Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

youngkoniur

Gracze

youngkoniur last won the day on November 6 2015

youngkoniur had the most liked content!

Community Reputation

305 Wzorowa

About youngkoniur

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 11/21/2003

Contact

 • Gadu-Gadu
  51784742

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  młodykoniur
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

1644 profile views
 1. youngkoniur

  ukradł mi procesor system myszke słuchawki fotel kierownice klawiature i pada
 2. youngkoniur

  Nick:mobbyn Serial:F3FE9D69B4AB02226D55E0A3639F1843 Zbanował mnie:Vaniliovsky Powód blokady: Ciągłe wulgaryzmy. Brak reakcji. Wytłumaczenie: Tłumaczyłem się w poprzedniej apelacji, chciałbym mieć możliwość wbicia czasem na serwer i pogrania, wyrażam skruche i przyznaje się do swoich przewinień.
 3. youngkoniur

  F1

  @RadjaDzban jeżdzę na poziomie 90
 4. youngkoniur

  F1

  Następny przystanek Grand Prix, Bahrain. Zawaliłem totalnie kwalifikacje w których wylądowałem na 18 miejscu, jednakże w wyścigu tuż po pierwszym zakręcie zdobyłem 11 pozycje a do 7 okrążenia byłem już na 8 lokacie, dość wcześnie wyjechał na tor samochód bezpieczeństwa bo w 8 okrążeniu gdzie z sesji odpadł Max Verstappen po kolizji z Bottasem. Samochód bezpieczeństwa sporo namieszał, wyprzedziłem wtedy Leclerca i Pereza, no i Verstappena który odpadł z sesji. Na 5 miejscu spokojnie z wyłączonym ERS i najniższym trybem paliwa po wznowieniu wyścigu próbowałem się bronić, jednakże wyszło to jak wyszło i wylądowałem na 7 miejscu, jednakże po moim wczesnym zjechaniu do boksu 2 okrążenia później prawie każdy zjechał po nowe ogumienie co dało mi znów 5 pozycje, szybko ją straciłem na rzecz Bottasa. Reszte wyścigu broniłem się przed Perezem a na końcu przed Magnussenem, no ale najważniejsze że są punkty, i to nie aż tak mało. Niestety nie mam ssów z końca wyścigu więc daje ss z aktualnej klasyfikacji kierowców. Ciesze się że wkońcu udało mi się coś osiągnąć taczką, niedługo zdam relacje z wyścigu z Chin.
 5. youngkoniur

  F1

  Podsumowanie weekendu w Australii, jak narazie taczka się toczy i tracę lekko na zakrętach, ale jeżeli chodzi o silnik to jest naprawdę dobrze. Zrobiłem własny setup który niestety bardzo zużywa opony ale przynajmniej jestem w stanie sie utrzymać przy innych kierowcach. Kwalifikacje poszły średnio, nie zakwalifikowałem się do Q2 bo miałem 16 miejsce, z takiego też startowałem na wyścigu. Na początku poszło nie najgorzej, nie zostałem wypchany na sam tył i bez uszkodzeń przedniego spoilera, Kubica też jakoś tam dał rade. Na 13 okrążeniu do akcji wkroczył samochód bezpieczeństwa który sprawił że Hamilton wygrał wyścig, a Leclerc wraz z Vettelem skończyli na dwóch miejscach obok Hamiltona. Ja natomiast skończyłem wyścig na 14 miejscu, zostawiając Roberta 2 miejsca dalej z ponad 7 sekundową przewagą nad nim, 2 kierowców odpadło byli to Norris z którym długo walczyłem o 14 miejsce, a wcześniej z wyścigu wyleciał Gasly na 13 okrążeniu co spowodowało wprowadzenie samochodu bezpieczeństwa. Szkoda że bez punktów w tym weekendzie, bo miałem nadzieje chociaż na 1 punkt jednak przez zużycie opon nie było mi dane dogonić Raikonnena ani reszty stawki. Zastanawiam się czy wrzucać takie relacje co wyścig, nie wiem czy kogoś to interesuje ale co mi tam, przynajmniej temat nie umrze , może następnym razem będzie troche więcej kontentu ale nie chce wstawiać po 20 ssów.
 6. youngkoniur

  F1

  Taczka wyścigowa w Australii, nie mogłem się powstrzymać żeby pościgać się z Panem Kierowcą Kubicą w Williamsie, niestety na poziomie trudności 90 Kubica objeżdza mnie jednom renkom pomimo że Clare mi wymontowała wszystko z jego bolidu i Robert nie ma nawet przedniego spoilera
 7. youngkoniur

 8. youngkoniur

  F1

  @Matize skąd cholero wytrzasnąłeś 4 dni przed premierą F1 :E?
 9. youngkoniur

  Nick:mobbyn Serial:F3FE9D69B4AB02226D55E0A3639F1843 Zbanował mnie:Vaniliovsky Powód blokady: Ciągłe wulgaryzmy. Brak reakcji. Wytłumaczenie: Bana dostałem wczoraj, mimo iż uważam że kara jest przesadzona gdyż taryfikator jej w ogóle nie przewiduje, przed banem pojawił się tylko mute na 4 godziny które mi nie wystarczyły abym przestał, nie będę kłamał bo jestem winny. Chce wrócić na serwer bo fajnie mi się przez tą chwile grało, a bana dostałem za wcześniejsze przewinienia, gdy wbiłem na serwer nic nie pisałem na chacie aż tu nagle wywaliło mnie z banem. Wyrażam skruchę i postaram się poprawić w kwestii mojego słownictwa.
 10. youngkoniur

  moge z nim z jednej wazy
 11. youngkoniur

  dzban który zapomniał hasła do konta i robi multikonta
 12. youngkoniur

  miał kilka banów i zatrzymał się w 2009
 13. youngkoniur

  XD.
 14. youngkoniur

  ja nikomu pierwszemu domu nie paliłem, jeder wykorzystał to że nie postawiłem cuba na swojej budowli to mi ją spalił, to ja mu spaliłem jego dom, chyba proste i logiczne
 15. youngkoniur

  Nick:youngkoniur Serial:F3FE9D69B4AB02226D55E0A3639F1843 Zbanował mnie:Karot Powód blokady:Toksyczny gracz. Wytłumaczenie: Jest to moja kolejna apelacja, poprzednie zostały odrzucone. Trochę czasu od banu mineło i chciałbym powrócić na serwer bez takich sytuacji, przepraszam za swoje zachowanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie.
×