Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Foks!k

Gracze

Foks!k last won the day on November 1 2016

Foks!k had the most liked content!

Community Reputation

259 Dobra

About Foks!k

 • Rank
  <>
 • Birthday 07/11/1999

Contact

 • Strona WWW
  http://-
 • Steam
  -
 • Skype
  kacperi1107
 • Jabber
  -
 • Gadu-Gadu
  4072771
 • Yahoo
  -

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Foks
 • Lokalizacja
  Grudziądz

Recent Profile Visitors

1811 profile views
 1. Foks!k

  Nick: Foks Powód: tak o Dziękuję za wspólną grę, zwolniony.
 2. Foks!k

  jak zawróciłem? jak z powrotem? Moja wina że nie widać u ciebie samego momentu uderzenia z micropolakiem? A te twoje tłumaczenie, jak mi pokazywałeś nawet, że wyjechałem od strony sf? XD podajesz już chyba trzecią kwestię jak ja to nie jechałem. Typie zastanów się.
 3. Foks!k

  Gdzie na twoim screenie widać, że zawracałem? zderzyłem się na środku(na tym pasie czy co to tam jest) z micropolakiem, widać na screenie nawet że ma rozwalony przód. po czym odbiłem na swój pas i kontynuowałem jazdę.
 4. Foks!k

  Twój nick: Foks Nick funkcjonariusza: Feniks Data otrzymania mandatu: 17:17, 06.11 Powód nałożenia mandatu: Zawracanie na autostradzie + przekroczenie prędkości Kwota: 11score + 5000$ Dowody (screenshot/y): Screena nie posiadam, kto normalny robi screeny w takich sytuacjach. Ale mam świadków; Wonsz_mleczny, micropolak Twoje wytłumaczenie: A więc zacznę od tego, że stałem na Truck stopie w LV, po czym uznałem, że wrócę na bazę i będę kończył grę. Po czym napisałem do Wonsza który był pod bazą pd wraz z micropolakiem aby mnie zmienił. Jak też napisałem tak zrobiłem. Jadąc mostem z lv do sf, minąłem się z Wonszem, micropolakiem(jechali razem na tsa). W momencie mijania się z nimi widziałem daleko za mną Feniksa, zjechałem z autostrady zmierzył mi prędkość 90/50 - ok. Lecz zdaniem Feniksa wjechałem w sf na autostradę i zaraz za bramką zawróciłem i z niej zjechałem.(???) Tłumaczę mu, że jechałem z lv itd. lecz on dalej w zaparte.. Pomijam fakt, że nie możliwe żeby sam jechał przepisowo skoro ledwo widziałem go na moście a kilka sekund później był tuż za mną przy stacji obok doków. Screena niestety nie posiadam bo jak, kiedy miałem wiedzieć, że taki niekompetentny policjant sobie coś takiego wymyśli? jedyne co to mogę podać urywek z logów jak pisałem do wonsza aby zmienił mnie na TS w lv. Proszę o wyjaśnienie tego, nie rozumiem takiego zachowania, po co wymyślać sobie jakieś historyjki? Liczę na zwrot score oraz pieniędzy za zawracanie, oraz jakiekolwiek ukarania pracownika, ponieważ wymyślanie i do tego bezczelne próbowanie wcisnąć mi kitu poprzez pokazanie jak ja to nie jechałem raczej nie jest okej. Czekam niezmiernie na wypowiedź Pyrsona. Logi: Na filmie Feniksa widać jak zawracasz. Odrzucam // Pyrson @Edit: Ale wy nie rozumiecie, że nie było zawracania? Odbiłem się od pojazdu i Micropolaka i wróciłem na swój pas, Jechałem z LV do SF więc jak mogłem zawracać? Moja wina, że Feniksowi w taki sposób wczytały się tekstury czy jakkolwiek to nazwać? Nawet na filmie Feniksa, jeśli spojrzy się na czat widać jak wonsz pisał, że lecę na niego ;)
 5. Idź filozofuj gdzie indziej
 6. Foks!k

  Pytanie do osób zarządzających eventowym kontem graczy (Polniak i prawdopodobnie Marek): Gdzie znajduje się wzmianka gdzie przelałem dużą sumę na konto eventowe? Do tego, RT+naczepa, Sabre, FCRka, dom w PC? Myślę, że mała darowizna to nie była a nigdzie nie widzę o tym informacji. Przy oddawaniu był przy tym Polniak i jeszcze ktoś, rozumiem, że podzieliliście się nawzajem tym. Trochę to nie fair ;)
 7. Foks!k

  Nick: Foks Powod: Brak chęci oraz czasu grania na kompie:p Dzięki za danie mi szansy. Elo
 8. Foks!k

  Nick: Foks Okres czasu (od/do): 12.07 do 16.07 Powód: Praca, kase trzeba zarobić nie tylko na ptsie :p
 9. Wszystkiego najlepszego! Tylko więcej odcinków poproszę! :)

 10. Wszytkiego Najlepszego z okazji urodzin ;)

 11. Foks!k

  Ptanie do Administracji: Czy zostanie przywrócony kanał IRC serwera? :)
 12. Foks!k

  Tak wiem, tylko, że chwilowo jest to niemożliwe.. Tajniakowi wyjazdów sie zachciało :v
 13. Foks!k

  Tak, ale znak w tym miejscu jest postawiony idealnie tak jak zaczyna się 50 nawet w mapce ograniczeń.
 14. Foks!k

  Niestety dopiero po tej akcji zorientowałem się, że usunął mi sie bind z screenami i niestety nie zrobiłem screena.. Ale już to ustawiłem. A co do twojej apelacji, tłumaczyłem ci już, pokazywałem.. Hamuje się przed znakiem, nie za. Miejsca miałeś sporo bo zjechałeś z autostrady, a znak widać z daleka :) Poza tym widziałeś mnie już wcześniej, a pomiar miałeś kilka metrów za znakiem. Czekaj na wypowiedz Biggiego ;) @Edit: Jedynie moge dorzucić ci logi : [2016-07-05 10:43:40] [Output] : INFO: Zmierzyłeś predkość pojazdu gracza Arkadiusz (57243), ktora wyniosla 92 km/h. [2016-07-05 10:43:41] [Output] : Foks: STAĆ POLICJA!! zjedź na pobocze. || STOP POLICE!! pull over. [2016-07-05 10:43:46] [Output] : hack.exe: Usługa została wykonana, napiwek mile widziany :* /przelej hack $$$ [2016-07-05 10:43:52] [Output] : Arkadiusz: akturat jak zwalnialem [2016-07-05 10:43:52] [Output] : Foks: pobocze
×