Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Bolesław

Gracze

#Bolesław last won the day on September 26

#Bolesław had the most liked content!

Community Reputation

515 Wzorowa

3 Followers

About #Bolesław

Contact

 • Discord
  Bolesław#2382

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  #Boleslaw
 • Lokalizacja
  Tczew

Recent Profile Visitors

2471 profile views
 1. #Bolesław

  Póki co problem jest rozwiązany, jak - nie mam pojęcia, samo przeszło po kilkuminutowym wyłączeniu routera i modemu. Dzięki za chęci do pomocy.
 2. #Bolesław

  Nick: #Boleslaw ID postaci: 43658 Imie i nazwisko: Dawid Kruzycki
 3. #Bolesław

  Cześć, praktycznie od wczoraj mam problemy z wysokim pingiem w grze, sięga on do 2000 (czasami wyżej, nie mogę nawet się połączyć, choć wyświetla serwery). Przeglądarka chodzi bez problemu, tak samo filmy na tubie. Robiłem pingtest na różnych stronach i jest w porządku. Miał ktoś taki problem i zna rozwiązanie? Z góry dzięki.
 4. #Bolesław

  Lekki nieład, sam pomysł w porządku - co Ci już pisałem na discordzie grupy. Linie parkingowe (o ile się nie mylę) możesz pozamieniać na biały billbord, zmieniając skalę i kolizje - no i ustawić. Mogę się mylić, ale też nie są równe na szerokość, najlepiej wziąć jakiś obiekcik jako miarka i ustawiać odpowiednio do tego.
 5. #Bolesław

  Napisałem (chyba na dobre konto) do Ciebie. Poza grupą wykonuje również prace na prośby innych graczy, także zapraszam i do grupy i do składania zamówień.
 6. #Bolesław

  Zalecam obserwować, na jednej nutce się dograłem (klik). Do tematu, 4/10
 7. #Bolesław

  Napisze do Ciebie. Nie.
 8. #Bolesław

 9. Możliwe, że masz braki w plikach jakieś albo problemy z nimi. Odezwij się do mnie na discordzie, postaram Ci się pomóc, żeby tutaj nie robić spamu.
 10. #Bolesław

  Coś wygasło pogotowiu, więc poproszono mnie o reakcje, szybka pomoc z mojej strony z prostymi grafikami do ich rąk.
 11. #Bolesław

  Przedstawię Wam parę prac, które wykonaliśmy - kliknij (parę, bo tylko tyle mam w plikach). Przejęliśmy projekt wyspy od @Lampard'a, odszedł z administracji i on sam nie ma czasu na grę czy budowę, więc przekazał ją mi i grupie, co za tym idzie potrzebujemy w dalszym ciągu pomysłowych osób. Prawdopodobnie w bliższej przyszłości dojdą e-dolary za wykonywane prace przez Was, lecz nad tym stoją już wyższe rangi i jest to do przedyskutowania. Niech to będzie jakąś formą motywacji dla Was. Jak chcecie być autorami remontów, incydentów czy chociażby załadunków, zmian ogólnych, które dotyczą edytora to serdecznie zapraszam.
 12. #Bolesław

  No, postarałeś się, dzbanie. Mocne 5/10.
 13. #Bolesław

  Taki o, se człowieczek. Szef wiecznie upadającej firemki.
 14. #Bolesław

  @Liq @DiBakso @Egzekutor
 15. #Bolesław

  Gildia dalej funkcjonuje?
×