Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kayoh

Truckerzy

Community Reputation

15 Neutralna

About Kayoh

 • Rank
  Little Trucker
 1. Kayoh

  http://zapodaj.net/4c339a3a4f9e3.png.html http://zapodaj.net/6df58b6e1eaf6.png.html http://zapodaj.net/20234f609f7ef.png.html
 2. Kayoh

  Ops, mogłem to zobaczyć :D Tylko wydaje mi się że mogłeś puścić tego binda, zawsze jak widzę binda to się obracam. Do zamknięcia.
 3. Twój nick: |PetTroll| Nick oskarżonego: Poons Powód: Popełniłem wykroczenie, a zostałem za zatrzymany po ok. 1 minucie, bardzo daleko od miejsca zdarzenia. Screen: Coś lepszego, filmik. https://www.youtube.com/watch?v=VC_nudBtaus&feature=youtu.be Dodatkowe informacje: Popełniłem to samo wykroczenie 3 razy, Poons twierdzi że to widział, a skoro to widział to był wystarczająco blisko by puścić binda i zatrzymać mnie po 1 wykroczeniu. Zatrzymał mnie dopiero spory kawałek dalej. Nie odpowiedział na pytanie czy ma SS, nie dał sobie wyjaśnić tylko powtarzał czy przyjmuje mandat. Sygnały dźwiękowe słychać ze sporej odległości, a nic nie było słychać. W międzyczasie (0:30 filmik) Poons napisał "czekaj". Twierdził że nas tak długo gonił bo jechaliśmy szybko, a wcale tak nie było bo szukaliśmy miejsca by się napić. Ponadto Poons nadjechał zupełnie niespodziewanego kierunku. Mam wątpliwość czy nie widział tych wykroczeń na mapie. 1. Gdy kierujący pojazdem popełni wykroczenie, ruszamy za nim właczając sygnał świetlny, a następnie puszczamy bindy STOP POLICJA!!!|STOP POLICE!!! oraz Zjedź na pobocze i czekaj na dalsze instrukcje!, gdy po 10s ścigany nie reaguje powtarzamy te same bindy (powinniśmy się znajdować od pojazdu ok. 20m). Gdy kierowca mimo to jedzie dalej wyprzedzamy go, a następnie powtarzamy bindy, zwalniając zmuszając go tym samym do zatrzymania się (jeżeli ścigany uniemożliwia nam to lub umyślnie nas blokuje, taranuje przechodzimy do procedury nr. 3). 2. Upewniamy się, że kierowca zatrzymał pojazd w miejscu nie stwarzającym zagrożenia dla innych kierujących, jeżeli nie - wskazujemy mu miejsce postoju. Radiowóz ustawiamy za zatrzymanym (jeżeli to możliwe) lekko wystając na jezdnie zasłaniając tym samym zatrzymany pojazd.
 4. Kayoh

  "wypowiedzcie sie cos bo nie chce warna za double post dzieki z gory"
 5. Kayoh

  Na truckerce źle, ale na pogo jeszcze gorzej.
 6. Kayoh

  Jak się bawisz to się baw nie na pogotowiu tylko na truckerce ? 1.Czas wolny obowiązuje od godziny 22 do 9. Można wtedy zalogować się na truckerów i obijać. Pogotowie to praca, a jak się w pracy obija to się wylatuje na własne życzenie. Razem z karami. 2.Obijanie się na truckerach w czasie godzin pracy będzie skutkować obniżeniem wypłaty. To jest dla ciebie lepsze rozwiązanie niż AFK Nie nadużywamy komendy "/zw". Używamy jej tylko wtedy, gdy wezwań jest zdecydowanie zbyt dużo, żeby móc przyjmować kolejne, lub gdy odchodzimy od komputera na maksymalnie 10 minut. Jeśli planowana jest dłuższa nieobecność należy całkowicie wyjść z gry. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie karane wyjątkowo surowo. Dołączenie do frakcji oznacza automatycznie akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązuje do jego przestrzegania. EDIT @edit komendy /zw nadużyłem dlatego, że musiałem coś załatwić tylko przy okazji zerkałem na komputer czy nic sie nie dzieje HAHAHA. Wcześniej pisałeś oo internecie. Ciekawe, ciekawe. Twoja postać też sama poruszała się po całej mapie ?
 7. Kayoh

  https://www.youtube.com/watch?v=ZYQW1foep7s&feature=youtu.be
 8. Kayoh

  Znowu to robisz, zwalasz winę na innych by twoje ręce pozostały czyste.
 9. Kayoh

  kiedy to ostatnie sie dzialo :/
 10. Kayoh

  Chciałbym przeprosić Carosa za to ze tak po nim jeździłem. Denerwowało mnie to że mogłem męczyć się z napisaniem odwołania do mandatu, a jedyną odpowiedzią jakiej udzielałeś było "Odrzucam". Teraz zacząłeś pisać powód, i naprawdę, nawet krótkie, z pozoru banalne wyjaśnienie jest dużo lepsze niż brak powodu. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i komentarze, zarówno na forum jak i na serwerze. https://youtu.be/9u0EL_u4nvw
 11. Kayoh

  Trzeba było wpisać kod ALBANY - darmowy krążownik USA II poziomu, bardzo dobry.
 12. Kayoh

  [*]
 13. Kayoh

  EDYCJA SKREŚLA KANDYDATA.
 14. Kayoh

  -
×