Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lirikonja

Gracze

Lirikonja last won the day on September 28 2017

Lirikonja had the most liked content!

Community Reputation

529 Wzorowa

4 Followers

About Lirikonja

 • Rank
  [*]
 • Birthday March 28

Contact

 • Gadu-Gadu
  47023092

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick
  Laura.

Recent Profile Visitors

2254 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego Laura
  żebyś jeszcze raz wróciła do AS'ów :E

 2. Lirikonja

  Nick: Laura - Nick: Laura ID: 30681 - ID: 30681 ///Ty to nawet zwolnienia ładnego nie umiesz pisać//Zwolniona o 7:46;46 4.11.2018 /Wersjon
 3. Lirikonja

  Kiedy mogę spodziewać się kogoś z zarządu na serwerze?
 4. Brak mi już chęci i czasu, do zobaczenia kiedyś na serwerze ;) ID: 30681 //Zwolniona 13.04.2018 o 00:12, powodzenia w dalszej karierze.
 5. czesc, wesele jutro XD

  1. Lirikonja
  2. Crevan

   Crevan

   nie smuć się, już Ty długo panienką nie będziesz

 6. Lirikonja

  Nick: Laura. ID: 30681 Okres pracy: 28.09.17-02.01.18 Powód: http://truckers.com.pl/topic/19921-ogłoszenia-announcements/?p=339744
 7. Lirikonja

  Hej wszystkim! Po prawie 15 tygodniach szefowania przyszedł czas na moje ostatnie ogłoszenie. I cóż mogę powiedzieć. Jestem bardzo wdzięczna osobom, które mi zaufały i postanowiły napisać podanie do tej firmy oraz mam nadzieję, że udało mi się wyjść z nią na choć trochę prostszą drogę. Głównie jednak chciałabym w tym wszystkim podziękować Netowi oraz Piotrowi, którzy mieli zawsze mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań i pomagali mi w każdej sytuacji. Tak jak ja dostałam tę firmę, tak również przekazuje ją dalej i oddaję ją właśnie im, ponieważ postanowili zaryzykować i nie bali się wyzwania. Wiem, że poradzą sobie bardzo dobrze, pewnie lepiej ode mnie. Mój czas tutaj jednak dobiegł końca, dlatego życzę nowemu szefostwu powodzenia. Co będzie dalej - tego już się pewnie dowiecie od nich. Na ten moment skorzystam jeszcze z okazji i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku :D Have a nice one!
 8. Lirikonja

  Siemanko! Trochę za szybko, ale dostaliście taki mały prezent od zarządu ;) Mianowicie każdy dostał dzisiaj wypłatę w wysokości 90%. Dodatkowo awanse: Mainamach i DoolFix3 przechodzą okres próbny Se@t 80% > 81% Dzisiaj również zaczyna się firmowy urlop, dlatego zachęcam wszystkich, by nie siedzieli przed komputerami, tylko pomogli w domu, spędzili czas z rodziną. Naprawdę warto, bo kiedyś to może już być za późno na to :) Wesołych świąt wszystkim!
 9. Lirikonja

  Nick: Joint ID: 50132 Okres pracy: 11.12.-23.12.2017 Powód: Nieobecny od tygodnia.
 10. Lirikonja

  Hej wszystkim! Wypłaty rozdane, a tym samym wleciał pierwszy awans wg nowego systemu: Remi 72% > 73%. Gratulacje ;) Seat powraca z dobroczyńcy na swoje normalne stanowisko po odrobieniu kary. Chciałabym również ogłosić, że cała firma ma urlop od 23 do 26 grudnia. Zachęcam, żeby odejść w ten świąteczny czas od komputera i spędzić trochę czasu z rodziną. Bo jak nie wtedy, to kiedy? :) mrjacPL oraz Joint pomyślnie przechodzą okres próbny. Od tego momentu stają się pełnoprawnymi pracownikami firmy :D Z okazji świąt szykujemy z zarządem również mały prezent dla was, ale cii Have a nice one.
 11. Lirikonja

  Przypominam wszystkim osobom dodanym w tym tygodniu o wysłaniu screena F4
 12. Lirikonja

  Zarowa(205) nie przechodzi okresu próbnego.
 13. Lirikonja

  Siemanko! Tak jak zapowiadałam, wleciało kilka zmian, większych czy też mniejszych. Oto one: wprowadzone zostało lekko zaktualizowane logo firmy - na pierwszy rzut oka nie widać zmian, lecz teraz kolorem bardziej pasuje do koloru firmy ;) loga tematów zostały ujednolicone - wszędzie występuje logo w tej samej, czytelnej czcionce w polskiej i angielskiej wersji tłumaczenia - część tematów została ubogacona o angielską wersją, w najbliższej przyszłości reszta tematów będzie o nie sukcesywnie uzupełniana system rang i awansów - został wprowadzony nowy system rang i awansów, gdzie to tylko i wyłącznie od gracza zależy jak wysoko wespnie się w firmowej hierarchii (szczegóły można zobaczyć w tych tematach: http://truckers.com.pl/topic/19929-sk%C5%82ad-i-wynagrodzenia-workers-and-salarys/ ; http://truckers.com.pl/topic/19926-regulamin-firmy-company-rules/ ) drobne zmiany w regulaminie - szczegóły można zobaczyć w poście, który umieściłam w temacie z regulaminem (link wyżej) wprowadzono również drobne poprawki estetyczne i informacyjne. Pracowałam cały dzień nad tym wszystkim by wprowadzić to w życie (a dyskusje z zarządem trwały od kiedy tylko do niego awansowali i nadal trwają) i mam nadzieję, że zmiany te dadzą nowe, lepsze życie firmie. Wkrótce możecie oczekiwać więcej, mam nadzieję, pozytywnych zmian. Na razie to tyle, have a nice one.
×