Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boleslaw.

Gracze

Boleslaw. last won the day on October 10 2017

Boleslaw. had the most liked content!

Community Reputation

261 Dobra

About Boleslaw.

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 02/01/2000

Contact

 • Discord
  Boleslaw#2382

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  #Boleslaw
 • Lokalizacja
  Okolice Gdańska

Recent Profile Visitors

1919 profile views
 1. Boleslaw.

  Freacetylocholina oraz ja, Freahydrokannabinol w trakcie zlecenia.
 2. Boleslaw.

  A Wy, wiecie jak się nazywa statek z Titanica?
 3. Boleslaw.

  Zawracanie nie musi być na każdym rozładunku czy załadunku możliwe, jednak dla leniwców sprawiałoby to wielki ból czterech liter. Mi się podoba, nie mam zastrzeżeń.
 4. Boleslaw.

  Trochę minęło od ostatniego postu, czas odświeżyć. Zaspany człek pozdrawia napów.
 5. Boleslaw.

  Jakby ktoś z graczy przerobił jakąś ulicę, osiedle, miejsce i inne tego typu rzeczy, dodając parę obiektów - byłoby to rozważane czy uważacie to za coś niepotrzebne? Chodzi o przykładowe ogrodzenia na jakimś parkingu i dodaniu paru obiektów czy cokolwiek innego.
 6. Boleslaw.

  Z czubem, rajdowcem @Daria..
 7. Boleslaw.

  Zapisze się 'na zaś', bym nie zapomniał później. Nick: #Boleslaw ID postaci: 43658 Imię i nazwisko postaci: Dawid Kruzycki
 8. Boleslaw.

  Kupie domek/barak o wartości 250.000$ z miejscem na zestaw.
 9. Boleslaw.

  Nick: #Boleslaw ID: 43658 Okres pracy: 3-7.04.19 Powód: Po przemyśleniach i rozmowie z kierownikiem, barachłem MARO; Szefu, napcze, w powietrzu coś świszczy, tym razem zawiodłem się na sobie, nie spojrzałem głównie* na aktywność firmy po moim powrocie do gry. Z całym szacunkiem, lubię jak coś się dzieje i jest z kim pograć, pogadać - tutaj tego brakuje, przed moim wyjazdem było inaczej. Cóż, okres jest jaki jest, jednak nie będę się tutaj dusił i nudził. Życzę powodzenia w uzupełnianiu braków w składzie, dalszych sukcesów oraz awansów dla praconapów. Zestaw na miejscu, musiałem jednak przeparkować bo zająłem miejsce pod latarnią kierownikowi. Wieczorkiem wejdę się rozliczyć. //Zwolniony o godzinie 13:13 dnia 07.04.2018, bez kary score /Wersjon
 10. Boleslaw.

  Złodziej złapany na gorącym uczynku, @MichaelMSC.
 11. Boleslaw.

  Nick: Boleslaw ID postaci: 43658 Okres pracy: 24 - 30 czerwca Powód: Nie wiem co, ale coś mi się w firmie nie podoba, ponadto mniej będę na ptysiu przez jakiś czas z powodu małych problemów poza grą - wiadomo, prywatne sprawy. Możecie mnie wyśmiać, itd. ale nie będę się zmuszał tutaj grać, nie? Zestaw naprawiony, zatankowany i na swoim miejscu. Karę przyjmuje, oczywiście. Powodzenia:) ///Dzięki za czas włożony w firmę, życzę powodzenia w życiu prywatnym. //Zwolniony 30.06.2018 7:18;24, kara 200 score /Wersjon /Kara za zwolnienie się przed upływem 4 tygodni rozliczeniowych co wyraźnie mówi regulamin: " Zwolnienie przed upływem 3 tygodni (okres próbny nie wlicza się w ten czas) skutkuje karą -200 score."
 12. Boleslaw.

  Tak czy siak wolę tamtą wersje ;v
 13. Boleslaw.

  Mi się tam ta aktualizacja nie podoba :L
 14. Boleslaw.

  Spontaniczny konwój z napami.
×