Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

karolokupski

Gracze

Ostatnia wygrana karolokupski w dniu 30 Styczeń 2018

Użytkownicy przyznają karolokupski punkty reputacji!

Reputacja

765 Wzorowa

O karolokupski

 • Tytuł
  Ochotnicza Straż Pożarna w Domaszkowie
 • Urodziny 2000.05.18

Kontakt

 • Strona WWW
  http://Napisz Pw
 • Steam
  Napisz Pw
 • Skype
  Napisz Pw
 • Gadu-Gadu
  Napisz Pw

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [PTS]Karol3000
 • Lokalizacja
  Domaszków

Ostatnie wizyty

4 339 wyświetleń profilu
 1. karolokupski

  Dlaczego pewien administrator "zabrania" pomocy innym poprzez dawanie warnów za sensowne i pomocne innym posty? Na prośbe Fabia. #E1: A odnosząc się do postu w apelacji? 1. 2.
 2. karolokupski

  Nocne latanie po krzokach. MAN TGS z przyczepką + jakiś złom na holu :E Chciałem koledze załadować drewno, a wyszło, że ja się na niego załadowałem :E
 3. karolokupski

  509[T]03 - GBARw StarMan OSP Bogoria
 4. karolokupski

  Do medycznych: -defibrylatory AED [0 score] -Szyny kramera [5 score] -Deski ortopedyczne [10 score] -Kołnierze ortopedyczne [15 score] -Kamizelki Kendricka [20 score] -Butle tlenowe [25 score] -Rękawiczki nitrylowe [25 score] -Ustniki do sztucznego oddychania [30 score] -Rurki ustno-gardłowe [35 score] -Strzykawki [35 score] -Bandaże elastyczne [40 score] -Opatrunki jałowe [45 score] -Opatrunki hydrożelowe [45 score] -Maski tlenowe [55 score] -Ssak mechaniczny [75 score] -Ambu rescue mask [85 score] -Przewody tlenowe [90 score] -Worki samorozprężalne [100 score] -Filtry bakteryjne [120 score] -Inkubatory [130 score] -Kompresy opatrunkowe [145 score] -Gaza jalowa [155 score] -Płyny do dezynfekcji [170 score]
 5. karolokupski

  Zatajnione informacje.
 6. karolokupski

  Pozwolicie, ze sie wypowiem. Jeżeli w prawdziwym życiu zobaczysz wypadek i wozy strażackie będą blokowały pas ruchy to też napiszesz skargę do Komendy Głównej? Stoi na światłach ostrzegawczych? Stoi, czyli nie łamie przepisów.
 7. karolokupski

  Jeśli chodzi o SSD to albo firmy ADATA albo Kingston.
 8. karolokupski

  Jeżeli ktoś by chciał mieć przerobiony mod pod swoje potrzeby to zapraszam na PW :)
 9. karolokupski

  Dzisiejszy wyjazd mojej OSP.
 10. karolokupski

  Na jaką naczepę?
 11. karolokupski

  Czasem nie powinno być w wielkości 1DIN? :D P.S. Trochę się poly zbiegły, a przynajmniej tak widać jak edge się układają. Tak :E. Zrobiłem trochę większe, żeby szczegóły były bardziej widoczne, a te zbiegajace poly to brak tekstury ;)
 12. karolokupski

  Dziś mi się znudziło i pomyślałem, że sobie coś wymodeluję. Wybór padł na modulator sygnałów dźwiękowych ZURA 2120 DIGITEX od firmy ELFIR. Modulator jest w 100% zrobiony przeze mnie ;).
 13. karolokupski

  Już niedługo wystartuje totototolotek, zmieniły się również zasady, więcej informacji podam jutro o "normalnej" porze :).
 14. karolokupski

  Sz. P Raiden, Pyrson Dzień dobry, w związku z otwartym naborem do frakcji chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na funkcjonariusza policji. mam na imię Karol, za 4 miesiące skończę 17 lat. Mieszkam w Domaszkowie nieopodal czeskiej granicy. Uczęszczam również do czeskiej szkoły. Jakiś czas temu zostałem dowódcą Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w OSP do której należę. Jestem osobą kulturalną i pomocną. Staram się każdemu pomagać w miarę swoich możliwości. Interesuję się pożarnictwem. W przyszłości chciałbym zostać zawodowym strażakiem. Pożarnictwo to moja pasja, którą staram się rozwijać i zdobywać nowe wiadomości na ten temat. Teraz sprawy serwerowe. Na serwer zawitałem w listopadzie 2014 albo 2015 roku, nie pamiętam już. Do tego czasu udało mi się zdobyć około 4150 score. Nie tak dawno pracowałem w policji i zrozumiałem, że moje miejsce jest właśnie w tej frakcji. Popełniłem błąd zwalniając się z niej. ID mojej postaci to 20518. Gram pod nickiem [PTS]Karol3000. Pracowałem we wszystkich frakcjach i w większości firmach obecnych na serwerze. Ostatnim moim pracodawcą był Spyker, który obdarzył mnie zaufaniem i pozwolił mi z nim poprowadzić firmę. Byłem zastępcą szefa. Na serwerze aktywnie spędzam czas. Można to również sprawdzić w policyjnych rozliczeniach. Przez te 4 tygodnie wyrabiałem cały czas powyżej 1000 minut. Starałem się z dokładnością wykonywać powierzone mi zadania. To już chyba wszystko. Jeżeli szefostwo ma jakieś pytania to zapraszam do kontaktu na PW forum lub innych komunikatorach. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Z poważaniem, Karol
×