Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ʎʍoılıuɐʍ

Gracze

ʎʍoılıuɐʍ last won the day on January 31

ʎʍoılıuɐʍ had the most liked content!

Community Reputation

973 Wzorowa

About ʎʍoılıuɐʍ

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 10/12/1998

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Waniliowy
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

2530 profile views
 1. ʎʍoılıuɐʍ

  Nikt tu o mnie nie wspomniał, ale oglądałem wczoraj snapki z trasy Arka.
 2. ʎʍoılıuɐʍ

  Licznik osób zaczął działać na forum... patrzę 13 osób na serwerze. Zajarany wchodzę, że w końcu pogram i okazało się 0 osób. Licznik pokazuje dane sprzed 4 lat. Fajnie jakby działał to by nie trzeba było odpalać komputera tylko na telefonie możnaby sprawdzić stan osób.
 3. ʎʍoılıuɐʍ

  O tym, że nie ma graczy? Oczywiście, że wie. Sam ostatnio pisał w grze, że rozważa odejście, bo nie widzi celu, bo nie ma graczy. Nie jest to żaden błąd tylko regulamin wymaga 2-3 graczy, żeby zalogować się do frakcji. Z błędów to dalej są problemy z pojazdami (nowi się skarżą). Do tego serwer laguje (chyba ilości graczy nie ogarnia XD). Wiele osób ma problemy z lagami. Miałem kilka sytuacji, że dopiero za 3 czy 4 próbą udało mi się odpalić sampa i zalogować.
 4. ʎʍoılıuɐʍ

  A co z graczami, którzy mają chęci gry jeszcze? Wchodząc na serwer 9 na 10 razy nie mogę nawet na skin się zalogować. A na bazie nie widzę celu stania.
 5. ʎʍoılıuɐʍ

  Proponuję, żeby gracz który otrzyma /l od policji nie mógł używać komend. Jeden z graczy mi uciekał po spawnach.
 6. ʎʍoılıuɐʍ

  Kupiłem sobie w pytkę losów lotto i się zbugowały. Było to chwilę po godzinie 16, a przed 18 niby minęło 3 dni i straciły ważność. Chciałbym odzyskać pinionszki. Dołączam filmik.
 7. ʎʍoılıuɐʍ

  Proponuję usunąć policjantom komendę wyrzucania z pojazdu. Komenda daleko jest od realnej rozgrywki. Podczas ucieczki jadąc v-maxem wystarczy, że policjant wpisze ją i automatycznie wyrzuca gracza z pojazdu. Niech policja się wykaże umiejętnościami, a nie jedna komenda i po ptokach.
 8. ʎʍoılıuɐʍ

  Co powiecie, aby pod komendą /panel dodać rubrykę ''statystyki''? Byłyby tam informacje np. zarobek firmy, ilość przewiezionych towarów czy łączny czas pracowników w grze (oczywiście na /jj). Fajnie by było, gdyby zamieścić tam trzech pracowników, którzy najwięcej przewieźli towaru, w jednym miejscu bez szukania. Co sobotę byłyby zerowane te informacje. Pomogłoby to w obserwacji firmy czy ustalania premii.
 9. ʎʍoılıuɐʍ

  1. Twój nick ingame*: Waniliowy 2. Nick administratora nakładającego sankcje ingame*: Brak jakichkolwiek informacji 3. Sankcje: 4. Wyjaśnienie: Nie mam co wyjaśniać. Jadę, wywaliło mnie i już wejść nie mogę. Zapewne bug jak u innych. ;)
 10. ʎʍoılıuɐʍ

  Proponuję, aby w warsztacie dodać możliwość kupna zestawu naprawczego, który potrafi naprawić też wrak. PD nie ma 24/7, a pchać wrak do warsztatu to słaba opcja. Przyda się też jak stłuczemy światła. /spawn dalej nie działa, po wyjściu z serwera nie ma ostatniej pozycji. Proponuję albo to naprawić, albo usunąć i /pracuj można użyć wszędzie.
 11. ʎʍoılıuɐʍ

  Dziwna sytuacja z pojazdem. Zrespawnowałem go spod bazy JRG, na bazie go nie było. Po respawnie pojawiał się i znikał. Na filmie wszystko widać.
 12. ʎʍoılıuɐʍ

  Z tego co było pisane raczej nie będzie to poprawione w ciągu tygodnia, bo nie ma skryptera.
 13. ʎʍoılıuɐʍ

  Dzięki @Karlosow sprawdziliśmy wynagrodzenia z rozwożenia truckiem. Z Whitewood estates (LV) do Doków (LS) załadowałem 24t czegoś tam. Firma z tego zlecenia dostała 112$, a ja 264$. Więc zarobki trzeba koniecznie poprawić, bo firmy nie mają szans na funkcjonowanie.
 14. ʎʍoılıuɐʍ

  Skoro to serwer truckerski to może warto coś zrobić w końcu, żeby pracownicy firm i zwykli truckerzy w końcu mieli sens gry? Zacznę od początku... Firmy dostały w sumie nic, a frakcje dość sporo. JRG ma dwa helikoptery, a firmy nawet jednego zestawu nie mają. Rozwozić się nie opłaca z jednego zlecenia jest 80-350$, mandaty policji w stosunku do zarobków są za duże. Moja firma zarabia prawidłowo tzn. kasa z rozwożenia wpływa na konto. Obecnie mam 3100$ około na koncie firmowym, gdzie frakcje zarobiły już sporo, sporo więcej, a mnie nawet nie stać na wypłaty dla pracowników (gdzie moja firma ma kasę jeszcze z objazdów- w sumie to taka kasa, że równie dobrze mogłoby jej nie być, nie odczuję). Powiecie pewnie- zapi****laj z towarami to będzie kasa. Ok wporzo. Tempomat nie działa jak powinien- wyłącza go albo wahania prędkości są ok 15km/h. Rozmawiałem z graczem, który miał 61 score. Policja go złapała i gostek nagle został z 1k $. Można jeździć przepisowo, ale kazdemu zdarzy się przekroczyć prędkość czy cokolwiek. Poza tym chciałem rozwozić towary. Waga max legalna do Rumpla to 3t. A ja w zleceniach miałem wszystko 5-7t. Spytałem policjanta co mam zrobić, a on ''ryzykuj''. Pomijam fakt, że objazdy po restarcie zniknęły- no trudno. Coś się stało i trzeba było zrobić restart. Ale odnośnie budowania. Chciałem zmodernizować swoją bazę, usunąłem trochę obiektów, kilka dobudowałem i po restarcie wszystko wróciło jak było... I gdzie tu sens? Jak mam być szczery to nie chce mi się w taki sposób prowadzić firmy, rozmawiałem z kilkoma pracownikami firm i wchodzą, żeby sobie popisać i o. Ja w sumie tak samo robię. Nie widzę celu takiej gry. Tak dla porównania... FinalBuild- stan konta 3100$ - wypłaty 0$ Policja- stan konta (nie wiem) - wypłaty ponad 30 000$ JRG- stan konta 60k - wypłat nie dostali jeszcze PD - stan konta 36k - wypłaty ponad 35 000$ Reszty firm nie wypisuję nawet, bo Final Build przy nich to miliarderzy.... Przydałby się też lepszy tempomat. Ten co jest to jakiś śmietnik. Wahania 15km/h, rozłącza go lub trudno go włączyć...
 15. ʎʍoılıuɐʍ

  Obiekty po skopiowaniu /okop potrafią zniknąć. Nie znikają ID obiektów niektóre. Zostały usunięte, a ID zostało. /hideid nic nie zmienia i dalej je widać.
×