Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Crazy

Gracze

Community Reputation

26 Neutralna

About Crazy

 • Rank
  Dopóki walczysz, wygrywasz ;]
 • Birthday 07/11/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Crazy
 • Lokalizacja
  Tu i tam :D
 1. Krejzi brachu najlepszego :E

 2. Najlepszego napku :)

 3. Crazy

  Otwieram nabór na jednego budowlańca! Zachęcam do składania podań!
 4. Crazy

  Wszystkie burki na bazie
 5. Crazy

  Kolejnym przyjętym zostaje Zaahain, zapoznaj się z regulaminem, wpisz na listę postaci i zgłoś na serwerze do mnie lub Indersa. Z powodu zwolnionego jednego pracownika, szukamy jeszcze jednego budowlańca!
 6. Crazy

  Do firmy dostaję się Gnyszek, wystarczyło jedno podanie ;). Zapoznaj się z regulaminem, wpisz na listę postaci i zgłoś na serwerze do mnie lub Indersa. Podanie Zbycha zostanie jeszcze rozpatrzone przez Szefa. Poszukujemy jeszcze tylko jednego pracownika!
 7. Crazy

  Ogólnie to takie rzeczy tylko u nas na serwie XD http://imgur.com/MCsN5sv
 8. Crazy

  Witamy :)
 9. Crazy

  Pierwszy hajs na konto firmy jesteście dumni ? :D http://zapodaj.net/c7c8cf4e0349b.png.html
 10. Crazy

  Witam w związku z otwartym naborem chciałbym złożyć swoją kandydaturę na pracownika w tej firmie. Nick: Krejzi Id: 24048 Staż: ponad pół roku. Chciałbym tutaj pracować ponieważ to pewnego rodzaju nowość na tym serwerze, a ja bardzo lubię nowości i postępowość. Lecz nie tylko dlatego, drugim powodem jest chęć pracy w firmie, a na razie jak każdemu wiadomo pracuję w truckerce, zarobki małe to i chęć mniejsza. Myślę że mogę obiecać iż wraz z przyjęciem mnie do firmy moja aktywność będzie dość wysoka, a praca nie naganna. Pracowałem już w trzech firmach na tym serwerze w Petrolu, Fast Cargo oraz Security Transport. W każdej z firm myślę że byłem dobrym pracownikiem czasem mniej, czasem więcej wydajnym ale każdy chyba rozumie że nie zawsze jest czas na grę. Coś o mnie: mam na imię Dawid mam 15lat i wczoraj skończyłem gimnazjum. Przyszły kierunek nauki to technik informatyk klasa wojskowo-sportowa. Jestem miłą, sympatyczną i kulturalną osobą ( przynajmniej tak myślę :D ). Liczę na pozytywne rozpatrzenie wnisoku, pozdrawiam.
 11. Crazy

  Zwolnienie Id postaci: 24048 Okres pracy: 17 maja 2015 Powód : no sory bardzo ale mam mniej czasu niż myslalem, nie przynoszę żadnego zysku tylko straty. Miło było dzięki za szanse ;)
 12. Crazy

  Witam zarząd Security Transport! Chciałbym złożyć podanie na o pracę w waszej firmie, ponieważ obecnie jestem bezrobotny, a również podoba mi się w waszej firmie unowocześnienie czyli Securicary. :D Pracowałem już w Petrolu i Fast Cargo moja praca była nie naganna, i aktywność też wysoka. Myślę że będę przynosił wam wysokie zyski dla firmy! Mam na imię Dawid, mam 16lat i uczęszczam do 3 kl. gimnazjum. Moje zainteresowania to samochody, oraz gra :D Jestem miły, oraz kulturalny ( oczywiście wydarzył się jeden incydent ale to dawno i nie warto o tym wspominać ). Myślę że moja praca w tej firmie będzie przebiegać tak jak to ja sobie wyobrażam czyli pomyślnie dla obydwu stron :) Staż: Ok. 6 miesięcy. Score: 2334 Id postaci: 24048 SS spod f4: http://zapodaj.net/51d5b3016bbeb.png.html Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :) Pozdrawiam.
 13. Crazy

  ZWOLNIENIE ID postaci:24048 Okres pracy:02.04.2015-17.05.2015 Powód:No i ten tego, chciałbym spróbować sił w innej firmie bądź frakcji. Mam nadzieję że byłem godnym pracownikiem, i że będę mógł tu jeszcze wrócić ! :D Powodzenia w dalszej grze, fajnie się z Toba współpracowało. Drzwi dla Ciebie będę otwarte.
 14. Crazy

  Logi jak będziesz na serwie to nie zapomnij mi doładować Viabox :P
 15. Crazy

  Jak coś to ja clovera utopiłem ;x Wszelkie koszta pokryje.
×