Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rivo

Gracze

Community Reputation

74 Dobra

About Rivo

 • Rank
  Bóg Ulicy
 • Birthday 09/07/1999

Contact

 • Strona WWW
  http://DISCORD: Rivo#4699
 • Steam
  strukoss102 (Rivo)
 • Skype
  strukoss102

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Rivo
 • Lokalizacja
  Biała Podlaska

Recent Profile Visitors

796 profile views
 1. Rivo

  Nick: Pvlina ID postaci: 106236 Wysokość zaległego mandatu: $9500, 21 score, 15 minut więzienia (ucieczka, jazda pod prąd, zawracanie na autostradzie) Dowód:
 2. Rivo

  Nick: PRZEJMUJE_P1 ID postaci: 106228 Wysokość zaległego mandatu: $16500, 32 score, 15 minut więzienia; gracz otrzymał mandat, pozostało nałożyć 170 minut więzienia, ponieważ nie posiadał brakujących $15500. Dowód: INFO: Zmierzyłeś predkość pojazdu gracza PRZEJMUJE_P1 (106228), ktora wyniosla 75 km/h.
 3. Rivo

  Bardzo gorąco polecam użytkownika @Volff, dobry interesik z nim ubiłem. Pedały śpią w łóżku, więc tylko koło wrzucam.
 4. Rivo

  Nick: Rivo Imię i nazwisko postaci: Anthony_VanHauser ID postaci: 28440
 5. Rivo

  Na Origin NFS Payback, BF 4 i Hardline oraz kilka jeszcze ciekawych tytułów za symboliczne dwie dyszki.
 6. Rivo

  Nick kierowcy: Rivo Kolorystyka auta: Szary Kolorystyka świateł: Czerwone
 7. Rivo

  Jaką polecacie kierownicę? Głównie do ETS 2, sporadycznie LS 19.
 8. Rivo

  boje sie przy nim przemycać
 9. Rivo

  Premier Karina czy Jessica?
 10. Rivo

  Nick: Rivo ID postaci: 28440 Imię i nazwisko postaci: Anthony VanHauser
 11. Rivo

  Chat lokalny polega na tym, że to co napiszesz widzi gracz w pobliżu. Ale tu nie ma chatu lokalnego. Powinieneś mieć puszczanie binda na ss'ach skoro go puściłes. Uwierz mi, ale mimo chatu globalnego nie ma tu spamu. Podeślij log z godziną i data, że puszczasz bind. Ja później podeślę swoje. W spoilerze moje logi, nic nie wycinałem aby Ci pokazać, że tam prawie wcale spamu nie było.
 12. Rivo

  Daj dowody na to, że puściłes bind. Tu nie ma chatu lokalnego więc coś Ci się musiało pomylić.
 13. Rivo

  Twój nick: Rivo Nick funkcjonariusza: Gapa Data otrzymania mandatu: n/a Powód nałożenia mandatu: n/a Kwota: 13.000$ 44 score Dowody (screenshot/y): http://truckers.com.pl/topic/15323-zaleg%C5%82e-mandaty/page-2 Twoje wytłumaczenie: Wnoszę o zniesienie zaległego mandatu na moją osobę, ponieważ funkcjonariusz zarejestrował moje łamanie kodeksu ruchu drogowego PTS'a, jednak ani razu nie puścił binda abym się zatrzymał, zapewne też dlatego zakrył chat na screenshotach. Dobrze wiemy, że zatrzymanie następuje po puszczeniu binda a nie po zobaczeniu na ekranie powiadomienia, że ktoś mi zmierzył prędkość. Stwierdziłem, że skoro policjant nie ma zamiaru mnie zatrzymywać opuściłem serwer, nie było to celowe uniknięcie mandatu, ino byłem umówiony na 18:00. Dobra, Gapa popełnił błąd, tu przyznam rację. Ale jak powiedziałeś to Gapa widział że popełniłeś wykroczenie i wręcz musiał mandat ci wystawić. Gapa zostanie odpowiednio ukarany za swoje zapominalstwo, ale mimo wszystko odwołanie odrzucam. ~Pyrson
 14. Rivo

  Jestem świeżo po formacie komputera i straciłem wszystko co miałem, jeśli administracja jest w stanie zaangażować się i sprawdzić logi z dnia 27.10.2016 godzina mniej więcej 19:30. Logitech, jako policjant powinieneś świecić przykładem innym graczom, więc może udostępnisz swoje logi z całego zdarzenia? Poza tym nie dodałeś dowodów do zaległego mandatu a jest to wymagane, świadkami możesz się posługiwać w sądzie a nie tutaj. Za czasów bodajże Polaka na szkoleniu dowiedziałem się, że doliczamy ucieczkę, jeśli puściliśmy 3 bindy i trwa ona 30 sekund.
×