Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kapi0988

PTS Klub

Kapi0988 last won the day on June 19

Kapi0988 had the most liked content!

Community Reputation

236 Dobra

2 Followers

About Kapi0988

Contact

 • Discord
  Kapi0988 #9414
 • Steam
  Kapi0988

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Grafika, Fotografia
 • Nick
  Kapi0988

Recent Profile Visitors

1043 profile views
 1. Kapi0988

  @Kamyk zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną na discordzie. @Prawiczek jakoś mnie nie przekonałeś. Dodatkowo nawet nie potrafiłeś się zastosować do prośby składania podań w spoilerze.
 2. Kapi0988

  Edycja posta po dodaniu notatki

  Po dodaniu notatki moderatora, autor posta traci możliwość edycji go. Strasznie to utrudnia jakiekolwiek działania.
 3. Wszystkiego Najlepszego :urodzinki:

 4. Kapi0988

  Znaczy ja byłem przy wyciąganiu, a po odczepieniu z hola pod ziemie poszedł. Szkoda tylko że pracownik to olał, a widział, że stoję na nim i się śmieje że pod ziemią jest. Bez słowa sobie odjechał, smutne :X
 5. Kapi0988

  Generalnie chyba pierwszy raz w życiu odbierałem auto z hangaru i nie jestem pewny czy w takim "stanie" powinien czekać :x Oczywiście dodatkowy hajs wydany na respa
 6. Kapi0988

  Menedżer zadań > proces MTA > Ustaw koligacje i daj np. na 1 Omedze pomogło XD
 7. Kapi0988

  o tym możesz sobie pomarzyć
 8. Kapi0988

  Witam W związku z otwartym naborem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę na rangę Posterunkowego. Nazywam się Kacper, mam 16 i jakoś sobie powolutku żyję. Pochodzę z małej miejscowości Mogilno. W dniu jutrzejszym kończę trzecią klasę gimnazjum, a od września będę uczęszczał do BSIS w zawodzie fotografa. Interesuję się m.in. fotografią, grafiką, muzyką no i informatyką. Na co dzień jestem osobą zamkniętą w sobie, ale coraz bardziej otwieram się do ludzi ^^ Z charakteru jestem sympatycznym, miłym, pomocnym, kreatywnym chłopakiem. Staram się zachować jak najwyższy poziom kultury, ale wiadomo - nikt nie jest idealny. Moim mocnym minusem jest lenistwo z którym codziennie walczę, ale w tym wypadku nie będzie ono aż tak uciążliwe. Jeżeli chodzi o język angielski, to czasami mam z nim problemy spowodowane przerwami w nauce, ale potrafię się dogadać i to chyba najważniejsze. Jeżeli chodzi o serwer to gram pod nickiem Kapi0988. Konto założyłem w 2014 roku, a systematycznie zacząłem grać na początku 2018. Na chwilę obecną posiadam 1700+ score. Miałem okazję pracować dwa razy w frakcji Pogotowie oraz w firmach takich jak Petrol czy Mecha Industries. Jako pracownik nigdy nie sprawiałem żadnego problemu, dogadywałem się dobrze z pracownikami, zawsze wyrabiałem normę, pomagałem jak mogłem. Od dłuższego czasu myślałem nad złożeniem podania, ale zawsze coś mnie powstrzymywało. Po niedawnej służbie testowej coś mnie pchnęło i pragnę spróbować jak to będzie na dłuższą metę. Gwarantuję długi pobyt i pełne zaangażowanie z powodu wielkich chęci. Aktualnie jestem również częścią PTS Klubu, który jak wiemy cechuje pomaganiem graczom, a jest to ważna część pracy policjanta. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam, Kapi0988
 9. Kapi0988

  Jaki związek z tą sytuacją ma fakt, że dostałem mandat za prędkość? Przekroczyłem to dostałem i tyle. Nie będę tej sytuacji opisywał bo nie o tym tutaj mowa. Zapomniałem też wcześniej dodać, że w pojeździe ze mną jechał @Vaniliovsky, który może potwierdzić jak to wyglądało jeżeli będzie taka potrzeba.
 10. Kapi0988

  Twój nick: Kapi0988 Nick funkcjonariusza: Famek Data otrzymania mandatu: 15.06.2019 godz 22:24 Powód nałożenia mandatu: niszczenie mienia ( ? ) Kwota: 5.000$ 10 score Dowody (screenshot/y): Twoje wytłumaczenie: Jechałem autostradą i wyprzedzałem funkcjonariusza, który jechał prawym pasem. W kulminacyjnym momencie wyprzedzania ( pojazd obok pojazdu ) policjant skręcił gwałtownie w lewo, domyślam się, że chciał po prostu zjechać z autostrady. Po wypadku nakazał zjechać mi na pobocze i nałożył mandat za NISZCZENIE MIENIA w wysokości 5.000$ i 10 score. 1. Wina leżała po stronie funkcjonariusza, który we mnie wjechał. 2. Został nałożony niewłaściwy mandat. Jeżeli już to powinien zostać zastosowany mandat za spowodowanie wypadku i to własnie funkcjonariusz powinien go sobie wystawić. Dołączam piękny rysunek opisujący zdarzenie.
 11. Kapi0988

  Nick: Kapi0988 ID: 4522 Score: 1700+ Okres pracy: ponad miesiąc Dzięki za grę! Mam nadzieję, że wpadniesz do nas jeszcze . Zwolniony o 13:22. //ReD
 12. Kapi0988

  Napski gejek :X
 13. Kapi0988

  Z pomocą radaru w LV znalazłem zebrałem nastepujące informacje: #EDIT Dalsze poszukiwania doprowadziły mnie do jakiegoś podglądacza, który najprawdopodobniej obserwował coś w dokach BM ( na to jest tylko dobry widok ). Jego "kryjówka" znajdowała się pod Gant Bridge. Fakt iż sprzęt nadal znajduję się w tym miejscu może oznaczać, że do oczekiwanej sytuacji jeszcze nie doszło. #EDIT 2 W 99.99% rozglądał się za tym XDDDD I tak jak pisałem wyżej pewnie nie znalazł bo sprzęt na swoim miejscu zostawił.
 14. Witam. Aktualnie jak wiemy można tylko 1 wezwać PD, kolejna możliwość o ile się nie mylę pojawia się po usunięciu naszego blipa. Proponuje zwiększyć maksymalną ilość wezwać do 2/3, a może nawet więcej. Jest to uciążliwe gdy wezwiemy PD do porzuconego pojazdu, blip czeka do momentu realizacji zgłoszenia, a my jesteśmy uziemieni bo nie możemy więcej wzywać.
 15. Kapi0988

  Wczoraj z okazji Dnia Dziecka, każdy Klubowicz za staż i aktywność otrzymał możliwość kupna pojazdu Dune. Niestety Klub opuszcza @Iwanowicz. Dziękujemy za pomoc przez te pół roku!
×