Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Administratorzy serwera

Lemon. last won the day on October 6

Lemon. had the most liked content!

Community Reputation

1975 Doskonała

About Lemon.

 • Rank
  Mr.
 • Birthday 12/20/2000

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl
 • Skype
  dragzmta
 • Gadu-Gadu
  36791531

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  LemoN
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

5765 profile views
 1. Lemon.

  @ref - ten temat nadal istnieje i jest możliwość korzystania. Zachęcamy
 2. Lemon.

  Takimi pytaniami tylko wydłużasz swój czas oczekiwania i wpływasz negatywnie na decyzję. Czekaj cierpliwie, temat zamykam a najwyżej @Pawelo sobie dopisze jeśli będzie uważał to za potrzebne.
 3. Lemon.

  Zbanował Cię @Liq, czekaj na jego odpowiedź, a w tym czasie zmień nazwę tematu, aby zawierał on wyłącznie Twój nick, a także wklej swój serial do apelacji. Żeby to zrobić odpal MTA i w konsoli wpisz frazę "serial", a następnie skopiuj i wklej do tego posta.
 4. Lemon.

  Bossmann Beer zostaje obciążone karą w wysokości $300.000 za nieumieszczenie rozliczenia firmowego na czas (oczywiście nie byłoby w tym nic złego, jeśli by nas poinformowali, że nie dadzą rady), a także brak jakiegokolwiek zainteresowania firmą ze strony zarządu. Tym samym firma staje się niewypłacalna, a co za tym idzie zostaje zamknięta.
 5. Lemon.

  Nie masz bana na IP, sprawdziłem. Rzeczywiście zbanował Cię Polniak dnia 29 stycznia 2018 roku. Proszę o podanie serialu, możesz go sprawdzić wchodząc do MTA i w konsoli wpisując frazę "serial" oraz o wklejenie go tu, a o Twoim losie zadecyduje @Pawelo, ponieważ Polniak nie jest już administratorem.
 6. Lemon.

  Zestaw Cropka najbardziej mi przypasował, dzięki za pomoc. Zamykam :v
 7. Lemon.

  Siemanko. Za jakiś czas przymierzam się do kupna nowego komputera, co za tym idzie chciałbym, aby posłużył mi na troszkę dłuższy okres czasu. Ten który mam, to na karku ma około 8 lat i nadal sprawuje się nawet nieźle . Chciałbym, żeby nowy sprzęcik dobrze sprawował się w świecie gier (typu GTA V, CS, Wiesiek trzeci itp.), ale żeby też mógł posłużyć dobrze do użytku prywatnego. Cena to 5000-6000 zł (z groszami nawet może być ). Nie znam się tak dobrze na komputerach, więc zdam się na Waszą pomoc. Liczę na Was napki!
 8. Lemon.

  Zbanował Cię Grzan3k. Nie pełni on już funkcji administratora, więc o Twoim losie zadecyduje @Pawelo.
 9. Nick: Lemon Powód: Natłok obowiązków prywatnych, brak czasu co widać po mojej aktywności już od jakiegoś okresu - urlopy też nie pomogły. Dodatkowo parę spraw w Ministerstwie, które dowalają mnie, aby nawet te 150 czy tam 180 minut zrobić to mam problem. Dzięki wszystkim za te wspólne 1,5 miesiąca, było miło ale się skończyło Score: ~3800 (nawet sam nie pamiętam teraz :E) No, gadaliśmy sobie o tym i jesteś zwolniony bez kary score. Warunkiem koniecznym jest powrót do pogo do końca 2020 roku. Powodzonka Lemonek w ogarnianiu spraw Zwolniony o 15:09 dzisiejszego dnia
 10. Lemon.

  Po długim czasie kolejne zmiany w Statucie. §10 pkt. 5 uległ zmianie z: Na:
 11. Lemon.

  Gruby grubas
 12. Lemon.

  Nie dostaniesz się
 13. Lemon.

  Z dużym bólem serca, ale muszę tą karę wypisać - Arche & Telos otrzymuje karę w wysokości $165.000 za niewykonanie pobranego zlecenia w terminie.
×