Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bogge

Gracze

Community Reputation

63 Dobra

About Bogge

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 02/01/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Lumberjack
 1. Bogge

  Zawsze to jakieś urozmaicenie, ale co ma wspólnego z serwerem? Jestem na nie. Są rzeczy ważne i ważniejsze, takimi drobnostkami można się zająć jak już wszystko będzie działało ;)
 2. Kac morderca nie ma serca

 3. Bogge

  Pyra nap! Nap! NAAAP! Naaaapeł! NAPEK! naP!
 4. Bogge

  "Ktoś pewnie mi zarzuci zazdrość" - nie pomyliłem się ;) Zawsze ktoś będzie mi ją zarzucał i nic na to nie poradzę, moje intencje są źle odbierane. Z Kamilem wyjaśniłem sobie to i owo na pw, dlatego też chciałbym anulować skargę, napisałem ją pod wpływem impulsu, który wynikł z nieporozumienia. Przepraszam za działanie w impulsie
 5. Bogge

  Twój nick: Lumberjack Nick oskarżonego: Kamil88 Powód: "4. Rekrutacja graczy do firm i frakcji(prócz testów) odbywa się jedynie na forum, cykl rekrutacyjny ma być jawny dla każdego gracza," Gracz Nataleczka jak i Rupert zostali przyjęcia bez podania. Nataleczka dopiero po kilku godzinach pracy napisała podanie by jak mniemam zachować pozory. Screen: Na screenie widoczny jest urywek rozmowy na którym widać, że Nataleczka jak i pracownik Yakub przyznają, że została przyjęta bez podania na forum. Dodatkowe informacje: Nie miałem zamiaru pisać tej skargi. Myślałem, że jak zwrócę uwagę Kamilowi to zrozumie swój błąd, ale nie sądziłem, że się tak pomylę. Zostałem zbesztany z błotem, a uwaga przekształciła się w kontratak. Ktoś pewnie mi zarzuci zazdrość, ale szczerze? Mam to gdzieś, nie potrafię biernie patrzeć na takie postępowanie.
 6. Bogge

  Dzisiejsze (wczorajsze) przemyty :E
 7. Bogge

  Dródżówka WPC czy WPI?
 8. Bogge

  Nick: poolak ID postaci: 27447 Wysokość zaległego mandatu: Jazda na skróty (3000$ + 10 score)x2= 6000$ + 20 score Dowód: http://imgur.com/Hvdq50I,98CD6na,7QVYLbW,N6apP7u#3 Wystawiony
 9. Miłośnicy SA-MP! Zapraszam do składania podań ;)

 10. Bogge

  Szary, jakie paczki kupujesz?
 11. Bogge

  Bo byłem w policji i wiem, że jak wpiszę się komendę /l ID to nick zatrzymanego robi się różowy, to samo tyczy się znaczka na mapie. Wspomniałem o tym, ale zapomniałem napisać dlaczego. Jak na kimś jest użyta ta komenda to nie można wysiąść z wozu. Andr3as zbugował się, bo spróbował wysiąść. Raczej jednorazowy bug, ale wolałem o tym wspomnieć.
 12. Bogge

  Napiszę co widziałem. Pagani dokonał zatrzymania przy użyciu komendy /l ID. Andr3as zatrzymał się na poboczu, ale zbugował się i jego zestaw zaczął szaleć, przygniótł Paganiego zabijając jego. Uznając śmierć policjanta za koniec kontroli odjechał kawałek dalej by rozładować towar. Po zakończeniu ruszył, ponownie został zatrzymany i dostał mandat za ucieczkę przed kontrolą i utrudnianie pracy policji.
 13. Bogge

  Nick: Geej ID postaci: 26199 Wysokość zaległego mandatu: Włamanie na bazę firmy + Niszczenie mienia = 30 min 5000$ 10 score Dowód:
×