Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cegla

Gracze

Community Reputation

93 Dobra

About cegla

 • Rank
  (⊙.⊙) (͡° ͜ʖ ͡°) ☜(ˆ▽ˆ)
 • Birthday 12/02/1994

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pagani

Recent Profile Visitors

1441 profile views
 1. cegla

  Problem roWiazany. Była to wina ram które wymieniłem i wszystko śmiga już:) Można zamknąć.
 2. cegla

  Procesor tu nie ma nic do rzeczy bo wcześniej gry dobrze chodziły bez żadnego problemu.
 3. cegla

  Cześć! Ostatnio po długiej przerwie włączyłem sobie komputer. Myślę zagram w coś. Włączam MTA wyświetla się to okienko ładowania i po chwili znika. Nic się nie włącza żadnej gry nie mogę włączyć. Próbowałem już reinstalowac gry ale nic nie daje. Jakieś sugestie ?
 4. cegla

  Tak też zrobię ale to po tym jak mi dadzą odp. co do konta i potem zapytam o cs go, jeżeli powiedzą, że nie to kupię.
 5. cegla

  Nadzieje to ja już straciłem dawno, bo trochę o tym poczytałem :) Według mnie to jest bezsensu, że nie dają unbana nawet jeżeli nie był to właściciel, a osoba która skradła konto i specjalnie bana dostała. Piszą, że trzeba mieć mocne dowody na to by dostać unbana i by wgl się zainteresowali, lecz w moim przypadku to nie wiem jakie by to musiał być.
 6. cegla

  Polniak, kiedyś były klucze, które trzeba było wpisać na steam by aktywować steam i grać w CS 1.6 normalnie (steam - non-steam) akurat steam mam od 5 lat i się jeszcze na to załapałem :D Bezsensu jest to, że unbana nie dostane skoro to nie ja grałem tylko ta osoba co ukradła mi konto, można przecież sprawdzić to po IP, a zwłaszcza po tym, że skradziono mi to konto i napisałem apelacje w tym kierunku.
 7. cegla

  Mam takie małe pytanie. Ostatnio jakiś rusek ukradł mi konto steam całe, razem z CS GO. Napisałem apelacje do pomocy technicznej, lecz nie miałem dowodu zakupu steam tylko dowód na to, że kupiłem CS GO. Uznają to ? Również ten rusek dostał bana na moim koncie w CS GO za używanie jakiś cheatów, z tego co widziałem po nicku to za aima i wh, i teraz moje pytanie. Jeżeli odzyskam konto to czy mnie odbanują ? Oczywiście napisałem 4 dni temu do pomocy technicznej i odp. jeszcze nie uzyskałem ale czytałem, że do 7 dni roboczych powinni się zainteresować.
 8. "Wystarczy tylko się uśmiechać, by ukryć zranioną duszę, i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz" - R. Williams

 9. cegla

  Pomógł AdBlock, Lecz wyświetla się jeszcze jedna, co prawda nie często ale wkurza. Sprawdzę jeszcze to co napisał plejuś.
 10. cegla

  Cześć ! Mam taki mały problem. Od kilku dni na wszystkich stronach wyskakują mi reklamy od jakiegoś "programu" Magical Find. Próbowałem usunąć to AdwCleaner, Malwarebytes ale nic to nie daje. To dalej siedzi i wyświetla mi reklamy do tego jak kliknę za pierwszym razem na stronie gdzieś to przerzuca mnie na jakieś strony.
 11. cegla

  Witam, w związku z otwarciem naboru firmy Mecha Trans Inc. chciałbym przedstawić swoją kandytaturę. Mój nick na serwerze to Pagani. ID postaci moje to 16095. Na serwerze gram od września 2014 z kilkoma przerwami zpowodowanymi życiem prywatnym. Aktualnie posiadam około 1268 score. Pracowałem w Firmie Sprunk Trans Inc, Pomoc Drogowa - tam doszedłem do stanowiska szefa Pomocy Drogowej, Pogotowie, Policja, HIT Transport. Mam 20 lat, pracuję aktualnie w firmie jako spawacz. Jestem osobą spokojną i nie dążę do żadnych kłótni. Umiem dostosować się do każdych warunków pracy jakie panują w firmie czy frakcji. Na serwerze mogę spędzić od 2h do 3h zależy to też od życia prywatnego i pracy. W weekendy przeważnie mogę dłużej pograć. Z poważaniem, Pagani
 12. cegla

  Nick: Pagani ID postaci: 16095 Okres urlopu:11-08 do 16-08 Powód: Mam zlecenie w pracy i siedzę praktycznie cały dzień tam.
 13. cegla

  Jak są pracownicy i grają to się każda firma utrzyma :)
 14. cegla

  Nick: Pagani Imię i nazwisko postaci: Janek Edwin ID postaci: 16095
 15. cegla

  Witam, w związku z otwarciem naboru firmy SaleX chciałbym przedstawić swoją kandytaturę. Mój nick na serwerze to Pagani. ID postaci moje to 16095. Na serwerze gram od września 2014 z kilkoma przerwami zpowodowanymi życiem prywatnym. Aktualnie posiadam około 1130 score. Pracowałem w Firmie Sprunk Trans Inc, Pomoc Drogowa - tam doszedłem do stanowiska szefa Pomocy Drogowej, Pogotowie, Policja. Mam 20 lat, pracuję aktualnie w firmie jako spawacz. Jestem osobą spokojną i nie dążę do żadnych kłótni. Umiem dostosować się do każdych warunków pracy jakie panują w firmie czy frakcji. Na serwerze mogę spędzić od 2h do 3h zależy to też od życia prywatnego i pracy. W weekendy przeważnie mogę dłużej pograć. Z poważaniem, Pagani
×