Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Administratorzy serwera MTA

Lemon. last won the day on April 18

Lemon. had the most liked content!

Community Reputation

1648 Doskonała

7 Followers

About Lemon.

 • Rank
  Mr.
 • Birthday 12/20/2000

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl
 • Skype
  dragzmta
 • Gadu-Gadu
  36791531

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  LemoN
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

5089 profile views
 1. Lemon.

  Święta Święta, z ich okazji przez ten okres rozliczeniowy tj. do 27.04 nie obowiązuje norma. Pozdrawiam i Wesołych Świąt, bo jeszcze trwają i trwać będą.
 2. Lemon.

  Mija trzeci dzień, Ty nawet nie raczyłeś słowem się odezwać na PW, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że masz to gdzieś. Ja Cię prosił nie będę o pisanie do mnie, ani tym bardziej Ci o tym przypominał. Apelacje na dzień dzisiejszy odrzucam.
 3. Lemon.

  W takim razie zamykam.
 4. Lemon.

  Mała taka przestroga dla innych firm, nie chowajcie przemytów na bazie, bo jak nie Ministerstwo to inni administratorzy bądź funkcjonariusze Policji cały czas Wam bazy obserwują, więc nic się nie ukryje. W każdym razie, nie po to piszę owe ogłoszenie. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Ministerstwo Firm podjęło decyzję o zawieszeniu pobierania podatków od działalności do dnia 27.04.2019 r. Co oznacza, że włącznie z dniem 27 kwietnia podatek nie będzie pobierany. Wracamy z podatkami od 4 maja, także macie małe ferie od okradania Was (hehe). Wesołych Świąt, spędźcie je z rodziną, a nie przed komputerem i wróćcie wypoczęci i pełni sił napki Wy moje
 5. Lemon.

  Firma AS Logistic zostaje obarczona karą w wysokości 150.000$ za przetrzymywanie przemytu na terenie bazy. Tym samym ma ona pierwszy ,,poziom zagrożenia" i jeżeli owa sytuacja się powtórzy, zostanę zmuszony dorzucić większą karę + degradację. Wesołych Świąt
 6. Lemon.

  Może być, przy okazji rozmowa na discordzie się przyda w celu potwierdzenia.
 7. Lemon.

  Poprosiłbym nazwę tematu bez tego tagu Apelacja. Po drugie, jak możesz mi udowodnić, że masz brata?
 8. Lemon.

  Czas na małe podsumowanie wczorajszego eventu. Zakończył się on w moim przeczuciu pozytywnie, połowy uczestników, którzy się zapisali nie było, jednak część przyszła i była rywalizacja. Dziękuję Lampardowi, Wersjonowi oraz Vanilowi za pomoc, oczywiście medykom również (chyba dostaliście już swoje nagrody doktorki). Panowie z TOP 3 mieli powtórkę przejazdu, ażeby móc ocenić ich zdolności i utwierdzić zwycięzcę. Czas był oceniany, aby nie licząc stylu driftowania wyłonić również najszybszych kierowców. Był on brany pod uwagę, gdy kierowcy mieli tyle samo punktów i nie można było w inny sposób wybrać lepszego. Oto też ukazuje się punktacja oraz miejsca zajęte przez zawodników: 1. Matize 25 pkt - 1:00 oraz 1:00 2. CaverN 25 pkt - 0:56 oraz 1:00 3. Stalion 25 pkt - 0:56 oraz 0:59 4. Polak333 22 pkt - 1:02 5. Tajniak 22 pkt - 1:04 6. Micropolak 14 pkt - 0:56 7. Vacior 13 pkt - 0:58 8. Kornik 1 pkt - (czas był nie liczony, ponieważ zawodnik całkowicie pomylił trasę i miał dużo uszkodzeń pojazdu, inaczej rzecz biorąc - dyskwalifikacja). Mam nadzieję, że podobała Wam się tego typu zabawa, oczywiście postaram się, by kolejne imprezy w moim wykonaniu były na coraz to lepszym poziomie. Tym samym dziękuję wszystkim za uczestnictwo oraz pomoc w organizacji i liczę na wysoką frekwencję w przyszłych moich eventach. Pozdrawiam!
 9. Lemon.

  @inspektor zadecyduje o Twoim losie.
 10. Lemon.

  Witam zgromadzonych, lecimy z szybkimi ogłoszeniami. Jutro bez zmian godzina 18:00 widzimy się w Las Venturas przy parkingu nieopodal Kasyna Caligula. O godzinie 17:00 jutro odbędzie się test toru, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam na 17:00. Długo wyczekiwana przez wszystkich lista nagród. 1 MIEJSCE - 700.000$, 30% rabatu w komisie pojazdów osobowych, 50% rabatu w warsztacie (rabaty na komis i warsztat macie tydzień czasu do wykorzystania od dnia zakończenia eventu) oraz tytuł Mistrza Driftu PTS 2019 roku! + dodatkowo edit >> Clover od Zykfrydesa! 2 MIEJSCE - 400.000$, 20% rabatu w komisie pojazdów osobowych oraz 30% rabatu w warsztacie 3 MIEJSCE - 250.000$, 10% rabatu w komisie pojazdów osobowych oraz 15% rabatu w warsztacie 4 MIEJSCE I DALEJ - symboliczne 50k za udział. Mam nadzieję, że nagrody Was przekonają i zmotywują Was do wzięcia udziału w tej zabawie. Tak więc do zobaczenia jutro!
 11. Lemon.

  Czekaj na decyzję @inspektor.
 12. Lemon.

  Może to ja jestem niedoinformowany, ale aktualnie h@ nie ma. @inspektor i administracja prawdopodobnie zadecydują o Twoim losie.
 13. Lemon.

  7 days mutes aren't considering. You need to wait when mute will end.
×