Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Famek

Gracze

Famek last won the day on May 5 2017

Famek had the most liked content!

Community Reputation

1033 Doskonała

4 Followers

About Famek

Contact

 • Gadu-Gadu
  38293476

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Famek

Recent Profile Visitors

3438 profile views
 1. Famek

  Hejka! W związku z otwartą rekrutacją, postanowiłem ponownie zgłosić swoją osobę jako kandydata na posterunkowego policji stanu San Andreas. Na początek się przedstawię, a więc - nazywam się Dominik i mam 17 lat oraz uczęszczam do pierwszej klasy technikum, a kierunek jaki obrałem to technik elektronik. Mieszkam w niewielkiej, lecz malowniczej wsi położonej w województwie małopolskim, jednak ze względu na szkołę w Krakowie jestem zmuszony do mieszkania w internacie. Moim zainteresowaniem oczywiście elektronika, która wiąże się prawdopodobnie z moim przyszłym zawodem. Innym zainteresowaniem jest piłka nożna - lubię w nią grać, jak i oglądać. Należę do lokalnego amatorskiego klubu, gdzie rozwijam swoją pasje. Jestem raczej optymistą i w każdej sytuacji staram się znaleźć jakieś pozytywy, co pomaga mi bardzo w życiu prywatnym. Do moich cech należy również upartość, ponieważ zawsze stawiam na swoim, co często pomaga mi osiągnąć wymarzony cel, jednak w momencie kiedy nie mam racji stawia mnie na przegranej pozycji, dlatego jest to równocześnie moją zaletą, jak i wadą. Na ogół punktualność u mnie jest zawsze w normie, z drugiej strony jednak bywam niestety troszeczkę leniwy, czego przykładem jest często moje podejście do nauki, szczególnie czegoś co uważam, że mi się w życiu nie przyda. Na serwerze zawitałem tutaj w sierpniu 2014 roku, mimo tego że zbyt długo wtedy nie grałem to serwer poznałem z dobrej strony i wróciłem na dobre dwa lata później. Obecnie staram się znaleźć ciepłe miejsce w frakcji, gdyż wożenie towarów nie ukrywam, że mnie zaczęło nużyć. Praca w policji nie powinna sprawić mi problemów, gdyż pracowałem już w tej frakcji i zdaje sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności, która będzie na mnie ciążyć. Na koniec dodam, że pisząc to podanie, w razie przyjęcia mnie nie mam zamiaru odejść po miesiącu, czy nawet dwóch, ponieważ to nie w moim stylu. Mam ogromną nadzieję, że powyższy - krótki, jednak treściwy list motywacyjny zachęcił zarząd do przyjęcia mnie. Z poważaniem Famek Dane serwerowe:
 2. Teraz dopiero dotarła do mnie ta smutna wiadomość ponieważ dawno mnie nie było na pts :( kiedy to zobaczyłem nie mogłem uwierzyć w pierwszym momencie - byłeś świetnym człowiekiem mimo że znałem cię jedynie przez internet. Mam nadzieję że się kiedyś jeszcze spotkamy, a tymczasem spoczywaj w pokoju bracie! [*] 

 3. Najlepszego!

  1. Famek

   Famek

   dzięki! ;D troche pozno odpisuje, ale niedawno wróciłem na serwer i teraz to zobaczyłem :p

 4. Wszystkiego najlepszego TYSIOLES! <3

  1. Famek

   Famek

   Dzięki maksiu!! <33333333 troche pozno odpisuje, ale niedawno wróciłem na serwer i teraz to zobaczyłem :p

 5. Wszystkiego najlepszego :)

  1. Famek

   Famek

   dzięki! :D troche pozno odpisuje, ale niedawno wróciłem na serwer i teraz to zobaczyłem :p

 6. Famek

  siema mordeczki co tam
 7. tylko policjantom wyłączyć i po sprawie no
 8. Famek

  Skoro zgodnie z regulaminem, po sprzedaży domku mam czas trzymać swoje auta bez niego 14 DNI, to dlaczego moje auta znikają po około 10 DNIACH?
 9. Brawo 1000 Reputacji

  1. Famek

   Famek

   Dzięki mordo

 10. Famek

  Karma
 11. Przepraszam cię policjo polska

  1. Wersjon

   Wersjon

    

   Policia nie wybacza

 12. ej czemu policjant kampi jak jest sam na serwie???

  1. Show previous comments  2 more
  2. Polak333

   Polak333

   zawsze możesz usunąć jego wpis na twoim statusie

    

    

  3. NicoNicoNii

   NicoNicoNii

   Famek nie dałeś klauzuli że Vanil nie może odpowiedzieć na twoj wpis

  4. Matthias
 13. Wybiera się ktoś w czwartek 14 czerwca do Krakowa na rynek na pobieranie rekordu Guinnessa z RMF?

  1. Show previous comments  13 more
  2. Lee

   Lee

   ja mam jeszcze dalej

  3. kubusplay

   kubusplay

   wielkie dzięki za zaproszenie mordeczko zrobiłbym wszystko żeby być tam właśnie z Toba w tym miejscu, ale niestety inne osoby nie chcą tego zrozumieć i taki człowiek jak SZEF nie da urlopu, jeszcze raz dzięki za zaproszenie :)

  4. Famek

   Famek

   Oki plej rozumiem cię jedyny prawilny ziomek

 14. Famek

  Rogi
×