NexuS

Truckers

Everything posted by NexuS

 1. NexuS

  Nick:NexuS ID:39822 Score:~3500 Okres pracy:od 11.11.2020 Zwolniony o 18:07, dzięki za grę. /karools
 2. NexuS

  Sprzedam domek w AP. Oferty na forum i discord jeśli cena mi nie będzie odpowiadać zostaje u mnie. Wartość 1025000$! https://imgur.com/a/oos2wna
 3. NexuS

  Wesołych świąt jak tam tacho?
 4. NexuS

  Id:39822 17.12-21.12
 5. NexuS

  Ja w world od tanks mogę jakiegoś Plutona
 6. NexuS

  Nick: NexuS id postaci 39822 imię i nazwisko postaci Johnny Montrose
 7. NexuS

  Witam, na wstępie się przedstawię. Mam na imię Patryk mam 20 lat pochodzę z Podkarpacia. Gram na ptysiu już prawie 6 lat. Chciałbym spróbować swoich sił w tej firmie, zestawami się już najezdzilem chciałbym spróbować pojeździć securicarem po całym SA. Jestem miły oraz kulturalny. Nie sprawiam żadnych problemów i mam nadzieję że jeśli zostałbym przyjęty zostanę w firmie na dluzej. Moje id postaci to 39822 score 3350. Pozdrawiam NexuS!
 8. NexuS

  Dzień dobry, chłopaki na serwerze mówili że tu fajnie i miło to chciałbym się zatrudnić w firmie petrol. Moją ostatnią pracą było jeżdżenie karetką a teraz wiadomo koronawirus to za dużo roboty i mi się nie chce, teraz wolę pojeździć ciężarówką z kolegami z firmy. Mam 3220 sforę gram tutaj już długo zarejestrowałem się pierwszy raz w 2015r. Ostatnio kawałek mnie nie było bo mi się nie chciało w nic grać czasem się czołgiem przejechałem i tyle. Moje id postaci to 39822 nick mam NexuS niektórzy mogą znać niektórzy nie, jestem osobą miła nie sprawiająca problemów. Byłem kiedyś w PTS klubie ale chyba wyleciałem bo miałem gorszy dzien. Normę postaram się wyrobić a jeśli nie to nie dostanę ryżu. Mam 20 lat i mieszkam na Podkarpaciu. Postaram się wykonywać swoje obowiązki tak dobrze jak potrafię. Pozdrawiam!
 9. Nick: NexuS Score: 3000+? Powód: Brak czasu od rana do wieczora w robocie Zwolniony ok 21.05 z nadaną karą 300 score.
 10. NexuS

  Działamy coś?
 11. NexuS

  Sprzedam burtę RT sprzedany
 12. NexuS

  labirynt
 13. NexuS

  Siemanko, gracie jeszcze? Warto wejść, otrzymuje się nagrody za lata swojej gry. Do zdobycia Super Hellcat i masa innych nagród.
 14. NexuS

  Żyje ta firma jeszcze?
 15. NexuS

  Yola (w Nigerii)
 16. NexuS

  Angielski
 17. NexuS

  Kupie zestaw RT+BURTA
 18. i robione jest coś w tym kierunku?
 19. NexuS

  Chciałbym złożyć skargę, chciałem sobie naprawić furke widziałem że online jest gracz Polska w pomocy drogowej ale wolał poranną porę do nabijania sobie minutek bo wiadomka nikogo nie ma to sie samo wbije. Chciałbym żeby zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tej sprawy. https://imgur.com/a/Xfb4ygx
 20. NexuS

  Witajcie, z tej strony NexuS. Zgłaszam swoją kandydaturę na policjanta San Andreas. Jestem osobą cierpliwą oraz uczynna, na serwetki jestem prawie cztery latka mam 19 lat i pochodzę z małego miasta Tarnobrzeg na codzien uczęszczam do pracy jako kierowca busa 3.5T z plandeką. W wolnym czasie lubię popykac w gierki oraz spędzać czas z drugą połówką oraz rodziną. Nie tylko grą żyje czlowiek. Na serwerku mam ponad 3000 score. Język angielski mam opanowany na poziomie komunikatywnym. Ostatnio moja aktywność była znikoma, ponieważ gdy nie ma się pracy tylko jest się zielonkiem to aż się nie chce wchodzić. Jeśli bym się dostał do policji, jestem w stanie wyrobić normy, jeśli wyjazd by się przedłużył będę informował zarząd w temacie urlop lub poprzez wiadomość prywatną. Pozdrawiam Patryk.
 21. NexuS

  Alkoholik
 22. Nick: NexuS Powód: wypalenie, nie mam czasu. bajo :ahooj: //Zwolniony 14.06.2018 o godzinie 23:25, powodzenia w dalszej karierze :uszanowanie:
 23. NexuS

  Polać mu