Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boleslaw.

Gracze

Boleslaw. last won the day on October 10 2017

Boleslaw. had the most liked content!

Community Reputation

297 Dobra

About Boleslaw.

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 02/01/2000

Contact

 • Discord
  Boleslaw#2382

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  #Boleslaw
 • Lokalizacja
  Okolice Gdańska

Recent Profile Visitors

2088 profile views
 1. Na każdego nadejdzie kiedyś czas - mówi się, niedługo nadejdzie mój. Miło było z Wami spędzić te chwile od roku 2015, powodzonka wszystim.

 2. Boleslaw.

  Tak się wkręcił, że przekręcił i motywu nie będzie.
 3. Boleslaw.

  Alkohol
 4. Boleslaw.

  8/10 Coś dla fanatyków piosenek z życia wziętych. Zespół, który od lat odciąga mnie od robienia gówna. Wiele płyt, wiele spotkań na koncertach, są po prostu wspaniali. Kto nie zna, zachęcam do poznania. Głównie słyną z piosenek o motocyklistach (młode wilki 1 - 14). Wrzucam jedną ze starszych nutek na podgląd.
 5. Boleslaw.

  Nie, z paru powodów. Jakbyś musiał/a wybrać zawód - straż pożarna, straż miejska, straż graniczna, pogotowie, policja - co byś wybrał/a i dlaczego?
 6. Boleslaw.

  Żebyś Ty nie upadł od walnięcia zezłomowaną stalową rurą Zoomiarską
 7. Boleslaw.

  Rok "pracowałem" w OSP, ostatnie dni przesiedziałem jako kierowca, obecnie otwierają do mnie dłonie i zastanawiam się nad powrotem. Tak to budowy, tartak i busem po Niemczech i Australii. Co sądzisz o ludziach, mówiących ''dawcy'' na motocyklistów i o tym, że każdy kto posiada tatuaż staje się kryminalistą w oczach większości osób?
 8. Boleslaw.

  Mówi się, że raka łatwo dostać, gorzej go z siebie wydostać. Zwykle idzie się na chemioterapie, w tym wypadku sobie odpuszczę.
 9. Boleslaw.

  Nie ma co się kłócić, komuś się czytać najwidoczniej nie chce. Dojdę do siebie po tej całej sytuacji, ogarnę co muszę, wrócę i na spokojnie odrobimy. Dziękuję za wsparcie z Waszej strony bo nie spodziewałem się, że można tyle dostać od pracusiów z gierki, do zobaczenia wkrótce.
 10. "Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko, za rano, za nagle. Dopada po pracy, przed kąpielą, po obiedzie. Przychodzi w czwartek, a przecież mogłaby w sobotę.  Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje. Przychodzi i zostawia ból. Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia." 02.05.19, 22:34 [*] :(

  1. Show previous comments  3 more
  2. KamekFH

   KamekFH

   Współczuję :/

  3. CryKush

   CryKush

   Trzymaj się wariacie :/

  4. Zykfrydes

   Zykfrydes

   Współczuję, trzymaj się! [*]

    

 11. Boleslaw.

  @Iwanowicz; dobrze się z nim gada na temat kobiet, kocham go za to, c'nie.
 12. Boleslaw.

  Graças a essa atitude, alguns funcionários não serão longos. Boa sorte, colegas nap's. Gloria FRG.
 13. Boleslaw.

  Służbisci
 14. Boleslaw.

  @Google., nie parkuj pomiędzy innymi zestawami kabinami obok siebie na filii - rada na przyszłość. Kto doświadczył, ten wie z czym się trzeba później zmagać.
 15. Boleslaw.

  Wrzuciłbyś na podgląd jakiś postęp Twoich prac? Czekamy, czekamy a końca nie ma widać - a zainteresowało mnie to.. I nie tylko chyba mnie.
×