Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Crazy

Truckerzy

Community Reputation

18 Neutralna

About Crazy

 • Rank
  Dopóki walczysz, wygrywasz ;]
 • Birthday 07/11/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Crazy
 • Lokalizacja
  Tu i tam :D

Recent Profile Visitors

791 profile views
 1. Krejzi brachu najlepszego :E

 2. Najlepszego napku :)

 3. Crazy

  Otwieram nabór na jednego budowlańca! Zachęcam do składania podań!
 4. Crazy

  Wszystkie burki na bazie
 5. Crazy

  Kolejnym przyjętym zostaje Zaahain, zapoznaj się z regulaminem, wpisz na listę postaci i zgłoś na serwerze do mnie lub Indersa. Z powodu zwolnionego jednego pracownika, szukamy jeszcze jednego budowlańca!
 6. Crazy

  Do firmy dostaję się Gnyszek, wystarczyło jedno podanie ;). Zapoznaj się z regulaminem, wpisz na listę postaci i zgłoś na serwerze do mnie lub Indersa. Podanie Zbycha zostanie jeszcze rozpatrzone przez Szefa. Poszukujemy jeszcze tylko jednego pracownika!
 7. Crazy

  Ogólnie to takie rzeczy tylko u nas na serwie XD http://imgur.com/MCsN5sv
 8. Crazy

  Witamy :)
 9. Crazy

  Pierwszy hajs na konto firmy jesteście dumni ? :D http://zapodaj.net/c7c8cf4e0349b.png.html
 10. Crazy

  Witam w związku z otwartym naborem chciałbym złożyć swoją kandydaturę na pracownika w tej firmie. Nick: Krejzi Id: 24048 Staż: ponad pół roku. Chciałbym tutaj pracować ponieważ to pewnego rodzaju nowość na tym serwerze, a ja bardzo lubię nowości i postępowość. Lecz nie tylko dlatego, drugim powodem jest chęć pracy w firmie, a na razie jak każdemu wiadomo pracuję w truckerce, zarobki małe to i chęć mniejsza. Myślę że mogę obiecać iż wraz z przyjęciem mnie do firmy moja aktywność będzie dość wysoka, a praca nie naganna. Pracowałem już w trzech firmach na tym serwerze w Petrolu, Fast Cargo oraz Security Transport. W każdej z firm myślę że byłem dobrym pracownikiem czasem mniej, czasem więcej wydajnym ale każdy chyba rozumie że nie zawsze jest czas na grę. Coś o mnie: mam na imię Dawid mam 15lat i wczoraj skończyłem gimnazjum. Przyszły kierunek nauki to technik informatyk klasa wojskowo-sportowa. Jestem miłą, sympatyczną i kulturalną osobą ( przynajmniej tak myślę :D ). Liczę na pozytywne rozpatrzenie wnisoku, pozdrawiam.
 11. Crazy

  Zwolnienie Id postaci: 24048 Okres pracy: 17 maja 2015 Powód : no sory bardzo ale mam mniej czasu niż myslalem, nie przynoszę żadnego zysku tylko straty. Miło było dzięki za szanse ;)
 12. Crazy

  Witam zarząd Security Transport! Chciałbym złożyć podanie na o pracę w waszej firmie, ponieważ obecnie jestem bezrobotny, a również podoba mi się w waszej firmie unowocześnienie czyli Securicary. :D Pracowałem już w Petrolu i Fast Cargo moja praca była nie naganna, i aktywność też wysoka. Myślę że będę przynosił wam wysokie zyski dla firmy! Mam na imię Dawid, mam 16lat i uczęszczam do 3 kl. gimnazjum. Moje zainteresowania to samochody, oraz gra :D Jestem miły, oraz kulturalny ( oczywiście wydarzył się jeden incydent ale to dawno i nie warto o tym wspominać ). Myślę że moja praca w tej firmie będzie przebiegać tak jak to ja sobie wyobrażam czyli pomyślnie dla obydwu stron :) Staż: Ok. 6 miesięcy. Score: 2334 Id postaci: 24048 SS spod f4: http://zapodaj.net/51d5b3016bbeb.png.html Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :) Pozdrawiam.
 13. Crazy

  ZWOLNIENIE ID postaci:24048 Okres pracy:02.04.2015-17.05.2015 Powód:No i ten tego, chciałbym spróbować sił w innej firmie bądź frakcji. Mam nadzieję że byłem godnym pracownikiem, i że będę mógł tu jeszcze wrócić ! :D Powodzenia w dalszej grze, fajnie się z Toba współpracowało. Drzwi dla Ciebie będę otwarte.
 14. Crazy

  Logi jak będziesz na serwie to nie zapomnij mi doładować Viabox :P
 15. Crazy

  Jak coś to ja clovera utopiłem ;x Wszelkie koszta pokryje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines