Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Administratorzy serwera

Lemon. last won the day on December 12

Lemon. had the most liked content!

Community Reputation

1971 Doskonała

About Lemon.

 • Rank
  Mr.
 • Birthday 12/20/2000

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl
 • Skype
  dragzmta
 • Gadu-Gadu
  36791531

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  LemoN
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

5970 profile views
 1. Lemon.

  Zeszło się szybciej niż dwa dni haha tak więc szybciutko. Ogłaszam nabór na szefa Zoomie dla wszystkich graczy, oprócz osób będących w administracji oraz na stanowisku szefa/vice-szefa firmy oraz frakcji. Jedyne co musicie zrobić to wysłać prywatną wiadomość na forum do mnie i napisać podanie, ale kilka warunków: nie może być krótkie zawarte podstawowe informacje o graczu, staż, doświadczenie, wiek etc. dobry argument, dlaczego to Ty masz zostać szefem w temacie wiadomości zawrzeć frazę "Podanie na szefa Zoomie" Czas nieokreślony, póki nie otrzymam interesującego podania, więc postarajcie się - bo to właśnie Ty możesz wyprowadzić tą firmę z powrotem na szczyt
 2. Lemon.

  Przepraszam najmocniej, ale licytacja się nie odbędzie z powodu mojego małego niedopatrzenia. Zdarza się, mam nadzieję, że mi to wybaczycie, ale pójdziemy na kompromis. Do maksymalnie dwóch dni pojawią się informacje, co dalej. Za utrudnienia, serdecznie przepraszam.
 3. Lemon.

  Firma Zoomie zostaje wystawiona na licytację, zgodnie z życzeniem szefa oraz reszty składu. Regulamin znajduje się na dole posta, prosimy o zapoznanie się z nim przed wysłaniem zgłoszenia. W razie niejasności zachęcamy do kontaktu. Zgłoszenia przyjmujemy do soboty 14 grudnia do godziny 19:00 (wzór znajduje się w kolejnym poscie). Licytacja odbędzie się 15 grudnia (niedziela) o godzinie 20:00 na naszym serwerowym discordzie. Każdy zapisany uczestnik proszony jest o pojawienie się 5-10 minut przed licytacją na kanale "licytacja". Skrót informacji: - Cena wywoławcza - 3.000.000$ - Minimalne przebicie - 200.000$ - Data licytacji - 15.12.2019 (niedziela) o godzinie 20:00 Stan sprzedawanej firmy na dzień 11.12.2019: - Saldo konta - ~5.200.000$ - Pojazdy - 2 Burrito, 2 Flatbedy, Landstalker, Linerunner, 15 Roadtrainów, 16 burtówek - Specjalizacje - Ładunki drobnicowe 10 poziom, Tekstylia 10 poziom, Elektronika 10 poziom, Towary PTS 3 poziom Regulamin licytacji:
 4. Lemon.

  Powiem tak pokrótce to co udało mi się ustalić, a więc. Skarga jest jak najbardziej słuszna, pomijając fakt wyciągania jakichś spraw w ogóle ze skargą niezwiązanych, Karot powinien być w tamtym momencie uleczony, lecz Polak nie. Nie muszę tu nawet wklejać logów, które otrzymałem, ale spójrzcie na panel raportów i na ilość freezów jaką nabili sobie Polak z Goranem, a na ilość freezów Karota + do tego odstępy czasu pomiędzy nimi. Wywnioskować można z tego, iż najbardziej odwalającymi graczami w tamtym momencie byli Polak oraz Goran, mimo tego zostali uleczeni - a Karot sobie normalnie woził towary (to również można odczytać w logach serwerowych). Jeśli będzie trzeba to wstawię tutaj logi, pełnoprawnie decyzji podjąć nie mogę, podsyłam tylko moje dotychczasowe ustalenia. Jeśli uda mi się wywnioskować coś więcej to pojawi się informacja.
 5. Lemon.

  Koniec zbędnego spamu. Od tej pory oprócz Zykfrydesa, Karota oraz administracji (a także upoważnionych do tego graczy) każdy kto napisze post w owej skardze będzie nagradzany warnem. Potwierdzam zeznania Zykfrydesa odnośnie tagów PTS, doszło do takiej sytuacji - sam byłem jej świadkiem, gdyż siedziałem wtedy na serwerze rzecz jasna pod innym nickiem.
 6. Lemon.

  Hejka hej, tak sobie pomyślałem, że bez sensu będzie dojenie was z kasy jak nie macie dodatkowego źródła dochodu, tak więc dopóki nie powrócą zlecenia, dopóty też podatek nasz ministrowy nie będzie pobierany.
 7. No masz Fabian, jak Ty szybko urosles :( najlepszego :D

 8. Lemon.

  Wczoraj doszło do pewnej sytuacji, o której dziś zaczęły pojawiać się plotki, spekulacje, że w firmie Mecha Industries dochodzi do przekrętów i machlojek etc. tak więc dążę szybciutko do wyjaśnienia całej sprawy. Rozchodzi się oczywiście o zwolnienie Amigo. Nie ma tutaj nic do ukrycia, więc krok po kroku opiszę całe zajście. Cała sytuacja mnie zaciekawiła, a raczej sam powód zwolnienia. Napisałem wtedy do Omegi, żeby podał mi konkretny powód zwolnienia gracza Amigo. Domniemanym powodem dyscyplinarki były "liczne skargi" na ww. pracownika. Zacząłem więc dopytywać co dokładnie się w nich zawierało, koniec końców okazało się, że była to tylko jedna skarga - podobno Amigo dopuścił się celowego zniszczenia pojazdu współpracownika, na co niestety dowodów nie ma oprócz samych zeznań poszkodowanego. Wynika z nich, iż Amigo celowo wjechał na czołówkę swojemu koledze po fachu, a ich obydwu wyrzuciło w bok i zniszczyło im lampki. Prosiłem Omegę o okazanie jakichkolwiek dowodów na winę Amigo w tej sprawie, niestety po troszkę dłuższej rozmowie się ich nie doczekałem. Omega został pouczony, żeby na przyszłość mieć trochę więcej cierpliwości i pokory w takich sprawach, a starając się wyjaśnić okoliczności dążyć do uzyskania jakichś dowodów od obydwu stron i stanąć po środku danego konfliktu nie patrząc na zaufanie i kogo się bardziej lubi, a także nie opierając się tylko na zeznaniach kolegów, bo jak sam mi przyznał, ufa bardziej pracownikom z większym stażem niż Amigo. Większość graczy zna historię ww. gracza na naszym serwerze, co mimo wszystko nie skreśla go z bycia członkiem naszej społeczności, a tym bardziej nie sprawia, iż jest on gorszy. Każdy ma swoje za uszami, więc na przyszłość niech skupi się na sobie i sam uderzy w pierś, zanim zacznie wygadywać coś na drugą osobę. Wracając do tematu, szef firmy Mecha Industries zrozumiał swój błąd i od tej pory postara się on unikać takich sytuacji, bo nawet nie próbował wyjaśnić z obydwoma Panami tej sprawy. Zdecydowałem więc, że Amigo do pracy w Mecha nie powróci, ale kara score jest niesłuszna i zostały mu one zwrócone. Ot też małe przesłanie i instrukcja dla innych szefów firm (frakcji zresztą też), jak postępować w takiej sytuacji. Jeśli nie będziecie wiedzieli co macie do końca zrobić, zawsze możecie przyjść do mnie (bądź też Ministra Frakcji), posłużę chętnie pomocą i razem coś wymyślimy Myślę, że cała sytuacja została klarownie i przejrzyście opisana, sprawę uważam za rozwiązaną i zamkniętą i bardzo proszę więcej jej nie poruszać.
 9. Lemon.

  No to przypadło na mnie - dorzucę swoje trzy grosze. Tajemnicą już nie jest, iż Vaniliovsky postanowił odejść z administracji (sam się przyznał w Komisji Firm, osobiście jestem niechętny do udzielania takich informacji, wolałem żeby wyszło to oficjalnie od Pawła, no ale stało się, on sam też wyżej to napisał), teraz wszystko spadnie na moją głowę i musicie zrozumieć, że nie wszystko będzie picuś glancuś na czas bez opóźnień, póki nie dostanę kogoś do pomocy w Ministerstwie. Poza PTS'em mam pracę i studia, które też muszę jakoś pogodzić. W domu przesiaduję rzadko, ale każdą wolną chwilę jeśli jest potrzeba staram się wam poświęcić. @Om_Ega, co do Twojej bazy to w porządku, wyleciało mi z głowy, żeby plik przesłać Liq'owi, ale koniec końców się doczekałeś, wybacz za przeciągnięcia, jednak niestety jak pisałem wyżej, nie zawsze mam tyle czasu co niektórzy. Macie racje, trochę za chamsko zachowywaliśmy się w stosunku do was, ale zrozumcie też nas. Często jest tak, że do uwalenia kogoś to niektórzy są pierwsi, ale jak coś potrzeba to od razu pokorni "hej lemonek kochaniutki mógłbyś pomóc?". Powoli się do tego przyzwyczaiłem i to było też wynikiem moich odzywek do niektórych, jestem w pełni świadomy, że nie powinno mieć coś takiego miejsca, zwłaszcza od administratora. Poruszyłeś też temat chęci zamknięcia wszystkich firm i tak samo drftmn, płacenia za zlecenia po podatkach. Bez przesady, sam zacząłem być w szoku jak miałbym zamknąć 4 firmy w przeciągu jednego roku - uwierzcie mi lub nie, próbowałem temu zaradzić, żeby do tego nie doszło. Specjalnie nawet przypomniałem ze dwa razy, że istnieje taki temat "Weź pożyczkę w ministerstwie firm'" - myślałem, że ktoś z Was postanowi z tego skorzystać, niestety do tej pory nikt się nie zgłosił. Płacenie za zlecenia po podatkach - fakt, głupia metoda i nie wiem dlaczego coś takiego było stosowane przez Vanila - moje niedopatrzenie. Dałem ciała i rozumiem, że macie do mnie żal o niektóre rzeczy. Będę robił wszystko co w mojej mocy, żeby być dla was jak ojciec i jeśli zaufamy sobie nawzajem, to będzie kluczem do sukcesu. Tutaj też mała zapowiedź odnośnie zleceń i podatku, bo na niego też zażalenia ostatnio otrzymałem. Obiecać wam mogę, że zlecenia za niedługo przybiorą inną formę niż dotychczas. Co do podatku - jeśli dostanę dokładny opis co w nim nie gra z waszego punktu widzenia, wtedy postaram się coś w tym kierunku zadziałać. Skarga moim zdaniem to trochę za dużo, bo równie dobrze można by utworzyć temat w rozmowach ogólnych i tam przedyskutować ten temat. Tyle z mojej strony, jeśli ktoś ma coś jeszcze mi do zarzucenia to śmiało walić tutaj, albo na PW żeby nie robić spamu i sobie wyjaśnimy wszystko - nie chcę mieć z nikim spiny.
 10. Lemon.

  Zgodnie z ogłoszeniami ministerstwa firm zostaje dodany nowy punkt. §3 pkt. 10 - proszę wszystkich o zapoznanie się ze zmianami.
 11. Lemon.

  Cześć, mam dla Was małe ogłoszenie. Chodzi o to, że zdarzyły się dwa przypadki, kiedy to bez poinformowania Ministerstwa Firm zostało wybranych dwóch graczy na stanowisko zarządu/vice szefa, jak zwał tak zwał. Może i kiedyś coś takiego istniało, że informowało się Ministerstwo już po fakcie tylko w sprawie nadania panelu i moderatora działu, ale teraz pewna część osób wybrała opcję samowolki, a kolejna część zgłaszała nam z wyprzedzeniem. Tak więc w ramach sprostowania - od dnia dzisiejszego (po raz drugi) jeśli szef firmy ma zamiar wybrać nowego członka zarządu, bądź któryś z owego stanowiska chce odejść - trzeba poinformować Ministerstwo Firm przynajmniej z dwudniowym wyprzedzeniem, tym samym wchodzi taki punkt do Statutu Ministerstwa Firm, coby nie działo się nic za naszymi plecami i żeby można było usprawnić nadawanie panelu i moderatora działu. Tyle ode mnie, miłego popołudnia.
 12. Lemon.

  Uznaję, wedle umowy. Miej się na baczności.
 13. Lemon.

  3 dni mijają jutro.
 14. Lemon.

  Zamykam, poczekamy na ostateczną decyzję Pawła, bo widzę, że zaczyna się tu robić zbędny spam.
 15. Lemon.

  I think this topic doesn't make much sense, because you can't read and understand what are you reading, so I will explain to you what is wrong. Swiftyy and Pawelo said well that it's breaking the server rules, and if someone breaks these rules you must call admin. You were in police and you didn't know the server rules? XD Use your brain dixi. When someone swears or insults another person you call admin or PD employee? I would choose this first option. You finally have to accept that you made a mistake and you confessed to it in private messages with DarXe. You purposefully concealed this smuggling, and called only the boss of company, so please skip writing this appeal and save us and your's time. Osoby postronne niezwiązane z apelacją, a wypowiadające się tutaj od tej pory będą nagradzane warnem.
×