Zrzutka pomysłów na eventy 👇

https://truckers.com.pl/topic/23434-zbieramy-propozycje-eventów/?tab=comments#comment-379052

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Emeryci

Lemon. last won the day on November 25

Lemon. had the most liked content!

Community Reputation

2207 Doskonała

About Lemon.

 • Rank
  Mr.
 • Birthday 12/20/2000

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl
 • Gadu-Gadu
  36791531

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7758 profile views
 1. Lemon.

  Czy uważasz, że manewr wykonany przez Ciebie był właściwy i bezpieczny dla pozostałych uczestników ruchu drogowego?
 2. Pierwsze pytanie, które mi się nasuwa, co chcesz osiągnąć tą skargą? Karę dla uczestniczących w tym inspektorów, czy po prostu opisałeś, że Twoim zdaniem zostaliście źle potraktowani? I drugie - kogo ta skarga dotyczy, całego ITD czy poszczególnych pracowników? Powiem tak. Inspekcja Transportu Drogowego ma ściśle wyznaczone zasady, których muszą przestrzegać, respektować je i pilnować aby były przestrzegane przez pozostałych graczy. Gdyby tego nie robili, leciałyby skargi, że nic nie robimy. Pamiętajcie o tym, że my jesteśmy od pilnowania porządku w transporcie i ruchu drogowym, a także od pomocy Wam graczom. Jeżeli macie jakiś problem, to zawsze możecie nas poprosić o pomoc - od tego w końcu jesteśmy. Jeżeli chodzi o ten wasz "konwój", o ile nie lepiej to nazwać wspólną przejażdżką, ponieważ konwój jest wydarzeniem oficjalnym. Aby był on obstawiany przez służby, muszą zostać poinformowani ich szefowie. Nie wiem jak do innych, do mnie żadna taka informacja nie dotarła. Wpadliście na to ot tak, więc było to bardziej wspólne rozwożenie towarów. Jeżeli nie jest to konwój, obowiązują Was takie same przepisy jak pozostałych graczy. Tym samym, inspektorzy wykonali swoją robotę należycie, którą była rutynowa kontrola, tyle że większej grupy osób naraz. W świetle przedstawionych dowodów, nie widzę aby była urządzona łapanka, czy cokolwiek takiego co miałoby na celu wpychanie na siłę mandatu. Ba, z tego co pisał @Pijama, to Wy specjalnie hamowaliście, byleby uszkodzić auto funkcjonariuszom? Sfreezować ich? W takim razie po co chcieliście tej obstawy, skoro tak się zachowaliście? Moi ludzie nie odzywali się do Was chamsko, nie byli aroganccy, wręcz przeciwnie - zwłaszcza Ty, Panie Hakus, co rusz było widać wielkie niezadowolenie w Twoich wypowiedziach. Chociażby to w stylu "powiedziałbym Ci coś typie, ale szkoda czasu", albo do drugiego z inspektorów - "żeby Ci przypadkiem ten ctrl+v się nie wypalił". Co do częstych kontroli po wspólnym wożeniu towarów, jak już wszyscy wiedzą (albo i nie), zniknęły nicki z mapy, więc tak naprawdę nie wiemy kogo dokładnie kontrolujemy. To, że ktoś zostanie skontrolowany 2/3/4 razy w ciągu jakiegoś niedługiego odcinka czasu to nie jest nasza wina, bo nawet nie mamy za bardzo jak na Was polować.
 3. Lemon.

  Jako szef Inspekcji Transportu Drogowego, spieszę z wytłumaczeniem całej sytuacji. Byłem w tym czasie obecny na serwerze, jednak nie bardzo zwróciłem uwagę na to, co się tam działo. Tyle co udało mi się wywnioskować, to że gracz Majek stojąc na poboczu bez żadnego AFK'a, ani innej tego typu informacji odmawia inspektorowi Legion98 pojechania na wagę w celu ustalenia faktycznej masy przewożonego towaru. Od razu nakreślę drogi Majku, że nasz serwer nie jest serwerem RP i nie obowiązuje u nas taki realizm jak na innych serwerach, gdy w czasie rozpoczęcia kontroli stałeś na poboczu i wtedy nikt Ci nic nie może zrobić. Czynności służbowe przebiegły prawidłowo. Inspektor podjechał, przedstawił się, jak i powód zatrzymania, którym była rutynowa kontrola drogowa i z racji takiej, iż dysponujemy komendą umożliwiającą ustalenie danych właściciela pojazdu, funkcjonariusz użył jej, żeby się dowiedzieć czy zestaw koło którego stałeś należy do Ciebie. Zacząłeś się wykłócać, że to nie Twoje, gdzie na nagraniu jak byk widać Ciebie jako ostatniego kierowcę. Inspektor postąpił prawidłowo gdy napisał Ci, że będzie mandat w wysokości 20 minut więzienia za niestosowanie się do poleceń inspektora transportu i ruchu drogowego, jednakże mógł Ci bardziej wytłumaczyć, że nie jest to serwer RP i albo jedziesz spokojnie za nim na wagę, albo otrzymujesz mandat w postaci jaila. Dodatkowo napisałeś w skardze, że inspektor Legion "bardzo dobrze wiedział, ze mam 24t legalnego towaru". Skoro tak było, to czemu się aż tak wykłócałeś o to, że nie pojedziesz, bo masz pauzę i nic Ci nie można zrobić? Inspektorzy na szkoleniach wstępnych do naszej frakcji są wyczulani na takie zachowanie, więc jak mniemam wyczuto, że może tu coś być nie w porządku. Jednakże Legion zadziałał zbyt impulsywnie. Owy funkcjonariusz zostanie pouczony jak ma przebiegać kontrola w takich, i podobnych do tej, sytuacjach i jedyne co mi pozostaje, to odrzucić tą skargę, ponieważ nie został złamany żaden punkt regulaminu ITD, ani wytycznych dotyczących przebiegu kontroli (które można znaleźć w dziale Ministerstwa Frakcji), a czynności w trakcie kontroli zostały przeprowadzone prawidłowo. Przepraszam też Ciebie, drogi graczu, że nie zostały Ci wytłumaczone podstawowe zasady odnośnie tego, iż nie jesteś na serwerze RP. Takie incydenty więcej się nie powtórzą. Temat można zamknąć, skarga odrzucona, dziękuję za uwagę i życzę miłej niedzieli.
 4. Lemon.

  Od dnia dzisiejszego zostają wprowadzone okresowe szkolenia dla każdego z pracowników, dla szefa i zastępcy także. Co pewien nieokreślony czas, ja lub Spooky będziemy umawiać się na szkolenia z każdym inspektorem. Powoli będziemy przeprowadzać reformy w ITD, żeby przywrócić tej frakcji dobrą opinię i prestiż pracy.
 5. Lemon.

  Nowy narybek
 6. Lemon.

  Na pierwszy ogień na rozmowę zapraszam @Legion98 oraz @MuflON. Później zadecydujemy co dalej. Pozostałe podania nadal biorą udział w rekrutacji, jednak dyskusja nad nimi cały czas trwa.
 7. Lemon.

  Awanse: @KamiloSsS @Pijama
 8. Lemon.

  Nick: Eddy911 ID: 108315 Okres służby: 09.09.2020 - 15.11.2020 Ranga: Kontroler Transportu i Ruchu Drogowego Powód zwolnienia: Brak aktywności od dłuższego czasu, zero kontaktu. Zwolniony dnia 15.11.2020 o godzinie 16:53.
 9. Lemon.

  Dziękuję Ministrowi Frakcji za powierzone mi obowiązki i zaufanie, a także byłemu zarządowi za wdrożenie mnie w szeregi tej formacji, życzę Wam powodzonka . Króciutka informacja na dziś, moim zastępcą zostaje @Pijama, liczę na owocną współpracę z nim, jak i całą resztą załogi.
 10. Lemon.

  Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy 4 osoby chętne do pracy w naszej formacji.
 11. Lemon.

  Nick gracza: Reppy Id postaci gracza: 122203 Wysokość mandatu: Jazda na skróty + przekroczenie prędkości o 77 km/h + jazda bez działających przednich świateł + niewykonywanie poleceń inspektora = 12500$, 43 score i 20 minut więzienia. Dowód: https://imgur.com/a/z192mMl
 12. Lemon.

  Nick: Lemon ID postaci: 12665 Imię i nazwisko postaci: Lemon Sokolovsky Ranga: Młodszy Kontroler Transportu i Ruchu Drogowego
 13. Lemon.

  Stare piękne czasy
 14. Lemon.

  Czołem Panom generałom, @Virtual i @#Liq. Z racji, iż jest otwarty nabór, pomyślałem sobie, że może spróbuję swoich sił w tej zaciętej walce o stanowisko Młodszego Inspektora czegoś tam.. Na imię mi Radek, w grudniu ukończę 20 rok życia. Wydaje mi się, że jestem dosyć znaną personą w świecie PTS'a, więc nie będę się rozwodził nad jakimiś zainteresowaniami czy innymi pierdołami. Dlaczego ja? Cechują mnie odpowiedzialność, sumienność i konsekwentność w działaniu. Pracowałem wielokrotnie w Policji, ostatni raz na stopniu sierżanta (jakoś w kwietniu jeśli dobrze pamiętam), jednak z tego co mi wiadomo służba w ITD wygląda trochę inaczej, dlatego też chciałbym się o tym przekonać. Co do mojej kariery na serwerze - piastowałem funkcję moderatora, a później administratora serwera na stanowisku lidera Ministerstwa Firm, a także członka Ministerstwa Infrastruktury przez blisko półtora roku. Na serwerze spotkać mnie najczęściej można pod nickiem Lemon, ID mojej postaci to 12665. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, oraz mam nadzieję, że będzie mi dane pełnić służbę w owej formacji. Dzięki za przeczytanie i życzę miłego dnia/wieczoru. Pozdrówki
 15. Wsiego najlepszego szeryfie 😉 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines