Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skytech

Gracze

Community Reputation

26 Neutralna

About Skytech

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 05/27/1996

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Skytech
 • Lokalizacja
  Kielce

Recent Profile Visitors

1076 profile views
 1. Sto lat Skajtech!

 2. Wszystkiego Najlepszego

 3. Skytech

  Nick: Skytech Powód: chęć powrotu do truckerki, dzięki za danie mi szansy Zwolniony 15.04.2018 10:53. Dzięki za gre i powodzenia.
 4. Skytech

  Nick: Skytech Okres czasu (od/do): 30.03 - 03.04 Powod: brak czasu na grę
 5. Skytech

  Nick: Skytech imię i nazwisko: Sky tech ID postaci: 22460
 6. Skytech

  Sz. P Raiden, Pyrson W związku z otwartym naborem chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na Funkcjonariusza Policji. Mam na imię Tomek, w tym roku skończę 22lata.Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Kielc.Pracuje obecnie w firmie produkującej kotły CO jako slusarz. Moją przygodę na PTS zacząłem w 2009r. kilka miesięcy po otwarciu serwera.Pracowałem w firmach jak i frakcjach, pierwszą firmą na tym serwerze był Petrol ale także pracowałem jako funkcjonariusz Policji na mta i samp. Jestem osobą odpowiedzialną, rzetelną z zaangażowaniem wykonuje powierzone zadania.Charakteryzuje mnie wysoka kultura osobista oraz umiejetność w pracy w grupie.Bardzo szybko uczę się nowych rzeczy. Piszę podanie właśnie tutaj, ponieważ chciałbym sprawdzić się w nowej roli. z poważaniem, Skytech.
 7. Skytech

  Twój nick: [DJ]Tomas Nick funkcjonariusza: Liq Data otrzymania mandatu: 14.01.2017 Powód nałożenia mandatu: Skróty Kwota: 10 score Dowody (screenshot/y): brak Twoje wytłumaczenie: Policjant Liq nałożył mandat bez żadnych dowodów.
 8. Skytech

  Nick : JokeR ID postaci: 22460 imię i nazwisko : JokeR 123
×