Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Administratorzy serwera

Lemon. last won the day on January 12

Lemon. had the most liked content!

Community Reputation

2155 Doskonała

About Lemon.

 • Rank
  Mr.
 • Birthday 12/20/2000

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl
 • Gadu-Gadu
  36791531

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6394 profile views
 1. Lemon.

  Lemon 14.02-21.02
 2. Lemon.

  Samo z siebie się nic nie robi. Jak w firmach tak i we frakcjach, w poniedziałek o północy czy tam o 1:00 resetują się statystyki pod F4, ale w pliku z wypłatą minuty pozostają takie, jakie wbiles od wygenerowania pliku z wypłatą (tj. sobota o 1 w nocy). Chyba zrozumiale opisałem, jak się wczytasz to ogarniesz
 3. Stówka dziadu :grzanka:

 4. Lemon.

  Takie rzeczy na szkolonku
 5. Lemon.

  Nick: Lemon Imię i nazwisko postaci: Lemon Sokolovsky ID postaci: 19453
 6. Lemon.

  ENB

  Hejka, poszukuję jakiegoś fajnego moda graficznego do MTA, przyjmę każdą propozycję :3
 7. Lemon.

  Odwalacz
 8. Lemon.

  Nasz strażak
 9. Lemon.

  Skromne 6
 10. Lemon.

  Nowym członkiem Ministerstwa Firm zostaje @Cropek.. Będzie on mym godnym pomocnikiem, także jeśli macie jakieś prośby o nadanie panelu etc. kierujcie się również do niego. Oczywiście ze spokojem, Cropuś jest nowy i jeszcze się uczy, więc proszę na niego nie krzyczeć.
 11. Lemon.

  W porządku, trzymam Cię za słowo. Będziesz pod baczną obserwacją - graczy jak i administracji, więc miej się na baczności. Kolejny podobny wybryk będzie wiązał się z banicją i już nie wiem, czy będzie tak łaskawie jak teraz. Unban dzisiaj w godzinach nocnych.
 12. Lemon.

  Jaką mam pewność, że niczego znowu nie odwalisz? Ostatnio pisałeś, że już się tu nagrałeś i zwisa Ci, czy dostaniesz bana, czy też nie, a teraz nie chcesz się z serwerem rozstawać. Co serwer może dzięki Tobie zyskać dobrego?
 13. Lemon.

  Po praktycznie roku, nasi kochani jubilerzy tj. Arche&Telos wreszcie zapracowali sobie na awans i wskakują na czwarty poziom. Gratulacje dla pracowników jak i zarządu.
 14. Lemon.

 15. Lemon.

  Aktualizejszyns: Poprawiono Antyradio Dodano ATG Trance Dodano PsyRadio FM Dodano Psybient Sunset Dodano Radio Fresh BG Dodano N-Joy FM BG Dodano RMF Przebój Roku Dodano RMF Lady Pank Poprawiono RMF MAXXX Dodano Bates FM - 104.3 JAMZ Następne aktualizacje już niedługo :3
×