Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bedi.

Gracze

Community Reputation

22 Neutralna

About Bedi.

 • Rank
  Płatny zabójca

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jakbyście potrafili wejść do filmu na YT po przez przycisk oglądania na YT, to zauważylibyście że film wstawiony w 2010r., sam rower był ukończony ok. październiku 2009r., ciągnęło się to 3 miesiące ze względu na to że nie mieliśmy własnej spawarki i trza było pożyczać od kogoś.
 2. W wakacje w 2009r. nudziłem się z kolegą więc wpadliśmy na pomysł żeby zrobić taki o to rower, mieszkamy w mieście, więc maszyna jest miejska a nie wiejska! Trzymamy ją na obrzeżach miasta w tajnej lokacji. Robiliśmy ją przez 3 miesiące, bo spawarkę się pożyczało i nie zawszę była dostępna. Rower ten był robiony u kolegi w komórce, u kolegi babci w garażu i w ZUS'ie, gdy miałem urlop płatny od praktyk(umowa o pracę - przyuczenia zawodowego na Kucharza maje gasrtonomii, spoko facet wynajmował tam pomieszczenie w ZUS'ie i prowadził własny Bufet). Silnik jest 2 suwowy, ma ok. 45 lat, produkcji CCCP(ZSRR), nawet na nim jest oryginalna świeca zapłonowa koloru niebieskiego z czerwonym napisem "Made in CCCP". Bak jest z puszki po lakierze do drewna, ma wzmocnione dno ołowiem i 2 dnem od 2 puszki(kolega ma lutownicę do lutowania samym ołowiem).
 3. Bedi.

  Potwierdzam to że amel lubi, a wręcz kocha odwalać, dokuczać innym i prowokować, na innym serwerze toczyłem z nim dużą wojnę topił mi wozy lub je chował, wykorzystywał swoje odwalanie przeciwko mnie robiąc ss gdy się broniłem po jego ataku i później gdy reagowałem na jego odwalanie jako policjant. SS te były mu potrzebne po to żeby napisać skargę na mnie po jakimś czasie. Wiem że jest to ta sama osoba bo rocznikowo wiek się zgadza, avatar ten sam i na tym serwerze już mnie prowokował i wyzywał od Zomowców. Na dzień dobry jak tylko zauważył że jestem tutaj zarejestrowany to poczęstował mnie groźbami na pw które z resztą zgłosiłem, ich treść jest następująca: "zmień serwer, póki możesz :) nie masz u mnie życia." - http://i.imgur.com/9XFqfj2.png Na moje jest to kolejna ofiara cwaniaka amela, który nie pomyślał o funkcji magicznego przycisku "F12", po za tym różne osoby z tego serwera mówiły mi że amel to odwalacz.
×