aplplazu

Truckers

Community Reputation

8 Neutralna

About aplplazu

 • Rank
  Little Trucker

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  aplplazu

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. aplplazu

  Nick: aplplazu ID postaci: 28331 Okres pracy: od 17.01.2021 do 20.04.2021 Powód: nowa praca a związku z tym - brak czasu na grę. /Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić/: Oczywiście że polecam, nie widzę jakiś większych powodów żeby coś poprawiać. Pozdrawiam zarząd i wszystkich pracowników, i dziękuje za wspólne spędzone chwile ! // Zwolniony 21.04.2021 o godzinie 14:44 bez kary score.
 2. aplplazu

  Ja bym zaczął najpierw od sprawdzenia jak idzie ruch ( i gdzie gubi pakiety), komendą tracert (ip serwera) w cmd. U mnie po drodze między anteną (radiówka), a punktem wymiany EPIX, potrafiło zgubić pakiety. Interwencja u operatora i nowy soft na routerze pomógł.
 3. aplplazu

  2014 rok- oj pojeździł bym teraz w ETS ale nie mam kiedy....
 4. aplplazu

  Tak przyznaje się do tego :)
 5. człowiek wrócił tu po roku,ranyy :)

 6. aplplazu

  0/10-kompletnie nie gustuje w takim rodzaju muzyki.(nie chcę nikogo urazić) https://www.youtube.com/watch?v=MSvSsNSuVtk Od 4:03 zaczyna się to,za co ten utwór jest popularny. Genialna solóweczka !
 7. aplplazu

  ] Wspomnienia z GL,i pracy u podwykonawcy.Mam trochę zdjęć jeszcze z tego okresu,ale nie ukrywam-fajnie było i szkoda że czas mi nie pozwala....