Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Administratorzy serwera

Lemon. last won the day on April 19

Lemon. had the most liked content!

Community Reputation

2138 Doskonała

About Lemon.

 • Rank
  Mr.
 • Birthday 12/20/2000

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl
 • Gadu-Gadu
  36791531

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7109 profile views
 1. Drodzy kierowcy. W związku ze złagodzeniem obostrzeń związanych z koronawirusem, informujemy, iż patrole wojska zostały oddelegowane do bazy i póki co nie spotkacie się z kontrolą przy granicach miast.
 2. Lemon.

  Zaległa informacja mająca pojawić się w sobotę. Jubilerzy już kolejny raz awansują. Gratulujemy szefowi i pracownikom, życzymy dalszych sukcesów
 3. Lemon.

  Cześć. Rekrutacja otwarta, to pomyślałem sobie, że spróbuję, bo teraz i tak wolnego czasu trochę jest, a zawsze to można powozić i pomóc się rozwinąć, a nie grzać tyłek u kogoś w furmance. Większość raczej mnie zna, ale pokrótce się przedstawię. Na imię mi Radek, mam 19 lat i mieszkam w Lublinie. Na co dzień pracuję, studiuję i adminuję na PTS . Lubię posłuchać muzyki, jeździć samochodem i od czasu do czasu się pobawić. Mam swojego rumaka, także wymagania raczej spełniam. Na serwerze gram od 2011 roku, spotkać mnie można pod nickiem Lemon (wow), a ID mojej postaci to 12665. Mam ponad 3700 score i spore doświadczenie w wożeniu towarków. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania Pozdrawiam.
 4. Lemon.

  Pierwsza ma traska z dwoma naczepami ^^
 5. Lemon.

  Ja też się chętnie wypowiem co do jednej rzeczy. Tak jak kiedyś ktoś powiedział, szefowanie nie polega na kręceniu nie wiadomo jakich zarobków i przyjmowania ludzi którzy to robią, tylko na utrzymywaniu dobrych relacji ze swoimi podwładnymi i tworzeniu swego rodzaju rodzinki. Nie potrafisz upilnować swojej "śmietanki" to skończyło się na dwóch karach, bo pomimo pierwszej, Twój pracownik, ba członek zarządu, zaczął rzucać wulgaryzmami na teamsayu i obrażać pracownika Policji. Oznacza to, że nie wypracowałeś sobie dobrych relacji z podwładnymi i stąd ich samowolka. Radziłbym nad tym popracować. Dobrze wiesz, o których pracowników chodzi i nie stawaj w ich obronie, bo w tej sytuacji Vaniliovsky jest akurat najmniej winny. Wykonując normalne procedury i codzienną pracę funkcjonariusza, został zmieszany z błotem. Skarga ma tutaj tyle sensu co przysłowiowe drzwi w lesie, ale poczekajmy na głos Pawela.
 6. Drodzy kierowcy! Nieopodal lotniska Los Santos, o brzeg zahaczył duży towarowy statek. Służby ratownicze są już na miejscu, opanowują sytuację. Załoga statku, jak i robotnicy mający odebrać towar, zabezpieczają cały ładunek, a Policja zabezpiecza okolicę. Jeden pas jest nieprzejezdny, prosimy o ostrożność w tamtym rejonie. Ministerstwo Infrastruktury.
 7. Lemon.

  Dostaniesz szansę, unban dziś w godzinach popołudniowych. Kolejne jakiekolwiek utrudnienie rozgrywki, czy złamanie regulaminu serwera będzie wiązać się z dłuższą przerwą od gry. Za ten czas możesz przeczytać regulamin.
 8. Lemon.

  Jaką mam pewność, że powrócisz na właściwe tory? PS: To co napisałeś - "wypad psom z CB" to było chyba najłagodniejsze z całej reszty wpisów.
 9. Lemon.

  Ja również jak najbardziej jestem za, pomysł mi się podoba
 10. Lemon.

  Do you have any screenshot or video confirming your accusations? By the way, do not insult others.
 11. Lemon.

  Zbanował Cię Raiden, który już nie jest administratorem. O Twoim losie zadecyduje @Pawelo.
 12. Drodzy kierowcy. Na granicach miast oraz wiosek zostały rozstawione patrole policji oraz wojska, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Tak samo zamknięte zostały wszystkie lotniska na czas trwania pandemii. Prosimy o ostrożność i uzasadnione wyjścia z domów.
 13. Lemon.

  Nie tylko przebywanie na bazie Zoomie przyczyniło się do Twojej banicji, ale również utrudnianie gry innym graczom, zabijanie ich. Dałem Ci szansę na poprawę, nie wykorzystałeś jej więc skończyło się banicją. Otrzymasz unbana pod warunkiem, że jeśli jeszcze raz komuś utrudnisz grę to pożegnamy się ponownie. Bądź grzecznym graczem, że tak powiem i traktuj innych tak jak Ty byś chciał być traktowany. Ub.
 14. Lemon.

  Ostatnimi czasy coraz częściej spotykamy się z sytuacją stacji przepełnionych bądź zbugowanych "na minusie". Tak więc jeśli będzie dochodzić do takich sytuacji, zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci banów dla pojedynczych osób zaangażowanych w ten proceder, a także kary dla firm. Radzę mieć się na baczności
 15. Uwaga kierowcy! Przy siedzibie głównej Petrolu pojawił się wypadek drogowy z udziałem kilku samochodów, w tym ciężarowych. Na miejscu pracują służby, starają się opanować całe zagrożenie. Przejazd w tamtej okolicy jest niemożliwy - prosimy zwracać uwagę na znaki drogowe, sygnalizujące kierunek objazdu. Tak samo i przy filii Petrolu pojawił się incydent z udziałem ciężarówki. Most na trasie San Fierro - Las Venturas został tymczasowo wyłączony z użytku. Musiał tam awaryjnie wylądować samolot (o dziwo się udało), odpowiednie służby już interweniują, w ich imieniu przekazujemy informację, iż postarają się jak najszybciej oddać drogę do użytku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines