Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DarXe

Gracze

DarXe last won the day on March 21

DarXe had the most liked content!

Community Reputation

573 Wzorowa

About DarXe

 • Rank
  Dalej, dalej, w dal
 • Birthday 02/01/1999

Contact

 • Discord
  DarXe #6686
 • Gadu-Gadu
  49893170

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  DarXe
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

3126 profile views

 1. DarXe

  Pan
 2. DarXe

  Nick: DarXe Imię i nazwisko postaci: Sebastian Darks ID postaci: 61859
 3. Cześć, Sebastian z tej strony. Mam 20 lat i chodzę do klasy maturalnej technikum na profilu technik informatyk. Pasjonuję się programowaniem i sportem, a dokładniej piłką nożną. Składam tutaj swoją aplikację, aby wspomóc tak wspaniałą firmę, jaką jest AS Logistic. Zauważyłem braki w składzie, tak więc piszę. Zdecydowanie jestem przeciwnikiem twierdzenia "odchodzę przez małą aktywność pracowników". Każda firma ma wzloty i upadki - trzeba sobie jakoś z tym radzić. Jeśli ktoś ma mało czasu to przecież nie będzie siedział i się męczył, bo przerwa krótka, bądź długa nikomu nie zaszkodzi. Akurat u mnie 2 tygodniowa przerwa była spowodowana banem, na którego sobie zapracowałem poprzez naginanie praw fizyki. Przelało się, aż w końcu się wylało Myślę, że przez taki wyczyn nie będzie problemem, abym do Was dołączył. Na serwerze gram pod nickiem DarXe na postaci o id 61859. Posiadam też 9999 score. Na platformie MTA:SA gram sobie od września 2016, kiedy to upadł PTS na platformie SA:MP. Ostatnio towary dostarczałem w żółtych barwach, na stanowisku Zarząd. Robiłem rozliczenia firmowe - lubię bardzo Excela, więc to dla mnie sama przyjemność. Nie jestem pracownikiem, który szybko zmienia swoją pracę. Cały zarys historii firm, w których pracowałem widać w mojej sygnaturce. Najdłużej byłem właśnie w Petrol. Pozdrawiam, miłego wieczoru.
 4. DarXe

  Nick: DarXe Serial: D3A340A3D476FDD8032004A8521F12B2 Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: przepełnianie stacji Wytłumaczenie: Tak, przepełniałem stacje - do czego przyznałem się bez zastanowienia przed samą blokadą, kiedy mnie o to zapytano. Przestałem to robić, kiedy zauważyłem problem graczy, którzy chcieli sobie pouzupełniać, a nie mogli z powodu(nie tylko) przelania 2-3 stacji. Powodem była też wysoka aktywność nowych, wzorowo uzupełniających stacje. Przelewanie najtańszej stacji spowodowało, że gracze rzadziej tankowali na innych, droższych stacjach. Sam przestałem to robić, ale nie poinformowałem innych, aby zaprzestali tym haniebnym czynom. Tylko ja, pracownicy przelewający i gracze o tym wiedzieli. A że dla Graczy w pewnym momencie pojawił się problem - widząc przepełnioną stację, gdzie kiedyś sami błagali, aby zalać więcej na zapas . To jest właśnie moja głupota, która powinna zostać powstrzymana już w 2018, jak nie wcześniej. Chciałem dobrze dla graczy, ale to zwróciło się przeciwko mnie. Człowiek popełnia błędy, na których może się czegoś nauczyć. Tak jak to ja nauczyłem się przez ten okres czasu - myślałem o tym przez pierwsze kilka dni blokady i zrozumiałem, że to co zrobiłem było złe w stosunku do Was, społeczności PTS. Nie można się tłumaczyć, że ktoś w przeszłości to robił i uszło mu na sucho. Coś jednak zależy od działań administracji, w końcu ktoś się zainteresował i zbadał temat. Programista napisał skrypt na stacje. Limit takiej stacji został ustalony na 4000dm³. Po jakiego grzyba przekraczać ten limit? Na każdym serwerze jest ten jedyny w swoim rodzaju punkt w regulaminie odnośnie wykorzystywania bugów. Przekraczanie ustalonej granicy w skrypcie nie było i nie jest dobrym pomysłem. Przepraszam za moje błędy i za błędy innych, które były spowodowane moimi błędami.
 5. Wracaj na MTA napie a nie po jakimś sampie się rozbijasz :E

  1. Show previous comments  1 more
  2. Sonny91

   Sonny91

   Heh no to nie wiem o co kaman ale często widziałem cię na monitoringu sampa, chyba że podszywka xD Musimy się zgadać i poszaleć jak za dawnych czasów :grin3: Jednak PTS uzależnia i nawet po paru latach wrócisz :truck:

  3. Lampard

   Lampard

   Monitoring jest popsuty i ciągle pokazuje to samo :P 

  4. Sonny91

   Sonny91

   To się wyjaśniło czemu ciągle go tam widzę :hi2:

 6. Wracaj szybko napie <3

 7. DarXe

  Co do całej akcji - mi się podobało. Gracze mają rację - przelewaniem stacji zyskiwało się szybciej(nie do końca) punkty score, stoisz w miejscu na jednej stacji i nie tracisz czasu na dojazd do innej stacji. Dodatkowo masz możliwość uzupełnienia ponad limit ALE za to przez długi czas nie będzie możliwości, aby tam uzupełnić - i tutaj pojawił się problem - gdy jeden gracz to zrobił to inni pracownicy mieli mniej stacji do uzupełniania i nawet użalali się, że nie można zrobić normy. Gdy taką informację dostałem to postanowiłem, że już nigdy nie przepełnię stacji - moja ostatnia sprawka to na bazie ASów (12 marca). A kto poinformuje pozostałych, żeby tego nie robili? A no - nie znalazło się dla nich czasu i stąd potem same problemy. Aby uzupełnić stację trzeba i tak odczekać dany czas (paliwo nie bugowało się, że pojawiało się od razu). To gracze mieli z tego korzyść tankując ze stacji bez przerw i nie przejmując się, że paliwo się skończy. Tak jak wspomniałem przed samym banem - w ostatnich wypłatach widać ile ja z tego zyskałem. W sumie uzupełniłem w dwóch ostatnich tygodniach 25k i 22k dm, za co dostalem 12 score i 11 score, ale nie z samego przelewania, bez przesady. Nie chciałem żadnej korzyści dla siebie - gdybym chciał to dzień w dzień patrzyłbym gdzie jest w miarę pusta stacja i zapewniłbym sobie szybko 150k dm, za co jest 75 score (tyle maksymalnie można uzyskać score za paliwo). Także Lioff, napisałeś To w cale tak nie wyglądało.. Ja akurat zrobiłem to raz na tydzień. Gdzie tu jakaś przewaga? Żeby uzupełnić te stacje to też trzeba było załadować paliwo, pojechać do niej, poczekać aż się uzupełni - 4k dm z 10 minut schodzi. Dopiero później na niej stać i czekać, aż ktoś uleje dm, aby ją wyzerowało - to nie było takie kolorowe. Ban słuszny, złamałem punkt w regulaminie serwera, choć nie dla korzyści. Przelewanie było znane od lat - kto nie przelewał stacji niech pierwszy rzuci kamieniem Trzymajcie się, miłego wieczoru.
 8. DarXe

  Zdjęcie by Frea. Taki memesik wpadł mi do głowy :v
 9. DarXe

  Kto jeszcze nie wysłał mi zdjęcia statystyk z panelu F4 - proszę to zrobić do 1:00. Inaczej nie otrzymacie wypłaty.
 10. DarXe

  W Petrol nie przydarzyło się to ani razu.
 11. DarXe

  ^Racja, teraz to działa. Wcześniej jak się pomyliłem to opisałem to samo do mta - a ikonka przekierowująca do sampa wtedy jeszcze nie działała.
 12. DarXe

  edit: myślałem że chodzi o mta - źle popatrzyłem Proszę - Server Info PTS samp HostName: truckers.com.pl :: stay with us | AKTUALIZACJA | Address: 178.33.54.31:4000 Players: 2 / 50 Ping: 84 Mode: PTS 1.1 Language: Polski(PL|POL)
 13. DarXe

  (moje przemyślenia na temat gm) Ja bym tu widział lepiej starszy gm Toć to przy upadku serwera w 2016 roku, we wrześniu nie było takiej tragedii z graczami jak teraz. Serwer odpalił - "wowow" zagramy sobie, ale będzie fajnie, bywały chwile po 20-30 graczy, czyli taki rodzaj chwilowego fame'u. Mi się też odechciało po tym jak się dowiedziałem jak działają skrypty, w których ogólnie nie ma sprawiedliwości do wszystkich graczy. Wiadomo, każdy znajdzie swój sposób na "farme", ale jaki jest sens w to grać. Jest z tego jakaś przyjemność? No chyba tylko bugów W taki sposób nie da się zatrzymać graczy na dłuższy czas. Na MTA takie coś nie może mieć miejsca - jak ktoś chce pofarmić score(kamienie + 10% ładunku), traci $ - nie dostaje praktycznie nic. Ja wiem, że na sampie kampić się nie da, ale jak wyglądają firmy to wiedzą Ci, którzy w nich grali. Mi się to niestety nie przytrafiło, bo akurat kiedy chciałem dołączyć to firma miała już full skład. Jedynie z obserwacji i z wiadomości z czatu wiem jak mniej więcej to działa. Muszę to napisać - poprzedni PTS samp był o wiele wydajniejszy, miał mało bugów, był panel ze statystykami online - to mi się podobało. Jeśli tu też były plany pod tym kątem to rozumiem, w końcu to PTS 1.0. A na przykład taki system osiągnięć, który był przecież przegłosowany na TAK w ankiecie "Propozycje graczy - mają się pojawić?" Miało się pojawić, a się nie pojawiło. Jak i inne propozycje - to samo. Szczerze to przed startem miałem chęć zagrania na takim sampie, pojeździć- ale tyle rzeczy mnie irytowało od początku, że tego się nie da opisać w kilku zdaniach. Po co mam marnować czas i nie czerpać przyjemności z rozgrywki, jak mam o wiele lepiej na MTA. Szanuje graczy, którzy mają cierpliwość. Wytrzymywać z cheaterami, z bugami - jeejku..
 14. Wszystkiego najlepszego ;)

  1. Janiec

   Janiec

   Dziękuję :D 

×