Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Bolesław

Moderatorzy serwera

#Bolesław last won the day on February 17

#Bolesław had the most liked content!

Community Reputation

808 Wzorowa

3 Followers

About #Bolesław

 • Rank
  Dyrektor
 • Birthday 02/01/2000

Contact

 • Discord
  Bolesław#2382

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [TC]Boleslaw
 • Lokalizacja
  Tczew

Recent Profile Visitors

3153 profile views
 1. #Bolesław

  Prawie taka sama bm'a jak u mnie w mieście na wydziale kryminalnych, tragedii nie ma.
 2. #Bolesław

  Wściekły ambulans.
 3. #Bolesław

 4. #Bolesław

  Nick: [TC]Boleslaw Imie i nazwisko postaci: Dawid Kruzycki ID postaci: 43658
 5. #Bolesław

  Obecnie PD w większości jest wzywane dlatego, że naczepy mają uszkodzenia. Jeśli ceny będą takie same to mniemam, że zmaleje ilość wezwań, dlatego albo zrobić system podobny do przemytów albo podwyższyć ceny w tym jednym punkcie o ileś %.
 6. #Bolesław

  W takim razie można zawyżyć cenę od zwykłych usług naprawy i taki punkt byłby ostatecznością w razie braków PD, ratunkiem w sytuacji awaryjnej lub dodatkiem dla bogatszych.
 7. #Bolesław

  Jeśli taki system miałby działać na podobnej zasadzie jak przemyty (bez policji ich nie ma, bez PD nie ma systemu) to ok. Chyba, że ceny byłyby zawyżone. Punkt możemy zrobić w każdym mieście, wyłączając wioski.
 8. #Bolesław

  Randomowe foto na początek dnia.
 9. #Bolesław

  Hej, wychodzę z nową formą zabawy pt. "fotogaleria miesiąca", czyli najładniejsze zdjęcia miesiąca wykonane przez gracza. Polegać to ma na tym, że interesant robi zdjęcie z serwera (nie ma ograniczeń co do tematyki, ilości, itd.) bądź zdjęcia i wrzuca link do galerii w tym temacie. Dzień przed końcem danego miesiąca jurorzy będą przeglądali podesłane zdjęcia i dzień później (ostatniego dnia danego miesiąca) wyłonią w poście zwycięzce. Zwycięzce? A co jest do wygrania? Autor najładniejszej galerii wygra sumę odpowiadającą ilości dni danego miesiąca (np. luty ma 29 dni, więc 29.000$), dodatkowo jurorzy będą dokładali wyrywkowo do sumy, by była ona zadowalająca. Zabawa trwa do momentu zamieszczenia informacji, że zostaje przerwana i rozpoczyna się od dnia dzisiejszego, czyli pierwsze rozwiązanie nastąpi 29.02 (sobota). Powodzenia ochotnikom!
 10. #Bolesław

  Ograniczenia prędkości

  Wnoszę prośbę o poprawienie ograniczeń prędkości na drogach dwujezdniowych, gdyż w niektórych miejscach jest ograniczenie do 70 km/h, a gdzie nie gdzie do 50 km/h. Przykład drogi dwujezdniowej z ograniczeniem do 70 km/h Przykład numer jeden drogi dwujezdniowej z ograniczeniem do 50 km/h Przykład numer dwa drogi dwujezdniowej z ograniczeniem do 50 km/h Ograniczenia prędkości na mapie
 11. Nowy rozdział wszedł w życie projektu, rekrutacja została wznowiona. Szukamy osób, które lubią pogrzebać w infrastrukturze i.. Wkurzyć innych graczy swoimi remontami. :D 

   

 12. #Bolesław

  Adwent
 13. Wszystkiego najlepszego, oby jak najwięcej wypadów na little drift z ekipą! :urodzinki:

  1. #Liq

   #Liq

   Dzięki, drifcik zawsze spoko :D

 14. #Bolesław

  Poniedziałek, dziesiąty dzień lutego, dzień jak każdy inny, jednak dla projektu to nowy, drugi rozdział. Zaktualizowaliśmy parę tematów, odświeżyliśmy logotyp, uporządkowaliśmy prywatne serwery oraz wprowadziliśmy pewny regulamin dla członków projektu. Nie zaprzestajemy tempa pracy, wciąż chcemy brnąć w przód i zdobywać wspólnie coraz to większe doświadczenie oraz graczy zaufanie. Budujemy dla Was. Miejmy nadzieje, że drogowskazy na nowej drodze projektu będą prowadziły w odpowiednie strony i nie zawiedziemy - siebie oraz graczy. Do zobaczenia!
 15. #Bolesław

  Temat z ważnymi ogłoszeniami dotyczących projektu.
×