Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szymek.

Truckerzy

Szymek. last won the day on November 20 2017

Szymek. had the most liked content!

Community Reputation

526 Wzorowa

4 Followers

About Szymek.

 • Rank
  EMOTION 98.3
 • Birthday 02/11/2004

Contact

 • Gadu-Gadu
  42480017

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fernando_Martinez

Recent Profile Visitors

2730 profile views
 1. Szymek.

  Nick: Fernando Martinez Serial: 27C893FA44645EEADD82CAD28CC15EB4 Zbanował mnie: Paweł Powód blokady: afk bez afk Wytłumaczenie: Nie ma co tu dużo pisać bo wszystko już zostało między nami (tj. mną, tobą i adixem) wyjaśnione już jakiś czas temu. Przepraszam graczy co musieli czekać aż inny pedek podjedzie, na szczęście już mnie tam nie przyjmą więc problemu nie będzie.
 2. Szymek.

  Nazwa pojazdu: Roadtrain Właściciel pojazdu oraz firma: N/A Rejestracja: PTS 2769 Data znalezienia: 3 stycznia 2020 ScreenShot: https://imgur.com/a/xpwqEHO
 3. Szymek.

  Nick: Fernando Martinez ID: 15045 Score: ponad 5000 Okres pracy: od 23 marca 2019 do 23 sierpnia 2019 Powód: Zrobienie zmniejszonej o połowę normy zajmuje mi dużo więcej czasu niż mam ochotę grać, a ta kończy się już za tydzień. Do tego szkoda mi zajmować miejsce w firmie, wchodząc raz na tydzień na godzinę. Powodzenia w dalszym rozwoju firmy, do zobaczenia raz na jakiś czas jeśli w ogóle kiedyś jeszcze tu wejdę, bo raczej grać aktywnie nie zamierzam w najbliższym czasie. Wróć do nas jeszcze kiedyś Zwolniony o 20:16 bez kary //Sonny91
 4. Szymek.

  Ot zwykły żarcik sytuacyjny, a ty się zachowujesz jakbym Cię wyzywał czy przekręcał twoje dane w wulgarny sposób. Sam zresztą wielokrotnie zamieszczałeś je na forum i serwerze, to nie jest tak że wyszukałem Cię na fb żeby se ustawić na chwilę taki nick. Trochę dystansu do siebie.
 5. Szymek.

  Szymek 15045
 6. Szymek.

  Wolałbym ustalić jakoś kto go wziął i od razu dał do agencji a potem się jakoś dogadać co dalej, bo raczej ot tak go za darmo nie oddasz.
 7. Szymek.

  Masz imię i nazwisko Tomasz Problem? Bo to raczej moja chłodnia i domek tylko od kogo go kupiłeś? Edit: w sensie moja ale nie mam jej pod f4 bo wszystko zabrali
 8. Szymek.

  Burrito pewnie poszło na hangar, bo bana dostałem tak z zaskoczenia gdzieś tam na środku ulicy, czyli jeszcze zostaje tylko sprawa domu na dodanym osiedlu w LV
 9. Szymek.

  Tyle to wiem bo jego Pyra mi już oddał, tylko co z resztą, kto ją zabrał i dlaczego?
 10. Szymek.

  Sprawa wygląda następująco. Jakoś w czerwcu zeszłego roku kiedy dostałem bana od razu został mi zabrany cały mój majątek, bez oczekiwania aż czynsz przekroczy, prawdopodobnie dlatego że miałem już nigdy ub nie dostać, ale dostałem. Zawierał się on w: Dom za ponad 2KK (dokładniej 2275000 czy coś około tego), RoadTrain, Cysterna, Burtówka, Chłodnia, Freeway, BMX, Burrito i oczywiście Hotknife. Został mi tylko bezwartościowy dom w Bayside który z resztą musiałem opłacić u Volffa, bo jakoś niedługo przed moim ub przekroczył czynsz, mając mniejszy limit niż dom w LV. Jako że zostało to zabrane "nieoficjalnie" bo nawet u komornika nie ma informacji o konfiskacie tego domu, to czy jest możliwość jakoś odzyskać rzeczy które zostały mi zabrane? Bo jednak szkoda by było tracić 4 lata pracy, szczególnie że nigdy nie byłem banowany ani nawet zamieszany w żadne oszustwa finansowe.
 11. Najlepszego Panie Karot3..., szybkiego ub na serwerze i dżonego łejkera z kranu :warka:

 12. Wszystkiego najlepszego odwalaczu, życze ci udanej apelacji :ban:... czekaj nie ta emotka :urodzinki:

 13. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki: 

  Życzę Ci naprawienia MTA. :E

 14. Szymek.

  Pytanie tylko co mam zrobić, w jaki sposób udowodnić że to co było kiedyś jest bezpowrotną przeszłością? Od tamtego czasu nie wdawałem się w żadne konflikty czy też przepychanki słowne z graczami, nawet na SAMPie na którym ostatnio grywam, nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić. I nie, nie robiłem tego byle tylko się wybielić i mieć linię obrony, zwyczajnie zniknęło to z mojego życia.
 15. Szymek.

  Nie do końca mam jak to zrobić, dzieckiem nie jestem, nie obwiniam kogokolwiek, czy też nie twierdzę że moje poprzednie zachowania były właściwe i nie zasługiwały na karę, bo zasługiwały. Mógłbym w zasadzie napisać tu całą listę błędów które popełniłem, będąc niemal pewnym że pokrywałyby się w sporej części ze spojrzeniem administracji na moją osobę. Uważam że możliwość wytknięcia samemu sobie, błędów przeszłości świadczy o zrozumieniu ich, a zrozumienie błędów jest najprostszą drogą do poprawy. Rozumiem też dlaczego te błędy popełniałem, jednocześnie robiąc coś aby tych błędów wystrzec się w przyszłości. Serwer na mojej osobie mógłby zyskać jedynie stałego gracza, nie będę tu ukrywał czy mydlił oczu komukolwiek że będę podejmował jakieś działania mające na celu poprawę wizerunku serwera, budował remontów czy udzielał się w tej "ważniejszej" części życia serwera. Na to zwyczajnie nie mam czasu i chęci, chciałbym jedynie wrócić by móc porozmawiać i pograć ze starymi znajomymi w wolnym czasie, czy też poznać nowych graczy. Nie chcę też wrócić jako osoba z czystą kartą, na to nawet nie liczę bo wiem że na to już zdecydowanie za późno, dokładniej o dwa poparte mocnymi argumentami bany za późno.
×