Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ʎʍoılıuɐʍ

Truckerzy

ʎʍoılıuɐʍ last won the day on January 31 2019

ʎʍoılıuɐʍ had the most liked content!

Community Reputation

567 Wzorowa

About ʎʍoılıuɐʍ

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 10/12/1998

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Waniliowy
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

2919 profile views
 1. Wszystkiego najlepszegoo! 

 2. ʎʍoılıuɐʍ

  Nikt tu o mnie nie wspomniał, ale oglądałem wczoraj snapki z trasy Arka.
 3. ʎʍoılıuɐʍ

  Licznik osób zaczął działać na forum... patrzę 13 osób na serwerze. Zajarany wchodzę, że w końcu pogram i okazało się 0 osób. Licznik pokazuje dane sprzed 4 lat. Fajnie jakby działał to by nie trzeba było odpalać komputera tylko na telefonie możnaby sprawdzić stan osób.
 4. ʎʍoılıuɐʍ

  O tym, że nie ma graczy? Oczywiście, że wie. Sam ostatnio pisał w grze, że rozważa odejście, bo nie widzi celu, bo nie ma graczy. Nie jest to żaden błąd tylko regulamin wymaga 2-3 graczy, żeby zalogować się do frakcji. Z błędów to dalej są problemy z pojazdami (nowi się skarżą). Do tego serwer laguje (chyba ilości graczy nie ogarnia XD). Wiele osób ma problemy z lagami. Miałem kilka sytuacji, że dopiero za 3 czy 4 próbą udało mi się odpalić sampa i zalogować.
 5. ʎʍoılıuɐʍ

  A co z graczami, którzy mają chęci gry jeszcze? Wchodząc na serwer 9 na 10 razy nie mogę nawet na skin się zalogować. A na bazie nie widzę celu stania.
 6. ʎʍoılıuɐʍ

  Proponuję, żeby gracz który otrzyma /l od policji nie mógł używać komend. Jeden z graczy mi uciekał po spawnach.
 7. ʎʍoılıuɐʍ

  Kupiłem sobie w pytkę losów lotto i się zbugowały. Było to chwilę po godzinie 16, a przed 18 niby minęło 3 dni i straciły ważność. Chciałbym odzyskać pinionszki. Dołączam filmik.
 8. ʎʍoılıuɐʍ

  Proponuję usunąć policjantom komendę wyrzucania z pojazdu. Komenda daleko jest od realnej rozgrywki. Podczas ucieczki jadąc v-maxem wystarczy, że policjant wpisze ją i automatycznie wyrzuca gracza z pojazdu. Niech policja się wykaże umiejętnościami, a nie jedna komenda i po ptokach.
 9. ʎʍoılıuɐʍ

  Co powiecie, aby pod komendą /panel dodać rubrykę ''statystyki''? Byłyby tam informacje np. zarobek firmy, ilość przewiezionych towarów czy łączny czas pracowników w grze (oczywiście na /jj). Fajnie by było, gdyby zamieścić tam trzech pracowników, którzy najwięcej przewieźli towaru, w jednym miejscu bez szukania. Co sobotę byłyby zerowane te informacje. Pomogłoby to w obserwacji firmy czy ustalania premii.
 10. ʎʍoılıuɐʍ

  1. Twój nick ingame*: Waniliowy 2. Nick administratora nakładającego sankcje ingame*: Brak jakichkolwiek informacji 3. Sankcje: 4. Wyjaśnienie: Nie mam co wyjaśniać. Jadę, wywaliło mnie i już wejść nie mogę. Zapewne bug jak u innych. ;)
 11. ʎʍoılıuɐʍ

  Proponuję, aby w warsztacie dodać możliwość kupna zestawu naprawczego, który potrafi naprawić też wrak. PD nie ma 24/7, a pchać wrak do warsztatu to słaba opcja. Przyda się też jak stłuczemy światła. /spawn dalej nie działa, po wyjściu z serwera nie ma ostatniej pozycji. Proponuję albo to naprawić, albo usunąć i /pracuj można użyć wszędzie.
 12. ʎʍoılıuɐʍ

  Dziwna sytuacja z pojazdem. Zrespawnowałem go spod bazy JRG, na bazie go nie było. Po respawnie pojawiał się i znikał. Na filmie wszystko widać.
 13. ʎʍoılıuɐʍ

  Z tego co było pisane raczej nie będzie to poprawione w ciągu tygodnia, bo nie ma skryptera.
 14. ʎʍoılıuɐʍ

  Dzięki @Karlosow sprawdziliśmy wynagrodzenia z rozwożenia truckiem. Z Whitewood estates (LV) do Doków (LS) załadowałem 24t czegoś tam. Firma z tego zlecenia dostała 112$, a ja 264$. Więc zarobki trzeba koniecznie poprawić, bo firmy nie mają szans na funkcjonowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines