Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BtZiutek

Gracze

Community Reputation

10 Neutralna

About BtZiutek

 • Rank
  Toshibek
 • Birthday 01/03/1997

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Toshibek
 • Lokalizacja
  Dąbrowa Górnicza
 1. a i czy ta karta graficzna (ostatnia) będzie git? https://www.morele.net/inventory/info/6ltZy7/
 2. Karta graficzna GTX 960 najlepiej a tą karte sieciową to do jakiego slotu? (Fajnie jak byś mi wysłał zdjęcie)
 3. No co tu więcej mówić tutaj są te części: https://www.morele.net/inventory/info/sXyjZJ/?delProduct=604814 i co do tej płyty fajnie też jakby miało wifi :P Najlepiej jakby chłodzenie było Be Quiet Pure Rock :0
 4. BtZiutek

  Nic nie piszczy jest dobrze ale zła wiadomość... Jak już odpala system to go wywala... //// Mój model Karty graficznej : Nvidia GeForce 5500 FX
 5. BtZiutek

  Fajnie naprawiłem.... tylko teraz pika mi jeden krótki :-; ja to mam szczęście...
 6. BtZiutek

  Jakieś podpowiedzi bo mi ten komputer jest potrzebny!
 7. BtZiutek

  video system to oznacza że coś z nagrywarką?
 8. BtZiutek

  Bo jest jedno długie beeeeeep i potem 2 krótkie
 9. BtZiutek

  Wiem że to karta MSI PM8M3-V a ten beep code nie ogarniam moge nagranie dźwięku wysłać
 10. Dzień dobry. Mam usterkę bo gdy uruchamiam komputer stacjonarny to jest taki długi pisk speakera i się wyłącza speaker 4-5 sekund pochodzi i gaśnie Czemu?? I to było tak że on już ledwo co chodził więc go czyściłem odpinałem różne styki itp płytę główną radiator (oczywiście wymieniałem pastę termoprzewodzącą) Kartę graficzną czyściłem. I po czyszczeniu okazał się ten błąd patrzałem różne styki czy są dobrze podpięte uruchamiam i jest to samo. Proszę o szybką odpowiedź bo to mój jedyny komputer w domu a jest mi strasznie potrzebny. Mogę też wypisać parametry ale nie wiem czy to konieczne. Dziękuję :)
 11. Nick: North UID: (zbanowany :C ) Zrzuty, prezentujące pracę: http://wrzucaj.net/image/fvCqO http://wrzucaj.net/image/fvUat http://wrzucaj.net/image/fvalh http://wrzucaj.net/image/fvgT1 http://wrzucaj.net/image/fvSzu http://wrzucaj.net/image/fvnN2 http://wrzucaj.net/image/fxDBP http://wrzucaj.net/image/fxcbJ http://wrzucaj.net/image/fxyqp http://wrzucaj.net/image/fx5gs Fotka ogólnie wykonanej pracy: http://wrzucaj.net/image/fxJmc Kontakt FB : https://www.facebook.com/profile.php?id=100009800206609 Zrobiłem taki ''TruckStop'' na TheBigEar. Postawiłem tam: Załadunek: Przeładownia Pesela bar , budowa sklepiku , stację i Stoliki do odpoczynku. Zrobiłem jeszcze dystrybutor paliwa na całe Las Venturas :). Link do pliku: Chyba nie myślicie, że dam linka do mojej pracy na forum gdzie każdy mógłby to pobrać i wykorzystać. Dam link do pobrania tego TruckStopu. Jeśli praca Wam się podoba to możecie dać lajka i skomentować i czy mam robić takie prace czy nie :) (i przepraszam za co to odwaliłem na serwerze i wiem że tego mi nie przebaczycie :C) Pozdrawiam North :).
 12. Iż chciałem sobie kupić nowy komputer (oklaski :D) do ETS2 . I patrze na procki jest dobrze. ale karta graficzna... tu już leże . Więc chce się spytać która lepsza i czy to ta sama firma? ATI Radeon HD5700 czy ATI AMD Radeon R7 2 GB DDR3 . No już mnie bardziej zaniepokoiło czy też ta karta graficzna : ATI AMD Radeon R7 2 GB DDR3 jest gorsza od :ATI Radeon HD2600XT. Zależy mi szybka odpowiedź bo niewiem czy kupować czy szukać innego.
 13. BtZiutek

  Nie będę z siebie robił pośmiewiska! Zamykam temat .
 14. BtZiutek

  I tak nikt mnie nie lybi na tym serwerze. O! Już wiem! Nie będę pisał postów bo to strata czasu B-)
×