Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kapi0988

PTS Klub

Kapi0988 last won the day on August 3

Kapi0988 had the most liked content!

Community Reputation

312 Wzorowa

About Kapi0988

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday January 10

Contact

 • Discord
  Kapi0988 #9414
 • Steam
  Kapi0988

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Grafika, Fotografia
 • Nick
  Kapi0988

Recent Profile Visitors

1194 profile views
 1. Zjazd z autostrady LV na północne osiedle
 2. Kapi0988

  Sądzę, że spoko gotuje
 3. Spełnienia marzeń ^.^ 

 4. Kapi0988

  @Kapi0988 oraz @Om_Ega za swoje zachowanie podczas ostatniego eventu zostają ukarani odebraniem pozwolenia na posiadanie pojazdu Specjalnego, a pieniądze ze sprzedaży do Komisu zostaną przekazane na Konto Eventowe.
 5. Kapi0988

  @KamekFH opuszcza klub na własne życzenie. Dzięki!
 6. Kapi0988

  Broń na hudzie

  Proponuje dodać w hudzie jakąś minimalistyczną informacje w postaci nazwy lub ikonki aktualnie wybranej broni. Dla truckerów mało przydatne, ale policji w radiowozie się przyda. Tym bardziej że bronie różnie działają.
 7. Kapi0988

  Jak dla szefów i ratowników to zawsze można na discordzie ^>^ Szczerze to ta stacja w BB powstała głównie z powodu ciągłego odmawiania budowy stacji / PnS na bazie. A jeżeli chodzi o wezwania podczas powrotu na baze - wystarczy /zw na czas minutowego powrotu i po problemie ;>
 8. Kapi0988

  Ostatnio oglądałem sporo filmów o pająkach i jakoś mi się spodobały ;x
 9. Kapi0988

  03.08.2019 Klub opuszczają @Falon ( Kamyk ) oraz @KonDziqq. --------------------------------------- Małe "ogłoszenie" Po ostatnich wydarzeniach przemyślałem parę spraw i zauważyłem swoje błędy. Nie traktowałem Klubu na poważnie. Kompletnie zapomniałem o powodzie założenia Klubu i jego przeznaczeniu. Bardziej patrzyłem na swoje poglądy. Sporo osób pewnie uważa mnie za osobę kompletnie nienadającą się na to stanowisko i tu uwaga - zgadzam się z wami w 100%. Nie potrafię zarządzać rzeczami na taką skalę, ale jedno wiem - chce dla serwera jak najlepiej. Kiedy Lemon wybrał mnie na kolejnego szefa, na decyzje miałem mało czasu. Podjąłem dla mnie ciężką decyzję i jestem w miejscu w którym jestem. Sytuacja nie jest kolorowa, ale mogę obiecać, że się to zmieni. Częsty brak czasu uniemożliwia mi dawanie od siebie 100%, dlatego niedługo najprawdopodobniej pojawi się ktoś kto odciąży mnie w obowiązkach "szefowania", a wbrew pozorom jest ich trochę. Z tego miejsca chce przeprosić wszystkich za swoje zachowanie i zapewnić, że nieważne co - będę się starał aby Klub oraz serwer trzymały się jak najlepiej i abyśmy wspólnie tworzyli zgraną społeczność.
 10. Kapi0988

  Nick: Kapi0988 Imię i nazwisko postaci: Kacper Cieply ID postaci: 4522
 11. Kapi0988

  "Skaczący" Dune

  Myślę, że jest to błąd znany, ale może dzięki temu ktoś się tym w końcu zainteresuje. Podczas jazdy pojazd skacze góra - dół, przez co jazda jest powolna, skręca bardzo opornie, odbija się od małych przeszkód ( tory, lekkie podjazdy ). W skrócie - nie da się nim jeździć. Wydaje mi się, że w pojeździe specjalnym takie coś nie powinno występować ;x
 12. Wszystkiego Najlepszego! :D

 13. Najlepszego! :D

×