Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sparrow

Truckerzy

Sparrow last won the day on September 18 2014

Sparrow had the most liked content!

Community Reputation

199 Dobra

About Sparrow

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 07/08/1992

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Sparrow

Recent Profile Visitors

7164 profile views
 1. Sparrow

  Sprzedam dom wart 1 mln w vinevood + pcj za 800k calosc albo za 450k pcj i za 400 dom
 2. Happy birthday ❤️

 3. co to za muzyczka teraz przy wejsciu jest?

  1. #Liq

   #Liq

   darude sandstorm

  2. #Carrillo.

   #Carrillo.

   Markvard - West Coast

 4. oddajcie mi nicki na mapie, jak ktoś nie chce widzieć niech se w f4 wyłącza :patyk:

  1. Show previous comments  1 more
  2. AdiX1234

   AdiX1234

   Najpierw każdy mówi "usuńcie usuńcie, nic nie robicie" a teraz "oddajcie"

  3. Panzer

   Panzer

   AdiX nie pisz za wszystkich, wiele osób było przeciw temu pomysłowi, a co do samych nicków to bardzo dobrze, że zostały już usunięte, przynajmniej policja będzie musiała się bardziej zaangażować, a nie jak dotychczas, że wypatrzy na mapie gdzie jest najwięcej osób i tam się wybierze.

  4. Stalion

   Stalion

   Wystarczy się komunikować na chatcie czy też na discordzie. A info gdzie policja to można podawać lokację, a nie nick, więc jest coś nowego, i bardziej realistycznie.

 5. Kto chce pograc na live w GTA  wystarczy pojechać do USA :banan:

 6. Sparrow

  Do frakcji nie idzie sie dla zarobku tylko dla prestiżu
 7. Sparrow

  Chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Zoomiarza. Z serwerem trucerskim PTS jestem związany dość długo bo już od końca 2009. Przeważnie gram pod nickiem Sparrow moje ID to 3831. Aktualna ilość score to 3003. Myślę, że jestem aktywnym graczem o czym świadczą moje statystyki. Ze względu na pracę zdalną mam teraz dużo wolnego czasu. Także z wyrobieniem normy nie będzie problemu. pozdrawiam Sparr
 8. Sparrow

  .
 9. Sparrow

  Jestem przeciw. Sami sobie usuńcie postać i od nowa grajcie i macie wyzerowane score
 10. Sparrow

  Witam serdecznie Szanownego Szefa Policji! Chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko posterunkowego policji. Z serwerem trucerskim PTS jestem związany dość długo bo już od końca 2009 więc od przeszło 10lat. Przeważnie gram pod nickiem Sparrow aktualne moje ID to 3831. Do serwera wracam cyklicznie można powiedzieć jak bumerang. Wiadomo atmosfera i dobra rozrywka przyciąga mimo upływu czasu. Kiedyś bodajże za czasów kiedy szefem był Polak miałem okazję już pracować w policji i chciałbym ubiegać się ponownie o to stanowisko. Praca ta nie należy do najłatwiejszych, bo wymaga przede wszystkim mocnej odporności psychicznej. Również ważne jest zaangażowanie i poświecenie nie ma co się oszukiwać sporej części swojego czasu. Myślę, że mógłbym podołać tym wyzwaniom. Jako, że skończył się już okres świąteczno-urlopowy to oczywiście tego czasu wolnego mam więcej, dlatego też z odpowiednią aktywnością nie powinno być z mojej strony problemu. Podsumowując swoją skromną osobą i doświadczeniem, które przez te lata zdobyłem chciałbym pomóc w funkcjonowaniu tej frakcji, jeżeli oczywiście dostanę taką możliwość.
 11. 10 lat na PTS -.- 

 12. Sparrow

  jedyny pracujacy w PD
 13. Sparrow

  Nie raz format dysku i reinstalacja Windowsa mi pomagała
 14. Sparrow

  TO OSTATNI RATUNEK FORMAT I REINSTALACJA WINDOWSA XD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines