Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amcia

Truckerzy

Amcia last won the day on December 25 2011

Amcia had the most liked content!

Community Reputation

62 Dobra

2 Followers

About Amcia

 • Rank
  Little Trucker

Informations

 • Płeć
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Amcia

  Reset spowoduje odejście niektórych graczy, zaś co do nowych to zawsze będzie dysonans. Jestem na nie.
 2. 90000 przez 400 to jest 225 kursów. Utrudni to grę, podniesie prestiż firm oraz ograniczy inflacje. Co za przyjemność z rozgrywki gdy po tygodniu masz dom, samochód i w sumie nie musisz już nic robić? Nudna rozgrywka. Co do zdenerwowania o godziny rozladunków. Minuta w grze to sekunda w realna. 4 godziny oczekiwania to tak naprawdę tylko cztery minuty. W ten czas akuratnie zejdzie pasek zmęczenia. widzę same plusy rozwiązania
 3. Zły dział, faktycznie, przepraszam. Mógłbym prosić moderatora o przeniesienie?
 4. Hej, Zauważyłem, że firmy mają duże koszty, przez co pracownik zarabia mniej. By podnieść rolę i prestiż firm przydałoby się, by gracze, którzy pracuj dla firm zarabiali więcej. Obecnie wygląda to tak, że gracz niezrzeszony z żadnym przedsiębiorcą bierze ogólnodostępny samochód, jeździ, dostaje za to wynagrodzenie, następnie może porzucić samochód i nie musi tankować. Wychodzi na to, że jedynym kosztem jest Viatoll. Pracownik w korporacji dostaje ok. 60% kwoty, którą zarobił, do tego dochodzą koszty paliwa, serwisu i wyciągania ciągników i/lub naczep (zdarzają się bugi jak dziś, kiedy to naczepa wchodzi w ciągnik i nie da się nic z tym zrobić). Posłużę się przykładem. Obecnie jeżdżę dla firmy. Zrobiłem ponad 50 kursów, gdzie uśredniony przychód to $1523 za zlecenie. Po odjęciu podatku, zarobku firmy etc wychodzi $857, a od tego kwoty trzeba odliczyć jeszcze serwis, paliwo i wyżej wspominane wyciąganie pojazdów z tekstur. Nie podnosi to prestiżu firm, przez co wiele graczy wybiera drogę samotnego wilka bez przynależności, a powinno być na odwrót. Obniżając zarobki dla Truckerów o połowę spowoduje, że gracze chętniej będą zatrudniali się w firmach i innych frakcjach, przez co wzrośnie zainteresowanie nimi i nie będą świeciły pustkami. Wszędzie są otwarte rekrutacje, więc problem jest widoczny gołym okiem. Druga sprawa. Można wprowadzić godziny przyjęć na załadunkach, rozładunkach, np.: Auchan w SF przyjmuje na załadunki i rozładunki w godzinach 5:00-23:00 - jeżeli gracz się "nie wstrzeli" w te godziny to będzie musiał poczekać. Obecnie podjeżdżamy do największej dziury o każdej porze dnia i nocy, ładujemy i tyle. Dodałoby to realności.
 5. Amcia

  Nie mogę wysłać gdyż mam zablokowane PW @edit Wysłane
 6. Amcia

  Screenów nie mam, aczkolwiek jak powiedziałem, że miałem crasha to od razu rzuciłeś kontrę, że to nie był crash. Najwyraźniej byłeś naocznym świadkiem całego zajścia. @down Crash to crash a /zw to /zw. Nie myl pojęć. Co do Xaho to sam napisał na początku, że czekałeś na niego, więc nie były to słowa rzucone przeze mnie na wiatr.
 7. Amcia

  Pierwszy film, który poakzuje jak stoisz przy bramie. Masz całość aż odjeżdżasz? Kilka minut tak stałeś.
 8. Amcia

  Chciałbym się dopiąć do punktu drugiego. Kampił na mnie ok. 5 minut na bazie Zoomie w San Fierro. Najpierw byłem na zaraz wracam a potem czekałem na kolegę jeżdżąc osobówką. Cały czas stał pod bramą i czekał na nas. Złapałem crasha, wszedłem znowu na serwer, zapiąłem zestaw i pojechałem w trasę. Po kilku minutach okazało się, że nie byłem pierwszy, którego dopiął ten zaszczyt czasu Deadpoola. Gdy napisałem na czacie że na mnie też czekał to napisał, że mną się zajmie Zykfrydes. Atmosfera zastraszania, pyskowania i terroru wyżej wymienionego Funkcjonariusza jest najwyraźniej tym, co go cieszy najbardziej. PS. Na Gracza XaHo także czekał i czekał pod bazą. @down O właśnie, już wiesz lepiej. Miałem crasha ale oczywiście osoba trzecia wie lepiej. Mówisz, że nie czekałeś na Xaho a Xaho twierdzi że czekałeś. Więc jak to jest? Mocno naciągane to tłumaczenie.
 9. Amcia

  Ok, pomogłeś mi, hula. :) Można zamknąć.
 10. Witajcie. Zmieniłem laptopa, mam Windowska 8, ściągnąłęm SAMPa i stwierdziłem, że pogram. Ta, pogram... SAMP ładuje się na poziom mniej więcej 75% i wyskakuje crash z takim oto komunikatem (na żaden inny serwer też się nie mogę zalogować): @edit Dobra, ustawilem zgodnośćz Windowswem 98/ME i już się włącza, ale do serwera się nie mogę zalogować.
 11. Amcia

  W dniu 6.01.2012 roku moja umowa wygasła, przez co pragnę rozwiązać wyżej wymienioną. Niniejszy akt zostaje uprawomocniony z dniem 10.01.2012r. zgodnie z paragrafem drugim Kontraktów. Jako powód obieram to, że nie widzę dalszego sensu mojej działalności na serverze i w firmie. Duża ilość graczy psujących rozgrywkę, brak perspektyw oraz ciągła monotonia skłoniła mnie do napisania tego wypowiedzenia. Pośrednim powodem jest także życie osobiste typu praca, szkoła czy matura.
 12. Amcia

  Została stworzona ranga Supportu. Nie wiem dlaczego nie jest ona wykorzystywana. Komendy /kick, /warn, /ban, /as-tp-to, posadzić parę osób aktywnych ogarniających i będzie spokój!
 13. Amcia

  Do zera od razu zmniejszyć... Pomysł dobry. @down Do zera to była ironia...
 14. Amcia

  No i chwała mu za to! Jak najbardziej ZA!
 15. Amcia

  Amcia to zawsze najgorszy osobnik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines