczego tak to nazywam? Bo jest tu jeszcze sporo roboty Mac'a, którą trzeba poprawić. XCore już stawał na głowie przy tym gamemodzie - gdzie sam Mac, stwierdził "Nie sądziłem, że ktoś się w tym gamemodz'ie odnajdzie, bo sam się w nim pogubiłem.". Po co wersja beta, a nie finalna? Po to, żebyście nie czekali prawie rok czasu gdybyśmy budowali to od zera. Jutro spróbuję spojrzeć na wszystkie propozycje - napiszę co zaakceptowałem, co odrzuciłem, a co nadaje się do modernizacji. Mam problemy ze zdrowiem przez co projekt lekko wymknął mi się z rąk lub nawet całkowicie wyleciał z rąk przez co teraz spróbuję nadrobić stracony czas i moją bezsilność, bezradność zamienić w kilka słodkich owoców, które będą mogły nadać XCorowi większe manewry przy gamemodzie. Pierwsze sprawy to są opłaty, tu muszę ostro zadziałać, bo jest kiepsko również przez to - serwer jest położony we Francji przez co są lagi często i gęsto, przeniesienie tego na serwer Polski kosztuje około 150 zł, dodatkowo opłacić drugą ratę za gamemod - 250 zł, wykupić zakładkę hosted około 140 zł. To są kluczowe i ważne opłaty, które muszę wykonać w najbliższych dniach. Jeżeli to zostanie zapłacone, to będę wiedzieć jaki mam budżet serwera i będę mógł wykonać inne czynności usprawniające zainteresowanie serwerem. Moje ostatnie kilka miesięcy wyglądało tak, że dzisiaj się zastanawiałem nad tym czy więcej siedziałem w domu czy więcej siedziałem w szpitalu, u lekarzy i na różnych badaniach u specjalistów. Jeżeli moja wiadomość zawiera jakieś błędy, to proszę przymknąć oko, bo dzisiaj trochę dużo leków mi podano przez co jestem dosyć mocno "nieswój".
 9. =Rambo=

  Dobra, usiądę jutro w robocie i się zastanowię nad nowymi rozwiązaniami.
 10. =Rambo=

  Mów do dupy to Cię osra - przeczytaj ze zrozumieniem to co ja napisałem, a nie dalej debatujesz to samo w kółko - na dobrą sprawę mógłbym napisać to samo co w moim poście wyżej, a Ty byś po raz trzeci napisał pewnie to samo, nabijasz posty czy co - bo teraz czegoś tu nie rozumiem. Nie wymagam od moich ludzi siedzenia tylko i wyłącznie na serwerze, to jest ekipa stabilna i wystarczy mi to, że ja widzę, że pracują nad tym projektem. Ty myślisz, że administratora zadanie zaczyna i kończy się na serwerze? Nie. Rozważamy różne pomysły urozmaiceń rozgrywki. Słyszę od wielu tylko "bo my staramy się pomagać" jak, gdzie i kiedy? Pomaga ten co podaje rękę, a nie ten co zadaje pytanie "Może pomóc wstać?". Podejrzewam, że GRACZY, którzy pomagają mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Sugerujesz mi teraz, że mało zostało pchnięte od startu serwera? Biorąc pod uwagę to, że od dnia startu programista miał urlop przez 2 tygodnie? Chcecie informacji dotyczących nad czym obecnie pracujemy? To nauczcie się normalnie pytać, a nie atakować, że administracja gówno robi itp. A teraz kończę tą debatę, bo w żadnym dobrym kierunku to nie zmierza. Idę pracować nad urozmaiceniem rozgrywki w nowe obiekty. XCore o tym wie?
 11. =Rambo=

  Sytuacja wygląda w ten sposób, że rozważamy wykonać kilka większych projektów dotyczących urozmaicenia rozgrywki. Na to będzie potrzeba czasu. Powiedz mi jedno, bo najwidoczniej prowadziłeś wcześniej nie jeden projekt i masz jakieś lepsze informacje niż ja skoro reklamowanie serwera przy średniej liczbie 3-5 graczy miało sens - Gdzie zamieszczałeś reklamę, że przy takiej ilości graczy reklamowanie było skuteczne i miało jakikolwiek sens? Opowiem Ci coś, bo najwidoczniej jesteś trochę zielony w marketingu i reklamowaniu serwerów SAMP. Reklamy nie będą skuteczne jeżeli średnio na serwerze będzie 5 graczy. Moim oraz administracji zadaniem jest przywrócić chęć grania stałym bywalcom PTS, wręcz stawiam to jako priorytet. Jeżeli to oczekiwanie moje zostanie spełnione, wtedy będę mógł rozważać reklamowanie - bo uwierz, jeżeli stali gracze przestają wchodzić, to nowi tym bardziej przestaną - więc większy sens byłby podetrzeć tymi pieniędzmi tyłek niż wydawać na reklamy, które i tak nic nowego nie wniosą. Nie mam dokładnej ekipy? No to Panie dokładny, zapodaj jakieś większe pomysły na rozwój serwera. Moja ekipa, to ludzie, a nie maszyny grające po 24h każdego dnia. To są ludzie, którzy mają pracę (przeważnie kilku zmianową), rodzinę, przyjaciół i muszą zarządzać czasem w ten sposób by nikt na tym nie ucierpiał. Będzie taka sytuacja przez miesiąc, to wtedy wyskocz z takim tekstem, a nie po tygodniu czasu (nawet cały tydzień nie upłynął). Zamiast pisać te bzdury i zadawać głupie pytania jak to zwykle lubisz, to weź się zastanów i może zapodaj lepiej jakiś większy pomysł na urozmaicenie rozgrywki.
 12. =Rambo=

  Nie wszystkie prace do mnie dotarły dlatego proszę wszystkie osoby, które budowały o wysłanie swoich prac do administratora Xr95. Od razu mówię, że jest to ostatni kluczowy element do ruszenia serwera - jeżeli dotrą obiekty w miarę szybko do Xr95, to nie wykluczamy startu serwera jeszcze w tym roku.
 13. =Rambo=

  "Gdybym wrócił na serwer, bardzo rzadko uczestniczyłbym w rozmowach, aby dać sobie czasu." Weź to trochę rozwiń, bo aż mnie zaciekawiło. Na co byś dał sobie czas?
 14. =Rambo=

  Następnym razem sformułuj lepiej pytanie Begar, to nie będę odpowiadać pytaniem na pytanie. Bo Twoje pytanie można dwuznacznie odebrać.