Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NexuS

Truckerzy

NexuS last won the day on August 19 2016

NexuS had the most liked content!

Community Reputation

542 Wzorowa

2 Followers

About NexuS

 • Rank
  Lekarz
 • Birthday 07/28/1999

Contact

 • Gadu-Gadu
  32819231

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  NexuS
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

6499 profile views
 1. Nick: NexuS Score: 3000+? Powód: Brak czasu od rana do wieczora w robocie Zwolniony ok 21.05 z nadaną karą 300 score.
 2. NexuS

  Działamy coś?
 3. NexuS

  Sprzedam burtę RT sprzedany
 4. NexuS

  labirynt
 5. NexuS

  Siemanko, gracie jeszcze? Warto wejść, otrzymuje się nagrody za lata swojej gry. Do zdobycia Super Hellcat i masa innych nagród.
 6. NexuS

  Żyje ta firma jeszcze?
 7. NexuS

  Yola (w Nigerii)
 8. NexuS

  Angielski
 9. NexuS

  Kupie zestaw RT+BURTA
 10. i robione jest coś w tym kierunku?
 11. NexuS

  Chciałbym złożyć skargę, chciałem sobie naprawić furke widziałem że online jest gracz Polska w pomocy drogowej ale wolał poranną porę do nabijania sobie minutek bo wiadomka nikogo nie ma to sie samo wbije. Chciałbym żeby zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tej sprawy. https://imgur.com/a/Xfb4ygx
 12. NexuS

  Witajcie, z tej strony NexuS. Zgłaszam swoją kandydaturę na policjanta San Andreas. Jestem osobą cierpliwą oraz uczynna, na serwetki jestem prawie cztery latka mam 19 lat i pochodzę z małego miasta Tarnobrzeg na codzien uczęszczam do pracy jako kierowca busa 3.5T z plandeką. W wolnym czasie lubię popykac w gierki oraz spędzać czas z drugą połówką oraz rodziną. Nie tylko grą żyje czlowiek. Na serwerku mam ponad 3000 score. Język angielski mam opanowany na poziomie komunikatywnym. Ostatnio moja aktywność była znikoma, ponieważ gdy nie ma się pracy tylko jest się zielonkiem to aż się nie chce wchodzić. Jeśli bym się dostał do policji, jestem w stanie wyrobić normy, jeśli wyjazd by się przedłużył będę informował zarząd w temacie urlop lub poprzez wiadomość prywatną. Pozdrawiam Patryk.
 13. Najlepszego :D

   

  1. NexuS

   NexuS

   Dzięki wielkie :D 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines