Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szymek.

Gracze

Szymek. last won the day on November 20 2017

Szymek. had the most liked content!

Community Reputation

567 Wzorowa

2 Followers

About Szymek.

 • Rank
  EMOTION 98.3
 • Birthday 02/11/2004

Contact

 • Gadu-Gadu
  42480017

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fernando_Martinez

Recent Profile Visitors

2057 profile views
 1. Szymek.

  Szymek 17-22 Kwietnia
 2. Szymek.

  Nick: Szymek/Fernando_Martinez ID postaci: 15045 Data dołączenia: 22 marca 2019r.
 3. Szymek.

  Wolałbym ustalić jakoś kto go wziął i od razu dał do agencji a potem się jakoś dogadać co dalej, bo raczej ot tak go za darmo nie oddasz.
 4. Szymek.

  Masz imię i nazwisko Tomasz Problem? Bo to raczej moja chłodnia i domek tylko od kogo go kupiłeś? Edit: w sensie moja ale nie mam jej pod f4 bo wszystko zabrali
 5. Szymek.

  Burrito pewnie poszło na hangar, bo bana dostałem tak z zaskoczenia gdzieś tam na środku ulicy, czyli jeszcze zostaje tylko sprawa domu na dodanym osiedlu w LV
 6. Szymek.

  Tyle to wiem bo jego Pyra mi już oddał, tylko co z resztą, kto ją zabrał i dlaczego?
 7. Szymek.

  Sprawa wygląda następująco. Jakoś w czerwcu zeszłego roku kiedy dostałem bana od razu został mi zabrany cały mój majątek, bez oczekiwania aż czynsz przekroczy, prawdopodobnie dlatego że miałem już nigdy ub nie dostać, ale dostałem. Zawierał się on w: Dom za ponad 2KK (dokładniej 2275000 czy coś około tego), RoadTrain, Cysterna, Burtówka, Chłodnia, Freeway, BMX, Burrito i oczywiście Hotknife. Został mi tylko bezwartościowy dom w Bayside który z resztą musiałem opłacić u Volffa, bo jakoś niedługo przed moim ub przekroczył czynsz, mając mniejszy limit niż dom w LV. Jako że zostało to zabrane "nieoficjalnie" bo nawet u komornika nie ma informacji o konfiskacie tego domu, to czy jest możliwość jakoś odzyskać rzeczy które zostały mi zabrane? Bo jednak szkoda by było tracić 4 lata pracy, szczególnie że nigdy nie byłem banowany ani nawet zamieszany w żadne oszustwa finansowe.
 8. Szymek.

  Idę do pogotowia, a na SAMPie nie specjalnie jest motywacja żeby grać bo zazwyczaj jest 3 graczy z czego 1 policjant, sorry że tak krótko, ale jak się tylko sytuacja na serwerze jakoś wyklaruję to wrócę.
 9. Szymek.

  Ja Szymon przedłużam kontrakt z firmą Center-Trans na okres kolejnego miesiąca i zobowiązuje się na przepracowanie go w pełni swoich możliwości (3 marca 2019).
 10. Szymek.

  Rozumiem że twórca remontów jest bardzo dumny i zadowolony ze swojej pracy, ale czy te kilka remontów które zalegają i męczą od startu serwera zostaną kiedykolwiek usunięte?
 11. Najlepszego Panie Karot3..., szybkiego ub na serwerze i dżonego łejkera z kranu :warka:

 12. Wszystkiego najlepszego odwalaczu, życze ci udanej apelacji :ban:... czekaj nie ta emotka :urodzinki:

 13. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki: 

  Życzę Ci naprawienia MTA. :E

 14. Szymek.

  Pytanie tylko co mam zrobić, w jaki sposób udowodnić że to co było kiedyś jest bezpowrotną przeszłością? Od tamtego czasu nie wdawałem się w żadne konflikty czy też przepychanki słowne z graczami, nawet na SAMPie na którym ostatnio grywam, nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić. I nie, nie robiłem tego byle tylko się wybielić i mieć linię obrony, zwyczajnie zniknęło to z mojego życia.
 15. Szymek.

  Nie do końca mam jak to zrobić, dzieckiem nie jestem, nie obwiniam kogokolwiek, czy też nie twierdzę że moje poprzednie zachowania były właściwe i nie zasługiwały na karę, bo zasługiwały. Mógłbym w zasadzie napisać tu całą listę błędów które popełniłem, będąc niemal pewnym że pokrywałyby się w sporej części ze spojrzeniem administracji na moją osobę. Uważam że możliwość wytknięcia samemu sobie, błędów przeszłości świadczy o zrozumieniu ich, a zrozumienie błędów jest najprostszą drogą do poprawy. Rozumiem też dlaczego te błędy popełniałem, jednocześnie robiąc coś aby tych błędów wystrzec się w przyszłości. Serwer na mojej osobie mógłby zyskać jedynie stałego gracza, nie będę tu ukrywał czy mydlił oczu komukolwiek że będę podejmował jakieś działania mające na celu poprawę wizerunku serwera, budował remontów czy udzielał się w tej "ważniejszej" części życia serwera. Na to zwyczajnie nie mam czasu i chęci, chciałbym jedynie wrócić by móc porozmawiać i pograć ze starymi znajomymi w wolnym czasie, czy też poznać nowych graczy. Nie chcę też wrócić jako osoba z czystą kartą, na to nawet nie liczę bo wiem że na to już zdecydowanie za późno, dokładniej o dwa poparte mocnymi argumentami bany za późno.
×